Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 86 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Nast─Öpna strona
zamykamy bramy / otwieramy bramy 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm

Post Re: zamykamy bramy
Ale po co ? NIech to ju┼╝ umrze. Lata ┼Ťwietno┼Ťci dawno min─Ö┼éy. Utrzymywa─ç to zacne kiedy┼Ť miejsce dla 10 os├│b + pana od nius├│w ? Chriss zastan├│w si─Ö powa┼╝nie :) Nie ma to ju┼╝ sensu.

N cze 09, 2024 21:13 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So gru 25, 2004 14:39 pm

Wi─Öcor Wrote:
Ale po co ? NIech to ju┼╝ umrze. Lata ┼Ťwietno┼Ťci dawno min─Ö┼éy. Utrzymywa─ç to zacne kiedy┼Ť miejsce dla 10 os├│b + pana od nius├│w ? Chriss zastan├│w si─Ö powa┼╝nie :) Nie ma to ju┼╝ sensu.

nawet dla 1 osoby jest sens i dla tych co przypadkiem odnajd─ů to miejsce w sieci ;)
ja tam w┼éa┼Ťnie w takim stylu prowadze swoj serwis o grach, ktory swoje lata ┼Ťwietno┼Ťci ma juz daaaaawno za sob─ů, jak i ca┼éa seria gier Command & Conquer - ale jest i tak samo odbudowywa┼éem serwis po podobnych perturbacjach co tutaj sa na forum ;)
jak kto lubi RTS'y, C&C. Dune, Blade Runner'a i inne ze stajni Westwood Studios to zapraszam https://imperium-ww.pl

Pn cze 10, 2024 15:11 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am

Wi─Öcor Wrote:

kolego Wiecor powialo ┼╝enu┼é─ů,chyba za bawisz sie w Boga,wiem ze jestes best off ale nie jestes tu sam i postaw sie na miejscu innych ktorzy nie sa tak zorientowani jak Ty w temacie(mn ja) bez fejsa i tych i nnych pierdol to wlasnie forum dostarczalo newsy ,nawet te o paznokiach Dave'a czy innych rekawiczkach czy nawet o stringach Martina,moze i blachostki ale fjnie sie czytalo,nawet klotnie miedzy formowiczmi dawaly do myslenia,szkoda tego wszyskiego,fajne lata,pzdr

Pn cze 10, 2024 17:39 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm

Zegar tyla ale walczymy z tematem.

Pn cze 10, 2024 20:32 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am

chriss, a nie mo┼╝na zostawi─ç tak jak jest ?
Forum by sobie aby istniało, pewnie jeszcze jedna dwie trasy .

ps. Wi─Öcor psioczy ,ale pewnie co jaki┼Ť czas z sentymentu wchodzi na forum.

Wt cze 11, 2024 13:38 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Nie da rady, bo serwerownia wykona na koniec miesiaca zmiany, ktore wymuszaja migracje serwera. Zrobimy eksport bazy i bedziemy nadal probowac z importem. Tyle jestem w stanie obiecac.

Wt cze 11, 2024 14:57 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am

ok jak niestety forum padnie to jakos dacie znac gdyby powstalo cos nowego ?

Wt cze 11, 2024 16:59 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn sty 13, 2020 1:58 am

chriss Wrote:
Nie da rady, bo serwerownia wykona na koniec miesiaca zmiany, ktore wymuszaja migracje serwera. Zrobimy eksport bazy i bedziemy nadal probowac z importem. Tyle jestem w stanie obiecac.

A znalezliscie juz moze kogos kto by sie tego podjal? Ja osobiscie pracuje w sieciach komputerowych, wiec jesli chodzi o hosting i 'sysadmin' to nie jest mi po drodze, ale jestem w stanie sie zorientowac co, jak i dlaczego. U mnie w firmie jest jeden spec ktory na pewno moglby dorzucic pare groszy (doswiadczenia rzecz jasna), jednakze musialbym wiedziec jaka jeest obecna infrastruktura (z tego co widze to jest to phpBB?) i co obecna serwerownia zaproponowala? Chetnie pomoge jesli jestem w stanie pomoc w jakikolwiek sposob.

Wt cze 11, 2024 18:18 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So mar 16, 2013 21:03 pm

FrenchIsStrange Wrote:
robertlublin Wrote:
I ok. Od dawna nie dało się czytać tych bredni. Głupich pytań o plaster Gahana itp. Ileż można????
Nie napisz─Ö DO WIDZENIA bo nie licz─Ö na co┼Ť m─ůdrego nawet w przysz┼éo┼Ťci. Z drugiej strony wyj┼Ťcie z koncertu Spirit w warszawie i okrzyki debilnych fan├│w DM: Jeba─ç PIS. Pokrzyczcie dzi┼Ť: Jeba─ç Pe┼éo.
Debile i jednocze┼Ťnie kiepskie farfocle z was. Nasrane macie w g┼éowach i nic wi─Öcej. Jeba─ç was

Dla mnie farfoclem jest ten, kto robi fuszerke klientom, bierze zaliczki a nie ko┼äczy zam├│wie┼ä i nie odbiera telefon├│w. A kojarz─Ö w┼éa┼Ťnie tak─ů pewn─ů pracowni─Ö mebli z Lublina.

┼╗eby nie by┼éo offtopu, to szkoda ┼╝e PFDM sie zamyka. Mimo, ┼╝e poza tras─ů jest tu stypa, to jest to kawa┼é historii.

Zdaje si─Ö ┼╝e wa─ç pan pomyli┼ée┼Ť osoby, bywa i tak skoro mieszka si─Ö w Kutnie a w innym mie┼Ťcie :) :)
Zycz─Ö mimo wszystko powodzenia.

Śr cze 12, 2024 13:57 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm

Co tam do kro─çset?
Troch─Ö czasu zlecia┼éo, troch─Ö wieczor├│w, troch─Ö wspomnie┼ä. Rozumiem decyzj─Ö zamkni─Öcia ale rozumiem te┼╝ tych, kt├│rzy chc─ů ratowa─ç wykrwawionego pacjenta. Mog─Ö z sentymentu do┼éo┼╝y─ç si─Ö do tego ratunku cho─çby tylko oblizuj─ůc skalpel po jakiejkolwiek w skutkach wykonanej robocie.
Wracaj─ůc do wspomnie┼ä, ostatnio ustawiaj─ůc tabel─Ö pod euro 2024 zerkn─ů┼éem w nasz─ů forumow─ů tabel─Ö obstawiania mecz├│w euro 2012 i w ┼╝yciu bym nie zgad┼é, ┼╝e wzi─Ö┼éo udzia┼é w tej zabawie 45 forumowicz├│w. ┼╗y┼éo kiedy┼Ť to gniazdo i podpisa┼ébym si─Ö pod tym co napisa┼é Wi─Öcor, ┼╝e to nie fejsy tylko polityka w┼éadz przyczyni┼éa si─Ö do powolnego zgonu tego dzie┼éa.
No nic, nie ma co wraca─ç tylko patrz─ůc w przysz┼éo┼Ť─ç ratujmy je┼Ťli jest co┼Ť do uratowania.

Cz cze 13, 2024 21:20 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn sty 14, 2013 19:40 pm

Jeju, wiadomo┼Ť─ç, kt├│rej jednak si─Ö nie spodziewa┼éam... Wchodz─Ö tu g┼é├│wnie, ┼╝eby pozna─ç ┼Ťwie┼╝e informacje, opinie dotycz─ůce DM, ale ta sytuacja spowodowa┼éa, ┼╝e napisz─Ö co┼Ť od siebie. Jestem tu od 2013 roku, kiedy to od┼Ťwie┼╝y┼é si─Ö w mej pami─Öci zespo┼é Depeche Mode, by┼éam na pierwszym koncercie, a Wasze wpisy i relacje z koncert├│w z trasy by┼éy sta┼éym elementem dnia. Te forum pozwoli┼éo mi si─Ö rozwin─ů─ç jako s┼éuchacz, pozna─ç do┼Ťwiadczenia os├│b z d┼éu┼╝szym sta┼╝em znajomo┼Ťci zespo┼éu. My┼Ťl─Ö, ┼╝e dorobek forum jest na tyle bogaty i istotny, ┼╝e ogromn─ů szkod─ů by┼éoby to zaprzepa┼Ťci─ç... Ja r├│wnie┼╝ deklaruj─Ö pomoc w formie zrzutki na specjalist─Ö od IT, a dodatkowo, mog─Ö zorientowa─ç si─Ö w┼Ťr├│d swoich kontakt├│w w tej specjalno┼Ťci.
Wielk─ů strat─ů by┼éaby likwidacja forum, mimo tego, ┼╝e osoby, kt├│re by┼éy si┼é─ů nap─Ödow─ů, ju┼╝ nie udzielaj─ů si─Ö, jak dawniej. Taka jest te┼╝ kolej rzeczy. S─ů te┼╝ nowi fani, kt├│rzy na pewno skorzystaliby z wpis├│w, buduj─ůc swoj─ů wiedz─Ö o zespole.

So cze 15, 2024 20:59 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am

@martii424 dzieki za fajne slowa i pozdrawiam :przytul: , jak widac moze warto powalczyc o to forum nawet dla tych kilku osob, ktore deklaruja zainteresowanie, sa tu tacy ktorzy sa juz gotowi na umieranie ale sa tez tacy ktorzy sa gotowi na drugie zycie i dla nich warto cos zrobic :nlmda:

So cze 15, 2024 22:19 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So lip 22, 2006 16:43 pm

Napisa┼éem tu tyle post├│w co kot nap┼éaka┼é i to BARDZO dawno, ale chyba nie by┼éo od tamtego czasu ani jednego kwarta┼éu (orientacyjnie), ┼╝ebym chocia┼╝ raz nie zajrza┼é. Bez logowania, g┼é├│wnie przy okazji nowych album├│w, bo spontaniczne powroty do DM to dla mnie teraz mega rzadko┼Ť─ç.

anaground Wrote:
Fora pad┼éy przez Fejsbooka, moim zdaniem. Czyli jeste┼Ťmy bezdomni.
Szkoda, było fajnie!
:beer:

To forum istnieje/istnia┼éo od 2003. Padanie klasycznych for├│w przez fb to by┼é bie┼╝─ůcy i d┼éugo ju┼╝ trwaj─ůcy temat w 2014, dekad─Ö temu. Dzisiaj, kiedy fb sam w sobie ma atmosfer─Ö zwijaj─ůcego si─Ö reliktu, to potr├│jnie uderza o jak d┼éugim okresie m├│wimy. Nie na ka┼╝dego to dzia┼éa, ale ja a┼╝ mam ciary.

Śr cze 19, 2024 13:10 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): N lis 16, 2008 17:32 pm

Mam nadzieje, ┼╝e forum przetrwa. Rzadko tu pisz─Ö, ale przegl─ůdam prawie codziennie. Konta na fb nie mam.

Cz cze 20, 2024 19:26 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm

Dzi─Öki i na razie ;)

Jakby kto┼Ť mnie szuka┼é to: phoenix36@o2.pl

Cz cze 20, 2024 20:59 pm Zobacz profil WWW
aDMinistrator

The kingdom comes. :lol: Jeszcze jakis tydzien stresu i sie wszystko wyjasni. Przejdziemy przez death's door, tylko jeszcze nie wiem, z ktorej strony wyjdziemy. Cierpliwosci.

Cz cze 20, 2024 21:10 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt mar 30, 2004 8:40 am

Mam nadzieje ┼╝e nie nast─ůpi zamkni─Öcie forum.
----------
Historia internetu zna wiele takich przypadków, że zespoły przestały grać z róznych powodów, a forum fanów istaniały dalej.

Pt cze 21, 2024 9:25 am Zobacz profil

chriss Wrote:
The kingdom comes. :lol: Jeszcze jakis tydzien stresu i sie wszystko wyjasni. Przejdziemy przez death's door, tylko jeszcze nie wiem, z ktorej strony wyjdziemy. Cierpliwosci.

Co┼Ť czuje , ┼╝e przeb┼éagali :D

Pt cze 21, 2024 19:52 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Wi─Öcor, dasz rad─Ö! Forumowicze ze sta┼╝em 10+ lat dostan─ů odznaki weteran├│w.

Naj┼Ťwie┼╝sze wiadomo┼Ťci z dzisiejszego poranka: Transfer bazy danych si─Ö powi├│d┼é, czyli najwa┼╝niejszy problem pokonany. Walczymy z migracj─ů stylu bo i tutaj problemy wychodz─ů. Nie wiem kiedy dok┼éadnie, ale na pewno jeszcze przez ko┼äcem miesi─ůca b─Ödziemy musieli zamkn─ů─ç Forum na 1-2 dni i zmigrowa─ç aktualn─ů wersj─Ö bazy danych oraz przepi─ů─ç domeny. Z du┼╝ej burzy ma┼éy deszcz, wychodzimy na prost─ů ale z szampanem jeszcze czekamy.

Mam nadziej─Ö, ┼╝e to dobre wiadomo┼Ťci po wczorajszych emocjach w Berlinie.

So cze 22, 2024 15:21 pm Zobacz profil

O rany, jak się tu nie cieszyć :) A jeszcze ta odznaka. Miazga! Nie poradziłbym sobie bez porcji codziennych niusów nie na temat. Dobrze, że się udało.

So cze 22, 2024 16:17 pm Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 86 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 4 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: