Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2004 22:59 pm
Posty: 84
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier
Serdecznie i gorąco zapraszamy na kolejne gdańskie spotkanie z muzyką Depeche Mode! Tym razem nasz zlot będzie inny niż wszystkie - mamy nadzieję, że trafi do gustów najbardziej wymagających z Was. Nasza impreza Depeche Mode Celebration odbędzie się bowiem w niesamowitym, wielkim klubie, z niezwykłymi gośćmi za konsoletą i w towarzystwie dwóch jeszcze imprez w tym samym miejscu!

Na Depeche Mode Celebration usłyszycie muzykę zespołu i jego członków w oryginalnych, koncertowych i zremiksowanych wersjach, a specjalnym gościem wieczoru, który poprowadzi dla nas część zlotu, będzie DJ Serafin, czyli Serek, szef łódzkiego fan klubu Faith! W graniu wspierać go będą znana już doskonale bywalcom gdańskich zlotów Thuringwethil, oraz H_12.

Na zlot zapraszamy Was do nowego, fantastycznego klubu Bunkier. Jego potężne przestrzenie i wielopoziomowe wnętrza umożliwiły połączenie sił. Depeche Mode Celebration z imprezą +TOG, która tego dnia, 31 sierpnia, obchodzi swoją okrągłą, setną edycję. Z tej okazji, oprócz Depeche Mode, na pozostałych dwóch salach będziecie mogli pobawić się przy muzyce z szeroko rozumianego dark independent. Na sali +TOG odbędzie się także koncert wrocławskiego zespołu H.EXE oraz live act Ebola Ape, muzyka tajemniczego i mrocznego.

https://www.facebook.com/events/179833662191400

---

stage1
Depeche Mode Celebration
depeche mode oraz solowe projekty członków zespołu

stage2
+TOG 100
electro - futurepop - electropop - synth - harsh

stage3
Gothinuum Nu Industrium
gothic - darkwave - industrial - coldwave - nu metal

Obrazek

Dziesięciu DJów na trzech różnorodnych muzycznie parkietach w najciekawszym klubie w Gdańsku, nowo powstałym Bunkrze, dodatkowo koncert H.EXE i uroczyste zamknięcie wystawy prac Jarka Kubickiego. 31 sierpnia odbywająca się od 1999 roku impreza TOG, promująca muzykę z kręgu gothic, dark, cold wave, świętować będzie setną edycję. Na okrągłe wydanie orgnizatorzy przygotowali niezwykłą imprezę.

Setnej edycji TOGa towarzyszą bowiem jeszcze dwie, pełnoprawne imprezy, odbywające się na różnych poziomach Bunkra. Pierwszą z nich jest ogólnopolski zlot fanów Depeche Mode, drugą impreza Gothinuum Nu Industrium.

- Z okazji setnej edycji w jednym miejscu spotkają się goście różnych naszych imprez, zagrają dla nich DJe z całej Polski - mówi Bartosz H_12 Hervy, założyciel TOGa, DJ i muzyk.- Przez lata działania obserwowaliśmy, że spora część naszych gości przychodzi na nasze różne tematycznie imprezy. Na setną edycję, dzięki wielopoziomowej przestrzeni Bunkra, udało się nareszcie zorganizować coś ekstra dla wszystkich - mówi Bartosz Hervy.

TOG był pierwszą imprezą w Polsce promującą muzykę z kręgu mrocznej alternatywy - zarówno w wydaniu rockowym czy metalowym, jak i elektronicznym. Pierwsza edycja imprezy, jeszcze pod nazwą Temple of Goths, odbyła się w nieistniejącym już klubie Burdl. Przez lata impreza gościła w wielu klubach w Trójmieście - na Fortach, w Uchu, w Mechaniku czy nieistniejących już klubach studenckich, ale także w Warszawie, Poznaniu czy Krakowie. Zagrało na niej wiele zespołów i DJów, bawiły się tysiące ludzi.

Imprezą nieodłącznie związaną z TOG jest między innymi Black Celebration, zlot fanów Depeche Mode, organizowany od 2000 roku. Tym razem w Bunkrze dla fanów i sympatyków zespołu zagra gościnnie DJ Serek z Łodzi, szef fanklubu FAITH, człowiek-instytucja w świecie fanów zespołu. Na zlocie fanów, na jednym z poziomów Bunkra przez całą noc królować będzie muzyka Depeche Mode. Emocje powinny sięgać zenitu, zwłaszcza biorąc pod uwagę ekscytację fanów nowym albumem i niedawny koncert zespołu w Polsce.

Na scenie Gothinuum Nu Industrium natomiast goście imprezy bawić się będą przy dźwiękach metalowych, rockowych i industrialnych. Nie zabraknie klasyki gatunku, przy której odbywały się przed czternastoma laty pierwsze edycje TOGa.

Sam TOG natomiast uświetni nie tylko czołówka polskich DJów, organizujących podobne imprezy w całym kraju, ale także koncert formacji H.EXE, doskonale przyjętej na tegorocznym Castle Party w Bolkowie.

Na imprezie odbędzie się też uroczyste pożegnanie wystawy prac Jarka Kubckiego, trójmiejskiego artysty związanego z imprezą TOG od samego jej początku.

we bring you dark dance since 1999

+TOG 100
Depeche Mode Celebration
Gothinuum Nu Industrium

Gdańsk, klub Bunkier
31 sierpnia 2013

Live: H.EXE

DJ's:
666V - gdańsk
Attack - poznań
Ddrummer - gdańsk
endżi - warszawa
H_12 - gdańsk
Serek - łódź
Sthilmann - poznań
Thuringwethil - gdańsk
and more.

+ uroczyste zamkniecie wystawy Jarosława Kubickiego

partnerzy imprezy:
Rock n Roll Gdańsk
Kompresor Art


Wt sie 13, 2013 14:10 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier
Już nie mogę się doczekać tej najlepszej imprezy w Trójmieście ;)
Jak zawsze będzie super ze wspaniałymi DJ-ami:) Słyszałam, że w Bunkrze jest niesamowity klimat:)
Do zobaczenia!
:8):


Wt sie 13, 2013 17:50 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2004 22:59 pm
Posty: 84
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier
Obrazek


Śr sie 21, 2013 22:18 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 06, 2010 18:45 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier
szykuje sie konkretna impreza! hmmm... :8):


Cz sie 22, 2013 10:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 9:49 am
Posty: 84
Lokalizacja: Tczew
 
Post Re: Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier
No proszę. Już myslałam, że na celebrację na pomorzu będę długo czekać, a tu taka niespodzianka :brawo:


Cz sie 22, 2013 10:38 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 19:52 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Gdansk
 
Post Re: Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier
Już się nie mogę doczekać i też wszystkich Was zapraszam, nie tylko dlatego, że impreza w całości zapowiada się wyśmienicie i jest w najlepszym możliwym miejscu, ale także z powodu fantastycznych gości! Myślę, że to będzie niezapomniana noc :fletch:


Pt sie 23, 2013 7:32 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 13, 2011 16:56 pm
Posty: 239
Lokalizacja: Gdansk-Lostowice
 
Post Re: Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier
niezapomniana noc- ale to zabrzmialo.Warto odwiedic nowe miejsce, do zobaczenia.


So sie 24, 2013 15:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 09, 2004 22:59 pm
Posty: 84
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier
zobaczcie jak wygląda wnętrze bunkra...
http://youtu.be/xReX5soigzY


Pn sie 26, 2013 23:46 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 9:49 am
Posty: 84
Lokalizacja: Tczew
 
Post Re: Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier
Filmik robi wrażenie, ciekawe wnętrze


Wt sie 27, 2013 17:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 13, 2011 16:56 pm
Posty: 239
Lokalizacja: Gdansk-Lostowice
 
Post Re: Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier
Po protu nie mozna opuscic tej imprezy, do zabaczenia


Śr sie 28, 2013 17:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 9:49 am
Posty: 84
Lokalizacja: Tczew
 
Post Re: Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier
mam małe pytanko: parking gdzies w pobliżu Bunkra znajdę? najlepiej bezpłatny :P


Cz sie 29, 2013 10:17 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 06, 2006 15:59 pm
Posty: 155
Lokalizacja: z piekła rodem
 
Post Re: Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier
Ten klub jest w bocznej uliczce gdzie parkuje się po prostu na jej bokach (zakazów chyba tam nie ma), nie wiem czy to strefa parkowania płatnego ale gdyby nawet była to wykupuje się bilety w godz 9-17 od pon do piątku wiec tak czy siak są to miejsca w czasie imprezy bezpłatne.
Mnie w tym klubie najbardziej podobał się kibel :twisted:
Obrazek


Cz sie 29, 2013 16:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 06, 2004 1:26 am
Posty: 98
Lokalizacja: +DDR+
 
Post Re: Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier
muszę powiedzieć, że muza była z d*** :> ale klub rzeczywiście niezaprzeczalny, i warto przyjśc chociaż po to by spotkać po 100 latach np. ''fanów'' Borderlands ;]


N wrz 01, 2013 4:14 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 9:49 am
Posty: 84
Lokalizacja: Tczew
 
Post Re: Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier
Hej nie było chyba tak źle z muzą. No nie przeczę, do godziny 12 lipa, Pani DJ nie stanęła na wysokości zadania, dobór utworów do bani, bardziej nadawałyby sie do słuchania niż do tańczenia, także brak korekty dźwięku przy niektórych kawałkach dawał ostro po uszach.
"Kierownictwo" Serka o niebo lepsze ( jak dla mnie najlepszy DJ DM). Pani DJ duuuuużo musi się jeszcze nauczyć jeśli chce prowadzić takie imprezy (oczywiści są to tylko i wyłącznie moje odczucia po wczorajszej celebracji).
Klub świetny, mam nadzieję, że to nie ostatnia impreza DM w Bunkrze :brawo:


N wrz 01, 2013 14:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 15, 2013 15:10 pm
Posty: 12
 
Post Re: Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier
A mi się bardzo podobało, klub super klimatyczny, muzyka w porównaniu ze zlotem w Inowrocławiu o niebo lepsza. Mam tylko jedno ale BRAK KLIMATYZACJI !!!!!!!! masakra co 2 utwory musiałam robić przerwę bo bym się zadusiła, szkoda mam nadzieję, że właściciele zainwestują w klimę bo inaczej cienko to widzę :) a i brak wizualizacji szkoda. Pozatym OK :D
Pozdrawiam Fanów DM. :nlmda:


N wrz 01, 2013 16:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 13, 2011 16:56 pm
Posty: 239
Lokalizacja: Gdansk-Lostowice
 
Post Re: Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier
Mam mieszne odczucia, parkiet maly, a wieczne pielgrzymki przez parkiet doprowadzaly mnie do szalu. Miejsce nowe, wole chyba Mechanika.


N wrz 01, 2013 18:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 15, 2009 8:47 am
Posty: 443
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier
Przecież Bunkier a Mechanik to jak niebo a ziemia :roll:


Ostatnio edytowano N wrz 01, 2013 20:59 pm przez LadyLuck, łącznie edytowano 1 raz



N wrz 01, 2013 18:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 06, 2006 15:59 pm
Posty: 155
Lokalizacja: z piekła rodem
 
Post Re: Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier
Impra depeszowa była "przy okazji" 100 TOG-a i dlatego była na mniejszym parkiecie. W tym klubie widziałbym prawdziwy ogólnopolski zlot oczywiście na dużym głównym parkiecie.
Lokal ma dość słabą wentylacje - latem było tam całkiem do bani teraz gdy będzie coraz chłodniej powinno być ok.
Ponoć była promocja piwa za 5 zł do godz. 22 ale się nie załapałem i płaciłem po 8 zł, cena taka obecnie jest w Gdańskich klubach, niemniej w porównaniu z klubami studenckimi jak mechanik to drożyzna.
Ogólnie impreza udana :)


N wrz 01, 2013 19:22 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 05, 2008 10:05 am
Posty: 1
 
Post Re: Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier
Było naprawdę fajnie- dawno tak dobrze się nie bawiłam :nlmda:


N wrz 01, 2013 22:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 09, 2013 22:39 pm
Posty: 226
Lokalizacja: Wieden/Gdansk
 
Post Re: Gdańsk, 31.08.2013, Depeche Mode Celebration, Bunkier
Impreza świetna :mrgreen:
Choć na początku Pani DJ trochę mnie zmartwiła to po wejściu Serka nie schodziłam z parkietu,sam klub bardzo pozytywnie mnie zaskoczył :wink:


Wt wrz 03, 2013 18:49 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team