Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
SPIRITS in the Forest 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12909
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Raczej więcej niż miesiąc, bo właśnie poinformowano, że z powodu obecnego kryzysu wydawnictwa będą przesunięte na lato.


Śr kwi 01, 2020 1:53 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
na stronie głównej zespołu nadal widnieje że video wyjdzie 1 maja

czy to aktualne czy przesunięto rzeczywiscie na lato ?

tu też info ze 1 maja startuje sprzedaż
https://www.spiritsintheforest.com/

ps. sam sobie odpowiem :) empik pisze ze sprzedaz od 26.06.2020


Pn kwi 27, 2020 15:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Wdzę że brak zainteresowania tematem.

Jakieś "dobre oferty" namierzyliście na Blu-Raya oczywiście

w Łempiku 143 zł w Niemieckim Mediamarkt 24,99 Euro


Pt cze 05, 2020 9:57 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N maja 16, 2004 16:25 pm
Posty: 133
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Kiedy to wyjdzie???????????????????


So cze 06, 2020 17:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
r97 napisał(a):
Kiedy to wyjdzie???????????????????


No wystarczy poszukać w secii... 26.06


So cze 06, 2020 19:10 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N maja 16, 2004 16:25 pm
Posty: 133
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
To było pytanie retoryczne,szkoda że tego nie wyłapałeś. A tak poważnie to nie brałbym tego za pewnik.


N cze 07, 2020 11:18 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 23, 2015 20:21 pm
Posty: 113
Lokalizacja: Luboń/Poznań
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Czy macie informację o wydawnictwie a dokładniej pytam czy w naszym pięknym kraju dostaniemy w końcu wersję z napisami? Czy może tradycyjnie, we wszystkich językach świata z wyjątkiem naszego?


Wt cze 09, 2020 13:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 614
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Też jestem tego ciekawy, ale obstawiam, że po polsku jak zwykle nie będzie.


Wt cze 09, 2020 14:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 12, 2009 11:47 am
Posty: 690
Lokalizacja: Leipzig
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Looba77 napisał(a):
Czy macie informację o wydawnictwie a dokładniej pytam czy w naszym pięknym kraju dostaniemy w końcu wersję z napisami? Czy może tradycyjnie, we wszystkich językach świata z wyjątkiem naszego?


Daniel Cassus na fejsie napisał jakie są dostępne napisy:

Dutch (NL)
English (US)
French (France)
German (Germany)
Italian (Italy)
Polish (Poland)
Portuguese (Brazil)
Spanish (Latin America)


Wt cze 23, 2020 23:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 13:53 pm
Posty: 629
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Podobno dziś wieczorem będzie można obejżeć cały koncert na Youtube, prawda to, i czy czły czy fragmenty?


Cz cze 25, 2020 13:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 16, 2013 7:57 am
Posty: 155
Lokalizacja: Polska, Lubuskie
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
dmmaniak napisał(a):
Podobno dziś wieczorem będzie można obejżeć cały koncert na Youtube, prawda to, i czy czły czy fragmenty?

Cały koncert będzie można obejrzeć na kanale Live Nation pod tym linkiem: https://youtu.be/MJPRUSNvepM
Start o 21:00


Cz cze 25, 2020 15:25 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Całkiem spoko DVD ! :8): Widać ze głównym zamysłem był film dokumentalny. Szkoda ze nie ma "bardziej" pokazanej energii publiczności :| to było idealne miejsce żeby to sfilmować. Dokument nie spotkał sie z uznaniem dlatego "dokleili" koncert. Dobry dźwięk jest dużo fajnych ujęć. Generalnie nawet podoba mi się całość :8): ale mogli zrobić z tego prawdziwą bombę :wink:


Pt cze 26, 2020 0:03 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
dK napisał(a):
Całkiem spoko DVD ! :8): Widać ze głównym zamysłem był film dokumentalny. Szkoda ze nie ma "bardziej" pokazanej energii publiczności :| to było idealne miejsce żeby to sfilmować. Dokument nie spotkał sie z uznaniem dlatego "dokleili" koncert. Dobry dźwięk jest dużo fajnych ujęć. Generalnie nawet podoba mi się całość :8): ale mogli zrobić z tego prawdziwą bombę :wink:


Dobry dźwięk? Jeśli się lubi ścieżkę gdzie dominuje perkusja i publika...


Pt cze 26, 2020 8:51 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Smutne to jak media społecznościowe zabiły to forum.

Premiera nowego wydawnictwa i taka cisza.Sam tu zaglądam bardzo rzadko ale myślałem że jeszcze parę osób zostało.

Pare słów ode mnie.

Jak zwykle od kilkunastu lat bycie fanem DM z małymi wyjątkami to czysty masochizm. Wydawnictwo fatalne wydane, brzydkie, nieporęczne.

Brak różnorodnych formatów. Ja chciałbym kupić dwie wersje -samo Blue-Ray i samo 2cd osobno-nie ma.Lubie mieć bluraye na półce z blurayami a płyty na półce z płytami. Ewentualnie mogę kupić Bluray+2cd i osobno 2 cd.Z tym że to pierwsze i tak nie pasuje na półkę z BR.

Setlista taka sobie. Znowu nudny Pain w identycznej wersji jak na Berlinie a wywalili bardzo dobre na ostatniej trasie Barrel, INR i Wrong. O Precious który męczą od 15 już szkoda gadać-oni chyba po prostu strasznie lubią ten kawałek. Skoro koncert i tak jest złożony z dwóch występów to co za problem byłoby wydłużyć go i dać 23-24 numery?

I poważnie Dave wiedząc że z obu koncertów będzie kręcony 1 nie mógł założyć 2 razy tej samej kamizelki?Trochę śmiesznie to wygląda jak praktycznie w jednym ujęciu ma kamizelkę z tyłu czerwoną a w następnym niebieską.

Liczyłem na Somebody które ostatni raz ukazało się na wydawnictwie LiVe na 101. A wersja z GST była bardzo dobra.
No dlaczego nie ma niewykorzystanych numerów w bonusach?Wiem dlaczego-bo jak zwykle zrobili coś na odpie...l

Z plusów żeby nie było że tylko narzekam. Niezły dźwięk. Te nowożytne wydawnictwa DM live nie brzmią dobrze-to jest zdecydowanie najlepsze.Dźwięk nie jest może tak soczysty jak na koncertach ale nie jest źle.Jak na nich.
Wideo też dobre, dużo lepsze niż poprzedni Berlin.

Z setlisty nie ukrywam że bardzo się cieszę że jest TTYS i Heroes. To nie były oczywiste numery, a jednak weszły.

Fajnie że coś takiego się ukazało. Lepiej że jest niż jakby było nie być. No ale można było dużo lepiej, jak zwykle.


Pt cze 26, 2020 9:55 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
@Juno

NO przecież :8): perka i gitara np. w Heroes wymiata !!! jest Moc ! :) Kupiłem zestaw 2dvd2cd głownie dla tego traku :) Opakowanie tez ujdzie, ekologiczne (papier książeczki fajny) ale zdjęcia FATALNE! po raz kolejny z telefonu chyba !!! Anton wielki fotograf Kpina ! ! ! sam zrobiłem multum lepszych fot na tej trasie :P

Szkoda ze nie robią tach opakowań jak te od Videosów do Barcelony bo reszta nie pasuje ? :? :lol: :P :wink:

EDIT:
Brakuje mi jeszcze chórków powinny być na każdej trasie zwłaszcza przy obecnych "możliwościach" wokalnych chłopaków .

EDIT2: Poison nie podobał mi sie juz na płycie ale Live to normalnie żenująca sprawa :? wstyd słuchać tego głośniej :P

EDIT3: Jednak na poprzednim Berlinie dźwięk lepszy (ale tam był chyba ulepszany i dogrywany) tu momentami słyszę żabę :mrgreen:

EDIT4: Nie ma to jak na żywo najlepiej z wielu perspektyw :fletch: :nlmda:


Pt cze 26, 2020 15:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
krzysiek napisał(a):
Smutne to jak media społecznościowe zabiły to forum.


Raczej osoby ,które na tych mediach średnio promują forum, nie podają nawet linków do aktualnych tematów przy wpisach :P itd.
:|


Pt cze 26, 2020 16:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 8:04 am
Posty: 318
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
https://youtu.be/fL8O3BhGsZM
https://youtu.be/2qxcr6T9pNM
https://youtu.be/o9Y-RuK1BJU


Pt cze 26, 2020 17:06 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 03, 2017 19:07 pm
Posty: 116
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
Jak dla mnie ten koncert tudzież koncerty to znakomita robota. Pewnie jestem nieobiektywny bo tam byłem (na części niebieskiej w sensie ostatniej) jednak uważam, że Anton dał radę. Brakuje mi tylko "So Much Love". Fantastyczny kawałek ze świetnym video. Trudno co robić? Nie można mieć wszystkiego. Bardzo polecam!!!


Pt cze 26, 2020 21:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
czy wersje Highline Sessions nie były przypadkiem nagrywane pod kontem backing wokalu i backing tracks ??

EDIT: Going Backwards Highline Sessions idzie równo jak z playbacku :)


Pt cze 26, 2020 22:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: SPIRITS in the Forest
dK napisał(a):
krzysiek napisał(a):
Smutne to jak media społecznościowe zabiły to forum.


Raczej osoby ,które na tych mediach średnio promują forum, nie podają nawet linków do aktualnych tematów przy wpisach :P itd.
:|


Chriss pozamiatał i to trzeba sobie głośno i wyraźnie powiedzieć. Żadne media społecznościowe. FOrum nigdy nie zastąpi fejunia. Model poprawnośći politycznej sie nie sprawdził i daltego teraz jest 20 osób a nie 150 jak kiedyś. CZas sie przyznac do błędu. Ale jak znam szefa nie ma bata.


So cze 27, 2020 0:21 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team