Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki
Cos się znajdzie :wink:


Pn lip 29, 2013 21:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post Re: WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki
Nieczęsto się to zdarza, tym razem i klub przemówił :-), dlatego myślę ze warto wkleić takie słowa, od managera klubu:

"Hej,

Już tak oficjalnie wielkie dzięki za tamtą czwartkową noc. Chyba każdy manager chciałby mieć takich gości jak Wy w każdy wieczór. Bezproblemowo, kulturalnie, syyympatycznie No i świetna muzyka. Kelnerzy mówili, że nawet szkło odstawialiście w jedno miejsce, żeby się biedaki nie namęczyli podziękowania w ich imieniu."

Jeszcze raz dzięki :-) Sama przyjemność.


Wt lip 30, 2013 0:21 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki
Miło :)

Ja chciałam podziękować wszystkim - Martiniemu i Moni, Jamesowi i Patrycji, Małemu i Paulinie (którą bardzo chciałam poznać i w zamieszaniu to - póki co - umknęło. Wykonaliście kawał mega dobrej roboty. To przyjemność uczestniczyć w tak fajnej i dobrze zorganizowanej imprezie.

DJ-om, tym wymienionym wyżej plus niesamowitej Endżi, którą w końcu poznałam - daliście radę, oj daliście radę niesamowicie :D

Ogólnie sytuacji poznawania ludzi znanych z forum w tzw. realu było tyle że ich nie zliczę. Wszystkie przemiłe - a i tak ich za mało patrząc na wpisy osób, które były, z którymi się być może nawet bawiłam, a jednak procedurę zapoznania oficjalnego trzeba odłożyć na następny raz.

Dziękuję za super spotkania tym, których nie widziałam długo i dłużej :beer: - chcę częściej i więcej.

Dodatkowo Moni dziękuję, za coś o czym mówić nie trzeba a ważne to było niesamowicie.
Patrycji zaś dziękuję za eksplorowanie barmańskich klimatów - drink whisky+redbull+truskawka na długo pozostanie w mej pamięci :D
Ogólnie - spotkałam się z dużą falą ciepła od Was - i za to chyba dziękuję najbardziej....

Lokal podobał mi się bardzo, patio nad ranem - mmm przyjemnie. Oby jak najwięcej imprez - tym razem nieafterowych - solennie obiecuję stawić się na wszystkich i gasić światło po ostatnim utworze.

Było rewelacyjnie!

:brawo: :brawo: :brawo:


Wt lip 30, 2013 6:12 am Zobacz profil
 
Post Re: WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki
Lizania tyłków ciąg dalszy...widze
Ja nikogo z forum nie poznałam,miałam po koncercie dm ochote na enjoyowanie sie silencem,nie miałam słuchac depeche mode z płyty,po koncercie ktory był niesamowity,to tak jakby napić sie jabola,po najlepszym winie.
Wiem,też,że nikt mnie nie lubi na forum,bo nie jestem słodka,miła i nie latam za autografami


Wt lip 30, 2013 10:24 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki
Do tej pory Cie olewalem, ale wyjezdzaj z tematu mojej imprezy. Nie znasz ludzi, nie znasz ich historii, to sie personalnie nie wypowiadaj. Napisalem - nie wypowiadaj ? Nie belkocz bedzie lepiej. Nie masz co robic z wolnym czasem, to sobie znajdz jakies hobby, wypisywanie na forum w kazdym temacie, w ktorym wpisuje sie ten kogo przesladujesz - to nie jest normalne.


Wt lip 30, 2013 11:03 am Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 29, 2006 2:07 am
Posty: 238
 
Post Re: WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki
@Creatorka
Obrazek


Nie wypowiem się w temacie imprezy bo nie poimprezowałem, tańców nie było, browara nie wypiłem, ech... troszeczkę wypadłem z rytmu mam wrażenie, przyszedłem spotkać się ze znajomymi, ale ich też za wiele nie było, albo już lata nie te i pozapominałem twarze.... parę lat w końcu gdzieś po drodze uciekło. W każdym razie z tymi z którymi miałem okazję porozmawiać - szczerze, przypomnieliście mi po co się idzie na imprezy DM ;) I, w dłuższej perspektywie, być może spotkamy się jeszcze gdzieś na jakimś zlocie czy coś w tym stylu.

Co do samego klubu - przyznam że zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Nie wiedziałem czego się spodziewać, ale zarówno środek jak i najbliższa okolica bardzo, bardzo na plus. Miły wystrój i można wyjść na chwilę ochłonąć na przyjemnie odizolowane od ulicy podwórko. Chętnie zajrzałbym tam jeszcze raz, najlepiej z okazji imprezy DM ;)

Cieszę się że wejściówka nr 490 została wykorzystana :P


Wt lip 30, 2013 20:13 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki
"490"? :D
Czujny byłeś, jak ważka. Dobrze, że zdążyłeś... :wink:
Ja miałam dumnie nabytą "13"-tkę. Lubię tę cyfrę. Przynosi mi szczęście. Tym razem - też. Było świetnie. :)
Ten klub był fajny. Ja też mam nadzieję, że coś się da w nim zorganizować..... Kiedyś... Kiedy przyjdzie wiosna?... :wink:


Śr lip 31, 2013 16:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki
Jaka wiosna???

Przed zimą coś trza będzie w Sztuczkach dosztukować ;)


Śr lip 31, 2013 17:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 18:58 pm
Posty: 1512
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki
Dzięki za miłe słówka i do zobaczenia gdzieś tam w przyszłości :)
P.S. a czas leci, to już praktycznie tydzień temu było.... ech


Śr lip 31, 2013 21:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1511
Lokalizacja: Gdansk
 
Post Re: WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki
To jedyny minus koncertowej wyprawy - nie było mnie tam.


Śr lip 31, 2013 22:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki
holy101 napisał(a):
Jaka wiosna???

Przed zimą coś trza będzie w Sztuczkach dosztukować ;)


Nie rozpedzajcie sie tak, przyjdzie pora to bedzie :wink:


Cz sie 01, 2013 8:41 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki
Lord Mały napisał(a):
Nie rozpedzajcie sie tak

Wiedziałam!!!!!!
Że zaraz pisk hamulców usłyszę... :wink:


Cz sie 01, 2013 8:58 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 11, 2006 11:21 am
Posty: 201
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki
Jacek_Slowblow napisał(a):
Było niezwykle przyjemnie przez kilka godzin gawędzić ze znajomymi i wymieniać się odczuciami po zacnym koncercie. Niestety, by nie zmogło nas zupełnie zmęczenie musieliśmy ruszyć w drogę o 3:00... Pozostaje mi pozdrowić, osoby dawno nie widziane i te, z którymi dzieliliśmy radość tego wieczora


Jacek, musieliśmy się minąć!!!! :cry:
Yetti :arrow: też byłeś? A nie w Palladium? :)
Dziękuję również za cudną zabawę! Bardzo klimatyczny, luźny i przyjemny klub, dobra muza, cud miód! Strasznie się cieszę ze spotkanych znajomych twarzy...nie widzianych latami :) I dziękuje trójcy ze Szczecina za przednią zabawę i kupę śmiechu!!! :)


Cz sie 01, 2013 21:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post Re: WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki
@Angel B to ty byłaś? patrz ile mi umkło... widziałem Cię jako panią z Telewizji, ale już na afterze nie bałdzo


Ostatnio edytowano Pt sie 02, 2013 22:07 pm przez Martini, łącznie edytowano 1 raz



Cz sie 01, 2013 22:30 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki
Tez nie odnotowalem :wink:


Pt sie 02, 2013 18:31 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 29, 2006 2:07 am
Posty: 238
 
Post Re: WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki
@Angel B - Tak się składa że byłem i mam na to świadków. Teraz uczciwe zeznanie proszę, gdzie Pani przebywała pomiędzy 23:00 a 2:00? ;) Widać nie zaglądałaś do baru bo vis-a-vis mieliśmy posterunek ;)


Pn sie 05, 2013 21:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki
@yetti - Świadkowie potwierdzają ;)
@Angel B - Basiu, faktycznie musieliśmy się jakoś minąć, choć wypatrywaliśmy znajomych i co rusz kogoś spotykaliśmy... No nic jak mawiają - co się odwlecze... zimą jedziemy koncertowo do Łódki, więc będzie pewnie okazja na nadrobienie zaległości :)


Śr sie 07, 2013 7:59 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 20:50 pm
Posty: 139
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki
holy101 napisał(a):
Małemu i Paulinie (którą bardzo chciałam poznać i w zamieszaniu to - póki co - umknęło.


Nadrobimy zaległości! :)


Pt sie 09, 2013 21:05 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 06, 2010 23:07 pm
Posty: 60
 
Post Re: WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki
Jacek_Slowblow napisał(a):
@yetti - Świadkowie potwierdzają ;)
@Angel B - Basiu, faktycznie musieliśmy się jakoś minąć, choć wypatrywaliśmy znajomych i co rusz kogoś spotykaliśmy... No nic jak mawiają - co się odwlecze... zimą jedziemy koncertowo do Łódki, więc będzie pewnie okazja na nadrobienie zaległości :)

wniosek jest jeden Jacku ,after party powinno trwać jak dobre wesele czyli dwa dni nie licząc występu naszych ulubieńców :)


N sie 11, 2013 16:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 03, 2003 13:57 pm
Posty: 25
Lokalizacja: Knurów
 
Post Re: WARSZAWA-25.07.13 After Show Party klub Sztuki&Sztuczki
@Martini, jeżeli się nie mylę to Ty przy wejściu sprawdzałeś rezerwację, jeśli tak, to wielkie dzięki, że mimo braku rezerwacji wpuściłeś czterech spragnionych ludków ze Śląska (mam nadzieję, że kojarzysz sytuację)

Impreza przednia, lokal bardzo fajny.

Dzięki i pozdrawiam
Norbi


Pn sie 12, 2013 13:12 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team