Depeche Mode - Zobacz wątek - The Global Spirit Tour
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 52  NastÄ™pna strona
The Global Spirit Tour 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: The Global Spirit Tour
chyba nie będzie DVD z Meksyku :?


Pt mar 09, 2018 14:48 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 16, 2004 16:25 pm
Posty: 133
 
Post Re: The Global Spirit Tour
A tak w ogóle,czy będzie???
Na żadnej trasie nie było tak mało granych utworów z nowej płyty.
I co ciekawe Spirit wygrywa z DeltÄ… w ankiecie ponad dwukrotnie...


So mar 10, 2018 8:30 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 7:35 am
Posty: 68
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: The Global Spirit Tour
cóż, w erze smartfonów, nie byłbym zdziwiony, gdyby w ogóle zrezygnowali z dvd. przecież prawie wszystko jest na youtube i to często w bardzo dobrej jakości


So mar 10, 2018 10:44 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 10, 2014 12:36 pm
Posty: 129
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Wydaje mi się, że wydanie koncertu to nie kwestia relacji z tego, co grali, a osobne artystyczne przedsięwzięcie. Nawet najlepszej jakości filmik na jutubie nie zastąpi dobrego montażu i jakiejś wizji artystycznej. Może zrobią nam jeszcze niespodziankę i zagrają na Rose Bowl (marzenia...), ale wątpię, żeby zrezygnowali z kolejnego dopływu kasy w postaci DVD. Najpóźniej na Boże Narodzenie dostaniemy nowy koncert.


So mar 10, 2018 13:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 614
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Nie zdziwiłbym się gdyby jednak nie było żadnego wideo z tej trasy. Trochę się przyzwyczailiśmy, że od kilku tras zawsze jest, ale to właśnie m.in. ilość już wydanych wideo sprawia, że każde kolejne wydawnictwo staje się coraz mniej atrakcyjne (regularne powtarzanie wielu utworów). A do tego dochodzą jeszcze trendy rynkowe: materiały wideo na YT, postępująca zapaść na rynku fonograficznym.
Mimo wszystko szkoda, bo na tej trasie mamy jednak kilka perełek jak chociażby Heroes, Corrupt czy Useless no i oczywiście utwory ze Spirita.


So mar 10, 2018 17:24 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 7:35 am
Posty: 68
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: The Global Spirit Tour
właśnie z uwagi na setlistę odpuściłem sobie dvd z Delta Machine Tour. setlista zimowa jest dla mnie słabsza niż ta z lata. Nie byłem w Warszawie, czego żałuję. Byłem w Gdańsku i pomimo mojego pewnego sceptycyzmu do setlisty było super! nawet oklepane hity na żywo wypadają inaczej niż na dvd, o youtube nie wspominając. Tylko faktycznie, ile osób, które były na koncertach kupi dvd na którym jest tak mało utworów ze Spirit czy brak Heroes? Dlatego jak pisze Kolega powyżej nie zdziwiłbym się gdyby nie było dvd z tej trasy, czego bym żałował. chociaż osobiście czekam na jakiś multicam z Gdańska.


So mar 10, 2018 20:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: The Global Spirit Tour
DVD będzie na 101 % Jeżeli nie będzie to Meksyk (nie widać tam ekipy Antona) to będzie to sklejka z różnych koncertów i będzie się tym zajmował jakiś nowy reżyser. Nie miałbym nic przeciwko żeby całością zajął sie Timothy Saccenti albo niech wydadzą na dvd same Highline Sessions :8):


So mar 10, 2018 22:18 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 30, 2018 0:55 am
Posty: 1
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Mi się podoba i Berlin i drag Queen i wątek ze zwierzętami .... Boskie!


So mar 10, 2018 22:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Jakby co to Krzychal na facebooku PFDM nadaje z Meksyku na bieżąco :8): thx


Pn mar 12, 2018 2:14 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2017 10:21 am
Posty: 59
 
Post Re: The Global Spirit Tour
chanelNo5 napisał(a):
Mi się podoba i Berlin i drag Queen i wątek ze zwierzętami .... Boskie!

Kwestia gustu.


Pn mar 12, 2018 9:48 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: The Global Spirit Tour
dK napisał(a):
chyba nie będzie DVD z Meksyku :?

dK napisał(a):
DVD będzie na 101 %


No to będzie czy nie?


Pn mar 12, 2018 10:28 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Highline Sessions ma zostać wydane. Choć sam zespół sam jeszcze nie wie w jakiej formie.
DVD/BluRay na pewno będzie. Dopiero pod koniec trasy polecą przecieki a po trasie dowiemy się wszystkiego. Zawsze tak było, jest i będzie.

Obrazek


Pn mar 12, 2018 14:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: The Global Spirit Tour
FM napisał(a):
dK napisał(a):
chyba nie będzie DVD z Meksyku :?

dK napisał(a):
DVD będzie na 101 %


No to będzie czy nie?


dK napisał(a):
DVD będzie na 101 % Jeżeli nie będzie to Meksyk to będzie to sklejka z różnych koncertów...


Pn mar 12, 2018 15:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Sklejka z różnych? Co to to nie. Nigdy nie widziałem sensu wydawania takich koncertówek i mam nadzieję, że nie zrobią czegoś takiego. Wiem, wiem...kiedyś już dostaliśmy takie rzeczy...mogę sobie pomarudzić... :roll:


Wt mar 13, 2018 10:28 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 614
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Młody Marian napisał(a):
Dopiero pod koniec trasy polecą przecieki a po trasie dowiemy się wszystkiego. Zawsze tak było, jest i będzie.



No właśnie tak nie było, bo ostatnimi czasy wiedzieliśmy o rejestracji danego koncertu i stąd wiadomo było skąd będzie wideo. A teraz na żadnym z koncertów nie zauważono specjalnej ekipy nagrywającej.
Highline session można było opublikować już w jakiejś wersji deluxe Spirita. Być może tego nie zrobiono właśnie dlatego, że wideo z koncertu nie będzie, więc teraz przynajmniej to Highline mają w zanadrzu do publikacji.


Ostatnio edytowano Wt mar 13, 2018 17:21 pm przez memphissto, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Wt mar 13, 2018 10:59 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 02, 2010 18:35 pm
Posty: 586
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Na Home ktoś pisał, że pytał Fletchera w Moskwie czy ostatnie koncerty w Berlinie będą nagrywane i to potwierdził.


Wt mar 13, 2018 11:07 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 614
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Drugi raz z rzędu Berlin - ciekawe...
No cóż to zespół który nie lubi zmian, więc może postanowili, że już do końca kariery będą tylko w Berlinie nagrywać :D


Wt mar 13, 2018 13:05 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 10:06 am
Posty: 379
Lokalizacja: DMielec
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Desperus napisał(a):
Na Home ktoś pisał, że pytał Fletchera w Moskwie czy ostatnie koncerty w Berlinie będą nagrywane i to potwierdził.


Niebralbym tego zbyt powaznie i niewiadomo czy to prawda,Andy to juz chyba nawet nie wie w jakim zespole "GRA" :P


Wt mar 13, 2018 17:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2097
Lokalizacja: MÅ‚awa
 
Post Re: The Global Spirit Tour
FM napisał(a):
Sklejka z różnych? Co to to nie...

W końcu to GLOBAL spirit tour :wink:


Åšr mar 14, 2018 1:24 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 13, 2018 23:27 pm
Posty: 57
 
Post Re: The Global Spirit Tour
Kogo obchodzi jakieś następne, wtórne DVD (o BD nie marzę, te stare lamusy o nowych technologiach może coś wiedziały w latach 80). Przecież te nudy z Barcelony i Berlina to jak jeden koncert z tej samej trasy. Kolejne tego typu wydawnictwo będzie podobnym bublem do obejrzenia na raz. A Wy potem wydajecie pieniądze, żeby narzekać... Przynajmniej brak tego badziewia oszczędzi Wam nerwów. Za to te Highline Sessions są nudne i można je znaleźć na youtubie, więc na co komu jeszcze kupować te nędze, żeby Gahanowi nabić kasę na kolejne obciachowe buty?! On ze swoim "intelektem" powinien pracować w fabryce, a nie się obnosić bogactwem za nic!


Pt mar 16, 2018 12:47 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1033 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 52  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team