Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2013 rok. 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 19:28 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2012 rok.
Filip pisał o problemach z bukowaniem terminów w klubach z czym też w łodzi czasem jest problem (kluby góra na pół roku chcą wpisywać terminy bo nie wiedzą co będzie potem) ale ja już od dawna ustalam z fan clubem termin i jak nie wypali ten klub to robimy w innym klubie, a termin zawsze zostaje ten sam.Mamy ten komfort że klubów chętnych na Ogólnopolskie zloty mamy pod dostatkiem i zawsze jakiś się znajdzie.

Filipie nie chciałbym robić ponownie zlotu 3 dni po zlocie w Sopocie bo to jest killer i dla mnie i dla fanów.Myślę że inne miasto np.na śląsku mogłoby zrobić zlot 5 maja, ale ja chcę zostać z terminem 12 MAJ (jak co roku w najbliższych okolicach urodzin Gahana)

Jest jeszcze jedna sprawa podobna co opisywał Filip...może się zdarzyć że nasz ustalony termin i zlot na który czekamy od roku nie wypali z różnych przyczyn ( na ogół kluby padają,lub odwołują imprezy ) Ja mam takę sytuację teraz w tym roku.
Otóż jeszcze nie oficjalnie mogę wam napisać że w weekend na który rok temu zaplanowałem zlot jesienny wypadnie ogólnoświatowy festival na którym będą osobistości z kręgu Dm...niby extra: zlot,festival,znane mordy, ale właśnie...Organizatorzy robią wtedy swoje befory i aftery i prosili o przełożenie naszego zlotu ażeby fani mogli spotkać się z muzykami i bawic się na tej zacnej kilkudniowej imprezie (wkrótce pełne info i szczegóły kto to będzie :wink: )
Zlot przełożyłem na 26.11 i poinformowałem Cypisa z Elbląga (mimo że miał w tym terminie wpisaną wstępną Depe o tym fakcie)
Chodzi o to że jeśli taka sytuacja wystąpi gdzieś w kraju to można zamiast zlotu zrobić party, albo jeśli jest jeszcze termin do przełożenia to zlot przełożyć nawet na mniej ciekawy bo może już zimowy termin.


Cz sie 25, 2011 11:25 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 29, 2010 13:05 pm
Posty: 694
Lokalizacja: Elbląg
 
Post Re: Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2012 rok.
Elbląg 23-06-2012 Zlot
Depa 26-11-2011


Cz sie 25, 2011 15:45 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 28, 2005 20:18 pm
Posty: 593
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2012 rok.
Serek napisał(a):
albo jeśli jest jeszcze termin do przełożenia to zlot przełożyć nawet na mniej ciekawy bo może już zimowy termin.


Robert to nie tak :nie: Każda pora jest dobra na zlot gdyż odbywa się on w pomieszczeniu (problemem jest tylko dostać się z punktu A do punktu "ZLOT") Oczywiście nie polecam zlotu w Sopocie w listopadzie, gdyż cieżko nagrzać namiot w zimę (chyba że koksowniki :lol: ) i nie za ciekawy widok z mola (zamarznięte mewy i alki :? )
Miasta w zimę można zwiedzać w całej Polsce a morza nie polecam (wieje jak cholera).

To tak dla przypomnienia - Czy ktoś nie odpusciłby sobie tego października? To przecież tylko i wyłącznie z myślą o was - organizatorach!!
Ja wiem że kazdemu przypada 15 - lecie organizowania imprez w październiku :wink: - ale gdzieś trzeba pójsć na kompromis żeby to wypaliło :beer:


Cz sie 25, 2011 17:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 14:22 pm
Posty: 367
Lokalizacja: Pozek
 
Post Re: Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2012 rok.
ROLAND napisał(a):
A może spojrzeć na to zupełnie inaczej.
Zorganizujmy jeden, wielki festiwal polskich Fan Clubów centralnie gdzieś w Polsce.

Była już taka propozycja i jak widać temat umarł śmiercią naturalną viewtopic.php?f=1&t=16839
Organizatorzy, co Wy na to?


Cz sie 25, 2011 18:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 19:28 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2012 rok.
Co ma być to będzie...Możliwe że w 2012 ukaże się kolejna składanka DM, więc i termin wtedy byłby dobry na taki duży zlocik...
Czy ktoś jeszcze ma chęć zrobic zlot w 2012 czekamy na datę...


Wt sie 30, 2011 11:41 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 28, 2005 20:18 pm
Posty: 593
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2012 rok.
Temat jakby uschł :o ale nie pozwolę aby po raz kolejny topic padł śmiercią naturalną :nie:

Czy dla Depecha ważniejszy jest problem typu ( cytat z innego topicu ):

"...Czy Depeche Mode w utworze "I feel you" wzorowali się na piosence "Leżajski full" Wańki Wstańki z 1987 ??? Chodzi o riff gitarowy
Czy to przypadek czy DM "inspirowali się" Leżajskim Fullem ?..."
......"Polacy jednak nie tylko inspirowali się światem, ale też sami byli dla niego wyrocznią. Depeche Mode musieli słyszeć „Leżajski full” Wańki Wstańki. Riff z numeru „I Feel You” z 1993 roku to przecież wypisz wymaluj "Leżajski full"! "....


To mi przypomina katastrofę smoleńską i domniemane podejrzenia o zamach lub spisek :lol:


Czy Bydgoszcz, Kraków i Wrocław wypowie się na temat terminów swoich ogólnopolskich zlotów :?:


Wt sie 30, 2011 11:43 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 17, 2003 13:13 pm
Posty: 400
Lokalizacja: falubaz
 
Post Re: Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2012 rok.
Serek napisał(a):
Czy ktoś jeszcze ma chęć zrobic zlot w 2012 czekamy na datę...


takie pytanie, czy organizacja zlotu wiąże się z aktywnym udzielaniem się tu na forum? Czy jest to jakoś ustalone, że brak określenia daty zlotu teraz w tym wątku na 2012 wiąże się z brakiem możliwości wpisu takiego zlotu później na forum, celebratorze?

Jako że październik jest zatłoczny Zielona Góra może przenieść imprezę np. na 17 listopada 2012

Kolejna sprawa to czy tu ustalamy daty zlotów i jakoś się dogadujemy czy jest to poprostu koncert życzeń organizatorów bo równie dobrze mogę sobie wpisać że planuje organizować i zrobić zlot w lutym, kwietniu, czerwcu, wrześniu itd. Jak to się ma do miast które planują zrobić jeden dobry zlot w roku? Czy nie warto się właśnie ograniczyć do tego jednego?


Wt sie 30, 2011 12:30 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 19:28 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2012 rok.
no też czekamy aż wszyscy którzy robią zloty w Polsce się tu uzewnętrznią i pomyślimy co dalej. I tak każdy organizator to właśnie tu na tym forum się reklamuje, więc jest to najlepszy sposób na zebranie wszystkiego do kupy i ustalanie wszystkiego.
Celebrator jest pod tym względem ograniczony. Marian wklejaj w miarę na bieżąco plan terminów nawet na kolejnych stronach tego topiku...


Wt sie 30, 2011 12:40 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 19:28 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2012 rok.
jeszcze dodam że z Kanarisem ( Warszawa ) ustalam terminy depotek, tak aby się nie nakładały w naszych miastach w ten sam weekend i w ten sposób będziemy mogli odwiedzać siebie nawzajem. Polecam dogadać się też tak sąsiadującym miastom :wink:


Wt sie 30, 2011 12:45 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2012 rok.
szymi, dokladnie tak, ustalamy tutaj zlot jeden lub dwa razy w roku w danym miescie. znaczy staramy sie.


Wt sie 30, 2011 14:18 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 26, 2009 21:20 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Bydzia
 
Post Re: Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2012 rok.
marian napisał(a):
Temat jakby uschł :o ale nie pozwolę aby po raz kolejny topic padł śmiercią naturalną :nie:


Czy Bydgoszcz, Kraków i Wrocław wypowie się na temat terminów swoich ogólnopolskich zlotów :?:

Bydgoszcz wypowie sie na pewno w najbliższym czasie.Właśnie ogarniamy lokale.
Na razie wstępny termin zlotu to 9 czerwiec 2012.


Wt sie 30, 2011 14:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 28, 2005 20:18 pm
Posty: 593
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2012 rok.
szymi napisał(a):
Serek napisał(a):
Czy ktoś jeszcze ma chęć zrobic zlot w 2012 czekamy na datę...


takie pytanie, czy organizacja zlotu wiąże się z aktywnym udzielaniem się tu na forum? Czy jest to jakoś ustalone, że brak określenia daty zlotu teraz w tym wątku na 2012 wiąże się z brakiem możliwości wpisu takiego zlotu później na forum, celebratorze?

Jako że październik jest zatłoczny Zielona Góra może przenieść imprezę np. na 17 listopada 2012

Kolejna sprawa to czy tu ustalamy daty zlotów i jakoś się dogadujemy czy jest to poprostu koncert życzeń organizatorów bo równie dobrze mogę sobie wpisać że planuje organizować i zrobić zlot w lutym, kwietniu, czerwcu, wrześniu itd. Jak to się ma do miast które planują zrobić jeden dobry zlot w roku? Czy nie warto się właśnie ograniczyć do tego jednego?


Szymi jak jesteś w stanie przenieść zlot - to super !
Co do celebratora - to co tutaj uda nam się ustalić przeniesiemy na celebrator :) (tam niestety sie nie pogada - wpis i koniec.)

Fajnie by było jak kazdy FC/miasto robiło jedną imprezę w roku niestety niektóre miasta podały już dwie daty zlotów .

P.S. styczeń , lipiec i grudzień bez OZF DM ??


Wt sie 30, 2011 15:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 13, 2004 23:27 pm
Posty: 1266
Lokalizacja: Warszawa/Chełm
 
Post Re: Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2012 rok.
W styczniu nie ma Chorzowa? (WOŚP)


Wt sie 30, 2011 16:39 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 19:28 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2012 rok.
otóż to!


Wt sie 30, 2011 18:31 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2012 rok.
marian napisał(a):
P.S. styczeń , lipiec i grudzień bez OZF DM ??

styczen to chorzow
na przelomie lipca-sierpnia jest bolkow, moze dlatego nikt nie chce robic.
grudzien to swieta, ryzyko malej frekwencji.


Śr sie 31, 2011 11:18 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 19:28 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2012 rok.
gdzie te czasy jak w styczniu i listopadzie były zajefajne zloty...śnieg na sali w Lesznie,listopadowe śląskie zloty...


Śr sie 31, 2011 12:32 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2012 rok.
@marian, Serek - We Wrocławiu ogólnopolskiego zlotu w 2012 r. chyba nie będzie - mamy comiesięczne (a ostatnio nawet co dwutygodniowe) DM party w Liverpoolu i na tym organizacyjne wyczyny we Wrocku się kończą. Problemem jest brak odpowiedniego lokalu z szefostwem pozytywnie nastawionym do odstąpienia jakiejś soboty w roku i z odpowiednim zapleczem (powierzchnią, barami), by zorganizować dużą imprezę. Nie znam co prawda pomysłów Einara i Angelo, z którymi do tej pory organizowaliśmy zloty w Madnessie i Liverpoolu/Łykendzie, bo może jakiś plan na zlot jest, ale podejrzewam, że Panowie skupiają się raczej na swoim muzycznym projekcie (Monolight) i imprezy Liverpoolowe im w zupełności wystarczą :roll:

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że jeśli nadarzy się okazja zrobienia [fast fashion] depeche mode party w przyszłym roku, to będę się starał nie kolidować z dużymi imprezami DM w okolicy (mam na myśli sąsiadujące województwa). Ponieważ nigdy nie miałem ambicji, by [ff] było czymś więcej niż DM party, uznaję, że nawet pokrycie się terminami z jakimś odległym zlotem nie będzie stanowić problemu.


Śr sie 31, 2011 13:37 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 28, 2005 20:18 pm
Posty: 593
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2012 rok.
@ Jacku dziękuję za obszerne wyjaśnienie sprawy :beer:

@ Serek na śmierć zapomnialem o Bolkowie :oops: a i z grudniem też racja :wink: nie ma co na święta szaleć :)

Na chwilę obecną wygląda to tak :
Styczeń -
Luty - Bytom
Marzec - Szczecin
Kwiecień - Warszawa
Maj - Sopot / Łodź / Poznań
Czerwiec - Olsztyn / Elbląg / Bydgoszcz
Lipiec - ze względu na okres wakacyjny oraz "Bolków" OZF nie polecamy
Sierpień - Piła / Inowrocław
Wrzesień - Bielsko - Biała / Grudziądz / Warszawa
Październik - Toruń / Łódź / Bytom / Poznań
Listopad - Katowice / Zielona Góra
Grudzień - ze względu na okres świąteczny OZF nie polecamy

Maj, wrzesień i październik to takie male maratony :shock:


Ostatnio edytowano Cz wrz 01, 2011 8:13 am przez marian, łącznie edytowano 1 raz



Śr sie 31, 2011 14:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 26, 2009 21:20 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Bydzia
 
Post Re: Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2012 rok.
@marian.
Bydgoszcz się wypowiedziała,ale nie uwzględniłeś naszego wstępnego terminu w kalendarzu :cry:


Śr sie 31, 2011 15:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 10, 2008 14:04 pm
Posty: 321
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Ustalenie terminów OGÓLNOPOLSKICH Zlotów na 2012 rok.
Maj-Łódka.Poznań
Październik-Łódka,Poznań


Moja propozycja żeby się te dwa miasta dogadały i zrobiły JEDEN OGÓLNOPOLSKI ZLOT w Roku...Powiedzmy w Poznaniu maj i październik Łódka albo abarot.
Od tego zacznijmy bo jak nie dogadacie się to bez sensu pisania tyle...


Śr sie 31, 2011 19:47 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team