Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 52  Następna strona
The Global Spirit Tour 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Skontaktowano się ze mną w związku z akcją Takeover na Facebooku, gdzie codziennie inna osoba wstawia posty/zdjęcia na oficjalnej stronie DM na FB.
Napisali, że mój dzień to 2 grudnia (sobota) :D


Pt gru 01, 2017 0:30 am Zobacz profil
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Ku prawdzie. Zespół chyba dość szybko orientuje się, która płyta dobra, a która nie wyszła i to się jakoś dziwnie pokrywa z moim widzeniem tych płyt. Zapomniany od zawsze Exciter, potem redukowana promocja TOTU i w niebywałym stopniu okrojony obecnie Spirit. Z drugiej strony dobór, bo nielicznie ciekawe dla mnie Scum, You Move czy No More chyba nigdy nie zagrają, bo niby za trudne są. W przeszłości nie takie trudne kawałki potrafili grać i tłuką je dalej.
Dla porównania jedynie repertuaru zespółów, to U2 bardzo czesto siega po kawałki z ostatnich płyt i z początku lat 80tych i robi to konsekwentnie co trasę. Na naszym podwórku trzonem każdej trasy są lata 86-97 a reszta włącznie z nowym albumem traktowana jest po macoszemu. To tak jakby DM samo nie bardzo szanowało większość swojej twórczości. No ale Ameryki nie odkrylem tym wywodem :-)


Ostatnio edytowano Pt gru 01, 2017 0:54 am przez Majkel, łącznie edytowano 1 raz



Pt gru 01, 2017 0:45 am
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Desperus napisał(a):
Skontaktowano się ze mną w związku z akcją Takeover na Facebooku, gdzie codziennie inna osoba wstawia posty/zdjęcia na oficjalnej stronie DM na FB.
Napisali, że mój dzień to 2 grudnia (sobota) :D

Gratulacje. Zrób im psikusa i napisz jak jest ;-)


Pt gru 01, 2017 0:46 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Desperus napisał(a):
Skontaktowano się ze mną w związku z akcją Takeover na Facebooku, gdzie codziennie inna osoba wstawia posty/zdjęcia na oficjalnej stronie DM na FB.
Napisali, że mój dzień to 2 grudnia (sobota) :D


Pozdrów Polskie Forum Depeche Mode ;)


Pt gru 01, 2017 16:04 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Kacper podlinkuj projekt: https://www.facebook.com/dmlivewarsaw2017/ :8):


Pt gru 01, 2017 16:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Chociaż sam już nie wiem, na stronie jest kto inny napisany na 2 grudnia, zobaczymy co dalej napiszą.


Pt gru 01, 2017 16:59 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 01, 2013 9:51 am
Posty: 144
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Majkel napisał(a):
Ku prawdzie. Zespół chyba dość szybko orientuje się, która płyta dobra, a która nie wyszła i to się jakoś dziwnie pokrywa z moim widzeniem tych płyt. Zapomniany od zawsze Exciter, potem redukowana promocja TOTU i w niebywałym stopniu okrojony obecnie Spirit. Z drugiej strony dobór, bo nielicznie ciekawe dla mnie Scum, You Move czy No More chyba nigdy nie zagrają, bo niby za trudne są. W przeszłości nie takie trudne kawałki potrafili grać i tłuką je dalej.
Dla porównania jedynie repertuaru zespółów, to U2 bardzo czesto siega po kawałki z ostatnich płyt i z początku lat 80tych i robi to konsekwentnie co trasę. Na naszym podwórku trzonem każdej trasy są lata 86-97 a reszta włącznie z nowym albumem traktowana jest po macoszemu. To tak jakby DM samo nie bardzo szanowało większość swojej twórczości. No ale Ameryki nie odkrylem tym wywodem :-)


Deltę też okroili i to nawet z singli. Za to podczas GST na stadion wróciły 2 kawałki z SOTU (i to debiut jednego kawałka) gdzie wydawało się, że już nigdy nic z tej płyty nie zagrają. Podejrzewam, że jeśli będzie następna trasa to nie zagrają nic ze Spirita, a wróci coś z Delty. Z Excitera na DMT Gore wyciągnął When the body speaks jako zamiennik na którymś koncercie, a żeby było śmieszniej komercyjne radia jak sobie przypominają o DM to tylko Enjoy i Freelove właśnie z Excitera :D


CureMar, w jaki sposób koncert staję się osiągalny dla tych co był za drogi, skoro cena biletów się nie dość, że nie zmienia, to wręcz wzrasta, bo trybuny na DMT na pewno nie kosztowały aż 380zł? Przecież dla klienta nie ma żadnego znaczenia jak dzielone są zyski, a Kessler byłby idiotą jakby zrezygnował z części kasy wiedząc, że przychód się nie zmienia. LN też się nie wypnie, bo lepiej zarobić 100tys. niż 0.


So gru 02, 2017 10:52 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 435
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Są w ogóle plakaty (nie bilbordy) promujące najbliższe koncerty?


So gru 02, 2017 16:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Przesunięto mój Takeover na 5 grudnia (wtorek). Napisałem już 3 posty, które musiałem wysłać do sprawdzenia i zatwierdzenia.


So gru 02, 2017 22:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 19, 2017 14:02 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Desperus napisał(a):
Przesunięto mój Takeover na 5 grudnia (wtorek). Napisałem już 3 posty, które musiałem wysłać do sprawdzenia i zatwierdzenia.


Fajnie, czekam niecierpliwie :)


N gru 03, 2017 22:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: The Global Spirit Tour
http://depechemode.com/takeover/contributor/279


Pn gru 04, 2017 11:59 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 15, 2005 19:50 pm
Posty: 449
Lokalizacja: Łódż
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Co może być przyczynom nie działania interaktywnej mapie miejsc na livenation. Od dłuższego czas ładuje, ładuje i nic z tego. Sprawdzałem na różnych wydarzeniach i ciągle to samo :?


Pn gru 04, 2017 14:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 30, 2013 0:39 am
Posty: 29
 
Post Re: The Global Spirit Tour
www.olx.pl/oferta/depeche-mode-plakat-z ... qAqA5.html


Pn gru 04, 2017 18:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: The Global Spirit Tour
mirass napisał(a):
Co może być przyczynom nie działania interaktywnej mapie miejsc na livenation. Od dłuższego czas ładuje, ładuje i nic z tego. Sprawdzałem na różnych wydarzeniach i ciągle to samo :?

Prawdopodobnie nieaktualna wersja wtyczki javy. Sprawdź na innej przeglądarce czy tam również występuje problem.


Pn gru 04, 2017 19:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Pierwszy post: https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 6101560328
Drugi: https://www.facebook.com/depechemode/ph ... 29/?type=3
Trzeci: https://www.facebook.com/depechemode/po ... 1735355329

Będzie ich łącznie 4.


Wt gru 05, 2017 13:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 20, 2017 23:56 pm
Posty: 637
 
Post Re: The Global Spirit Tour
@Desperus gratulacje!
Śledzę, czytam!
Twój czas!
:brawo:


Wt gru 05, 2017 18:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: The Global Spirit Tour


Noooo Desperus, kozacko. Gratulacje :beer: A fota z Cover Me konkretna :8):


Wt gru 05, 2017 18:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: The Global Spirit Tour
W ostatnim poście, który będzie o 20:30 nie miałem już zbytnio pomysłów, co napisać, więc napisałem, że lubię nowe wersje utworów na żywo oraz jak Gore wykonuje utwory full band :twisted: Ktoś to musi mu/im delikatnie przekazać :D


Wt gru 05, 2017 18:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 19, 2009 17:38 pm
Posty: 9
Lokalizacja: Trójmiasto_by_Night
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Desperus dałeś radę, godnie reprezentowałeś Polskę. Wiadomo cenzura, nie mogłeś napisać za dużo, ale fajnie że przynajmniej jakoś między wierszami przeszło to co większość (przynajmniej z nas tutaj) myśli o plumkenach. Focio z L.A. to po prostu petarda, kawałki zagrane bardzo fajnie, przedstawienie się też super wyszło. Gratuluję :nlmda:


Wt gru 05, 2017 23:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 19, 2017 14:02 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: The Global Spirit Tour
@Desperus, świetne te Twoje nagrania. Bardzo fajna pasja. Wysłuchałam kilku kawałków, i zrobiłam sobie w domu mini karaoke :D

Co jeszcze ciśnie mi się na usta - taki wujek to skarb! :)

Faaajnie, gratuluję.


N gru 10, 2017 23:59 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team