Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
After Party, Warszawa, 25.07.2013 - Klub Explosion 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1302
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: After Party, Warszawa, 25.07.2013 - Klub Explosion
Dodaj sobie do tzw. "enemiesów" i nie widzisz normalnie tych gupot, nędzy i wszelkiej maści patatajstwa.

Wracając do tematu, zapewne @El masz racje odpowiadając na to bardzo ważne zapytanie. Dodam, że Dove będzie w kiblu ;)


Cz cze 06, 2013 9:57 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: After Party, Warszawa, 25.07.2013 - Klub Explosion
A Marta na bufecie ;)

I jeszcze bardziej dobijając do brzegu - być może tu też się na moment pojawię :)


Cz cze 06, 2013 10:12 am Zobacz profil
 
Post Re: After Party, Warszawa, 25.07.2013 - Klub Explosion
holy101 napisał(a):
A Marta na bufecie ;)

I jeszcze bardziej dobijając do brzegu - być może tu też się na moment pojawię :)

o "najbardziej oddana fanka depeche mode sie pojawi"-gdzies wyczytałam ,ze jesteś najbardziej oddaną fanka dm.
Dove bedzie w kiblu naprawde przedni żart,spadłam z krzesła.
ps.czym można zmierzyć oddanie fana?
tzn.ze jeśli nie jezdze za zespołem w trasę(nie stać mnie,brak czasu,dużo zajęc-życie-praca,dzieci),to nie jestem oddana,chociaż śledzę wirtualnie ich poczynania i czytam wszystkie ksiażki jakie o nich powstały?:)

ps.artiste napisałes"nie widzisz normalnie tych gupot, nędzy i wszelkiej maści patatajstwa."
chyba ci sie słowa pomysliły tałatajstwo nie czasem??,co to jest patatajstwo??moze wyjasnic etymologie tego słowa
ps 2.Love your enemies
ps.3 czy to jest też przy okazji forum poetyckie?bo artiste tak je chyba traktuje,zawsze myslałam,ze takie fora są po to by sprawnie i jasno komunikować się w sprawach związanych głownie z depeche mode,a nie pisac wiersze;)może dlatego,że moje życie jest tak mało poetyckie ..haha


Cz cze 06, 2013 10:15 am

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: After Party, Warszawa, 25.07.2013 - Klub Explosion
creatorka napisał(a):
BARDZO WAŻNE PYTANIE!!Czy ktoś z Szacownych Organizatorów-zaprosił juz Dave,a,Marta i Angiego??:);p Nikt ich nigdy na aftera może nie zapraszał,a może akurat by się zgłosili?:)
teraz całkiem poważnie!CZY TAM BĘDĄ PIŁKARZYKI?:)

Tak. Ty komunikujesz się nadzwyczaj sprawnie. I niezwykle jasno....
:roll:


Cz cze 06, 2013 14:01 pm Zobacz profil
 
Post Re: After Party, Warszawa, 25.07.2013 - Klub Explosion
Bachencja napisał(a):
creatorka napisał(a):
BARDZO WAŻNE PYTANIE!!Czy ktoś z Szacownych Organizatorów-zaprosił juz Dave,a,Marta i Angiego??:);p Nikt ich nigdy na aftera może nie zapraszał,a może akurat by się zgłosili?:)
teraz całkiem poważnie!CZY TAM BĘDĄ PIŁKARZYKI?:)

Tak. Ty komunikujesz się nadzwyczaj sprawnie. I niezwykle jasno....
:roll:

no co zapytałam konkretnie czy beda piłkarzyki?!!:)


Cz cze 06, 2013 15:29 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 07, 2006 15:48 pm
Posty: 941
Lokalizacja: Świeradów Zdrój/ Brzeg
 
Post Re: After Party, Warszawa, 25.07.2013 - Klub Explosion
Mam wrażenie ,że ktoś prowadzi badania dotyczące trollingu... bo to nie może być na serio.


Cz cze 06, 2013 15:45 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: After Party, Warszawa, 25.07.2013 - Klub Explosion
Matrix.


Cz cze 06, 2013 15:46 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt sty 17, 2006 14:39 pm
Posty: 17
Lokalizacja: WARSZAWA
 
Post Re: After Party, Warszawa, 25.07.2013 - Klub Explosion
creatorka napisał(a):
BARDZO WAŻNE PYTANIE!!Czy ktoś z Szacownych Organizatorów-zaprosił juz Dave,a,Marta i Angiego??:);p Nikt ich nigdy na aftera może nie zapraszał,a może akurat by się zgłosili?:)
teraz całkiem poważnie!CZY TAM BĘDĄ PIŁKARZYKI?:)

Panowie byli zapraszani na każdy After jaki organizowaliśmy ale niestety nie skorzystali za zaproszeń - tak na marginesie mam dość dużą moc w tym temacie ale Panowie boją się Naszych zacnych Fanów :beer:

Mogę się zorientować czy będą piłkarzyki. Jeżeli sam je podrzucisz to na pewno znajdę dla nich fajne miejsce


Pt cze 07, 2013 9:41 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 17, 2006 14:39 pm
Posty: 17
Lokalizacja: WARSZAWA
 
Post Re: After Party, Warszawa, 25.07.2013 - Klub Explosion
creatorka napisał(a):
holy101 napisał(a):
A Marta na bufecie ;)

I jeszcze bardziej dobijając do brzegu - być może tu też się na moment pojawię :)

o "najbardziej oddana fanka Depeche Mode sie pojawi"-gdzies wyczytałam ,ze jesteś najbardziej oddaną fanka dm.
Dove bedzie w kiblu naprawde przedni żart,spadłam z krzesła.
ps.czym można zmierzyć oddanie fana?
tzn.ze jeśli nie jezdze za zespołem w trasę(nie stać mnie,brak czasu,dużo zajęc-życie-praca,dzieci),to nie jestem oddana,chociaż śledzę wirtualnie ich poczynania i czytam wszystkie ksiażki jakie o nich powstały?:)

ps.artiste napisałes"nie widzisz normalnie tych gupot, nędzy i wszelkiej maści patatajstwa."
chyba ci sie słowa pomysliły tałatajstwo nie czasem??,co to jest patatajstwo??moze wyjasnic etymologie tego słowa
ps 2.Love your enemies
ps.3 czy to jest też przy okazji forum poetyckie?bo artiste tak je chyba traktuje,zawsze myslałam,ze takie fora są po to by sprawnie i jasno komunikować się w sprawach związanych głownie z Depeche Mode,a nie pisac wiersze;)może dlatego,że moje życie jest tak mało poetyckie ..haha

ZGADZAM SIĘ


Pt cze 07, 2013 9:44 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:12 pm
Posty: 162
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: After Party, Warszawa, 25.07.2013 - Klub Explosion
{Witam. Troszkę się narażasz "znajomym brachom" mieszkającym po prawej stronie Wisły pisząc ..."jechać na zdupie.". Chyba za bardzo nie znasz Warszawy, może trzeba kupić mapę Warszawy i troszkę dokładniej ją przestudiować . Wychowałem się po tej stronie Wisły i nie uważam że jest to zadupie. Wg. Ciebie Stadion Narodowy też jest na zadupiu? Koncert Depeche Mode to Mega Wielkie wydarzenie. Robiąc After party wybieram takie miejsca aby spełniały wysokie standardy które sobie stawiam przy organizowaniu tego typu imprez (After 2006 Klub Skarpa). nie widzę po lewej stronie Wisły w takiej odległości od Stadionu jak ten klub klubu który by spełniał takie warunki jakie mi daje Expolosion (poprzeczka jest wysoko zawieszona po Afterze w Klubie SKARPA). Wiem że duża grupa jak ich nazywasz "znajomych brachów" ma właśnie się bawić na Naszym Afterze więc pewnie się spotkamy bo chyba chcesz się z Nimi spotkać }

Wacku, nie obawiaj sie, dzieki za troske, nikomu sie nie narazam, zapewniam Cie. Grupa moich brachow wybrala aftery inne. Na szczescie. Spotkamy sie. Nie musimy do Miedzylesia jechac. Pozdrawiam


Wt cze 11, 2013 23:47 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 17, 2006 14:39 pm
Posty: 17
Lokalizacja: WARSZAWA
 
Post Re: After Party, Warszawa, 25.07.2013 - Klub Explosion
...Nie musimy do Miedzylesia jechac.
Jakie Międzylesie? After jest na Wale Miedzeszyńskim 646 (GOCŁAW).


Śr cze 12, 2013 7:45 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 17, 2006 14:39 pm
Posty: 17
Lokalizacja: WARSZAWA
 
Post Re: After Party, Warszawa, 25.07.2013 - Klub Explosion
ew napisał(a):
{Witam. Troszkę się narażasz "znajomym brachom" mieszkającym po prawej stronie Wisły pisząc ..."jechać na zdupie.". Chyba za bardzo nie znasz Warszawy, może trzeba kupić mapę Warszawy i troszkę dokładniej ją przestudiować . Wychowałem się po tej stronie Wisły i nie uważam że jest to zadupie. Wg. Ciebie Stadion Narodowy też jest na zadupiu? Koncert Depeche Mode to Mega Wielkie wydarzenie. Robiąc After party wybieram takie miejsca aby spełniały wysokie standardy które sobie stawiam przy organizowaniu tego typu imprez (After 2006 Klub Skarpa). nie widzę po lewej stronie Wisły w takiej odległości od Stadionu jak ten klub klubu który by spełniał takie warunki jakie mi daje Expolosion (poprzeczka jest wysoko zawieszona po Afterze w Klubie SKARPA). Wiem że duża grupa jak ich nazywasz "znajomych brachów" ma właśnie się bawić na Naszym Afterze więc pewnie się spotkamy bo chyba chcesz się z Nimi spotkać }

Wacku, nie obawiaj sie, dzieki za troske, nikomu sie nie narazam, zapewniam Cie. Grupa moich brachow wybrala aftery inne. Na szczescie. Spotkamy sie. Nie musimy do Miedzylesia jechac. Pozdrawiam


Niestety utwierdzasz mnie w tym że nie znasz Warszawy (... Nie musimy do Miedzylesia jechać) i jednak nalegam na kupno mapy Warszawy.Szkoda że nie poruszyłaś tej sprawy razem jadąc jednym samochodem do Berlina. Czyżby brak odwagi ?


Śr cze 12, 2013 7:53 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:12 pm
Posty: 162
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: After Party, Warszawa, 25.07.2013 - Klub Explosion
racja, Miedzylesie jest blizej niz Miedzeszyn, skrocilam odleglosc do klubu. Oj Wacus, to juz traca bezposrednio, dlatego wyslalam pm


So cze 22, 2013 3:20 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 22, 2009 20:51 pm
Posty: 153
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: After Party, Warszawa, 25.07.2013 - Klub Explosion
Trzeba jakieś bilety wcześniej kupować/zamawiać?


Pn lip 08, 2013 22:18 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 17, 2006 14:39 pm
Posty: 17
Lokalizacja: WARSZAWA
 
Post Re: After Party, Warszawa, 25.07.2013 - Klub Explosion
JTR32 napisał(a):
Trzeba jakieś bilety wcześniej kupować/zamawiać?

Biletów jest 2000. Spokojnie będą do nabycia


Wt lip 09, 2013 7:49 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 17, 2006 14:39 pm
Posty: 17
Lokalizacja: WARSZAWA
 
Post Re: After Party, Warszawa, 25.07.2013 - Klub Explosion
Krótki klip ułamka możliwości Klubu Explosion
http://www.youtube.com/watch?v=ppS2UIvFZgY


Pn lip 22, 2013 13:15 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 17, 2006 14:39 pm
Posty: 17
Lokalizacja: WARSZAWA
 
Post Re: After Party, Warszawa, 25.07.2013 - Klub Explosion
Laudia Renault napisał(a):
:) :) :)

Duży, eligancki klub, do którego szkoda, że dotarło tak niewiele w sumie osób...
Z drugiej strony:brak kolejek do baru, do wc, sprawił, że mogliśmy poczuć się naprawdę luksusowo : ] (choć organizatora to pewnie mniej cieszy).
DJe sympatyczni i z fajną listą.
Ludzie na 2gi raz ruszcie pupcie.
Fajnie było potańczyć mając sporo miejsca w przeciwieństwie do stadionu.

Dobrze, ładnie i wygodnie.

Dziękuję za miłe słowo :nlmda:


Śr lip 31, 2013 18:59 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team