Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 586 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30
27.11.13 - Berlin, O2 World Arena 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N mar 12, 2006 18:46 pm
Posty: 393
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
Nigdy nie wiadomo co komu strzeli do głowy - ale nie ma co się załamywać. Na pewno zabierzemy ze sobą niejedną flagę - następnym razem biorę ja, zazwyczaj udaje mi się przemycać róże rzeczy, w Łodzi nawet miałam z sobą nożyk tapicerski :P


So lis 30, 2013 2:11 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
Do łba bo to nie głowa :x a ak na margnesie miałem podobną sytuacje ale pomojej minie zatrybił ze nie odpuszczę.


So lis 30, 2013 9:19 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
Goodevening Berlin:
http://www.youtube.com/watch?v=7KZhsrge ... e=youtu.be

and Goodbye Berlin
http://www.youtube.com/watch?v=41fzGhbK ... e=youtu.be


So lis 30, 2013 14:59 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 8:39 am
Posty: 461
Lokalizacja: mongolia wewnętrzna
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
Proszę o relację z Hansy ;)


Pn gru 02, 2013 10:44 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 27, 2012 19:44 pm
Posty: 259
Lokalizacja: Rybnik
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
chyba w końcu pora na mnie.
wydaje mi się, że 'kolejkowa ekipa' wspaniale zrelacjonowała oba koncerty i z mojej strony nie dowiecie się już niczego ciekawego bądź wywołującego wzmożone bicie serca :P chciałam tylko dodać, że były to dla mnie bardzo wyjątkowe bo wymarzone koncerty. zawsze chciałam znaleźć się w tym mieście a możliwość wzięcia udziału w dwóch koncertach w czasie tej wizyty i to z takimi ludźmi, nigdy nie przyszło mi do głowy.

do pierwszego z nich podeszłam bardziej emocjonalnie, choć pewnie bycie na nogach od 24h i długie czekanie przed halą przyczyniło się takowej reakcji. co do piątek na ets- jestem wielkim przegranym, którego sekundy dzieliły od przybicia jej z Davem :P z koncertowych obserwacji: publika dużo słabsza niż drugiej nocy.

ostatnia berlińska noc była wspaniała! nie mogłam sobie wymarzyć lepszego miejsca (no dobra, pierwszy rząd zawsze będzie lepszy od drugiego). bardzo ucieszył mnie powrót Sms i Goodbye, ale zasmucił brak Higher Love- nie można mieć wszystkiego :wink:

po moim pierwszym koncercie, w Warszawie, myślałam, że już nic go nie przebije. teraz, stawiam moje four nights in Berlin na równi z dwiema w stolicy. i wiecie co? jestem ogromną szczęściarą. mimo, że nigdy nie dogonię w swoich przeżyciach starej gwardii, ośmielę się nazwać moją skromną osobę szczęściarą. naprawdę, nigdy nie sądziłam, że spotkam cudownego Antona, Marta, Fletcha, Petera i po raz kolejny Dave'a a do tego przeżyję te dwa koncerty z tak wspaniałymi ludźmi.

przede wszystkim chciałam podziękować Holy- mojej trasowej mamie. Bez Ciebie co najmniej bym nie dojechała, umarła z głodu, zabłądziła, stała z tyłu hali i nie poznała kolejkowych towarzyszy. Moja ha-lo girl- :przytul:
Kroll, Nancy, Niunias, Karol, Dark Angel, Junior Painkiller, Rychu, Natalia, Gosia, Monia i reszta kolejkowych kompanów- OGROMNIE Wam za wszystko dziękuję! jesteście cudowni! naprawdę nie wiecie ile radości dała mi możliwość poznania Was i przeżycia z Wami tych 4 dni. Do znudzenia- DZIĘKUJĘ!


Ostatnio edytowano Wt gru 03, 2013 12:00 pm przez mada faka, łącznie edytowano 1 raz



Pn gru 02, 2013 15:59 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 12, 2006 18:46 pm
Posty: 393
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: 27.11.13 - Berlin, O2 World Arena
mada faka :beer:


Pn gru 02, 2013 18:01 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 586 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team