Depeche Mode - Zobacz wątek - ZABRZE 27.04.13 Ogólnopolski zlot Fanów DEPECHE MODE-WIATRAK
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
ZABRZE 27.04.13 Ogólnopolski zlot Fanów DEPECHE MODE-WIATRAK 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 03, 2013 13:07 pm
Posty: 5
 
Post Re: ZABRZE 27.04.13 Ogólnopolski zlot Fanów DEPECHE MODE-WIA
Impreza nie była zła, frekwencja dopisała, ale jak na ekipę, która nie organizuje takich przedsięwzięć pierwszy raz to muzycznie było bardzo słabo. Puszczano max dwie dobre do zabawy piosenki by potem zniszczyć nastrój czymś zupełnie niepasującym, dość nieprzemyślane sety. No i jakoś zabrakło nowej płyty. No ale przynajmniej towarzystwo miłe. Pozdrawiam


Pt maja 03, 2013 13:49 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr mar 27, 2013 0:57 am
Posty: 11
 
Post Re: ZABRZE 27.04.13 Ogólnopolski zlot Fanów DEPECHE MODE-WIA
Mam podobne/mieszane odczucia jak 'redrose'.
Pojechaliśmy luknąć na ten sławny 'Wiatrak', no cóż... szału nie ma :(
Pomyśleliśmy skoro lokal taki sobie, to na pewno muzyczne doznania zrekompensują pierwsze wrażenie...
No i przeliczyliśmy się.
Panowie puszczający muzykę poczuli się chyba troszkę 'gwiazdorami' tej imprezy, momentami to oni bawili się najlepiej... a przecież modne okularki i nonszalancko zarzucona słuchawka na jedno ucho nie świadczą o jakości DJa.

'dość nieprzemyślane sety' ? to bardzo delikatna uwaga...
przykład?
skoro ten nieszczęsny Endżoj de sajlnens zagonił na parkiet kupę ludzi, to skąd się Panom wziął ten koszmarny cover Puppets?
i takich kwiatków było parę.

No ale cóż, jak to się mówi 'na bezrybiu i rak ryba' dlatego trochę sobie pobrykałem na tych dechach...


Pt maja 03, 2013 15:42 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 05, 2009 12:16 pm
Posty: 165
Lokalizacja: Meszna k/Bielska - Białej
 
Post Re: ZABRZE 27.04.13 Ogólnopolski zlot Fanów DEPECHE MODE-WIA
redrose napisał(a):
No i jakoś zabrakło nowej płyty.



chyba byliśmy na innym zlocie..... :?:


Pt maja 03, 2013 23:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 02, 2004 17:52 pm
Posty: 424
Lokalizacja: planet earth
 
Post Re: ZABRZE 27.04.13 Ogólnopolski zlot Fanów DEPECHE MODE-WIA
:) redrose - zagraliśmy 15 piosenek Deta Machine, czyli prawie wszystko co było do zagrania z tego albumu. :wink: słuchaj może uważniej.Pozdrawiam...

:D tomtom aka los agentos tom tomo's - chłopczyku,może jednak powinieneś był zostać z żonka w domu tego wieczora i oglądać TV,na pewno coś pasjonującego było na Polsacie tego wieczora. Nie musiał byś się wtedy wysilać i męczyć stojąc na imprezie jak smutna pi..a wpatrując się tyle godzin w scenę z założonymi rączkami.Skup się może na swojej ulubionej, "jedynej słusznej" imprezie której kolejna edycja już w dzień dziecka ( :lol: pamiętaj koniecznie o balonikach dla dzieciaków!), tak żeby był "szoł". :) I nie gniewaj się bardzo na mnie i Marka za to że nie chcieliśmy podać ręki takiej Dj'skiej gwieździe jak Ty( :twisted: znasz chyba powody).Pozdrawiam cieplutko...ice

p.s :wink: dziękuje za pochwalenie moich okularków i uznanie ich za modne.To bardzo miłe...


So maja 04, 2013 12:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 02, 2005 20:18 pm
Posty: 102
Lokalizacja: katowice
 
Post Re: ZABRZE 27.04.13 Ogólnopolski zlot Fanów DEPECHE MODE-WIA
:D tomtom aka los agentos tom tomo's - chłopczyku,może jednak powinieneś był zostać z żonka w domu tego wieczora i oglądać TV,na pewno coś pasjonującego było na Polsacie tego wieczora. Nie musiał byś się wtedy wysilać i męczyć stojąc na imprezie jak smutna pi..a wpatrując się tyle godzin w scenę z założonymi rączkami.Skup się może na swojej ulubionej, "jedynej słusznej" imprezie której kolejna edycja już w dzień dziecka ( :lol: pamiętaj koniecznie o balonikach dla dzieciaków!), tak żeby był "szoł". :) I nie gniewaj się bardzo na mnie i Marka za to że nie chcieliśmy podać ręki takiej Dj'skiej gwieździe jak Ty( :twisted: znasz chyba powody).Pozdrawiam cieplutko...ice

p.s :wink: dziękuje za pochwalenie moich okularków i uznanie ich za modne.To bardzo miłe...[/quote]

Troche przegiołeś z obrazą mojej osoby chłoptasiu!!! :nie:
tomtom to napewno nie ja i napewno nie bawie sie w tak głupie zaczepki jak ty! mój nik to toms jak chcesz to zapytaj moderatorów kto kryje sie za tomtom a potem coś se bazgrol na forum co chcesz!!!!
A jak masz coś do mnie to prosze na prywat albo spotkaj sie ze mna i pogadaj w cztery oczy !chyba że brak ci odwagi...


So maja 04, 2013 12:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 02, 2005 20:18 pm
Posty: 102
Lokalizacja: katowice
 
Post Re: ZABRZE 27.04.13 Ogólnopolski zlot Fanów DEPECHE MODE-WIA
A i tak na marginesie to prosze nie wyśmiewaj się z imprezy pt: Agent Orange bo obrażasz osoby które przychodzą na nią i bawią się również dobrze jak na twoich imprach :nie: w odróżnieniu od ciebie nie wyśmiewam twoich imprez jak ty!!!!
A o balonikach nie zapomnÄ™ :8):


So maja 04, 2013 12:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 03, 2013 13:07 pm
Posty: 5
 
Post Re: ZABRZE 27.04.13 Ogólnopolski zlot Fanów DEPECHE MODE-WIA
Oj to chyba Delta leciała tylko na samym początku i końcu, bo byłam na imprezie jakieś 5h i były dokładnie 3 piosenki, no ale nie wiem może umknęły mi gdzieś pośród tych nieskładnych setów, no trudno po prostu logiczne wydawało się dla niektórych, że skoro wychodzi coś nowego to taka impreza będzie okazją do pobawienia się do tego w klimacie klubowym, no a niestety odniosło się wrażenie, że grano "bez serca", chyba dla siebie samych.


So maja 04, 2013 12:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 02, 2004 17:52 pm
Posty: 424
Lokalizacja: planet earth
 
Post Re: ZABRZE 27.04.13 Ogólnopolski zlot Fanów DEPECHE MODE-WIA
:) :) :) Drogi Tomku, jestem doprawdy zaskoczony Twoja reakcją. :D Nie bierz tego do siebie.Przecież nikt a już na pewno nie ja, byłby skłonny podejrzewać Ciebie o tak mało wnikliwą ocenę.Oczywiście nikt też nie posądza o inspirowanie innych osób do takich wypowiedzi. Tak jak nikt absolutnie nie posądza Cię o celowe pokrywanie terminów naszych imprez imprezami w Kato. :P zdarzyło się to zupełnie przypadkiem tylko kilka razy.A już na pewno nie śmiałbym złego powiedzieć o Twoich świetnych i perfekcyjnie przygotowanych i zagranych imprezach.Także znając Cie od kilkunastu lat z całym przekonaniem,podsumowując... "co złego to nie Ty", nie po raz pierwszy zresztą... i oczywiście tradycyjnie,przesyłam pozdrowienia i do zobaczenia niebawem.


So maja 04, 2013 13:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 02, 2005 20:18 pm
Posty: 102
Lokalizacja: katowice
 
Post Re: ZABRZE 27.04.13 Ogólnopolski zlot Fanów DEPECHE MODE-WIA
Jak nie masz pewności kto napisał tego posta to się najpierw upewnij!!! :8):
A kultura wymaga tez chyba przeprosin a Ty jej chyba nie masz! ,a jak chcesz wojny to nie ma problemu możesz ją mieć ,wtedy żadnego zlotu na śląsku nie zorganizujesz masz to jak w banku!!!
Nie jestem smarkaczem który bawi sie w takie gierki i wypraszam sobie obrażanie mojej osoby!Już Ci napisałem masz coś do mnie to powiedz mi to prosto w oczy na osobności ,zachowaj sie jak facet z jajami!
A nie jak baba! :nie:


So maja 04, 2013 13:49 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr mar 27, 2013 0:57 am
Posty: 11
 
Post Re: ZABRZE 27.04.13 Ogólnopolski zlot Fanów DEPECHE MODE-WIA
No i mam już jasność kim jest Pan w 'modnych okularkach'...
(a te 'modne okularki' to nie był komplement, tylko sarkazm)
Jednak gwiazdor ;) w dodatku nie przyjmujący słowa krytyki i cięty na Toms'a.
Przynajmniej Toms wie, co Pan o nim sÄ…dzi...

A na parkiecie 'wszyscy depesze to jedna rodzina' pfff, każdy się przeprasza jak nadepnie współtancerza, w drzwiach do kibla to się przepuszczamy i takie tam sroty pierdoty...
a na forum?... ehhh przykre to :(


So maja 04, 2013 14:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 02, 2005 20:18 pm
Posty: 102
Lokalizacja: katowice
 
Post Re: ZABRZE 27.04.13 Ogólnopolski zlot Fanów DEPECHE MODE-WIA
[quote="tomtom"]No i mam już jasność kim jest Pan w 'modnych okularkach'...
(a te 'modne okularki' to nie był komplement, tylko sarkazm)
Jednak gwiazdor ;) w dodatku nie przyjmujący słowa krytyki i cięty na Toms'a.
Przynajmniej Toms wie, co Pan o nim sÄ…dzi...



Dzięki tomtom! :lol: i zapraszam na Agenta to się poznamy i wypijemy shota"agent"
Myśle że ten post zakończy to bezsęsowne przepychanki :brawo:


So maja 04, 2013 14:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 02, 2004 17:52 pm
Posty: 424
Lokalizacja: planet earth
 
Post Re: ZABRZE 27.04.13 Ogólnopolski zlot Fanów DEPECHE MODE-WIA
toms napisał(a):
Myśle że ten post zakończy to bezsęsowne przepychanki :brawo:


:D Zdecydowanie też tak myślę Tomeczku...

Wystarczająco już chyba udowodniłeś i mi i innym jakim obłudnym uważającym się za pierwszego po Bogu,pozerem jesteś.
:P Zabrałeś głoś w dyskusji nie dotyczącej przecież Ciebie i Twojej nieskazitelnej i jakże doskonale cudownej osoby tylko Pana "zupełnie Ci obcego" tomtoma.Jesteś najśmieszniejszym z możliwych wydaniem dr Jekylla i mr Hyde.Pozerem który rżnie, udaje niewiniątko tak naprawdę będąc bezwzględnym kombinatorem który nie waha się przed niczym ( :P właśnie dlatego nie podaliśmy Ci ręki - nie myśl że zapomnieliśmy o uroczych smskach od Ciebie).... i tradycyjnie,pozdrawiam cieplutko.


So maja 04, 2013 15:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 02, 2005 20:18 pm
Posty: 102
Lokalizacja: katowice
 
Post Re: ZABRZE 27.04.13 Ogólnopolski zlot Fanów DEPECHE MODE-WIA
Wez Ty sie odwal odemnie bo TY chory jakiś jesteś i ... Szkoda w ogóle się rozpisywać nie warto strzępić sobie jezyka na Ciebie!Brakuje ci jaj albo brak Ci ich i Ty wiesz oczym myśle!!!
PROSTAKU


Ostatnio edytowano So maja 04, 2013 19:35 pm przez toms, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



So maja 04, 2013 15:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 02, 2004 17:52 pm
Posty: 424
Lokalizacja: planet earth
 
Post Re: ZABRZE 27.04.13 Ogólnopolski zlot Fanów DEPECHE MODE-WIA
:lol: Spokojnie Tomku, wierz mi z moimi jajami wszystko w jak najlepszym porządku. :P Wybacz nie będę Ci tego osobiście udowadniał :wink: jestem z natury heteroseksualny. A co do całej reszty, "aniołku": pamiętaj że los zawsze dąży do sprawiedliwości.Nie inaczej będzie tym razem...i tradycyjnie :) pozdrawiam Pana Organizatora (liczę na niski wymiar kary, Panie Tomku wszechmogący, proszę nie zakazuj nam organizacji imprez na śląsku... :wink: błagam, nie rób tego!).

PS. :) Dzięki Tobie podskoczyła ilość wyświetleń naszego wątku... następnym razem poprosimy Cię o pomoc w PR przed imprezą ;)


So maja 04, 2013 16:35 pm Zobacz profil
 
Post Re: ZABRZE 27.04.13 Ogólnopolski zlot Fanów DEPECHE MODE-WIA
Nie chcę zaogniać sytuacji, bo nie znam genezy tych Waszych animozji, ale proszę, oświećcie mnie... Czy Impreza zorganizowana w Wiatraku jest konkurencją dla Agent Orange? Wybieram się do Katowic, więc pewnie sama porównam, ale czytając między wierszami, wyczuwam rywalizację... Jeśli sprawa niewarta tłumaczenia, przepraszam za moją ciekawość :)


So maja 04, 2013 20:06 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 14, 2010 19:16 pm
Posty: 191
Lokalizacja: Bytom
 
Post Re: ZABRZE 27.04.13 Ogólnopolski zlot Fanów DEPECHE MODE-WIA
Ice i Toms, koledzy z takimi "rozmowami" to na priv .. to są Wasze sprawy, wiec załatwiajcie je prywatnie..
Redrose, jak Ci sie nie podobało to trudno, wszystkim sie nie dogodzi .. jak narazie to wiekszosc ludzi z którymi miałem po zlocie przyjemnosc rozmawiac była zadowolona .. ( a Delta faktycznie przeleciała prawie cała .. moze nie dane Ci było usłyszec )
tomtom, to nie był cover Puppets, ale remix.. czasem tak jest, ze kawałek nie wejdzie wszystkim :8):
Eter, jakby nie było to rób jak Tobie sie wydaje dobrze, proponuje tak jak ja ... chodze na imprezy gdzie MI sie podoba dla muzyki, dla DM, dla znajomych twarzy, żeby napic sie z nimi piwa .. a nie dla organizatorów :)


p.s.
zdjecie z przed dworca super :)


So maja 04, 2013 22:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 02, 2005 15:15 pm
Posty: 137
Lokalizacja: S.E.T.
 
Post Re: ZABRZE 27.04.13 Ogólnopolski zlot Fanów DEPECHE MODE-WIA
To może i ja wtrące trzy grosze. Nierozumię czemu mają służyć posty TomToma czy jakoś tak bo chyba tylko on sam wie. Oczywiście ja przyjmuje falę krytyki ale tylko wtedy kiedy jest ona uzasadniona a nie podyktowana widocznie jakimiś osobistymi animozjami. Stojąc za konsolą doskonale widać jak żyje parkiet i wydaje mi się że osoby bawiły się na mim świetnie. Mało tego podczas całej imprezy rozmawiając z wieloma osobami usłyszałem same superlatywy odnośnie naszej pracy. A wkład w zorganizowanie tej imprezy z naszej strony był ogromny. I nie wystarszyło tylko przynieść płyt (tak jak mają szczęście inni organizatorzy imprez - bo też byśmy tak chcieli) żeby imprezę rozkręcić. Moim skromnym zdaniem kilka dni ciężkiej pracy przyniosły bardzo dobry efekt i mam nadzieje że goście byli zadowoleni i jeszcze nas odwiedzą.


N maja 05, 2013 10:13 am Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team