Depeche Mode - Zobacz wątek - Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  NastÄ™pna strona
Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 17:59 pm
Posty: 195
 
Post Nove DVD: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
Koniec trasy. Tak jak tutaj ktoś słusznie powiedział, chyba nawet Martini w swoim podsumowaniu jeszcze tylko DVD i zamykamy rozdział z szyldem Delta Machine Tour.

Chyba teraz wszyscy czekamy na oficjalne wydawnictwo. Wiem, że już na ten temat powiedziane zostało chyba wszystko. Choćby podczas relacji z koncertów w Berlinie. Mimo wszystko nadal wiele znaków zapytania. Data wydania, okładka, set lista.

O tym wszystkim będziemy dowiadywać się po malutki, w kawałeczkach, krok po kroku. Dlatego też postanowiłem założyć wątek o roboczym tytule "Live in Berlin. Depeche Mode Delta Machine Tour".


Ostatnio edytowano Cz mar 13, 2014 13:47 pm przez tomiÅ›, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Cz mar 13, 2014 9:24 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
Jakie by nie bylo , nie bedzie BOAG , HL , STTE .... Jakos ostatnio zauwazylem ze calkowicie przestalem sluchac /ogladac koncertowki DM na rzecz U2 czy Muse . Szczegolnie ta ostatnia robi wrazenie warto obejrzec http://www.youtube.com/watch?v=44kjEXJtXcE . Dla mnie tak mogloby byc zmontowane nowe dzielo DM , pytanie czy publika w Berlinie dorownywala tej z Rzymu ( mowa o Muse ) . A czy czekam na nowe DM ? powiem tak jakos niespecjalnie ...skoro w kolo to samo .


Cz mar 13, 2014 10:27 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 12, 2006 19:35 pm
Posty: 76
Lokalizacja: Waldenburg nad Pełcznicą
 
Post Re: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
a ja czekam z niecierpliwością na DVD ze względu na świetne dla mnie kawałki z DELTY jak WTMW, SBH, SMS,czy Goodbye w dodatku w super jakości w wersji koncertowej ....................... i tyle :D


Cz mar 13, 2014 11:19 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 17:59 pm
Posty: 195
 
Post Re: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
Higher Love musi być, podobnie jak i Barrel... Zgadzam się ostatni koncert z Barcelony obejrzałem dosłownie raz. Ale sceny jak Muse (choć wielce imponująca) nie chciałbym na depeche mode. Chyba wolę mniejsze, kameralnie, a nie jarmarczne pełne świecidełek i lampek.


Cz mar 13, 2014 13:49 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
Teledysk do Should Be Higher też był kręcony w Berlinie ztcp. Może Antoni kręcił coś tam jeszcze i jakieś utwory wejdą jako bonusy na DVD/BD...


Cz mar 13, 2014 16:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
D.M....aniak napisał(a):
a ja czekam z niecierpliwością na DVD ze względu na świetne dla mnie kawałki z DELTY jak WTMW, SBH, SMS,czy Goodbye w dodatku w super jakości w wersji koncertowej ....................... i tyle :D


I tylko dla nich kupie to wydawnictwo , gdyby Delta mi nie wchodzila muzycznie zwyczajanie zrezygnowalbym z zakupu .

tomiś napisał(a):
Ale sceny jak Muse (choć wielce imponująca) nie chciałbym na Depeche Mode.


A tu mnie zaskoczyles , ale z gustami sie nie dyskutuje . Dla mnie sceny DM (pomijajac Devo ) to jakas kpina ....


Cz mar 13, 2014 16:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
a ja mam pytanie czy jest szansa ze takie DVD puszcza w kinie ?
cos mi sie kojarzy ze wczesniejszych wydawnictw projekcje byly w kinach ? czy sie myle ?

pozdrawiam


Cz mar 13, 2014 16:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
W Multikinie , w wybranych miastach bedzie mozna obejrzec na pewno .


Cz mar 13, 2014 16:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
DVD wyjdzie pewnie dopiero pod koniec roku, ale już jestem ciekawy co będzie na secret show :8):
a takiej sceny jak na tym muse w przypadku DM bym nie zdzierżył, dobrze ze nie robią takiej cepelii jak wszyscy :) na następnej trasie proszę o jeszcze prostszą scenę tak jak np. http://www.youtube.com/watch?v=w4CtS0ui70s i do tego wizualizacje Antona :8):



Cz mar 13, 2014 19:37 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 17:59 pm
Posty: 195
 
Post Re: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
chmurek napisał(a):
D.M....aniak napisał(a):
a ja czekam z niecierpliwością na DVD ze względu na świetne dla mnie kawałki z DELTY jak WTMW, SBH, SMS,czy Goodbye w dodatku w super jakości w wersji koncertowej ....................... i tyle :D


I tylko dla nich kupie to wydawnictwo , gdyby Delta mi nie wchodzila muzycznie zwyczajanie zrezygnowalbym z zakupu .

tomiś napisał(a):
Ale sceny jak Muse (choć wielce imponująca) nie chciałbym na Depeche Mode.


A tu mnie zaskoczyles , ale z gustami sie nie dyskutuje . Dla mnie sceny DM (pomijajac Devo ) to jakas kpina ....


Dlaczego? przecież możemy wymienić opinie. Jesteśmy przecież kulturalnymi i dorosłymi ludźmi, którzy mają swoje zdanie i mogą je swobodnie wypowiadać. Ale do rzeczy. Nie kwestionuję scen takich jak MUSE, pięknie ogląda się takie koncerty, i cholernie wpływa to na atrakcyjność widowiska. Mało tego ta scena bardzo dobrze pasuje do MUSE.

Jednak wiesz mam jedno ale, i tutaj głównie mam na myśli U2. Ogromne sceny, gigantyczne przedsięwzięcia. Widziałem kilka ostatnich koncertów U2 (w Polsce), i wiesz co? mam nie odparte wrażenie, że ma to coraz to mniej wspólnego z muzyką. No chyba, że z założenia ma to być show i bardziej uczta dla oczu niż uszu. Coraz to mniej mi to odpowiada. Mało tego zacząłem doceniać małe, kameralne koncerty w klubach. Ostatnio byłem na kilku koncertach Lao Che. Klimatyczna scena, fajna atmosfera, przed w trakcie i po koncercie i przede wszystkim to jest święto muzyki. Polecam.

Zgoda. Nie będę też bronił stanowiska Depeche Mode. Mogli by się bardziej postarać. Chyba nawet nie wiąże się z tak ogromnymi kosztami, a opiera się na pomyśle. Nie wiem czy widziałeś ostatnie dokonania koncertowe NIN. To jedyny chyba przypadek kiedy to poczułem zazdrość, że to nie Depeche Mode.

Genialny pomysł. I to jak wpływa na atrakcyjność widowiska. Poniżej link:

http://www.youtube.com/watch?v=sRrQrow-PK0

Połączenie jednego z drugim. Kończąc. Nie chciał bym oglądać Depeche Mode w koncertowej wersji Coldplay czy też wyżej wspomnianego U2. Dla mnie to nie ta estetyka. Mniej Show a więcej muzyki.


Pt mar 14, 2014 9:56 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 17:59 pm
Posty: 195
 
Post Re: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
dK napisał(a):
DVD wyjdzie pewnie dopiero pod koniec roku, ale już jestem ciekawy co będzie na secret show :8):
a takiej sceny jak na tym muse w przypadku DM bym nie zdzierżył, dobrze ze nie robią takiej cepelii jak wszyscy :) na następnej trasie proszę o jeszcze prostszą scenę tak jak np. http://www.youtube.com/watch?v=w4CtS0ui70s i do tego wizualizacje Antona :8):



Jestem za, widziałem koncert i bardzo mi to odpowiada


Pt mar 14, 2014 10:07 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
chmurek napisał(a):
gdyby Delta mi nie wchodzila muzycznie zwyczajanie zrezygnowalbym z zakupu


Mi nie wchodzi, a i tak kupię :wink: Nie wyobrażam sobie po prostu, by nie mieć w swych zbiorach oficjalnego DVD z trasy DM.

chmurek napisał(a):
Dla mnie sceny DM (pomijajac Devo ) to jakas kpina ....


Mi się podobała jeszcze ta na TTA-inna niż zwykle i miała to coś(przynajmniej dla mnie).

tomiś napisał(a):
Nie chciał bym oglądać Depeche Mode w koncertowej wersji Coldplay czy też wyżej wspomnianego U2. Dla mnie to nie ta estetyka. Mniej Show a więcej muzyki.


Jestem 100% za.


Pt mar 14, 2014 10:11 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 28, 2014 21:55 pm
Posty: 32
 
Post Re: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
też jestem zdecydowaną zwolenniczką "koncertów, a nie show", być może fajnie jest raz w życiu (może dwa czy trzy) przeżyć coś takiego, ale na dłuższą metę to raczej nic fajnego. ktoś nawet na tym forum chyba, w wątku dotyczącym łódzkiego koncertu, zwróciła uwagę na to, że na plus tego koncertu w stosunku do koncertu na narodowym, wpłynęła mniejsza scena. interakcje między członkami zespołu są fajniejsze i w ogóle, nie trzeba się szukać po scenie :)
zdarzyło mi się ostatnio zobaczyć na dvd koncert Pink, gdzie jedną z piosenek wokalistka śpiewa do góry nogami, zawieszona nad sceną. ogólnie to wielki szacunek, bo ogarnąć taką sytuację wokalnie to naprawdę coś. cały koncert zresztą wyglądał dość imponująco. jednak już w trakcie oglądania pomyślałam sobie, że fajniej oglądać coś takiego chyba na dvd niż uczestniczyć w tym na żywo. ciągle coś rozprasza przecież uwagę, nie da się skupić w stu procentach na muzyce (ja na przykład stresowałabym się cała piosenkę czy ona przypadkiem nie spadnie zaraz :) ) bardziej czujesz się jak w cyrku niż jak na koncercie :)
mnie formuła koncertów DM bardzo odpowiada. wizualizacje, światła, charyzmatyczny wokalista, niesamowita publika, która tez tworzy klimat koncertu. wszystko gra :)


Pt mar 14, 2014 13:00 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 17:59 pm
Posty: 195
 
Post Re: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
bluedress napisał(a):
też jestem zdecydowaną zwolenniczką "koncertów, a nie show", być może fajnie jest raz w życiu (może dwa czy trzy) przeżyć coś takiego, ale na dłuższą metę to raczej nic fajnego. ktoś nawet na tym forum chyba, w wątku dotyczącym łódzkiego koncertu, zwróciła uwagę na to, że na plus tego koncertu w stosunku do koncertu na narodowym, wpłynęła mniejsza scena. interakcje między członkami zespołu są fajniejsze i w ogóle, nie trzeba się szukać po scenie :)
zdarzyło mi się ostatnio zobaczyć na dvd koncert Pink, gdzie jedną z piosenek wokalistka śpiewa do góry nogami, zawieszona nad sceną. ogólnie to wielki szacunek, bo ogarnąć taką sytuację wokalnie to naprawdę coś. cały koncert zresztą wyglądał dość imponująco. jednak już w trakcie oglądania pomyślałam sobie, że fajniej oglądać coś takiego chyba na dvd niż uczestniczyć w tym na żywo. ciągle coś rozprasza przecież uwagę, nie da się skupić w stu procentach na muzyce (ja na przykład stresowałabym się cała piosenkę czy ona przypadkiem nie spadnie zaraz :) ) bardziej czujesz się jak w cyrku niż jak na koncercie :)
mnie formuła koncertów DM bardzo odpowiada. wizualizacje, światła, charyzmatyczny wokalista, niesamowita publika, która tez tworzy klimat koncertu. wszystko gra :)


No właśnie. Czy ktoś może wytłumaczyć, po jasną cholerę wykonuje się utwór do góry nogami, wisząc nad sceną? Oczywiście poza tym, że się o tym mówi, i ma to na celu gównie wywołać kontrowersję. Czy w jakikolwiek sposób wpływa to na atrakcyjność wykonywanego utworu, poprawia jakość? Szczerze wątpię. Koncerty większości zaczynają przypominać cyrk, z ich jarmarcznym klimatem. Musi się kręcić, mrugać, hałasować a wszystko to raz za razem. Stagnacja nudzi, refleksja niepotrzebna. Mało komercyjne.

Zdecydowanie wolę tradycyjną scenę, za to z moją uwagą skupioną na muzyce, a później na samym Depeche Mode. I oczywiście przepięknymi i charakterystycznymi wizualizacjami Antona. Okraszonymi grubym ziarnem. Bardzo czekam na DVD i jestem ciekawy efektu końcowego. Przekonany jestem, że wejdzie wszystko z tego co chcemy. Jak nie w głównej set liście to w bonusach się znajdzie.


Pt mar 14, 2014 16:49 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 28, 2014 21:55 pm
Posty: 32
 
Post Re: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
pamiętam też pewną wypowiedź fana po koncercie Madonny, że owszem, zdarzały się dość poważne fałsze, ale ten show wynagradzał wszystko... i tego też nigdy nie byłam w stanie pojąć :)


Pt mar 14, 2014 17:24 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 28, 2010 21:20 pm
Posty: 1028
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
przepraszam, ale od kilku postow nie widze nic w temacie DVD z Berlina zespolu DEPECHE MODE? bo o innych tez sie moge rozpisywac, ale to chyba nie ten watek?


Pt mar 14, 2014 20:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
Do wydania jeszcze sporo czasu można sobie śmiało spekulować :wink: a więcej informacji o DVD znajdziesz tu:
viewtopic.php?f=62&t=19481&start=220
a tu dyskusja na temat sceny : viewtopic.php?f=62&t=19257


So mar 15, 2014 13:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
Wracając do tematu wiemy tylko tyle i możemy wyłącznie przypuszczać ze będzie to wyglądać mniej więcej tak:

DMDVD7 - Depeche Mode The Delta Machine Tour Live in Berlin - Live DVD/BD Filmed by Anton Corbijn
data wydania Listopad 2014
Wersje:
LDMDVD7 czyli 1xDVD + ewentualnie 2xCD
DMDVD7 czyli wydanie w digipaku 2xDVD + ewentualnie 2xCD
DMBLU7 wydanie na BLUERAY

dźwięk 5.1 DD Full HD

DVD1

intro
Welcome To My World
Angel
Walking In My Shoes
Precious
Black Celebration
Should Be Higher
Policy Of Truth
The Child Inside
But Not Tonight
Heaven
Soothe My Soul
A Pain That I'm Used To
A Question Of Time
Enjoy The Silence
Personal Jesus
Goodbye
Shake The Disease
Halo
Just Can't Get Enough
I Feel You
Never Let Me Down Again

Bonus Tracks:
Secret To The End (live screen montage) Nice :P
Behind The Wheel (live screen montage)
Higher Love (live screen montage) Warsaw :P
Barrel Of A Gun (live screen montage)

DVD2:

Filmik 25minut typu Making Delta Machine Tour
(prawdopodobnie nagrany na letnim Berlinie itp. gdzie był widziany Anton)
Projekcje do :
Welcome
Precious
Should Be Higher
Heaven
Enjoy The Silence
I Feel You
Goodbye
Halo

Secret Show z 26 czyli set Martina :
Home
Only When I Lose Myself
When The Body Speaks
Slow
+ pewnie jakieÅ› niespodzianki :)

dodatkowo na tej płycie może się znaleźć
Wywiady z ekipÄ… PFDM i innymi fanami ;)
Próby przed trasą - dwa kawałki np. Soft Touch / Raw Nerve
Teledyski do Heaven, Soothe My Soul

Dodatkowe dwie płyty CD z audio koncertowym track lista jak na DVD1


Ostatnio edytowano Cz mar 20, 2014 23:30 pm przez dK, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy



N mar 16, 2014 12:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
Te 2cd mi by sie najbardziej podobalo :wink:


N mar 16, 2014 13:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 19, 2004 18:06 pm
Posty: 1424
Lokalizacja: Åšwidnica
 
Post Re: Live in Berlin, Depeche Mode, Delta Machine Tour
teraz do września/października bedą się zastanawiać ile materiału wydac na płycie/płytach.. i w przypływie dobrych chęci może uraczą nas tym jeszcze w tym roku..


N mar 16, 2014 16:20 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team