Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW DEPECHE MODE 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 15, 2013 15:10 pm
Posty: 12
 
Post Re: INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mo
Witam
Zgadzam się z opiniami pablo_gdynia na temat zlotu w 100 % !!! :brawo:
Pozdrawiam wszystkich fanów DM :wink: :beer:


Śr sie 28, 2013 6:51 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2004 18:50 pm
Posty: 56
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mo
Choć nie byłam organizatorem i nie wiem, z czego, na czym i jak grał Bendzi przez większość imprezy, nawet go w sumie dobrze nie znam... Na całej imprezie też nie byłam, ale odpowiem jednak na powyższe, bo wiem natomiast, co zagrał przez 1,5 godz. Makaron.
pablo_gdynia - o czym Ty piszesz człowieku?, podobnie jak Jaonna83 uparliście się, że nie było przebojów po 90 roku, tylko jakiś przegląd muzyki lat 80, to gdzie byłeś (byliście) jak leciały utwory z późniejszych i z najnowszej płyty DM?
Dodatkowo jesteś bardzo niespójny, wręcz "twórczy" w tym co piszesz, np. - poruszę tylko jedną kwestie - skoro opuściłeś imprezę jak leciał rzekomy festiwal Kraftwerk ("poleciała" jedna piosenka), to nie słyszałeś, żadnych innych piosenek, bo to był pierwszy, inny utwór na imprezie nie związany z DM, jak możesz mówić co leciało potem i wymyślać, że leciał np. Ultravox, które nie leciał..... Innych utwór było może 6 czy 8 na całą imprezę, ale Ty ich nie mogłeś słyszeć, bo wyszedłeś przecież jak leciał Kraftwerk :?
A jak chcesz muzykę z winyli, to przyznam, możesz się rozczarować na każdym prawie zlocie, chyba, że trafisz na ADHD z 3-miasta :D , gorzej jak pojedziesz i usłyszysz bardzo popularne dziś sety z kompa, abyś nie doznał ataku serca!
Krytykując, warto panować nad tendencją do przesady.


Śr sie 28, 2013 11:25 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 27, 2013 11:11 am
Posty: 5
 
Post Re: INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mo
Witaj,

Bez ofensywy. Nie wiem dlaczego tak mocno się uniosłaś na słowa krytyki dotyczące tej imprezy. Ale skoro już tak łapiesz mnie za słówka to cytuj mnie w całości. Napisałem o festiwalu Kraftwerk i innych zespołów grających synthpop. O ile przyznam Ci rację co do Ultravox (szczerze? jakość nałośnienia i jego natężenie czasami bardzo utrudniało rozpoznanie konkretnego utworu niedepeszowego) to z mojego zdania NIE WYNIKA że opuściłem imprezę po Kraftwerku tylko po całym festiwalu muzy synthpop. Nie liczyłem ile utworów pod rząd poleciało, ale po godzinie oczekiwania na powrót do muzyki DM zrezygnowałem i było to o godzinie 2-giej.Nie wiem jaka muza leciała potem, i do której trwała impreza, być może znowu leciało DM.

Co do muzyki z winyli. Nigdzie nie napisałem że oczekiwałem muzy z winyli. Dla mnie muza może lecieć nawet z laptopa na takiej imprezie, byle by jakość dźwięku była na wysokim poziomie. Ponieważ była to moja druga impreza DM, miałem porównanie (a na pierwszej istotnie były winyle). Zdaję sobie sprawę z faktu, że 2 imprezy to tyle co nic, i że być może tak bywa na zlotach a ja po prostu mam jakieś wymagania "z kosmosu". Nie ukrywam tego. Nikogo nie obwiniam w związku z tym oprócz samego siebie. Zasugerowałem się rangą imprezy... a ta była ogólnopolska. Myślałem że impreza tej skali niesie ze sobą pewne zobowiązania. Np. te dotyczące nagłośnienia i repertuaru. A ten w 80 procentach dotyczył lat 80tych i początku 90tych. A przypominam że grupa nagrywa do dziś. Tam za konsoletą mógł stanąć każdy kto umie włożyć płyte do playera i wcisnąć play. Nie wiedziałem, że aby usłyszeć takie fajne skoczne i mocne numery jak "I feel loved" czy "wrong" albo "John The Revelator" nie wspominając o remiksach trzeba zamawiać je na forum albo u wodzireja.


Śr sie 28, 2013 14:19 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 02, 2010 20:00 pm
Posty: 12
Lokalizacja: Elbląg
 
Post Re: INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mo
no coż no cóż no cóż :) uwielbiam wszelkiego rodzaju i maści audiofilskie refleksje :) doceniam i nie wchodzę w dywagacje na ten temat bo jestem po prostu zwyczajnym odbiorcą (być może lekko przygłuchym) :)

ale do rzeczy ;)
Moi kochani organizatorzy :) baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dziękujemy za tą niezwykłą imprezę- jesteśmy Wam z Bosym wierni od początku :) było cudownie jak zawsze i serdecznie dziękuję za chwilę z AND ONE :) mogłam wyskakać się na maksa. nagroda za konkurs tańca już elegancko prezentuje się za szybką w klasycznej meblościance :D oczywiście z nieskrywaną przyjemnością zawitamy do Was o każdej porze dnia i nocy na kolejną imprezkę ;) i oczywiście serdecznie zapraszamy do Malborka i już w grudniu do Elbląga :)


Śr sie 28, 2013 15:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2004 18:50 pm
Posty: 56
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mo
Nie będę polemizować, nie wiem gdzie wyczytałeś to moje "mocne uniesienie", w sumie nieistotne...
Zwyczajnie mam wrażenie, że bardzo przejąłeś się rolą recenzenta imprezy, a Twoje argumenty są częściowo przesadzone i wyimaginowane.
Zarówno ja, jak i Ty, mamy prawo pisać co chcemy, dlatego na tym kończę.
Nie będę zaśmiecać wątku, niech wypowiedzą się inni.


Śr sie 28, 2013 16:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 26, 2009 21:20 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Bydzia
 
Post Re: INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mo
Inni się właśnie wypowiedzą :wink:
Zawsze mówiłam i z uporem maniaka będę powtarzać,że klimat tworzą ludzie. I żeby się bardzo dobrze bawić nie potrzeba nie wiadomo jakiego nagłośnienia i sprzętu za pól miliona. Odpowiedni nastrój i otoczenie załatwiają całą sprawę.
Jeśli chodzi o to jakiej to była "rangi impreza",Ogólnopolska czy zwykła depa,to w porównaniu z nagłośnieniem na narodowym,to moim zdaniem nie ma się do czego przyczepić.
Ale może ja też jestem przygłucha.
Czasami wydaje mi się ,że niektórzy jeżdżą na imprezy tylko po to żeby potem narzekać,a przecież nie o to chodzi :8):
Do zobaczenia za rok. :beer:

Joanna83 napisał(a):
Mam wrażenie, że niektórych „starych” fanów i bywalców zlotów dopadł, sks.

Wtedy to dopiero będzie SKS i @Joanna83 życzę Ci takiego samego :wink:


Śr sie 28, 2013 16:56 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 11, 2005 19:51 pm
Posty: 209
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mo
Moi Drodzy, nie karmmy troli. ;-)

Pablo i Joanna - pojeździjcie trochę na imprezy, zdobądźcie porównanie z więcej niż jednym zlotem i wtedy będziemy dyskutować. Tak, jak pisała Gosia - imprezę tworzą ludzie. Szkoda, że Wy nie doświadczyliście tej atmosfery. Może gdybyście nie skupiali się aż tak na sopranach bawilibyście się lepiej.

Makaron, Stępnie i reszta współ- i organizatorów - było super! Nie przejmujcie się głosami laików.


Śr sie 28, 2013 20:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 17, 2009 13:27 pm
Posty: 211
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mo
Ło matko jedyna! Czytając niektóre wypowiedzi myślę, że niektórym chyba w pupach się poprzewracało. Jak tak rzadko jeździcie na zloty i w końcu gdzieś pojedziecie i tak się wam nie podoba to może zostańcie w domach.. 1-2 zloty w życiu i takie recenzje :lol: :roll: A gadanie o festiwalach to jeden wielki offtopic nie mający odzwierciedlenia do imprezy w klubie, że nawet mi się tego czytać nie chciało. Śmiałabym się bardziej, tylko szkoda, że gadacie bzdury krzywdzące dla organizatorów, którzy się starają bardziej niż nie jedni na zlotach w całej Polsce.
Ja dziękuję za zabawę i żałuję tylko, że nie ogarnęłam i nie wygrawerowałam sobie kubka, bo były naprawdę mega i jeszcze ten własny grawer, to dopiero pamiątka! Ale dzięki Danielowi za sprezentowanie jednego :) z pustymi rękami do domu nie wróciłam. Natalia nie ma za co dziękować, gratuluję wygranej biletu i widzimy się niedługo;)(mam wolne w pracy, szok! :D ) Nagrody w konkursach świetne!, klub po remoncie wygląda super no i ma więcej przestrzeni. Muzycznie jak zawsze wyśmienicie. Zresztą po to jadę na zlot a nie do jakiegoś disco muło klubu na miasto, żeby posłuchać dobrej muzyki DM i okolicznej, pogadać z ludźmi, pośmiać się i odstresować. Dla tych co siedzą i wyłapują co im się nie podoba (wiecie, żeby chociaż było co wyłapywać serio..) polecam kluby na mieście, tam na pewno posłuchacie tyle DM i każdy dj puści wam idealnej jakości ulubioną piosenkę :roll:


Śr sie 28, 2013 21:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 15, 2013 15:10 pm
Posty: 12
 
Post Re: INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mo
Witajcie drodzy oburzeni Fani :shock:

Co do mojej wypowiedzi to napisałam, że się zawiodłam ale dobrze się bawiłam. Podałam tylko moje spostrzeżenia jako laika i co bym poprawiła na miejscu organizatora imprezy. Poprostu po ogólnopolskiej imprezie spodziewałam się bardziej dopracowanych szczegółów. Każdy ma prawo do wypowiadania opini i na tym zakończę dyskusję.

Pozdrawiam i do zobaczenia na zlotach :)


Śr sie 28, 2013 21:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 26, 2009 21:20 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Bydzia
 
Post Re: INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mo
@Joanna83 -To ja mam propozycję.
Zorganizuj zlot. Popraw,to co Tobie nie pasowało.A my oburzeni ,"starzy"(jak piszesz)fani przyjedziemy i będziemy się dobrze bawić :wink:
No i mam nadzieję,że się nie zawiedziemy.
I na tym zakończyłam dyskusję.


Śr sie 28, 2013 21:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 17, 2009 13:27 pm
Posty: 211
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mo
Oj ci źli organizatorzy.. Oni tylko zorganizowali zlot, wynajęli klub, zaprosili dj z innych miast, żeby zagrali sety, dogadali się z klubem na niższe ceny w barze, zorganizowali konkursy (niestety bywałam na zlotach ogólnopolskich gdzie nawet konkursu tańca nie było, czy karaoke), zorganizowali dodatkowo występ zespołu, możliwość kupienia upominków z tematyką DM - biżuteria, kubki z możliwością personalnego graweru (no tak, to przecież na każdym zlocie można zrobić :roll: ) świetne nagrody w konkursach, takie pamiątki chciałabym mieć! nagrody dla wybranych numerków na biletach, nagroda losowa bilet na koncert DM w Londynie(!!) i wiele innych. Wiecie co, jestem oburzona! :D Tak mało atrakcji, na każdym innym zlocie jest ich przynajmniej 3 razy więcej! Jak następnym razem Dave Gahan nie zatańczy dla mnie osobistego tańca w pokoju dla vipów to nie przyjeżdzam, bo co to niby za zlot!


Śr sie 28, 2013 22:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 18, 2011 11:14 am
Posty: 129
 
Post Re: INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mo
W związku z toczącą się na forum dyskusją my również postanowiliśmy się wypowiedzieć.
Odnośnie nazwy „OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mode”.
Słowo ogólnopolski jak podaje słownik języka polskiego: ogólnopolski «dotyczący całej Polski».
Jeśli chodzi o nasz zlot, to jest on organizowany dla osób z całego kraju a nie regionu. I nazwa ta nie podnosi ani nie umniejsza rangi danej imprezy. Poza tym jest to zlot fanów muzyki DM a nie zlot melomanów-audiofilów.:wink:
Jeśli chodzi o utwory innych wykonawców odsyłamy do pierwszego postu na forum „...Oprócz klasyki DM szczypta muzyki pokrewnej…”
Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania i krytyki, którą można wyrazić w taki sposób, by nikogo nie urazić. Doceniamy szczerość i krytykę, ale taką, która prowadzi do poprawy jakości (w tym przypadku zlotu) a nie skłócania ludzi i sprawiania im przykrości.
Ważne jest też to, że co człowiek to opinia, każdy ma inny gust i niemożliwym jest wszystkim dogodzić.


Ostatnio edytowano Cz sie 29, 2013 0:09 am przez BONG12, łącznie edytowano 1 raz



Śr sie 28, 2013 23:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 18, 2011 11:14 am
Posty: 129
 
Post Re: INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mo
Z ogromną przyjemnością chcieliśmy podziękować:
Wszystkim którzy nas odwiedzili i stworzyli miłą atmosferę.

Szczególne podziękowania dla:
- zespołu Black Velvet,
- Bendziego i Makarona za to, że dla nas zagrali,
- Bendziego za banery i wystrój sali,
- Opla za nagłośnienie,
- Karasia za plakat,
- Agi za biżuterię,
- Ani i Macieja z Kropy,
- Ochrony,
- I wszystkich, którzy nas wspierają i doceniają.

Serdecznie pozdrawiamy tych zadowolonych, mniej zadowolonych i tych niezadowolonych.
Do zobaczenia na innych zlotach!


Śr sie 28, 2013 23:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 29, 2010 13:05 pm
Posty: 694
Lokalizacja: Elbląg
 
Post Re: INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mo
Witam mnie nie było tym razem na zlocie ale z tego co rozmawiałem ze znajomymi było zajerzascie Bardzo żałuję ale człowiek nie wszystko w życiu może mieć za rok oczywiście zawitam :) Dwa kubki trafiły do mojej kolekcji dzięki Aga i Bosy pozDM wszystkich i do zobaczenia niebawem :beer:


Cz sie 29, 2013 16:49 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 13:39 pm
Posty: 348
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mo
Na rozluźnienie emocji :)
http://archives.depechemode.com/special ... _1986.html


Cz sie 29, 2013 21:49 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 26, 2009 21:20 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Bydzia
 
Post Re: INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mo
@ADHD - Radziu Ty to potrafisz rozluźnić :lol:


Cz sie 29, 2013 21:52 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 27, 2013 11:11 am
Posty: 5
 
Post Re: INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mo
Witam,

Miałem nadzieję na konkretną merytoryczną dyskusję. W swoim komentarzu oprócz podziękowań dla organizatora za imprezę zwróciłem uwagę na niską jakość nagłośnienia/płyt oraz zbyt wąski gatunkowo wachlarz muzyki serwowanej podczas imprezy. Spodziewałem się co najwyżej odpowiedzi od organizatora, a w zamian od armii adwokatów forumowych dowiedziałem się że :
Po pierwsze jestem :

1. Trollem
2. Laikiem
3. Bajkopisarzem

Dodatkowo:

4. Poprzewracało mi się w pupie
5. Powinienem siedzieć w domu
6. Moja krytyka skłóca ludzi i sprawia organizatorom przykrość.

To tak w skrócie.

Proponuję na następnej imprezie dawać na wejściu ludziom do podpisu taki świstek w którym będzie napisane: "Ja niżej podpisany zobowiązuje się do nie wyrażania jakichkolwiek negatywnych opinii dotyczącej tej imprezy na Polskim Forum Depeche Mode".

Pozdrowienia dla ludzi, z którymi można normalnie dyskutować.

EOT


Cz sie 29, 2013 22:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 24, 2009 0:27 am
Posty: 80
Lokalizacja: Inowrocław
 
Post Re: INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mo
Hej pablo-gdynia!
Nie załamuj się chłopie, na pewno jeszcze w swoim życiu trafisz na wspaniały zlot który Cię w pełni usatysfakcjonuje i doprowadzi do orgazmu (muzycznego), a po jego zakończeniu będziesz mógł prowadzić merytoryczną dyskusję z ludźmi (normalnymi) przez wiele tygodni, ba, nawet miesięcy :)
Nam, jako organizatorom, Twoja krytyka w żaden sposób nie sprawia przykrości - wręcz przeciwnie, wszystkie opinie bierzemy sobie do serca po to, aby następne zloty były jeszcze lepsze :)
My nizej podpisani zobowiązujemy się, że na następny zlot organizowany przez nas (jesli będziesz miał ochotę przyjechać) wejdziesz za darmo + piwo ile tylko zdołasz wypić (żebyś nie myślał że Cię nie lubimy). Oczywiście wachlarz utworów poszerzymy i jakość dźwięku poprawimy, a jeśli choć w połowie nie będziesz zadowolony to i koszty podróży zwrócimy!

Agnieszka i Sławek


Cz sie 29, 2013 23:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 02, 2006 17:12 pm
Posty: 500
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mo
Mnie się bardzo podobało ! Atmosfera bardzo przyjemna, rodzinna, mnóstwo zabawy i atrakcji... jeden z moich najlepszych zlotów :) Za rok postaram się tej imprezy nie pominąć:)


Pt sie 30, 2013 23:18 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 04, 2003 11:10 am
Posty: 274
Lokalizacja: BYDGOSZCZ / deevote_org@op.pl _GG-1731224_
 
Post Re: INOWROCŁAW 24.08.2013 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mo
pablo_gdynia piszesz stek samych bzdur wyssanych z palca "...niską jakość nagłośnienia/płyt oraz zbyt wąski gatunkowo wachlarz muzyki serwowanej podczas imprezy..."
nie wymyślono jeszcze nic lepszego od jakości cyfrowej dźwięku...
tak sie zastanawiam czy Twoje "wrażenia" ze zlotu były przygotowane przed czy po zlocie, zakładam ze "tekst" był juz gotowy przed zlotem..... :brawo:
jak każdy wie, widział i słyszał z dźwiękiem było wszystko ok, tylko w pewnym momencie CD ze 101ką przeskoczyło, no ale z tym trzeba sie liczyć, grając z płyt CD.
jeśli chodzi o sam repertuar to leciało co najmniej po 6 utworów z każdego albumu (tu wersja LIVE lub LP) począwszy od 1go LP D.M. do najnowszego
tak mniej więcej wygląda większość zlotów, wiec proponuj Ci zebyś sobie darował jeżdżenie na zloty dla własnego świętego spokoju, i straty czasu :wink:

ps. wszystkie opinie sa mile widziane te złe i za równo te dobre dla poprawy następnych imprez.....
ale ZGODNYCH Z PRAWDĄ I FAKTEM :wink:

AVE GAHAN


Pn wrz 02, 2013 7:53 am Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team