Depeche Mode - Zobacz wątek - 26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2  NastÄ™pna strona
26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post 26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
Pojemność: 22000

Obrazek

Obrazek

To dopiero piknikownia :) Bilety sprzedawano na siedzenia oraz na "trawnik" :D Pierwsze 10 rzędów dla pakietów VIP ;-) Brak płyty pod sceną. Sektor środkowy najbliżej sceny był generalnie niedostępny od samego początku sprzedaży... nie mam pojęcia o co chodziło.

Pierwszy raz będę z siedzonkiem pod tyłkiem na koncercie DM, no zobaczymy... :nlmda:


Åšr wrz 18, 2013 23:18 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post Re: 26.09.2013 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
Ulubiony cytat z tego miejsca: It`s not a f**kin' movie man!!!!


Cz wrz 19, 2013 7:18 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
News od Sham :)

Bramki jeszcze nie otwarte, tłumy ludzi z krzesełkami i leżaczkami dookoła ;)


Pt wrz 27, 2013 2:02 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
Piknikowa atmosfera pełną gębą ;)
Obrazek

Obrazek


Pt wrz 27, 2013 2:45 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
I odrobina patriotyzmu ;)
Obrazek


Pt wrz 27, 2013 2:47 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
Kolejne wiadomości ze źródła - support skończył, wciąż ponad połowa miejsc na trybunach jest pusta. Zaczyna się robić chłodno. Sylwia pisze, że sam obiekt jest piękny i co najważniejsze, że dźwięk miażdży :)

Niedługo zaczną


Pt wrz 27, 2013 4:24 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
A skoro tyle miejsc pustych to bardzo słusznie zrobili (Sham z Kubą) i przenieśli się na sam przód :)
Obrazek

Obrazek


Pt wrz 27, 2013 4:26 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
I jeszcze mały look na scenę podczas występu Crystal Castles
Obrazek
edit - no dobra trybuny i kawałek sceny ;)

Anybody here? :8):


Pt wrz 27, 2013 4:31 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
Sham gadała z operatorem kamery i pytała o rzekome DVD w LA - powiedział, że to raczej niemożliwe bo nic mu o tym nie wiadomo.

"I don't think so" - rzekł cameraman ;)

Nie powiedział gdzie będzie, on i jego ekipa jest z Londynu i mówi że raczej wiedziałby o tym bo biorą z ich kamer materiały do dvd.

edit - bardzo długa przerwa po supporcie.


Pt wrz 27, 2013 5:02 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
1. Intro / Welcome To My World

Obrazek


Pt wrz 27, 2013 5:11 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
Z home - ludzie majÄ… problemy z dotarciem na miejsca - korki ;)

Trzeba było dłużej stać po popcorn :8):


Pt wrz 27, 2013 5:17 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
1. Intro / Welcome To My World
2. Angel
3. Walking In My Shoes
4. Precious
5. Black Celebration
6. Policy Of Truth
7. Barrel Of A Gun
8. The Child Inside

Sham pisze, że publiczność ok - wszyscy od początku stoją i się bawią.


Ostatnio edytowano Pt wrz 27, 2013 5:50 am przez holy101, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Pt wrz 27, 2013 5:49 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
1. Intro / Welcome To My World
2. Angel
3. Walking In My Shoes
4. Precious
5. Black Celebration
6. Policy Of Truth
7. Barrel Of A Gun
8. The Child Inside
9. But Not Tonight
10. Heaven
11. Soothe My Soul


Ochrona zabroniła Sham machania flagą, ludzie cały czas wchodzą (!)


Pt wrz 27, 2013 6:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
1. Intro / Welcome To My World
2. Angel
3. Walking In My Shoes
4. Precious
5. Black Celebration
6. Policy Of Truth
7. Barrel Of A Gun
8. The Child Inside
9. But Not Tonight
10. Heaven
11. Soothe My Soul
12. A Pain That I'm Used To
13. A Question Of Time
14. Enjoy The Silence
15. Personal Jesus

16. Home
17. Shake The Disease
18. Just Can't Get Enough

Dave założył kamizelkę i szalik


Pt wrz 27, 2013 6:49 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2007 9:26 am
Posty: 2886
Lokalizacja: Bielsko-Biała
 
Post Re: 26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
Dave przybija piÄ…teczki


Pt wrz 27, 2013 6:54 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post Re: 26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
Może jednak te problemy z głosem to nie jest lypa? Nie chodzi o to, że je słychać nausznie. Tylko po prostu Gah wie, ze coś mu sie dzieje. Śpiewa spokojniej, kompensuje to szaleniem na scenie i nie forsuje głosu kosztem SBH i IFY. Dziwi mnie tylko brak Halo, bo to nie jest męczący kawałek w tej wersji.


Pt wrz 27, 2013 6:59 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 23:06 pm
Posty: 146
Lokalizacja: Babilon
 
Post Re: 26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
Przecież to widać i słychać było już na filmikach z SB, że jest coś nie tak z głosem Gahana. Na NLMDA wyraźnie widać po jego twarzy jak się męczy śpiewając, a gdy woła do publiczności w 4:20 to jego głos jest zmieniony jakby troche zachrypniety.
http://www.youtube.com/watch?v=hGm0gLXq-dw


Pt wrz 27, 2013 8:37 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: 26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
@holy - dzięki za przekazywanie info! :przytul:

Ja już w domu, cała płonę, ledwo dałam radę do końca niestety bo jeszcze i mięśnie rozbolały. Gorączka jak nic nawet nie chcę mierzyć bo się jeszcze pogorszy :?

Miejsce bardzo z klimatem, fajny obiekt, ładne wejście na przywitanie

Obrazek

Sorry za brak fot z koncertu ale bateria mi tutaj strasznie krótko trzyma. Poza tym przez pierwszą część koncertu był totalny szał - impreza pod sceną, w tym wypadku krzesełka zapewniają idealne warunki do tańca i szaleństw! Z Depeszami na parę metrów przed, normalnie odlot.

Ale wiedziałam, że to zbyt piękne by trwało wiecznie :8): :D Najpierw gdzieś w połowie dostałam uwagę o flagę, która i tak nikomu nic nie zasłaniała, ale okkkk, a po 2 kawałkach znowu pytanie o okazanie biletów, tylko mnie :P Pewnie za dobrze się bawiłam. Oczywiście nie miałam VIPa i ściemniałam ile się dało ale ten kordupel był uparty i mnie wysłała do tyłu oczywiście i tak się schowałam zaraz ze 3 rzędy dalej. Miejsc wolnych było sporo, teraz widzę, że pewnie przez te korki ale wiele osób docierało totalnie późno, dawno po połowie, normalnie szokkkk...

Jedna laska mimo, że nic jej nie zasłaniałam tylko stałam obok całego rzędu przyczepiła się, że naruszam jej przestrzeń :o :lol: I że nie chce wyjść na BICZ, ale zaraz zawoła ochronę. Niestety musiałam jej przyznać, że nią jest i cofnęłam się 50cm dalej. A sama wystawała drugie tyle poza swoje super krzesełko.

Tak więc trochę lawirowaliśmy choć ciągle w strefie pierwszych rzędów i było warto. Na początku ochrona totalnie nie zwracała uwagi, ludzie szaleli w przejściach, a potem nagle zaczęli sprawdzać i mimo, że zajmowaliśmy puste miejsca to wyganiali.

Ale co nasze to nasze, Gahan znowu super zadowolony nawet bardziej niż w Barbarze. Nie było widać, by miał jakieś problemy z odsłuchem albo czymkolwiek. Piruety, wygłupy, okrzyki, szał, gdzieś w trakcie nawet coś mówił do publiki, podgrzewał słowami "Come on San Francisco", więc naprawdę miał siłę i humor.

Publice muszę przyznać, że znowu dali czadu. Wszyscy stali od początku, krzyczęli w niebogłosy. Za to słabo pociągneli BNT, Gahan sam zapoczątkował dalsze śpiewanie. I słabo u nich z ruszaniem się tak jak w SB, tylko parę rzędów pod sceną i poza tym nieliczni tańczyli mimo, że była kupa miejsca. Mam chyba video gdzie to widać, na dniach ogarnę. Nooo i potem jak staliśmy dalej to mimo, że to były przednie sektory to chodzili w tą i z powrotem z pizzą, piwem i popcornem. Dlatego stanie tam było już średnie niestety. Tym bardziej, że czułam jeszcze, że się rozkładam.

Podsumowywując sam koncert rewelka, brak SBH jest mega szkodą i zaskoczeniem bo uwielbiam ten kawałek, w ogóle tego nie kumam, ale no cóż.. Za to The Child Inside po występach live bardzo zyskuje w moich oczach, o dziwo?
U Gahana wyjątkowo dużo kontaktu z publiką, ciągle patrzył na ludzi, może to zasługa podnoszących się rzędów dzięki czemu miał mnóstwo osób przed sobą na wysokości wzroku. Podszedł do jednej laski na Barrelu i złapał za rękę :mrgreen: Ale ona go chyba trochę przetrzymała i pociągnęła, mógł złapać trochę stracha.

Siedzące miejscówki w pierwszych rzędach to mega rzecz, ale jak zwykle co dobre - drogie. Kurde następnym razem może i bym darowała sobie 2 koncerty na rzecz takiego jednego, tylko na tej trasie chyba się to już nie uda. Poza tym z VIPami było tak, że kupowało się trochę kota w worku i przed koncertem odbierało bilet i miejscówkę. Mogło się okazać, że to 10 rząd z samego brzegu. Los na loterii.

Sprawdzę później czy mam jeszcze jakieś ogólne foty, mam chyba jakieś panoramy, tymczasem SPAAANIEEE.

@Szaman - co do Crystal Castles ja nie bardzo ich czuję, grali jeszcze przy trybunach zapełnionych ledwo w połowie, mieli trochę braw i część ludzi się bawiła ale nie było szału. Wszyscy wtedy się organizowali, kończyli lub zaczynali jedzenie picie itd.


Pt wrz 27, 2013 8:43 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 23, 2013 2:56 am
Posty: 12
Lokalizacja: BA.......
 
Post Re: 26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
Po koncercie.....wrazenia jak zawsze niezapomniane....to co sami przezyjemy nikt nam nie odbierze :) Jak na kazdym koncercie DM atmosfera rozni sie w zaleznosci gdzie sie odbywa i na jakim kontynencie jestesmy :) Ogolnie Dm w bardzo dobrej formie,glos Dave troche zmeczony ale dalej maja radosc z tego co robia :roll: Wedlug mnie troche za slabe swiatla....ale to pewnie wymogi techniczne amfiteatru.Na wielki minus AMERYKANSKIE ZASADY!!!!!!...Sylwia i Kuba wiedza o co chodzi :8): Kiedy juz zaczynalam sie super bawic w "' niepowtarzalnym swieci muzyki dm'"przychodzil ktos z ochrony i kazal stac spokojniej,albo blisko jakiejsc linii.....masakra!!!!Co kraj to obyczaj :evil: Depeche prawie na wyciagniecie reki-bezcenne!!!!!!!Pozdrawiam wszystkich spotkanych na koncercie rodakow.....Sham wracaj do zdrowia,trzeba wypic jakas kawke :wink: Pozdrowienia dla wszystkich na forum.....Ngestra sie ujawnila....wszystko jest mozliwe! :8): papa


Pt wrz 27, 2013 17:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 17:05 pm
Posty: 1631
Lokalizacja: Route 66
 
Post Re: 26.09.13 - Mountain View, Shoreline Amphitheatre
@Ngestra, super było Was poznać! Jak miło i szybko zleciał czas do czekania na otwarcie bramek i rozpoczęcia koncertu w polskim towarzystwie :)

Właśnie chciałam napisać, że ochrona amerykańska miała jakiś problem z dobrym bawieniem się, tańczeniem w miejscu itd, stąd do mnie się przyczepili o mój bilet. Tak jak mówiłaś Ngestra - do Ciebie również o spokojniejsze zachowywanie się?

Amerykańska publika potrafi krzyczeć ale z ruchem u nich słabo. A że ja miałam i mam chore gardło to mi tylko gibanie pozostało :8):

Jako takiej jakości panorama obiektu
Obrazek

Pamiątkowa fota przed super oldschoolowym wejściem.
Obrazek

Widok na trybuny długo po zakończeniu supportu
Obrazek

Kuba obgaduje plany nagrywania DVD i ogólnie wrażenia ekipy realizacyjnej ;)
Obrazek

Tu kawałek publiki z przodu na WIMS, wtedy stałam na wys. 4 rzędu. Ile miejsca do okoła ;)
http://youtu.be/UWDJ80a5cJg

A tutaj chwilę później na Black Celebration, i to była moja najlepsza miejscówka. Publiczność jak widać ruchowo bardzo cienko. To są przecież pierwsze rzędy! Mało i krótko nagrałam a na koniec oczywiście spanikowałam gdy Dave pokazywał w moją stronę :lol:
http://youtu.be/M9rxkLXQma0


Pt wrz 27, 2013 18:58 pm Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team