Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 449 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona
11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Kolin napisał(a):
Reakcje fanów po koncercie w tym i moja nieskromna osoba :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=4AQdV8eebrI :nlmda:

No i ten wyszydzany znak czasów :D :D :D :D

Obrazek


Wt lut 13, 2018 7:13 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
bartekdm napisał(a):
No akurat na Narodowym przy zamkniętym dachu to jak w hali, chyba że chodzi o ilość ludzi. Na stadionie jest ich przynajmniej czterokrotnie więcej.
Mnie osobiście kameralny klimat halowy bardziej odpowiada.

Nie do końca....mają mocne dmuchawy, które napowietrzają Narodowca podczas rozpostartego dachu.


Wt lut 13, 2018 7:21 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
MrDepesz napisał(a):
Kolin a Ty to który?


25 koncert w moim życiu.
10/11 w kraju.
7 trasa z rzędu :wink:


Wt lut 13, 2018 7:35 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 9:48 am
Posty: 384
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Marzenia się spełniają, nareszcie przyjechali do Gdańska, koncert był świetny! Miałem szczęście, nie natrafiłem na żadne awantury, pijanych itd., wszyscy wokół bawili się świetnie, akustyka bardzo dobra, dobór piosenek znakomity, atmosfera boska i David w formie. Czegóż chcieć więcej? Mam tylko nadzieję, że to nie ostatnia trasa. Fletch obiecał jeszcze (przynajmniej) jedną płytę, więc trzymam go za słowo.

Oglądanie filmików i zdjęć z koncertu z przeżyciem go na żywo dzieli ogromna przepaść. To banał, ale jakże celny. :)

Pozdrawiam wszystkich fanów najlepszego zespołu świata!!! :fletch: :fletch: :fletch: :nlmda: :nlmda: :nlmda:


Wt lut 13, 2018 8:30 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 05, 2009 1:37 am
Posty: 77
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
DeMo70 napisał(a):
Nie wiem o co Ci chodzi, ale tym razem w Atlasie nie było gorąco.
Może Ty byłeś w jakimś kożuszku i......no właśnie :lol: , trzeba było skorzystać z szatni :8):


Na pewno byłeś tam? :wink:


Wt lut 13, 2018 9:04 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Na pewno.

Ale być może Ciebie nie było tam 4 lata temu, więc nie masz porównania/punktu odniesienia :wink:


Wt lut 13, 2018 9:25 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 22, 2005 10:30 am
Posty: 48
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Byłem w Atlasie cztery lata temu i teraz. Wtedy było gorąco, ale przynajmniej
co jakiś czas chłodne podmuchy z klimatyzacji.
Teraz było piekielnie gorąco. Dla mnie skończyło się to lekkim zejściem.
Dzięki dla ludzi z Fosy za pomoc i profesjonalizm i załogi karetki za szybkie postawienie na nogi.
Wiem, że nie ma na to rady i Dave musi mieć ciepło. Ale na scenie nawiew był potężny - sweterek
Fletcha cały czas intensywnie falował.


Wt lut 13, 2018 10:30 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 9:48 am
Posty: 384
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Dwie recki z Gdańska:

https://rozrywka.trojmiasto.pl/Tak-brzm ... 20947.html

http://www.gdansk.pl/wiadomosci/Depeche ... t,a,101454


Wt lut 13, 2018 11:38 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Pajgert napisał(a):
Byłem w Atlasie cztery lata temu i teraz. Wtedy było gorąco, ale przynajmniej
co jakiś czas chłodne podmuchy z klimatyzacji.
Teraz było piekielnie gorąco. Dla mnie skończyło się to lekkim zejściem.
Dzięki dla ludzi z Fosy za pomoc i profesjonalizm i załogi karetki za szybkie postawienie na nogi.
Wiem, że nie ma na to rady i Dave musi mieć ciepło. Ale na scenie nawiew był potężny - sweterek
Fletcha cały czas intensywnie falował.

No to jak widać, co uczestnik, to inna opinia i jak widać trudno z tym dyskutować.
Ja cztery lata temu byłem dosłownie cały mokry, pomimo iż byłem w koszulce, natomiast w piątek było naprawdę w porządku.
Oczywiście odpowiednia temperatura samego koncertu być musiała, z racji chociażby występu naszych idoli :lol: oraz z powodu, iż płyta jak i same trybuny były naprawdę nabite do ostatniego miejsca.
Ciężko było przysłowiową szpilkę wcisnąć, co naprawdę nie często się zdarza :D

PS. Na ten przykład w przytaczanym i wskazywanym przez wielu fanów Spodku, jako ten jedyny niepowtarzalny, na tyłach płyty było dużo miejsca, gdzie można było swobodnie tańczyć, skakać a nawet biegać :shock: :8):


Wt lut 13, 2018 13:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 05, 2009 1:37 am
Posty: 77
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
DeMo70 napisał(a):
Na pewno.

Ale być może Ciebie nie było tam 4 lata temu, więc nie masz porównania/punktu odniesienia :wink:


No właśnie mam, dlatego się zastanawiam, skąd u ciebie taka opinia :) Przecież skwar był w piątek przepotężny.


Wt lut 13, 2018 14:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Tak jak napisałem wyżej, każdy inaczej ocenia, tak więc nie ma sensu rozmywać tematu, gdyż i tak nie dojdziemy do konsensusu odnośnie tego rzekomego przepotężnego skwaru :P


Wt lut 13, 2018 14:27 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 13, 2018 13:39 pm
Posty: 3
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Koncert w Ergo Arena był mega. Nagłośnienie ekstra, żadnych odbić, czy echa nie było słychać na płycie, oświetlenie mega, a DM jak zawsze w TOP kondycji. Jak Dave daje radę nie wiem, ale szacun wielki dla jego kondycji, siły głosu, energii. Gdyby Andy tak skakał, to by pewnie brzuszek zgubił :-) Co do temperatury była akurat. Co do publiki- pełne trybuny, troszkę miejsca z tyłu w GA1, GA2 pełne na maxa pod same drzwi. W 2017 na Narodowym niewielka część płyty była wolna, ale było podobno 55.000 fanów. W 2013 też było sporo miejsca z tyłu na płycie w części pierwszej. Tyle moich odczuć. Czekam na OPENERa 2018, zobaczymy jak wypadną na otwartym obiekcie, no i pewnie będzie nowy rekord publiki, ale to się okaże. SEE YOU !!!


Wt lut 13, 2018 15:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 01, 2005 14:25 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Stalowa Wola
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
DeMo70 napisał(a):
Pajgert napisał(a):
Oczywiście odpowiednia temperatura samego koncertu być musiała, z racji chociażby występu naszych idoli :lol: oraz z powodu, iż płyta jak i same trybuny były naprawdę nabite do ostatniego miejsca.
Ciężko było przysłowiową szpilkę wcisnąć, co naprawdę nie często się zdarza :D

PS. Na ten przykład w przytaczanym i wskazywanym przez wielu fanów Spodku, jako ten jedyny niepowtarzalny, na tyłach płyty było dużo miejsca, gdzie można było swobodnie tańczyć, skakać a nawet biegać :shock: :8):


Ciezko bylo szpilke wcisnac bo stloczono o 30 % za duzo ludzi na tak malym odszarze co nie jest ani madre ani bezpieczne :roll: . Co do spodka , na tylach wcale nie bylo az tak duzo miejsca , choc dzis pewnie byloby na niej z tysiac osob wiecej .Jedyna i niepowtarzalna byla tam nie ilosc ludzi a atmosfera z tego koncertu która obdzielilby przynajmniej te 3 ktore wlasnie sie odbyly .


Wt lut 13, 2018 16:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
chmurek napisał(a):

Ciezko bylo szpilke wcisnac bo stloczono o 30 % za duzo ludzi na tak malym odszarze co nie jest ani madre ani bezpieczne :roll: . Co do spodka , na tylach wcale nie bylo az tak duzo miejsca , choc dzis pewnie byloby na niej z tysiac osob wiecej .Jedyna i niepowtarzalna byla tam nie ilosc ludzi a atmosfera z tego koncertu która obdzielilby przynajmniej te 3 ktore wlasnie sie odbyly .

Hmm, ale ja broń Boże nie negowałem ani nie podważałem tamtej atmosfery w Spodku, dałem tylko przykład skoku na kasę organizatorów, którzy w porównaniu z tamtymi koncertami, nie mają obecnie żadnej litości, by jak najwięcej na jak najmniejszej przestrzeni zmieścić fana DM :evil:
Co do Spodka, to będę sie jednak upierał, że tego miejsca z tyłu było aż nadto.....wiem, gdyż sam po godzinie z hakiem walki pod barierkami, wracając z toalety, stanąłem sobie właśnie tam, by spokojnie i bez stresu obejrzeć resztę koncertu :)
Jeżeli zaś chodzi o samą atmosferę, to pełna zgoda, Spodek jest u mnie w rankingu zaraz po Służewcu, który był MAGICZNY i wszystkie koncerty na Polskiej ziemi zostawia daleko w tyle :D


Wt lut 13, 2018 17:19 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lut 12, 2018 15:26 pm
Posty: 1
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Byłem na koncercie,emocje niesamowite szczególnie przy In your room :nlmda: ,natomiast ciekawi mnie niesamowicie co Dave wystrzeliwał z pistoletu,afterek z zespołem? ktos?coś?.


Wt lut 13, 2018 17:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
DeMo70 napisał(a):
Jeżeli zaś chodzi o samą atmosferę, to pełna zgoda, Spodek jest u mnie w rankingu zaraz po Służewcu, który był MAGICZNY i wszystkie koncerty na Polskiej ziemi zostawia daleko w tyle :D


:o Serio? Dla mnie Służewiec nie ma w ogóle startu do Spodka. I chyba nie tylko dla mnie. Ale szanuję twą opinię. :wink:


Wt lut 13, 2018 17:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 14, 2013 19:16 pm
Posty: 111
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
papermonster44 napisał(a):
Byłem na koncercie,emocje niesamowite szczególnie przy In your room :nlmda: ,natomiast ciekawi mnie niesamowicie co Dave wystrzeliwał z pistoletu,afterek z zespołem? ktos?coś?.


koszulki?


Wt lut 13, 2018 17:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 05, 2013 17:55 pm
Posty: 862
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
FM napisał(a):
DeMo70 napisał(a):
Jeżeli zaś chodzi o samą atmosferę, to pełna zgoda, Spodek jest u mnie w rankingu zaraz po Służewcu, który był MAGICZNY i wszystkie koncerty na Polskiej ziemi zostawia daleko w tyle :D


:o Serio? Dla mnie Służewiec nie ma w ogóle startu do Spodka. I chyba nie tylko dla mnie. Ale szanuję twą opinię. :wink:

Pewnie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia (miejsca celebracji), co w przypadku Wyścigów było nader istotne.
Jak ci napiszę, że byliśmy w strefie VIPowskiej, przed samą sceną, to może zrozumiesz.
Ale masz prawo sądzić po swojemu, jak każdy tutaj.


Wt lut 13, 2018 17:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 07, 2013 18:06 pm
Posty: 352
Lokalizacja: Augustów
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Miałam szczęście się bawić na Czarnej Mszy w Gdańsku także dodam coś od siebie.
Co do temperatur. Byłam na koncercie w Łodzi w 2014 r, nie dało się wytrzymać, o mało nie zemdlałam, musiałam niestety skorzystać z pomocy medycznej, było bardzo duszno i gorąco. Lekcja została odrobiona i teraz wiem jak się na taki koncert przygotować. W Gdańsku moim zdaniem nie było tak gorąco jak w Łodzi, nie ma porównania.
Sam koncert... Mega! Dave po prostu petarda, tyle energii, siły, entuzjazmu. Szczęśliwy na scenie, w swoim żywiole, zwierzę sceniczne w najlepszej formie. Martin jak zawsze czarował, było hipnotyzująco. Andy - jego ruchy nie do podrobienia, jednak koncert bez niego nie był by taki sam. Ogólnie bawiłam się fantastycznie, cieszę się, że fizycznie dałam radę i obyło się bez niespodzianek jak w Łodzi. Kiedy dowiedziałam się o DM na Openerze, od razu skreśliłam pomysł wyjazdu do Gdyni, ale teraz mam ogromną ochotę tam pojechać.


Ostatnio edytowano Wt lut 13, 2018 19:00 pm przez Daisy, łącznie edytowano 1 raz



Wt lut 13, 2018 18:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 15, 2009 21:04 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Wschowa/Leszno
 
Post Re: 11.02.18 - Gdańsk, Ergo Arena
Dla mnie koncert na pewno lepszy od tego w Łodzi, gdzie znów było upalnie(po koncercie byłem cały mokry, chociaż byłem na trybunie. 4 lata temu było podobnie, a 8 lat temu jeszcze gorzej - na szczęście barierki ratowały trochę sytuację). W Ergo byłem pod wybiegiem tuż naprzeciw termometru, który wskazywał 24 stopnie, ale zdecydowanie lepiej się oddychało. Wentylacja na hali o niebo lepsza od tej w Łodzi, akustyka również. Publiczność bawiła się podobnie, może odrobinę lepiej wyglądało to w Ergo Arenie.
Do szczęścia brakowało mi So Much Love, ale nie liczyłem na jakieś rewolucje w setliście.
Na plus z pewnością organizacja wejścia na halę. Pierwszy raz w Polsce nie musiałem biegać, ścigać się pod scenę, choć zawsze dobrze na tym wychodziłem. :8):
W każdym razie warto było poczekać pod halą od samego rana.


Wt lut 13, 2018 18:12 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 449 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team