Depeche Mode - Zobacz wątek - Pet Shop Boys
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 842 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 43  NastÄ™pna strona
Pet Shop Boys 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Nowy album, niestety dopiero w drugiej połowie roku 2019. Pozdrawiam.


Pt gru 28, 2018 15:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Pet Shop Boys
Zapowiadane wydawnictwo ukaże się 12 kwietnia 2019 roku

http://petshopboys.co.uk/news/2019-01-2 ... dblu-raycd

Pet Shop Boys: Inner Sanctum (Blu-Ray+DVD+2CD) - cena około 25 Euro

Szczegółów na razie brak, podano że oprócz ścieżki audio z całego koncertu w Londynie jako bonus dodano zapis koncertu Rock in Rio z 17 sierpnia 2017 roku w formie video


Wt sty 29, 2019 17:30 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Pet Shop Boys
Zapowiadane wydawnictwo ukaże się 12 kwietnia 2019 roku

http://petshopboys.co.uk/news/2019-01-2 ... dblu-raycd

Pet Shop Boys: Inner Sanctum (Blu-Ray+DVD+2CD) - cena około 25 Euro

Szczegółów na razie brak, podano że oprócz ścieżki audio z całego koncertu w Londynie jako bonus dodano zapis koncertu Rock in Rio z 17 sierpnia 2017 roku w formie video


Wt sty 29, 2019 17:31 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
https://www.youtube.com/watch?v=P9jEuHb ... E-vCzUPrGo

Nowa Epka PSB w wersji cyfrowej dostępna już w tym tygodniu. Pierwsza zapowiedź. Na CD od 12 kwietnia, razem z Annually dostępnym od oficjalnego sklepu PSB.

I potwierdzone. Nowy album PSB na jesieni. 4 utwory z EPki "Agenda" nie znajdÄ… siÄ™ na nim.


Wt lut 05, 2019 20:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
https://www.youtube.com/watch?v=UuNBJkL ... uNBJkLLnOs

Następna zapowiedź EPki "Agenda". "On Social Media". EPka dostępna również na vinylu od 12 kwietnia. Jutro i pojutrze następne 2 utwory dostępne na YT.


Åšr lut 06, 2019 15:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12909
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Pet Shop Boys
Lepiej niż poprzedni kawałek, ale widać że szykuje się polityczna epka :)


Åšr lut 06, 2019 15:07 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Racja, podobno tak miało być. 3 utwory prześmiewcze, 1 smutny. Ciekawy zespół jednak. Ta EPka to mega zaskoczenie, żadnej zapowiedzi nie było. Nowy album na jesieni, bez nawiązania do EPki raczej. Stuart Price znowu producentem albumu, zakończenie Trylogii. Aż się boję, czy to nie będzie ostatni album Pet Shop Boys. Bardzo sie do niego przygotowują.... "Agenda" wyprodukowana przez Tima Powella & PSB...


Åšr lut 06, 2019 15:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
https://www.youtube.com/watch?v=CHMk9Wd ... 8EelD0j0K_

https://www.youtube.com/watch?v=Two6mcJGYCM

2 ostatnie piosenki z EPki "Agenda". Fajny przedsmak nowego albumu. Szkoda tylko że te numery takie krótkie.


Pt lut 08, 2019 15:27 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 294
 
Post Re: Pet Shop Boys
Być może ktoś uzna to za profanację, ale pozwolę sobie na osobistą uwagę, że utwory wyprodukowane przez Tima Powella & PSB znacznie bardziej podobają mi się niż to co na ostatnich dwóch płytach zrobił S.Price (dwójka a zwłaszcza czwórka). Dużo bardziej przypominają mi stary dobry PSB (więcej muzyki mniej "łupania").


So lut 09, 2019 18:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Coś w tym jest co napisałeś. Mam jednak nadzieję, że 3 produkcja od Sturta Price'a będzie na najlepszym poziomie dokonaniowym. Coś czuję taki nowoczesny Behaviour...


N lut 10, 2019 15:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Pet Shop Boys
Nabyłem wczoraj
Pet Shop Boys: Inner Sanctum (Blu-Ray+DVD+2CD)
Cena 24 Euro


Co o wydawnictwie:

- wykonanie fatalne, kartonik rozkładany na 4 części, płyty wsunięte w papier, brak książeczki

- z tyłu opis i tylko tracklista głównego koncertu z Londynu

- bezsensowne 4 płyty, na DVD to samo co na Blu-Ray, do tego dwie płyty Audio CD (kto tego używa w czasach gdy w aucie słuchamy mp3) a w domu Blu ray'a

- lepiej gdyby była lepsza oprawa graficzna i 2 wersje (Blu-Ray) lub samo DVD). Zapis audi CD można sobie ściągnąć podając jakiś kod

+ plusy tez sÄ…: dodatkowo jako bonus koncert z Rio de Janeiro 2017

- świetna jakość obrazu i dźwięku DTS 5.1 HD czego nie uświadczymy w wydawnictwach DM

- koncert doskonale nakręcony, widać efekty świetlne i nie ma ziany dynamicznej obrazu jak w niektórych produkcjach gdzie wszystko skacze

Podsumowanie: DM przy tym to dno jeśli chodzi o show i o to co proponuje jako wydawnictwo.
W Niemieckim Media markt w poniedziałek 15 kwietnia wydawnictwo to było" wyprzedane" , dobrze że zamówiłem online z odbiorem w sklepie (na wszelki wypadek)


Wt kwi 16, 2019 14:33 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn cze 16, 2014 8:52 am
Posty: 26
 
Post Re: Pet Shop Boys
Zakupiłem wczoraj, obejrzałem 3/4 koncertu z Londynu. Fantastycznie nakręcony, znakomita jakość audio i video, sam koncert rewelacja, świetne nowe wersje m.in. In the night, Left to my own devices, Love comes quickly... Jak dla mnie 9,5/10 ale ja jestem mało obiektywny.
Co do opakowania to faktycznie aż dziw bierze że mieszczą się tam 4 płyty. Jednak ja bym nie narzekał, za ok 100 zł dostajemy koncert na Blu-Ray (jeśli nie mamy odtwarzacza to jest też wersja DVD) + wersja audio na dwóch kompaktach. Nie wiem jak Ty Babylon ale ja nadal słucham CD, mp3 oczywiście też ale to nie znaczy że kolekcje CD/LP wywalam na szrot.


Wt kwi 16, 2019 20:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Pet Shop Boys
tymon.tymon napisał(a):
Nie wiem jak Ty Babylon ale ja nadal słucham CD, mp3 oczywiście też ale to nie znaczy że kolekcje CD/LP wywalam na szrot.



Ciesze się że kolega ma podobną opinię do mojej.
A co do zawartości - cena super ale mogli zrobić zróżnicowanie jeśli ktos ma odtwarzacz starszej generacji to DVD + 2 CD
a jeśli woli lepsza jakoś to Blu-Ray + 2 CD.

Zachowaliby cenÄ™ a zrobili lepsze opakowanie.
Ja tez słucham czasami CD tylko ze w aucie mam 64 GB muzyki na karcie w mp3 (do tego wyświetla nazwy płyt i okładki a nie Track 01, Track 02) a w domu, no tez odpalam mp3 zamiast audio


Åšr kwi 17, 2019 14:44 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Faktycznie, to wydanie jest słabe, jeżeli chodzi o szczegóły opakowania. No, ale cena taka, że te 4 płytki musiały być tak wręcz upchane . Ja czekam na dostawę epki Agenda wraz z Annually, jeszcze nie dostarczone. I dzis ciekawy news na OS PSB też - http://petshopboys.co.uk/news/2019-04-1 ... e-festival


Åšr kwi 17, 2019 15:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Pet Shop Boys "Annually 2019" wraz z "Agenda" dotarły dziś wreszcie. Po 2 tygodniach od wysłania. Co najśmieszniejsze, szło to z UK przez Hiszpanię do Polski... Od oficjalnego sklepu PSB. No cóż. Ważne, ze doszło. :8):


Cz kwi 25, 2019 16:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Bardzo dopracowane wydanie. Widać że cenią fanów. Brakuje tylko by epka "Agenda" nie była we wsuwce kopertowej. Widać różnicę pomiedzy standardowymi wydaniami PSB, a tymi dla fanów. Np. okładka "Annually". Coś wspaniałego , jaka gruba, wręcz niezniszczalna. Czekam na nowy album.


Cz kwi 25, 2019 16:53 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 294
 
Post Re: Pet Shop Boys
Wczoraj przyszła paczka z Agendą na vinylu i Inner Sanctum. Oto moje przemyślenia:
1) Po kilkukrotnym przesłuchaniu Agendy zakochałem się w niej. Brzmi znakomicie. Dobre utwory, teksty zmuszające do myślenia. Nie spodziewałem się, że jeszcze PSB stać na takie zaskoczenie. Ostatnia płyta mnie absolutnie nie przekonała (wyjątek to absolutne cudeńko "Into Thin Air"), a tu 4 utwory i to wszystkie dobre, jak za czasów Behaviour
2) Vinyl bardzo fajnie wydany z grubą kopertą w środku. Nie do końca jednakże rozumiem, co oznacza ta blondynka na okładce robiąca selfie, przesłanie dot. dzisiejszych czasów i ich pustki (?).
3) Gorzej z Inner Sactum (mam na myśli wydanie a nie muzykę) - plus za 4 płyty, jednakże koszmarnie się je wyciąga z tej tektury, grafika słaba i brak książeczki to też minusy.
4) UWAGA !!!: "The forgotten child" debiutuje na 30 miejscu LP trójki z pominięciem poczekalni. Bardzo proszę, aby wszyscy ładnie zagłosowali, aby przypadkiem nie wypadło za tydzień :brawo:


Pt maja 03, 2019 19:44 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 03, 2017 19:07 pm
Posty: 116
 
Post Re: Pet Shop Boys
Agenda kilkukrotnie przesłuchana. Tyłka nie urywa ale trzyma poziom. Utwór wart uwagi to moim zdaniem "On Social Media" i końcówka "The Forgetten Child". Chciałbym pomóc z głosowaniem ale "Trójka" przestała istnieć w 2015 r. Pozdrawiam.


N maja 05, 2019 9:41 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Lista Przebojów Trójki, to ciekawy aspekt do dyskusji. Tym bardziej, że niezła kombinacja od Nich, co do Pet Shop Boys. Promują piosenkę, po prawie 3 miesiącach od ukazania się .. I nagle nowość na miejscu 30, z pominięciem poczekalni. I brak Rammstein - Deustchland, w Trójce... Pozdrawiam...


N maja 05, 2019 19:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12909
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Pet Shop Boys
Nowy album ma być ukończony w przyszłym miesiącu. Premiera zaplanowana jest na styczeń ;)


Wt lip 02, 2019 15:14 pm Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 842 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 43  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team