Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 449 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Następna strona
11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 19, 2013 11:24 am
Posty: 69
Lokalizacja: Tczew
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Było swietnie, od początku na stojąco, od początku na full, sąsiedzi tak samo :fletch: emocje do teraz...Dave zwierzak, ilez on ma energii, Martina tez porwała atmosfera...Koncert dla mnie na plus :nlmda: :nlmda: :nlmda:


Pn lut 12, 2018 9:36 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
hare napisał(a):
Było MEGA! Niestety trafiliśmy na kiepskich sąsiadów na trybunach. Do nas "panie" powiedziały "posadzić dupska", a pan obok usłyszał od gościa z tyłu "siadaj skur**synu". Pańciom ani razu ręce nie złożyły się do klaskania. Zabawy nam nie popsuły, było "zboże", klaskanie ile sił w rękach, śpiewanie ile sił w płucach.
:nlmda: :nlmda: :nlmda:

Ja na tej trasie nauczyłem się olewać takie osoby :fletch: :nlmda: koncert chyba najlepszy z całej 3


Pn lut 12, 2018 9:39 am Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 21:17 pm
Posty: 10
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Koncert najlepszy na jakim byłam jak dotąd! Może to kwestia nagłośnienia (do tej pory byłam tylko na koncertach stadionowych), po raz pierwszy wszystko słyszałam wyraźnie: gitarę, klawisze, główny wokal oraz chórki Martina i Gordeno (wcześniej tylko dudnienie perkusji i głos Gahana z pogłosem). Publiczność dała radę! Stałam blisko sceny i ludzie świetnie się bawili! Nawet ograniczyli ilość nagrywania filmików (myślałam, że będzie gorzej). Z mojej perspektywy na trybunach też było nieźle (większość ludzi stała, wydawało mi się, że wszyscy klaskali i machali rękoma). Fajna energia, bardzo dobra setlista, a na Useless się popłakałam...A malkontenci, no cóż, może po prostu niech sobie odpuszczą chodzenie na koncerty DM.


Pn lut 12, 2018 9:47 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Kiedy wyjeżdżają. Gdańska o której ?


Pn lut 12, 2018 10:12 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Radzio napisał(a):
Na trybunach na których byłem od pierwszych taktów Going wszyscy na równych nogach , klimat rewelacyjny , a jak wiadomo na trybunach TYLKO przypadkowi ludzie się znajdują.


:? Radzio, kpisz sobie? :roll: Kompletnie się nie zgadzam. Oczywiście, jest wiele osób na trybunach, które zachowują się delikatnie mówiąc dziwnie, ale jest też wielu którzy dają z siebie wszystko.


Pn lut 12, 2018 10:29 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Poważnie nie wyczułeś tu prostej ironii?

Inna sprawa że czepianie się ludzi o to w jaki sposób lubią przeżywać koncert to dla mnie wiocha.Ktoś lubi potańczyć a może inny posiedzieć posłuchać i na spokojnie gotować się z emocji w środku.

Mnie tylko dziwa osobniki wyfryzowane, poubierane w koszulki -czyli zdecydowanie nie przypadkowe które potrafią wyjść w trakcie koncertu po piwo, stracić 2-3 piosenki i jeszcze wracając pooblewac tym piwem ludzi-i takich osobników było bardzo sporo.Żenada żeby nie powiedzieć mocniej.

Sam koncert świetny. Hala w Gdańsku jest bardziej kameralna w porównaniu do Łodzi i Gdańska i było czuć. Dobre nagłośnienie-po raz kolejny ekipa DM pokazała ze to nie jest kwestia obiektu a tego że po prostu ktoś nie zna się na swojej robocie. Oni w ciagu pół roku nagłośnili całkiem dobrze Narodowy i właśnie Ergo Arene-2 obiekty mające opinie fatalnych akustycznie.

Dużym zaskoczeniem i jednocześnie pozytywem był support. Nie miałem pojęcia że wokalistą Black Line jest Douglas McCarthy.Bardzo dobry występ dali.


Ostatnio edytowano Pn lut 12, 2018 10:48 am przez krzysiek, łącznie edytowano 1 raz



Pn lut 12, 2018 10:44 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 16, 2006 21:51 pm
Posty: 498
Lokalizacja: Tczew
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
FM napisał(a):
Radzio napisał(a):
Na trybunach na których byłem od pierwszych taktów Going wszyscy na równych nogach , klimat rewelacyjny , a jak wiadomo na trybunach TYLKO przypadkowi ludzie się znajdują.


:? Radzio, kpisz sobie? :roll: Kompletnie się nie zgadzam. Oczywiście, jest wiele osób na trybunach, które zachowują się delikatnie mówiąc dziwnie, ale jest też wielu którzy dają z siebie wszystko.


@FM to była wieczna ironia z mojej strony do tych którzy twierdzą że PRWDZIWI DEPESZE stoją przy barierkach.


Pn lut 12, 2018 10:45 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Z poziomu Early Entrance super zabawa i publika, ludzie bez zamuły chociaż niektórzy za dużo kręcili i robili zdjęć. No i wreszcie usłyszałem IWYN po ominięciu Łodzi.
Bardzo dobra organizacja przedkoncertowa, jak ktoś się próbował wepchnąć o ileś numerków w przód to go organizator na koniec wysyłał.

@French :beer:


Pn lut 12, 2018 10:52 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 12, 2010 20:33 pm
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Co za czasy, po takim koncercie tylko jedna czy dwie strony komentarzy? Jakieś jaja.

Jeden z najlepszych koncertów, na jakich byłem. Może tylko setlista nie była napisana pod mój ideał, ale to jestem w stanie zaakceptować. Koncertów stadionowych nie da się porównać z halowymi. Stadionowe są niesamowite, olbrzymia ilość osób robi duże wrażenia (np. Narodowy). Ale halowe swoim klimatem to miazga, rewelacja i niesamowite przeżycie.

Na tej trasie nie byłem w Krakowie, za to byłem w Łodzi. Koncert obserwowałem z boku, obok sceny. Sam koncert bardzo fajny, ale do ideału (Spodka) to trochę brakowało. Spodka już nic nie pobije, chyba, że prywatny pokaz :wink: Co do koncertu w Gdańsku. Może to miejsce na którym stałem (GA1 środek płyty), ale wrażenia niesamowite, koncert super i fajniejszy niż Łódź.

Plusy:
- super sala, bardzo klimatyczna,
- doskonała publika,
- atmosfera,
- reakcje publiczności,
- z każdej strony dochodzące pomiędzy utworami Depeche Mode... (jak za dawnych lat w Łodzi),
- śpiewanie, nucenie z zespołem - po piosenkach również,
- reakcje zespołu - widać, że im się podobało,
- Dave dawał z siebie wszystko.

Minusy:
- TEMPERATURA - ale to już chyba standard od poprzedniej trasy,
- Insight - końcówka z Gordeno - ja tego faceta nie trawię, a jego wycie działa na mnie jak płachta na byka,
- strasznie ciasne i pozastawiane korytarze, ciasne dojście do szatni,
- słaba ilość wyjść z płyty, w razie paniki nie chcę myśleć co by było. Ale to nie koncert, tylko urok Ergo Areny.

Na koncert już miałem nie jechać. Łódź zaliczyłem z 38 stopniową gorączką, a w nocy poprzedzającej Gdańsk miałem 39,5... Jednak medycyna czyni cuda (zaraz jakiś lekarz mnie słusznie opierniczy), i o 14:00 zapadła decyzja, że jednak jadę. Żona patrzyła na mnie, jak na wariata, do tego na koncert jechałem sam autem z Poznania. Męczarnia, ale koncert z nawiązką oddał mi wszystkie trudy. Jestem super zadowolony i naładowany pozytywną energią na wiele dni.

I na koniec małe spostrzeżenie. Brak zmian w setliście Gdańsk vs Łódź trochę drażni, ale oni już swoje lata mają, i może tak im łatwiej. Dave, moim skromnym zdaniem dwoił się i troił, aby koncert pozostał na długo w naszej pamięci.

Akcje koncertowe - choć byłem zawsze zwolennikiem i brałem czynny udział, nie mają sensu. Jedyne dwie, które zespół zauważył, to śpiewanie M&S i balony, obie w Łodzi dwie trasy temu (na kartki na Narodowym nie było widać reakcji). Jak już mamy robić akcję, to niech to będzie śpiew, przedłużanie utworów w nieskończoność i skandowanie DM pomiędzy utworami. Gdańsk udowodnił, że to jest coś, czym możemy im zaimponować, zwrócić ich uwagę i pozostać w ich pamięci. Odnoszę wrażenie, że Dave reagował na to bardzo i był niesamowicie zadowolony i pełen uznania dla nas.

Tyle moich wrażeń, już nie mogę doczekać się kolejnej trasy. I dla wiecznych narzekaczy, każdy koncert DM, zwłaszcza w Polsce, utwierdza mnie w przekonaniu, że natychmiast po ich występie czekam na ich kolejną trasę :nlmda: :nlmda: :nlmda: Może nie mam wielu w portfolio, ale Gdańsk był 11 koncertem, na którym byłem od 2001 roku.


Pn lut 12, 2018 12:43 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 7:35 am
Posty: 68
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
super koncert, zgadzam się że set lista mogłaby być trochę inna, ale tu zawsze będą jakieś zastrzeżenia. Byłem na początku płyty, publika dawała czadu, myślę, że zespół to docenił i zauważył.


Pn lut 12, 2018 15:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 06, 2006 15:59 pm
Posty: 155
Lokalizacja: z piekła rodem
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
klecina napisał(a):
Gdańsk lokalizacyjnie i komunikacyjnie jest poza zasięgiem 3/4 Polski, więc bym się nie zdziwił miejscowymi pustkami. Tam nawet samolotem nie było sensu lecieć.

Chyba sobie kpisz, owszem dla ludzi z południa jest daleko, ale komunikacyjnie jest autostrada A1, droga ekspresowa S7, pociągi Pendolino, samoloty bezpośrednie z wielu miast ba nawet jest Prom do Szwecji i jeszcze mało? A pustek wcale nie było, tylko ktoś kto tam nie był sobie tak napisał dla jaj chyba.
Maria Dimension napisał(a):
Kiedy wyjeżdżają. Gdańska o której ?

Już wylecieli, przeoczyłem to ale pewnie wtedy jak się kończy doba hotelowa w Sheratonie ;) czyli około 13. A wydawało mi się, że widzę ich samolot (na stronie pokazującej ruch lotniczy) lądujący w Mińsku na Białorusi, ale to chyba był błąd bo maja kolejny koncert 20 lutego w Rydze na Łotwie, no chyba że prywatny dają dla Łukaszenki ;)


Ostatnio edytowano Pn lut 12, 2018 16:37 pm przez Diabel, łącznie edytowano 3 razy



Pn lut 12, 2018 16:11 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 8:08 am
Posty: 30
Lokalizacja: Katowice
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
No więc Warszawa zaliczona, Kraków też a wczoraj Gdańsk. I potwierdzam - daleko nie jest ze Śląska :)

Wydaje mi się, że udało nam się wystopniować reakcje publiczności - od najsłabszej w Krakowie (powiem szczerze: byłem na GA1 i już po Strangelove marzyłem, żeby koncert się skończył bo taka nuda była) po mega żywiołową a Gdańsku (oglądane z sektora 504, z samej góry i było mega, to co musiało się dziać na GA1). I dobrze, bo wstydu nie było gdyby po Krakowie miałby już być koniec koncertów zimowych w PL.

I pomimo tego, że w Łodzi 2018 nie byłem, to swoje wnioski wysnuwam np w porównaniu do reakcji publiki po IWYN - Gdańsk, choć troche się pogubiliśmy z nuceniem, kiedy Peter skończył plumkać, to jednak ciągnęliśmy dalej. Wrócił Dave, zarządził dalsze granie Petera i mogliśmy godnie dokończy :D

Sektor mój i wszystkie w koło bawiły się przednie, pod koniec to nawet z sektorów dolatywało wołanie Depeche Mode, kiedy płyta wydawała się już opaść trochę z sił :)

A co do setlisty - jak się słucha koncertu z bootlegu albo czyta się setlistę, to nuda, ale jak już jesteś na miejscu i masz tak wspaniałych towarzyszy koło siebie, to odbiór jest kompletnie inny, nawet jeśli słucha się (prawie, IWYN zamiast SL) tego samego zestawu raz jeszcze po kilku dniach. Trudno, musimy się przyzwyczaić, że oni już tak mają i mieć będą. I czerpać na maksa z tego, co nam dają - w zamian chłopaki rewanżują się swoim zaangażowaniem na scenie a wtedy łezka w oku się kręci...

Szacun dla wszystkich obecnych, bo choć było nas mniej niż w Warszawie, to jednak atmosfera tak samo rewelacyjna, a może nawet trochę lepsza ze względu na kameralną wielkość obiektu.


Ostatnio edytowano Pn lut 12, 2018 16:36 pm przez Dominik234, łącznie edytowano 1 raz



Pn lut 12, 2018 16:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 1:24 am
Posty: 120
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
moonraker napisał(a):
Co za czasy, po takim koncercie tylko jedna czy dwie strony komentarzy? Jakieś jaja.

.



Ja się nie dziwię już. Wystep DM czy innego artysty światowej sławy w naszym kraju to nic dziwnego ani specjalnego.
Cieszę się że mamy możliwość oglądać nasz ukochany zespół w naszym kraju kilka razy na jednej trasie.


Pn lut 12, 2018 16:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Diabel napisał(a):
klecina napisał(a):
Gdańsk lokalizacyjnie i komunikacyjnie jest poza zasięgiem 3/4 Polski, więc bym się nie zdziwił miejscowymi pustkami. Tam nawet samolotem nie było sensu lecieć.

Chyba sobie kpisz, owszem dla ludzi z południa jest daleko, ale komunikacyjnie jest autostrada A1, droga ekspresowa S7, pociągi Pendolino, samoloty bezpośrednie z wielu miast ba nawet jest Prom do Szwecji i jeszcze mało? A pustek wcale nie było, tylko ktoś kto tam nie był sobie tak napisał dla jaj chyba.
Maria Dimension napisał(a):
Kiedy wyjeżdżają. Gdańska o której ?

Już wylecieli, przeoczyłem to ale pewnie wtedy jak się kończy doba hotelowa w Sheratonie ;) czyli około 13. A wydawało mi się, że widzę ich samolot (na stronie pokazującej ruch lotniczy) lądujący w Mińsku na Białorusi, ale to chyba był błąd bo maja kolejny koncert 20 lutego w Rydze na Łotwie, no chyba że prywatny dają dla Łukaszenki ;)


Dziś jeszcze Gdańsk, bo Martin i Gordeno znowu zajrzeli do Avocado na Przymorzu (wczoraj tam jedli obiad) ;)

Obrazek


Pn lut 12, 2018 16:41 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Diabel napisał(a):
Już wylecieli, przeoczyłem to ale pewnie wtedy jak się kończy doba hotelowa w Sheratonie ;) czyli około 13. A wydawało mi się, że widzę ich samolot (na stronie pokazującej ruch lotniczy) lądujący w Mińsku na Białorusi, ale to chyba był błąd bo maja kolejny koncert 20 lutego w Rydze na Łotwie, no chyba że prywatny dają dla Łukaszenki ;)

następny koncert to Mińsk jutro, potem Petersburg, Helsinki i dopiero Ryga


Pn lut 12, 2018 16:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 19, 2013 11:24 am
Posty: 69
Lokalizacja: Tczew
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Przed 15 odlecieli, widziałam na kamerce z lotniska :wink:


Pn lut 12, 2018 16:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Radzio napisał(a):
@FM to była wieczna ironia z mojej strony do tych którzy twierdzą że PRWDZIWI DEPESZE stoją przy barierkach.


Ok. Luzik. :8):


Pn lut 12, 2018 17:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
krzysiek napisał(a):

Dużym zaskoczeniem i jednocześnie pozytywem był support. Nie miałem pojęcia że wokalistą Black Line jest Douglas McCarthy.Bardzo dobry występ dali.


Nasz rozmowa podczas wystapu Black Line w Krk :

Moja Agatka : Koles daje czadu jak Gahan
Ja : EEEE predzej jak gosc z Nitter Ebb nawet wokal podobny .

:P :P :P tez nie wiedzialem :P :P :P


Pn lut 12, 2018 18:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 24, 2009 20:50 pm
Posty: 185
Lokalizacja: WarSaw
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
https://www.youtube.com/watch?v=EoqrWJYxzCE
Na DVD jak znalazł,brawo wy :brawo: :brawo: :brawo:


Pn lut 12, 2018 18:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Świetny koncert!
Jestem bardzo zadowolony i czwarty koncert DM który widziałem w życiu był najlepszy ;)
A na trybunie skakałem, tańczyłem o ile można w tych warunkach; za nami jacyś starsi Państwo :fletch: siedzieli...od World in my eyes jak zacząłem jeszcze więcej się gibać...byli zrezygnowani i wkurzeni...co zrobić..nie dało się siedzieć :)


Pn lut 12, 2018 19:31 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 449 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team