Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Bydgoszcz DM Party 8.03.2014 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 28, 2006 21:56 pm
Posty: 806
Lokalizacja: CRACOVIA
 
Post Re: Bydgoszcz DM Party 8.03.2014
Dotarłem do domu :8): Było super,z resztą jak zawsze :D


N mar 09, 2014 20:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 29, 2010 13:05 pm
Posty: 694
Lokalizacja: Elbląg
 
Post Re: Bydgoszcz DM Party 8.03.2014
Było bardzo alkoholowo :beer: Brak wątroby o tym świadczy jeszcze nie mogę dojść do siebie :lol:
Czekam na obiecaną koszulkę :D i oczekujemy was w Malborku pozDM :nlmda: :nlmda: :nlmda:
Alan jeszcze raz 101 :wink:


Pn mar 10, 2014 14:58 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 06, 2009 10:56 am
Posty: 84
Lokalizacja: Opole
 
Post Re: Bydgoszcz DM Party 8.03.2014
Było cudnie :wink: Plaża,morze a póżniej zlocik :wink: i tyle kochanych mordek dookoła :wink: Kolejne takie spotkanie chyba dopiero w Malborku ale będziemy napewno.Dla takich chwil warto tyle godzin spędzić w pociągu.Pozdrowionka :przytul:


Pn mar 10, 2014 18:31 pm Zobacz profil YIM

Dołączył(a): Pn lut 08, 2010 23:06 pm
Posty: 60
 
Post Re: Bydgoszcz DM Party 8.03.2014
Kac gigant :beer: tylko potwierdza, że bawiliśmy się świetnie. Pozdrowienia dla wszystkich, ciocia Gosia super!
Wielkie brawa :fletch: :nlmda: dla dj'a który do samego rana dawał radę!!! :)


Pn mar 10, 2014 19:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 28, 2006 21:56 pm
Posty: 806
Lokalizacja: CRACOVIA
 
Post Re: Bydgoszcz DM Party 8.03.2014
Przejazd i imprezka cud miód nananananana :D


Pn mar 10, 2014 21:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 26, 2009 21:20 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Bydzia
 
Post Re: Bydgoszcz DM Party 8.03.2014
Wielkie dzięki dla tych,którzy przyjechali z daleka i z bliska :brawo:
Ginty,Kasia,Jędrek,Makaron,Tomek Cypis, EwaDM, DgregM i wszyscy o których zapomniałam- Super,że dotarliście!
Jeszcze raz Wszystkiego Naj Naj dla Alana (tak jak mówiłam zazdroszczę tej 18)
Miło,że zechcieliście spędzić taki ważny dzień z nami :)
Dopiero dzisiaj doszłam do siebie. Kości już stare:(
@Snape-duuuuuuża buźka za uratowanie mojego dupska :beer:
@Anja :przytul:
Do zobaczenia na szlaku :wink:

Mała porcja zdjęć ode mnie
https://picasaweb.google.com/1122537949 ... 77Ujdbb4AE

niestety tym razem bez cycków i jęzora hihihihi :lol:


Ostatnio edytowano Cz mar 13, 2014 22:53 pm przez gosiak74, łącznie edytowano 1 raz



Pn mar 10, 2014 22:26 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 01, 2014 1:05 am
Posty: 5
 
Post Re: Bydgoszcz DM Party 8.03.2014
Wynudziłam sie jak cholera i wyszłam o 22, bo już nie dało się znieść poczynań DJ'a, mógł wpleść co jakiś czas jakiś hit.
Druga sprawa to brak zapoznawania nowych uczestników ze starymi, czulam sie jak piąte koło u wozu.
O, akurat w Rock Radio leci DM, chyba na potwierdzenie moich słów.
Szkoda, że nie pasuję do Waszego towarzystwa, choć słucham DM już 32 lata.


Wt mar 11, 2014 4:19 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 26, 2009 21:20 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Bydzia
 
Post Re: Bydgoszcz DM Party 8.03.2014
Trochę nie rozumiem o co Tobie chodzi? Oczekiwałaś,że ktoś za "starych" weźmie Cię za rączkę i przedstawi setce ludzi???
Może warto było ruszyć 4 litery i wykazać trochę inicjatywy?Ale Tobie najwyraźniej nie jest potrzebne towarzystwo. Co wszyscy jadący autobusem do Łodzi zdążyli zauważyć.
Wybacz,ale jeśli ktoś chce się dobrze bawić,to nie stanie mu nic na przeszkodzie i nawet to,że "DJ nie puszcza (według Ciebie)hitów,to tez nie problem.
I jeszcze jedno (nie żebym się czepiała) co ma do rzeczy kto jak długo słucha DM? No i jakim cudem słuchasz ich 32 lata jeśli sama masz 31? :shock:
Do naszego towarzystwa pasuje każdy,kto chce pasować:)


Wt mar 11, 2014 16:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 07, 2008 20:39 pm
Posty: 65
Lokalizacja: Chorzów
 
Post Re: Bydgoszcz DM Party 8.03.2014
Suuuper impreza warto było jechać tyle godzin choćby po to żeby kilku wirtualnych znajomych poznać osobiście :) Dzięki za miłe przyjęcie.
Do zobaczenia mam nadzieję w Malborku. pozDM


Wt mar 11, 2014 19:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 06, 2009 10:56 am
Posty: 84
Lokalizacja: Opole
 
Post Re: Bydgoszcz DM Party 8.03.2014
gosiak74 napisał(a):
Trochę nie rozumiem o co Tobie chodzi? Oczekiwałaś,że ktoś za "starych" weźmie Cię za rączkę i przedstawi setce ludzi???
Może warto było ruszyć 4 litery i wykazać trochę inicjatywy?Ale Tobie najwyraźniej nie jest potrzebne towarzystwo. Co wszyscy jadący autobusem do Łodzi zdążyli zauważyć.
Wybacz,ale jeśli ktoś chce się dobrze bawić,to nie stanie mu nic na przeszkodzie i nawet to,że "DJ nie puszcza (według Ciebie)hitów,to tez nie problem.
I jeszcze jedno (nie żebym się czepiała) co ma do rzeczy kto jak długo słucha DM? No i jakim cudem słuchasz ich 32 lata jeśli sama masz 31? :shock:
Do naszego towarzystwa pasuje każdy,kto chce pasować:)

Mi tez nikt nikogo nie przedstawiał poprostu wpada sie na parkiet i już wszystkich znasz :brawo: Potem wspólne piwko i jest super.Dzięki jeszcze raz za odjazdową zabawę i rezerwację stolika :przytul:


Wt mar 11, 2014 20:12 pm Zobacz profil YIM

Dołączył(a): So mar 01, 2014 1:05 am
Posty: 5
 
Post Re: Bydgoszcz DM Party 8.03.2014
Stażowo mam 32 lata i owszem, byłoby mi miło, gdyby ktos przedstawił mnie może nie setce, ale choc pasru osobopm chćby z samej Bydgoszczy, skad ja miałam wiedzieć, kto tam skąd jest, tak znałabym chociaż blizej bydgoskich, no ale co tam, z autokaru mam wszystkich pamiętać. Jak miałam kumać się z kimś w autokarze skoro był zakaz chodzenia bez sensu. Trochę Cię nie rozumiem :8): A słucham od urodzenia, chowałam się na nich i dzięki, że ktoś mi napisał, że z takim stażem jestem VIPem, dzięki. Nic tu po mnie.


Śr mar 12, 2014 6:55 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 01, 2007 18:56 pm
Posty: 45
Lokalizacja: PIŁA/ BYDGOSZCZ gg 8836945
 
Post Re: Bydgoszcz DM Party 8.03.2014
Alekziz napisał(a):
Stażowo mam 32 lata i owszem, byłoby mi miło, gdyby ktos przedstawił mnie może nie setce, ale choc pasru osobopm chćby z samej Bydgoszczy, skad ja miałam wiedzieć, kto tam skąd jest, tak znałabym chociaż blizej bydgoskich, no ale co tam, z autokaru mam wszystkich pamiętać. Jak miałam kumać się z kimś w autokarze skoro był zakaz chodzenia bez sensu. Trochę Cię nie rozumiem :8): A słucham od urodzenia, chowałam się na nich i dzięki, że ktoś mi napisał, że z takim stażem jestem VIPem, dzięki. Nic tu po mnie.

Zjedz Snikersa i nie gwiazdorz :lol: :lol:

Gosia74, przedstawisz mnie komuś jeszcze? Wiesz mój staż to 23 lata ale nie znam zbyt dużo fajnych ludzi... :lol: :lol: :lol:


Śr mar 12, 2014 16:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 26, 2009 21:20 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Bydzia
 
Post Re: Bydgoszcz DM Party 8.03.2014
Alekziz napisał(a):
Stażowo mam 32 lata i owszem, byłoby mi miło, gdyby ktos przedstawił mnie może nie setce, ale choc pasru osobopm chćby z samej Bydgoszczy, skad ja miałam wiedzieć, kto tam skąd jest, tak znałabym chociaż blizej bydgoskich, no ale co tam, z autokaru mam wszystkich pamiętać. Jak miałam kumać się z kimś w autokarze skoro był zakaz chodzenia bez sensu. Trochę Cię nie rozumiem :8): A słucham od urodzenia, chowałam się na nich i dzięki, że ktoś mi napisał, że z takim stażem jestem VIPem, dzięki. Nic tu po mnie.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: bez komentarza :lol:

GRAHAN PIŁĄ napisał(a):
Zjedz Snikersa i nie gwiazdorz :lol: :lol:

Gosia74, przedstawisz mnie komuś jeszcze? Wiesz mój staż to 23 lata ale nie znam zbyt dużo fajnych ludzi... :lol: :lol: :lol:


Ktoś mi dzisiaj powiedział,że w Ciechocinku są za....ste wieczorki zapoznawcze :lol:
Robimy hajpę przy tężniach?


Śr mar 12, 2014 17:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 15:50 pm
Posty: 230
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: Bydgoszcz DM Party 8.03.2014
No dobra, ocena co prawda miesiąc później, ale skoro pozytywna, to tym bardziej trzeba ją napisać :) .
Party całkiem udane, malkontenci niech nie marudzą, zorganizowana spontanicznie, darmowa i w fajnym miejscu – lokal i wystrój przypominał mi nieco nasze toruńskie klubowe podziemia. Dawno na takiej imprezie nie byłem, bez alkoholu i bez specjalnych tańców, bo antybiotyk właśnie kończyłem, ale nie można było nie przyjechać, skoro mam tak blisko, a zdrowie wracało. Przynajmniej sporo się nagadałem z wieloma osobami, bo na to też z reguły wcześniej brakowało czasu.

@Gosia gratuluje, co jakiś czas musi coś takiego być, oby więcej takich spotkań pomiędzy naszymi miastami. :wink:


Pn kwi 07, 2014 21:54 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 02, 2009 19:22 pm
Posty: 235
 
Post Re: Bydgoszcz DM Party 8.03.2014
Makaron napisał(a):

co jakiś czas musi coś takiego być,


Kiedy w Toruniu?


Wt kwi 08, 2014 19:02 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 02, 2014 14:06 pm
Posty: 5
 
Post Re: Bydgoszcz DM Party 8.03.2014
To ja się jeszcze raz wpiszę - impreza była bardzo udana :)Mimo że prawie bez alkoholu dla mnie. Mam nadzieję na spotkanie wkrótce i równie fajne pląsy itp. :)


Wt kwi 08, 2014 23:10 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team