Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 589 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  Następna strona
Violator 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 20:56 pm
Posty: 85
Lokalizacja: http://boaviagem2.blogspot.com
 
Post 
Jednego utworu nie umiem wybrać, więc wymienię 2:
"Waiting for the night"
"World in my eyes"

Zresztą co tu dużo mówić "Violator" gwałci moją duszę, jest po prostu esencją Depeche Mode. Najlepsza płyta i ikona ich twórczości... :twisted:


Śr paź 19, 2005 11:15 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt lip 25, 2003 12:43 pm
Posty: 28
 
Post 
dziś po raz kolejny zakochałam się w Violator'ze........ ech, co za uczucie :)

Blue dress po protu powaliła mnie dziś na kolana.... jest niesamowicie zmysłowa. do dosyć zabawne uczucie znać piosenki dm, a tu nagle BUM i rozumiesz, czujesz je jakby na nowo..... cudownie.


Cz paź 27, 2005 22:57 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
to moze w ogole porozmawiajmy o tej plycie, a nie tylko wybierzmy swoje ulubione utworki... co wy na to?


Wt gru 20, 2005 15:48 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post 
yyy.... moim zdaniem to bardzo dobra płyta jest. I klimatyczna.


Wt gru 20, 2005 15:51 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
moim zdaniem jest jedna z najrowniejszych plyt dm... teraz jak ja slucham po prostu milo brzmi, ale juz bez rewelacji. jest oczywicho moja the best plytka, ale raczej dlatego, iz mam z nia niesamowite wspomnienia. taka ultra jest o niebo bogatsza i "porypana". pojechali przy sweetest perfection. to dla mnie taki drugi the revelator (tez drugi na plycie, hehehe). no i piekne zakonczenie przy clean i wyrabane w kosmo instrumentale. piekne polaczenie utworow.


Wt gru 20, 2005 15:54 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
Okej...
uważam ,ze "Violator" to bardzo dobra płyta.
Jest u mnie na 5 miejscu ale to o niczym nie świadczy.
Jest świetnie wyprodukowana. Brzmi bardzo czysto (dzięki Kevorkianowi :)) i chyba najbardziej elektronicznie ze wszystkich albumów dM. Bardzo ładnie poukładane utworki, idealnie się ta płyta zlewa w całość. Jeżeli chodzi o elektronike to "Violator" jest szczytem technicznym dM. Kawałki pchają się w strone różnych stylów, jest sporo smaczków.
Jest tylko jeden utwór ,który bym wywalił. ETS jeden z najgorszych numerów dM. kaszana... jakby dali w to miejsce Sea Of Sin lub Dangerous to płyta była by prawie perfekcyjna...
a tak jest tylko dobra...


Wt gru 20, 2005 15:55 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post 
Idealnie wyważone proporcje między "czynnikiem ludzkim" a elektroniką... zdaje się, że któryś z członków zespołu lub z jego otoczenia wspominał coś o takim pomyśle na brzmienie tego albumu, cytował to Malins... idealne brzmienie, wyjątkowo zgrabna rzecz, zero mielizn....


Wt gru 20, 2005 16:00 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
no wlasnie. bo to prosta jest plytka. tak prosta, ze az tak piekna. zero kombinowania, zero pozerstwa... a w przypadku enjoy the silence jaka roznica w porownaniu z demo... no i warto zaznaczyc strange too :) i cala koncepcje wizualna tej plyty. w sumie do tej pory sie zastanawiam czemu roza na okladce...


Wt gru 20, 2005 16:03 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 09, 2004 19:21 pm
Posty: 1978
 
Post 
Po Playing the Angel , Violator wiele u mnie stracił :?
Już jak słucham intra do World in my Eyes mam wrażenie że zaraz zdechnie ta piosenka. (płyte mam nową jak coś :P ) no niestety...

krzychal napisał(a):
...w sumie do tej pory sie zastanawiam czemu roza na okladce...


bo płyta jest piękna , ale potrafi zgwałcić :D


Ostatnio edytowano Śr gru 21, 2005 8:32 am przez Koner, łącznie edytowano 1 raz



Śr gru 21, 2005 8:29 am Zobacz profil
 
Post 
Violator, hmm....lubię tą płytkę. Slucham jej zazwyczaj wtedy, gdy mam coś do zrobienia. Dynamika utworów w niej zawartych dodaje mi energii, zwiększa moją aktywność umyslową.

Ale generalnie nie uważam tej płyty za moją ulubioną, czy nawet jedną z moich ulubionych. Wolę niepokojący klimat Music For The Masses albo melancholię w Black Celebration.

A jaka jest moja ulubiona płyta to wiadomo.....


Śr gru 21, 2005 14:08 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 11, 2003 18:09 pm
Posty: 574
Lokalizacja: 52°10'N 16°45'E
 
Post 
Vertigen napisał(a):
Po Playing the Angel , Violator wiele u mnie stracił :?

Ciekawa teoria :8): A ja słuchając juz na spokojnie :wink: PTA dochodzę do wniosku, że Violator'em DM postawili sobie pomnik, trwalszy niż ze spiżu... :8): :wink:
To jest po prostu ikona depeszyzmu, symbol, niezmienny od lat...


Śr gru 21, 2005 14:15 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn gru 19, 2005 18:53 pm
Posty: 9
Lokalizacja: USA / Wroclaw, raz tu raz tam
 
Post 
dla mnie Violator jest nr 2 zaraz po moim ukochanym :D SOFAD :D i wyraze tu poglad z ktorym pewnie wiekszosc sie nie zgodzi, ale pomimo iz doceniam ets i pj to jakos tak dziwnie z reguly je omijam sluchajac calej plyty... sa to moje 2 najmniej ulubione kawalki... reszta jest genialna! szkoda ze sea of sin zostal tylko b-sidem, podobnie dangerous


Śr gru 21, 2005 16:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 18, 2004 22:04 pm
Posty: 754
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
ETS to jedno z najwybitniejszych dzieł depeche mode i muzyki w ogóle...
żeby nie wiem jak bardzo krytycy po nim jechali. Ten kawałek powalił na kolana miliony. na wiele lat.


Śr gru 21, 2005 21:46 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 04, 2004 20:52 pm
Posty: 53
 
Post 
del..


Ostatnio edytowano Pt kwi 15, 2011 21:05 pm przez Recoil, łącznie edytowano 1 raz



Śr gru 21, 2005 22:32 pm Zobacz profil
 
Post 
Jak tak już mówimy o Enjoyu...

Ja lubię ten kawałek. Nie uważam go za jakieś wielkie arcydzieło (a już na pewno nie wybitny kawałek), bo DM mają w swoim dorobku utwory o wiele wiele lepsze.

Ale jest mily, przyjemny, fajnie się przy nim skacze na parkiecie i prowadzi samochód.


Cz gru 22, 2005 14:30 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 08, 2004 9:49 am
Posty: 177
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
jakby np. I Want you now bylo tak popularne jak ETS to też by byla komercyjna papka?
to ze ETS jest popularny i się podoba 'normalnym' ludziom to nie znaczy od razu ze trzeba po nim jechac i nazywać papka.
Doskonale rozumiem tych, którym sie podoba, bo sama do nich należe. I co, kiepska ze mnie fanka DM, bo lubie ETS :lol:

podoba sie czy nie to prywatna sprawa.


Cz gru 22, 2005 15:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 07, 2004 11:40 am
Posty: 71
 
Post 
Jak już pisałem Violator to wspaniała plyta, tak samo jest z trasą która go promowała, a co z tym związane :D (żeby nie było, że offtopic) Alan na BTW grał na dwie ręce/dłonie. Jedną (prawą) wspomnianą przez Hien przejściówkę do Route 66 a drugą (lewą) te głosy/chórki czy jak to tam się zwie i tak było juz podczas MFTMTour z tym, ze prawa ręka cały czas grała "swoje" a nie przechodziła potem do przejściówki jak to było w 90 i 93-94 i to chyba o te dwie partie kwiatek się pytał, a że nie jest to łatwe (całkiem trudne też nie) wystarczy posłuchać jak z tym próbował sobie na początku radzić "wirtuoz" Gordeno :D


Śr gru 28, 2005 10:31 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 31, 2006 19:13 pm
Posty: 6
 
Post 
Jak dotad Violator jest moja ulubiona plytka i chyba sie to juz nie zmieni :)
Z piosenek najwiekszy sentyment mam do "World in My Eyes" za niepokojacy klimat i wlasnie na nia oddalem glos. Na drugim miejscu znalazlo by sie "Clean"


Śr lut 01, 2006 9:57 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 18:58 pm
Posty: 1512
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
i wlasnie Alan Wilder puscił w świat info, ze dzis 16-te urodziny obchodzi VIOLATOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kocham ta płytę !!!!!


N mar 19, 2006 20:21 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So gru 27, 2003 13:09 pm
Posty: 1172
 
Post 
Ten album powinien należeć do pierwszej 10 najlepszych, najważniejszych płyt elektronicznych.


N mar 19, 2006 20:28 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 589 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team