Depeche Mode - Zobacz wątek - 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  NastÄ™pna strona
23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 8:08 am
Posty: 30
Lokalizacja: Katowice
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
I Herose i, ewnetualnie, Insight i będę kontent. Zobaczymy jak jutro będzie, szczęśliwie będę mogl sam na miejscu ocenic ;)


Wt lip 24, 2018 8:49 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 05, 2009 1:37 am
Posty: 77
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Mnie zastanawia, skąd wy bierzecie te bzdury o "ostatniej trasie", czy spekulacje że nagranie będzie zlepkiem występów z różnych miast. Macie czarno na białym - nagrywają w Berlinie, koniec, do widzenia.

Setlista z pierwszego występu niczym nie zaskoczyła, liczę że na drugim pojawią się jakieś perełki :)


Wt lip 24, 2018 15:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Czegoś spoza tego, co prezentowali na dotychczasowych koncertach, raczej trudno się spodziewać, zwłaszcza, że lubią popełniać błędy podczas nagrywania swoich występów. Wcale jednak się nie zdziwię, jak nie będzie TTYS. Wszystko, co na razie wiemy na temat przyszłego DVD sprawia, że przestałem mieć wobec niego jakiekolwiek oczekiwania. Niemiecki rynek jest dla nich najistotniejszy i niezwykle wyraźnie dają to do zrozumienia.


Wt lip 24, 2018 16:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 10:34 am
Posty: 435
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Do końca kariery DVD tylko z Berlina. :mrgreen:


Wt lip 24, 2018 17:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Shedao Shai napisał(a):
Mnie zastanawia, skąd wy bierzecie te bzdury o "ostatniej trasie", czy spekulacje że nagranie będzie zlepkiem występów z różnych miast. Macie czarno na białym - nagrywają w Berlinie, koniec, do widzenia.

Setlista z pierwszego występu niczym nie zaskoczyła, liczę że na drugim pojawią się jakieś perełki :)



dK napisał(a):
Generalnie różne są źródła informacji. Osoby które podróżują za zespołem od lat (czasami nawet prawie po całym świecie) oglądając setki koncertów zdobywają zaufanie technicznych, rozmawiają z osobami z branży nawiązują znajomości itp. itd.
Dlatego zazwyczaj nie zdradza się takich źródeł :wink: i w miarę możliwości stopniowo dzieli się wiedzą z innymi fanami... informacje wypływają (czasami się potwierdzają, czasami nie...)

wszystkie informacje i doniesienia zweryfikuje czas i sam zespół :)

Reach out and touch faith!


Zaczęło sie juz dawno od Hiszpańskiego artykułu i wielu wielu innych nie mam pod ręką linków mozna tez poskładać inne fakty ale to tylko przypuszczenia DVD będzie z Berlina ale wcale nie musi się nazywać Live in Berlin a wstawki z innych występów mogą się na nim znaleźć w koncu to nie pierwszy raz zrobili by taki miks jak np. Paryż :P Poza tym całkiem niedawno pojawiła się informacja ze to Martin nie chce juz tego ciągnąć dalej... różnie się mówi...

En estos últimos años se estaba especulando de que el final de Depeche Mode estaba cerca, sus fans no querían ni pensarlo pero tenían sus sospechas al respecto, muchos han sido los altibajos de la banda desde sus comienzos con abandonos de integrantes como fueron el de Vince Clarke en sus principios y que supieron sobreponerse problemas de drogadicción y alcohol, después la más dolorosa marcha de Alan Wilder, que supieron rehacerse superando las muchas críticas tanto de prensa como de muchos seguidores.

Dave Gahan , vocalista y líder de la banda Depeche Mode ha anunciado a un medio de comunicación de New York, que en el 2018 al finalizar el tour que está realizando con su banda Depeche Mode, lo dejará, como él mismo ha declarado, esta última gira le ha pasado factura y ya se lo ha comunicado a los demás componentes de la banda.

- Tras consultarlo con mi familia he decidido dejar Depeche Mode - ha comentado Gahan - , los años y los achaques que he tenido a lo largo de mi vida como cantante de Depeche Mode han pasado factura y más en esta última gira.

Los otros componentes de la banda se han resignado por esta decisión y Andrew Fletcher ha declarado que sin la voz principal de la banda, esta no continuará.

- Sin Dave nosotros no podemos seguir - ha declarado Andrew Fletcher -, por lo que este es el final de Depeche Mode.

Martin Gore desde su residencia en Santa Bárbara ha declarado que se lo esperaba tras ver el agotamiento físico de Dave en esta última gira.

- Dave en el escenario se deja todo - ha comentado Martin Gore -, no me extraña que su cuerpo haya dicho "Basta"

Ahora son muchas las especulaciones de los caminos que tomarán cada uno de los componentes, Dave Gahan podría continuar con Soulsavers, una banda soul con la que ya ha trabajado anteriormente y que físicamente no acarrearía mucho esfuerzo físico en sus actuaciones. Martin Gore con su genio a traves de sus composiciones tomaría una carrera en solitario o produciendo a otros solistas y banda. Andrew Fletcher lo tendría más complicado al ser el componente de la banda que siempre ha estado en la sombra, pero que ha sido una parte principal de la banda llevando todo el peso publicitario y monetario de Depeche Mode.

Solo nos queda disfrutar de todos los éxitos que han tenido durante más de tres década de su música tan especial que les ha hecho estar en lo más alto y ser una de las bandas mejor consideradas del pop-rock internacional.


Wt lip 24, 2018 19:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Chcesz powiedzieć, że te słowa przyjmujesz za przesłankę dla tezy o końcu DM? :) Pisałem już sporo na ten temat, więc nie będę się powtarzał... W każdym razie, jestem dziwnie spokojny o to, że wspomniane proroctwa mają niewiele wspólnego z rzeczywistością.


Wt lip 24, 2018 20:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
To tylko jakiś tam artykuł jeden z wielu niczego nie przyjmuję tylko odpisałem koledze skąd te bzdury bo pytał :) ale informacji generalnie jest więcej...

poza tym jak juz pisałem wszystkie doniesienia zweryfikuje czas i sam zespół :wink: i oby to nie było jutro :(

Ja między innymi dlatego zrezygnowałem w ostatniej chwili z wyjazdu bo nie byłbym wstanie bawić się na koncercie mając świadomość ze jest to ostatni koncert

Występy być moze jeszcze będą ale nie wiem czy już w formie dużej trasy


Ostatnio edytowano Wt lip 24, 2018 20:55 pm przez dK, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Wt lip 24, 2018 20:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 614
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Od dłuższego czasu nie śledzę już tak wnikliwie jak dawniej wszystkich medialnych doniesień czy mediów społecznościowych. Natomiast te spekulacje o końcu kariery pojawiają się od dawna, one miały miejsce nawet jeszcze przed wszystkimi po-SOFAD-owymi problemami gdy kariera była de facto w rozkwicie. Teraz tym bardziej takie wątki będą się nasilać, bo wiek szacownych jegomościów do emerytury raczej ich przybliża niż oddala.

Natomiast takie artykuły jak ten hiszpański to mógłby napisać każdy. To zalatuje trochę starym, dobrym "Bravo" :-)

Jeśli już bazujemy na takich rzuconych w eter wypowiedziach to o ile pamiętam już po wydaniu Spirita padła gdzieś wypowiedź Fletcha, że na pewno nagrają co najmniej jeszcze jeden album. Takiej samej jakości rzucona wieść.

Abstrahując od internetowego szumu to patrząc stricte na ich rzeczywistą aktywność mam wrażenie, że coraz bardziej widać wypalenie. I to zarówno po efektach pracy studyjnej jak i koncertach.


Wt lip 24, 2018 20:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Trzymam Fletch'a za słowo: "looking forward for next tour"


Wt lip 24, 2018 21:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 614
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Jestem przekonany, że jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa. A jeszcze i Dave z Soulsavers może pokoncertować.


Wt lip 24, 2018 21:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 20, 2010 15:36 pm
Posty: 383
Lokalizacja: Małopolska
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
oj marzy mi sie nastepna płyta Dave z Soulsavers bo są genialne :)

a co do DM :) będzie i płyta i trasa :) jestem pewien :)


Åšr lip 25, 2018 7:01 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Shedao Shai napisał(a):
Mnie zastanawia, skąd wy bierzecie te bzdury o "ostatniej trasie", czy spekulacje że nagranie będzie zlepkiem występów z różnych miast. Macie czarno na białym - nagrywają w Berlinie, koniec, do widzenia.

Setlista z pierwszego występu niczym nie zaskoczyła, liczę że na drugim pojawią się jakieś perełki :)
Odpowiadając w Twoim tonie - zastanawia mnie, skąd Ty bierzesz te bzdury o "jakichś perełkach". Koncerty oficjalnie zapowiedziane są jako "Final shows of the Spirit Tour", podejście zespołu do zmian w setliście nie jest tajemnicą, więc nie można spodziewać się niczego innego niż to, co było do tej pory zaprezentowane: "Heroes", "Wrong", "I Want You Now", "The Things You Said". Największą niespodzianką byłoby "Halo" zagrane tylko raz.


Åšr lip 25, 2018 7:59 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 15, 2018 22:18 pm
Posty: 31
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Panie i Panowie
Szybka akcja
Wlasnie odebralem od kuriera 2 bilety zakupione w viagago
Noestety nie moge jechac.
Myslalem ze biletow juz nie dostane wiec nic nie zaplanowalem .
Zreszta praca mi nie pozwoli.
Pani z viagago twierdzi ze bilety juz raz byly wyslane ale nie odebralaem.
Do Rzeczy
Chcialby ktos je za darmo .
Niech poda nr tel na formu to oddzwonie moze byc na priv.
Z uwagi na to iz zostalo malo czasu to najlepij by byl to ktos okregu
Poznan Gniezno Konin Ostrow Wroclaw Leszno itp
Cena na bilecie 92.40 euro


Åšr lip 25, 2018 10:55 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 15, 2018 22:18 pm
Posty: 31
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Brak chetnych :o


Åšr lip 25, 2018 11:47 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 15, 2018 22:18 pm
Posty: 31
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Moze byc inny rejon Polski
Chodzilo mi tylko o czas dojazdu na miejsce


Åšr lip 25, 2018 11:49 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
o ktorej sie koncert zaczyna? i skad jestes? kurde mhh serio za darmo? jestem z Poznania .chyba juzn nie zdaze:) xd ale co tam


Åšr lip 25, 2018 15:54 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 15, 2018 22:18 pm
Posty: 31
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Komcert 21
Juz oddalem.
Za darmo bo i tak by sie zmarnowaly.
Jedyna prosbe ktora mialem by jeden bilet oddala mintanosoba na pamiatke :D
Bo jest ladny ne to co u nas.
A tak poza tym wszystkim to mam zjebany humor
Viagago!!!!!!
Dzisiaj11.40 dostalem bilety .
Wczoraj Pani z viagago powiedizala ze reklamacji nie uznaja poniewaz raz bylo wyslane i nie odebralem . Mi nic o tym nie wiadomo. Ani nic na mailu ani telefonu.
Jedyne co dobre to Pani pytala czy jestem juz w berlinie bo moze tam wyslac .
A jak do domu to
Dziaiaj do 12tej bedzie
zycie...


Ostatnio edytowano Åšr lip 25, 2018 16:30 pm przez LukaszDM, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Åšr lip 25, 2018 16:26 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
fajnie, ze sie nie zmarnował, a i tak bym nie zdazyłam, ale sniłam se , ze moze jakos z nieba mi spadnie ten wyjazd, gdybym wczesniej zajrzała na forum, moze bym wyjechała:) Mogłes powiedziec, zeby ta osoba co dostała od Ciebie bilet jakas relacje ci chociaz krotka nakreciła:) tak fartem jej sie udało!) Pozdrawiam ...tez mam doła dzisiaj, ze to ostatni koncert na dłuższy czas..


Åšr lip 25, 2018 16:30 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 15, 2018 22:18 pm
Posty: 31
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Moja dolina jest taka ze nie wiem czy chce relacje :?
A i jestem z okolic zielonej gory .
Blisko mam do autostrady na berlin
Ale niestety z braku czasu , zapracowania, i obowizkow z dziecmi itd nie moglem tak sobie
Poprostu wsiasc w samochod i pojechac.
Bilety zamowilem z dwa a moze i 3 moesiace temu .
I nawet nie lizylem ze przyjda... a tu prosze ...


Åšr lip 25, 2018 16:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 25, 2003 13:47 pm
Posty: 510
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 23-25.07.18 - Berlin, Waldbuhne
Masakra , współczuje bracie.


Åšr lip 25, 2018 16:43 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team