Depeche Mode - Zobacz wątek - Paper Monsters czy Hourglass?
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 215 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  NastÄ™pna strona
Paper Monsters czy Hourglass? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 22, 2008 9:17 am
Posty: 131
Lokalizacja: kiedyś Szczecin, teraz Jelenia Góra
 
Post Re: PAPER MONSTERS czy HOURGLASS ?
Hourglass! Saw something i Kingdom :fletch:


Cz lip 08, 2010 21:53 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 11, 2004 16:41 pm
Posty: 458
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Międzyrzeckie
 
Post Re: PAPER MONSTERS czy HOURGLASS ?
zdecydowanie Hourglass! i to nie tylko przed Paper Monsters ale nawet kilkoma wydawnictwami DM :)


Cz wrz 30, 2010 17:22 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lis 03, 2010 21:00 pm
Posty: 7
 
Post Re: PAPER MONSTERS czy HOURGLASS ?
Mam pytanie: jak się nazywa pani występująca w teledysku Dirty Sticky Floors ? :)


Wt lis 09, 2010 16:06 pm Zobacz profil
 
Post Re: PAPER MONSTERS czy HOURGLASS ?
Co do pytania: zdecydowanie HOURGLASS. Papierowe potworki sÄ…... potworne. Nuuuda. Tu taka ciekawostka:

http://muzyka.onet.pl/0,2233841,newsy.html

Figurski: mój wywiad z Gahanem skończył się awanturą
W tym roku roku radio Eska Rock obchodzi swoje szóste urodziny. Z tej okazji porozmawialiśmy z jedną z gwiazd stacji Michałem Figurskim - współprowadzącym takich programów jak "Poranny WF" oraz "Śniadanie Mistrzów". "Mój najciekawszy wywiad muzyczny, to jednocześnie ten najgorszy z Davem Gahanem, który skończył się straszną awanturą. " - mówił w wywiadzie dziennikarz.
W rozmowie z Onet.pl Michał Figurski zapytany o swój najgorszy wywiad muzyczny odpowiedział: "Mój najciekawszy wywiad, to jednocześnie ten najgorszy z Davem Gahanem, który skończył się straszną awanturą. Pojechałem na wywiad z nim do Londynu. Gahan promował wtedy swoją solową płytę… Niesłusznie uznałem, że jego nowy album jest wtórny, a ponieważ wydawał mi się fajnym gościem i miłym człowiekiem, uznałem, że jest facetem, który potrafi się zdystansować do swojej twórczości. Pojechałem z nastawieniem, że porozmawiam sobie z nim - jaką on kiepską nagrał płytę" – mówił Figurski.


"Skończyło się to straszną awanturą. Przy czwartym pytaniu poprosił o wyłączenie kamery, wyprosił mnie z wywiadu i powiedział, że nie będzie ze mną dalej rozmawiał. Wyszedłem czerwony jak burak. Zadzwoniłem do mojej żony i powiedziałem – kochanie sp…łem najważniejszy wywiad w moim życiu" – dodaje dziennikarz.

Oj, nie lubi Davidek krytyki, oj nie lubi! Nie wiem, jakiej to płyty dotyczyło, bo jeśli papierowych potworów, to też bym wyleciał z hukiem i to za pierwsze pytanie :D

Powłóczyste, wtórne i beznamiętne utworki-potworki. Oprócz "Dirty Sticky Floor", które się jako-tako broni, reszta to rozwleczone jak kurze kupy po podwórku monotonne i nudne smuty. O dziwo, "Klepsydra" mnie powaliła. Fajny album i do dziś często gości w odtwarzaczu CD (to taki oldskoolowy aparat, do którego wkłada się srebrzysty dysk, by posłuchać muzyki - a nie to zas...ne mp3 z kompa).

Pozdrawiam :nlmda: :nlmda: :nlmda:


Pt lis 12, 2010 10:30 am

Dołączył(a): Śr paź 13, 2010 15:58 pm
Posty: 77
 
Post Re: PAPER MONSTERS czy HOURGLASS ?
Zdecydowanie Hourglass Jest bardziej równy i bardziej elektroniczny a paper monsters ma dobre może 3 kawałki a reszta mnie nie przekonuje.


Pt lis 12, 2010 15:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 28, 2010 18:02 pm
Posty: 28
 
Post Re: PAPER MONSTERS czy HOURGLASS ?
michal.kapuscinski napisał(a):
Nie wiem, jakiej to płyty dotyczyło, bo jeśli papierowych potworów, to też bym wyleciał z hukiem i to za pierwsze pytanie :D :nlmda: :nlmda: :nlmda:

Tak, to dotyczyło PM.
Ja osobiście również jestem przy klepsydrach. Na PM tylko pare kawałków mi się podobało. Reszta trochę smęci... :P
A Hourglass...- cudo!! :banana:


Pt lis 12, 2010 18:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: PAPER MONSTERS czy HOURGLASS ?
michal.kapuscinski napisał(a):
Papierowe potworki sÄ…... potworne. Nuuuda. Tu taka ciekawostka:
:


Paper jest płytą o przemijaniu trzeba mieć troche wieku żeby ją zrozumieć , po wielu latach niektóre sprawy w muzyce odkrywa sie na nowo.Dotyczy to kazdego rodzaju muzyki . Nie jest to moje stwierdzenie , słyszałem je od starszych , i dziś mogę powiedzieć że mieli racje. Tylko że jak kiedyś to usłyszałem, przyjołem poważnie i czekałem na te dni i teraz moge o tym powiedzieć , młodziezy Paper jeszcze do was powróci :)


N lis 14, 2010 10:06 am Zobacz profil WWW
 
Post Re: PAPER MONSTERS czy HOURGLASS ?
Jak tu nie wierzyć w magię świąt...

Wracałem dziś do domu, padał śnieg, było mocno klimatycznie, Radio Gdańsk zapodało numer, który spowodował, że się zatrzymałem, bo byłem przekonany, że to głos Davida Gahana, ale jakoś nie od razu załapałem skąd ten numer znam, o kurde balans, jakies nowe Depeche Mode?! Nie, just HIDDEN HOUSES...

Rozwalił mnie ten numer... Rozwala dalej...

MAGIA! Po powrocie do domu odnalazłem CD Paper Monsters...

Wspaniała muza!!!!!!!!!!!

Nie zapomnę tego momentu. A wcześniej nie trawiłem "Paper Monsters"...

Mój poprzednik ma rację! Właśnie w 2011 skończę 40 lat...........................................................

:-)


N gru 26, 2010 22:37 pm

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: PAPER MONSTERS czy HOURGLASS ?
Podoba mi siÄ™ Hourglass, ale zdecydowanie wolÄ™ Paper Monsters.
Dirty, sticky floor - uwielbiam!


Pn gru 27, 2010 0:10 am Zobacz profil
 
Post Re: PAPER MONSTERS czy HOURGLASS ?
Chyba jednak Hourglass,może dlatego że wole bardziej elektroniczne klimaty i że Saw Something leciało jako mój pierwszy taniec na weselu.Ogólnie mogła to by być jedna z płyt DM.
Paper Monsters jednak też nie jest zły.


Åšr gru 29, 2010 17:44 pm

Dołączył(a): Cz sty 13, 2011 15:08 pm
Posty: 139
Lokalizacja: NH
 
Post Re: PAPER MONSTERS czy HOURGLASS ?
Bardzo lubię obie te płyty.Osobiście cenię je wyżej,niż ostatnie dokonania DM.Jeżeli miałbym wybierać,to mały + dla "Hourglass" ze względu na większą porcję elektroniki.


N sty 30, 2011 14:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 07, 2006 15:48 pm
Posty: 941
Lokalizacja: Świeradów Zdrój/ Brzeg
 
Post Re: PAPER MONSTERS czy HOURGLASS ?
Paper Monsters. Właśnie oglądam koncert z Katowic....Miodzio. Genialne połączenie Bottle Living z Personalnym http://www.youtube.com/watch?v=C7BV34W3 ... 4FF07822DF ( Basel ).


So mar 26, 2011 14:30 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: PAPER MONSTERS czy HOURGLASS ?
Ja także lubię obie płyty. Ale wolę Paper Monsters. Od początku była jakaś....magiczna...
Dirty stickty floor ma niesamowitego kopa, tak samo dziÅ›, jak i za pierwszym razem. :)


So mar 26, 2011 21:04 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 12:32 pm
Posty: 158
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: PAPER MONSTERS czy HOURGLASS ?
Raczej szalę bym przechylił na stronę "Hourglass".


Åšr mar 30, 2011 10:58 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2011 12:32 pm
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: PAPER MONSTERS czy HOURGLASS ?
Za elektronikÄ™ zdecydowanie Hourglass, PM... :?


Wt sie 09, 2011 11:04 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 18, 2011 0:30 am
Posty: 330
Lokalizacja: Poznań/Vienna
 
Post Re: PAPER MONSTERS czy HOURGLASS ?
Ja dam remis. Obie płyty mają zarówno jasne jak i szitowe momenty. Patrząc bardziej pod względem emocjonalnym, to do Papierowych mam większy sentyment (kocham chórki i wycie D. w Gorzkim Jabłku..) tak jak ktoś już tu wspomniał PM wydaje się być bardziej przemyślane i z pomysłem. No, ale dobra, dam remis.. I tak najlepszą pieśnią solową Gahana jest Breathe - IMO lepszej rzeczy nie nagrał. Aż mnie ciary przeszły na myśl o wstępie.. sigurrosowskim wręcz.


EDIT: aha ankieta nie działa. hm.


Pn lis 21, 2011 2:29 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 20, 2012 14:13 pm
Posty: 22
 
Post Re: Paper Monsters czy Hourglass?
Wiecie co, wlasnie przesluchalam kolejny raz od dluzszego czasu plyte Paper Monsters i uwazam, ze jest wspaniala. Przemowila do mnie. Na poczatku uwazalam, ze jest nudna i podobaly mi sie tylko Dirty Sticky Floors,Bottle Living i Hidden Houses, no i moze koncowka Goodbye, ale teraz...kurcze Dave jest na niej taki czuly.heh Mial ktos podobnie?


N maja 13, 2012 21:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Paper Monsters czy Hourglass?
Prosze prosze ,a coś pisałem wyżej o powrocie ! tak trzymać :beer:


Pn maja 14, 2012 17:20 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 01, 2005 17:06 pm
Posty: 784
Lokalizacja: Wawa
 
Post Re: Paper Monsters czy Hourglass?
Hourglass


Wt paź 30, 2012 8:19 am Zobacz profil
 
Post Re: Paper Monsters czy Hourglass?
Żadna mnie nie zachwyciła, ale już to "Paper Monsters".


Wt paź 30, 2012 10:47 am
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 215 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team