Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 605 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna strona
Stare fotki ze zlotów. 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
tych "Bińków" to dwóch chyba było...


Pn gru 06, 2010 14:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 31, 2007 18:40 pm
Posty: 122
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
Ustka 1989 r.
Od lewej Łysy,Waldi,Mewa.

Obrazek

Gazetka f-c Muzyka dla Mas w Pabianicach

Obrazek
Obrazek


Wt gru 07, 2010 11:36 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
rewela :) bilety ze zlotow dawaj tu:
viewtopic.php?f=6&t=16666


Wt gru 07, 2010 12:52 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 10, 2008 14:04 pm
Posty: 321
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
jachi napisał(a):
Inowrocław! to był zlot ;) pamietam jak brałem udzial w konkursie tanca jako front 242, Daras na wokalu a ja jako Richard23 na perkusji :D pamiętam super agresywnych bramkarzy ktorzy tłukli ludzi za nic oraz to ze omało nie złamałem sobie karku skacząc ze stołu zahaczając głową o sufit, hehe


Hehe..pamiętam że wypindolił ktoś z bańki wyskakując od stolika przy którym siedziałem..ale nie pamiętałem że to byłeś ty jachi:) matko ale to wyglądało wtedy:)


So gru 11, 2010 21:32 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt mar 17, 2009 18:16 pm
Posty: 356
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
WITAM

Na nadesłanych zdjęciach przez Kocurową - pozdrawiam :8): - z tego miejsca
viewtopic.php?p=680679#p680679
- rozpoznaje na drugiej fotce wszystkie osoby :roll: , od prawej
Rafi , Sebastain , Gajor , Jowita , Agata Narel oraz w białym golfie Marzena

czwarte zdjęcie
od lewej Majesiu i Szymon


N gru 12, 2010 14:35 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 08, 2005 20:41 pm
Posty: 342
Lokalizacja: INOWROCŁAW/ Obecnie Zagłębie Miedziowe
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
krzychal napisał(a):
chemik, czy to tam byla scena a'la devotional czy mnie jak zwykle wkreca pamiec?
Nie, zlot w Chemiku był w Inie, a ten ze scena a'la devotional był pod Inowrocławiem w Złotnikach Kujawskich w 95' roku :)


N gru 26, 2010 16:30 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 17:30 pm
Posty: 2
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re:
gumiś napisał(a):
Obrazek



Hybrydy 1993 rok w kwietniu

pieknie, to były czasy. ja też znalazłam stare foty jak będę miała chwilke czasu to wrzucę
pozdro Dinozaury


N sty 09, 2011 22:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 17, 2008 12:36 pm
Posty: 887
Lokalizacja: Trzebinia
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
na Facebooku powstał profil - stara brygada DM Katowice i okolice, wiec wszystkich tych , którzy pamiętają rurę zapraszamy - foty - chyba nawet tutaj nie publikowane -
a będzie coraz więcej! grupa zamknięta, znaleźć przez znajomych! małolatom dziękujemy :)


So sty 22, 2011 0:02 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 07, 2006 15:48 pm
Posty: 941
Lokalizacja: Świeradów Zdrój/ Brzeg
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
1993 wyjazd na jakiś zlot. Ekipa jeleniogórsko-świeradowska. Ja już chyba "zmęczony" byłem :lol:
Obrazek


Pt lut 18, 2011 15:37 pm Zobacz profil
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
Może kiedyś jakiś ruski uczony Rentgenow albo inna Nasa wymyśli wehikuł czasu, pierwsze co bym zrobił to na impreze w 93 lub 94 bym się wbił :) 8-)


N lut 20, 2011 1:00 am

Dołączył(a): Cz paź 27, 2005 9:24 am
Posty: 45
Lokalizacja: Stuttgart-Bydgoszcz
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
ELZA napisał(a):
ktos ma na fotach moze zlot w Gdyni na Oksywiu w "trzech bramach" gdzie Sliwa zdaje sie miala przygody z zandarmeria wojskowa za lazenie nie tam gdzie trzeba, nie wiem o co tam sie rozchodzilo? rok zdaje sie 95/96 juz nie pamietam :)
fajny watek, wspomnienia ech :d

ha, ha.to byla koncowka wakacji, chyba 1995(bo bylam jeszcze przed matura).Kurcze, ze Ty to pamietasz...My tylko chcialaysmy z Zakona ze Swiecia"sluzbowo na statek" okrety pozwiedzac.I sie wbilysmy na teren portu wojennego.Zamkneli nas nas w areszcie na pare minut zeby postraszyc i odeskortowali spowrotem na zlot z przykazem, zeby tam wiecej nie lazic.Ale jazda.Zdjecia musi miec Betti z Gdyni


N lut 20, 2011 13:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 6:30 am
Posty: 1740
Lokalizacja: WĄBRZEŹNO (WSZECHŚWIAT)
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
A ja wtedy byłem w wojsku Lato 95


N lut 20, 2011 14:28 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn wrz 22, 2003 23:46 pm
Posty: 42
Lokalizacja: 3city
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
sliwa napisał(a):
ELZA napisał(a):
ktos ma na fotach moze zlot w Gdyni na Oksywiu w "trzech bramach" gdzie Sliwa zdaje sie miala przygody z zandarmeria wojskowa za lazenie nie tam gdzie trzeba, nie wiem o co tam sie rozchodzilo? rok zdaje sie 95/96 juz nie pamietam :)
fajny watek, wspomnienia ech :d

ha, ha.to byla koncowka wakacji, chyba 1995(bo bylam jeszcze przed matura).Kurcze, ze Ty to pamietasz...My tylko chcialaysmy z Zakona ze Swiecia"sluzbowo na statek" okrety pozwiedzac.I sie wbilysmy na teren portu wojennego.Zamkneli nas nas w areszcie na pare minut zeby postraszyc i odeskortowali spowrotem na zlot z przykazem, zeby tam wiecej nie lazic.Ale jazda.Zdjecia musi miec Betti z Gdyni


no kurcze jak malo z tego zlotu przez "byka" pamietam, to ta akcje z zolwiami jak dzis :)
dzialo sie, to byly czasy, nie bylo forum tylko telegazeta. A Ty Sliwa zdaje sie jakas kontuzje jeszcze w reke mialas sobie przypominam ;)
a na koniec zlotu lecialo masakryczne "anna maria smutna ma twarz" ;D
nie wiem czy wtedy bylo bardziej zajezascie niz teraz, czy bylo zajezascie bo mlodsi bylismy i wszystko bylo fajne i nowe i nawet wino bybk cieszylo, a teraz taki jakis czlowiek zblazowany i sam nie wie czego chce :) w czasie bym sie i owszem cofnela na taka impreze hardcorowa w jakiejs cebulce, klubie garnizonowym bez efektow wizualnych za to z zajezascie pozytywnym nastawieniem.
to byly czasy, kiedy zdobycie marynarki w paski graniczylo z cudem, a zwykly gowniany t-shirt z nadrukiem zdjecia depechow byl powodem do klaskania uszami :)
Sliwka pozdrawliajem jesli mnie pamietasz :)


Śr cze 08, 2011 18:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
ELZA napisał(a):
[...to byly czasy, nie bylo forum tylko telegazeta. ...

nie wiem czy wtedy bylo bardziej zajezascie niz teraz, czy bylo zajezascie bo mlodsi bylismy i wszystko bylo fajne i nowe i nawet wino bybk cieszylo, a teraz taki jakis czlowiek zblazowany i sam nie wie czego chce :) w czasie bym sie i owszem cofnela na taka impreze hardcorowa w jakiejs cebulce, klubie garnizonowym bez efektow wizualnych za to z zajezascie pozytywnym nastawieniem.
to byly czasy, kiedy zdobycie marynarki w paski graniczylo z cudem, a zwykly gowniany t-shirt z nadrukiem zdjecia depechow byl powodem do klaskania uszami :)...



amen


N cze 12, 2011 13:20 pm Zobacz profil
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
amen.


N cze 12, 2011 15:34 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 13, 2010 19:33 pm
Posty: 16
Lokalizacja: 3miasto
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
ELZA napisał(a):
sliwa napisał(a):
ELZA napisał(a):
ktos ma na fotach moze zlot w Gdyni na Oksywiu w "trzech bramach" gdzie Sliwa zdaje sie miala przygody z zandarmeria wojskowa za lazenie nie tam gdzie trzeba, nie wiem o co tam sie rozchodzilo? rok zdaje sie 95/96 juz nie pamietam :)
fajny watek, wspomnienia ech :d

ha, ha.to byla koncowka wakacji, chyba 1995(bo bylam jeszcze przed matura).Kurcze, ze Ty to pamietasz...My tylko chcialaysmy z Zakona ze Swiecia"sluzbowo na statek" okrety pozwiedzac.I sie wbilysmy na teren portu wojennego.Zamkneli nas nas w areszcie na pare minut zeby postraszyc i odeskortowali spowrotem na zlot z przykazem, zeby tam wiecej nie lazic.Ale jazda.Zdjecia musi miec Betti z Gdyni


no kurcze jak malo z tego zlotu przez "byka" pamietam, to ta akcje z zolwiami jak dzis :)
dzialo sie, to byly czasy, nie bylo forum tylko telegazeta. A Ty Sliwa zdaje sie jakas kontuzje jeszcze w reke mialas sobie przypominam ;)
a na koniec zlotu lecialo masakryczne "anna maria smutna ma twarz" ;D
nie wiem czy wtedy bylo bardziej zajezascie niz teraz, czy bylo zajezascie bo mlodsi bylismy i wszystko bylo fajne i nowe i nawet wino bybk cieszylo, a teraz taki jakis czlowiek zblazowany i sam nie wie czego chce :) w czasie bym sie i owszem cofnela na taka impreze hardcorowa w jakiejs cebulce, klubie garnizonowym bez efektow wizualnych za to z zajezascie pozytywnym nastawieniem.
to byly czasy, kiedy zdobycie marynarki w paski graniczylo z cudem, a zwykly gowniany t-shirt z nadrukiem zdjecia depechow byl powodem do klaskania uszami :)
Sliwka pozdrawliajem jesli mnie pamietasz :)


Pamiętam ten zlot doskonale ponieważ robiłem wtedy za DJ'a, siedzieliśmy u góry z Piranią i chłopakami z Wieloryba i DNA, mieliśmy krate piwa na całą impreze ;)


Śr cze 15, 2011 18:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 10:11 am
Posty: 157
Lokalizacja: GRUDZIĄDZ
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
Noc przed tym zlotem spędziłem u Sebola w pracy piekarni. Oj polało się wody ognistej :D


Pn cze 20, 2011 13:18 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 27, 2005 9:24 am
Posty: 45
Lokalizacja: Stuttgart-Bydgoszcz
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
kurcze Jachi pewnie ze, Cie pamietam jaki i innych Forumowiczow.I tesknie za tamtymi czasami.Tak na chwile cofnac czas, zeby miec lat powiedzmy 17, 18....Zawsze jak jestem w Bydzi to akurat nic nie ma w okolicy co by sie przejechac na zlot.
A ta kontuzja reki to byla rok pozniej, w 96.Mature trzeba bylo pisac lewa.Przez ten gips do Zielonej nie pojechalam.a w Cebulce tez mielam jakies przeboje.w ogole w Trojmiescie to zawsze cos bylo.Bylo zawsze ostro. A "Anny Marii" to nie pamietam wcale...


Pt cze 24, 2011 13:10 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn wrz 22, 2003 23:46 pm
Posty: 42
Lokalizacja: 3city
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
rubin napisał(a):
Noc przed tym zlotem spędziłem u Sebola w pracy piekarni. Oj polało się wody ognistej :D

buhehe jakies niespodzianki ludziom do chleba dorzucaliscie? ;)


Pt cze 24, 2011 19:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 10:11 am
Posty: 157
Lokalizacja: GRUDZIĄDZ
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
:lol:
ELZA napisał(a):
rubin napisał(a):
Noc przed tym zlotem spędziłem u Sebola w pracy piekarni. Oj polało się wody ognistej :D

buhehe jakies niespodzianki ludziom do chleba dorzucaliscie? ;)


Nic nie pamiętam film zerwany :lol:


Wt sie 23, 2011 11:55 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 605 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team