Depeche Mode - Zobacz wątek - 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  NastÄ™pna strona
09.06.13 - Berlin, Olympiastadion 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 18:58 pm
Posty: 181
Lokalizacja: w-wa
 
Post Re: 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
No trudno. Nie dalem rady czekac. Po kilkudniowej obserwacji dostrzeglem jedynie coraz mniejsza pule biletow. Nie udalo mi sie nigdy dostrzec jakiejs "okazyjki". Poza tym nie mam niestety tyle czasu (i cierpliwosci) zeby non stop klikac F5... Tak wiec kupilem wlasnie na trybune. Nie bylem jeszcze na Olipiastadion, wiec nie wiem czy cokolwiek zobacze... Mam bilety na Block: 25.2, Row: 28. Czy ktos z was zna ten stadion? Bede wdzieczny za info czy mam sie nastawic tylko na sluchanie czy rowniez mozna bedzie uruchomic oczy :P Obejrzalem sporo zdjec na necie z koncertow na tym stadionie i wydaje mi sie ze powinno byc OK (oczywiscie jesli dobrze zdiagnozowalem polozenie sektora wzgledem sceny). Tak czy inaczej kazda opinia sie przyda. Ale chocbym byl nawet za scena to i tak bardzo sie ciesze. A jak sie trafia lepsze miejscowki to wtedy bede sie martwil (czyt. cieszyl jeszcze bardziej :lol: ) Najwazniejsza jest decyzja. Jade i koniec! Teraz jeszcze tylko jakis hotelik i bedzie :nlmda: A wlasnie apropos, moze warto w tym watku poruszyc rowniez temat noclegow? Ktos ma jakies fajne namiary?
Reach out and touch Faith!


Pt lis 02, 2012 23:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post Re: 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
zawsze możesz nocleg zrobić w Szczecinie a dalej z nami busem bądź autokarem do Berlina zawsze to taniej, sam stadion jest bardzo duży, mam nadzieję, że miejscówka będzie odpowiednia.


So lis 03, 2012 0:11 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 01, 2012 2:23 am
Posty: 94
 
Post Re: 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
marioosh44 napisał(a):
Bede wdzieczny za info czy mam sie nastawic tylko na sluchanie czy rowniez mozna bedzie uruchomic oczy :P Obejrzalem sporo zdjec na necie z koncertow na tym stadionie i wydaje mi sie ze powinno byc OK (oczywiscie jesli dobrze zdiagnozowalem polozenie sektora wzgledem sceny). Tak czy inaczej kazda opinia sie przyda. Ale chocbym byl nawet za scena to i tak bardzo sie ciesze.

Marioosh, ja do tej pory zaliczalam raczej "areny" i mniejsze kluby wiec nie wiem jak jest w Berline na OS. Jedynym moim duzym miejscem byl Stadion Slaski i powiem Ci tylko jedno: jesli ludzie wokol sie swietnie bawia (nie tak jak np Anglicy ;)) i zespol dobrze gra, to mozna odplynac przy samym sluchaniu, a Berlin napewno Ci zafunduje taka rozrywke. Tamta publicznosc i milosc chlopakow do Niemiec (nie bez przyczyny jest tam az 7 dat na start...). Zazdroszcze tych biletow, sama sie przymierzalam do kupna kilka dni temu, ale kupilam najpierw PL, bo to priorytet byc na koncercie u nas, i chwilowo brak srodkow na kolejne... Moze na swiateczny prezent, jak jeszcze jakies miejsca sie uchowaja ;). Pzdr :).


So lis 03, 2012 2:48 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
Na olimpijskim z trubun do sceny jest albo daleko albo baaaaardzo daleko innej opcji tam niema.


So lis 03, 2012 8:09 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 30, 2008 14:17 pm
Posty: 38
 
Post Re: 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
Enjoy rozumiem ,ze organizujesz znów busa wraz pamiątkowymi koszulkami :D
Trzeba było się zgłosić jeżeli chodzi o Niemcy, byłyby bileciki pod sceną :P


So lis 03, 2012 12:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 18:58 pm
Posty: 181
Lokalizacja: w-wa
 
Post Re: 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
little18 napisał(a):
Marioosh, ja do tej pory zaliczalam raczej "areny" i mniejsze kluby wiec nie wiem jak jest w Berline na OS. Jedynym moim duzym miejscem byl Stadion Slaski i powiem Ci tylko jedno: jesli ludzie wokol sie swietnie bawia (nie tak jak np Anglicy ;)) i zespol dobrze gra, to mozna odplynac przy samym sluchaniu, a Berlin napewno Ci zafunduje taka rozrywke. Tamta publicznosc i milosc chlopakow do Niemiec (nie bez przyczyny jest tam az 7 dat na start...). Zazdroszcze tych biletow, sama sie przymierzalam do kupna kilka dni temu, ale kupilam najpierw PL, bo to priorytet byc na koncercie u nas, i chwilowo brak srodkow na kolejne... Moze na swiateczny prezent, jak jeszcze jakies miejsca sie uchowaja ;). Pzdr :).


Wiesz little, ja tez myslalem w ten sposob o Berlinie (tzn ze, cytujac Ciebie zafunduje mi taka rozrywke) jednak kiedy wczoraj szukalem na necie zdjec z tego stadionu natrafilem na taka oto stronke http://www.lastfm.pl/user/karpfenhai/jo ... piastadion i czytajac komentarz autora troszke zwatpilem w atmosfere na trybunach. Do tej pory zawsze bywalem na plycie i to bedzie moj pierwszy w ogole (nie tylko DM) koncert na trybunach. No ale na plycie, na GC bede na Narodowym,wiec zawsze bede mogl sobie odbic w razie porazki "atmosferycznej" w Berlinie". Wiem ze na pewno na plycie bedzie tak jak powinno być :nlmda:. Przynajmniej sobie popatrze na ludzi na plycie. Poza tym mam watpliwosci co do widocznosci. I nie chodzi mi tu wcale o odleglosc od sceny, bo mam miejsca z boku, ale wlasnie o to czy aby nie za bardzo z boku. Nie chcialbym przez 2 godziny ogladac zestawu naglasniajacego i to jeszcze nie od strony glosnika :lol: No dobra, dosc tych watpliwosci. Przed nami czas nadziei :D Trzeba pomyslec jak ozdobic samochod na droge i moze o nowym tatuazu :wink:
Reach out and touch Faith!


So lis 03, 2012 20:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post Re: 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
@marioosh44

To wybrałeś fatalny obiekt na koncert na trybunach. Trzeba było jechać do Dusseldorfu lub Pragi (ew. Bratysławy), to są jedyne stadiony, gdzie warto wydać pieniądze na trybuny. Warszawy nie liczę.
Berlin jest stadionem z bieżnią, bardzo rozległ, o trybunach bardzo płaskich. Już z boku sceny ma się widok niczym na telewizorze, a na przeciwko sceny to już lepiej obejrzeć na YouTube, bo się więcej zobaczy. Nawet dźwięk jest do d.upy bo odbija się od trybun i wraca, więc słychać wokal dwa razy.

Szczerze nie polecam. Berlin ma sens tylko do wysokości konsolety nagłaśniającej na płycie, potem jest tylko gorzej.


So lis 03, 2012 20:55 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 18:58 pm
Posty: 181
Lokalizacja: w-wa
 
Post Re: 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
Martini

No to mnie chlopie pocieszyles... W Bratyslawie bylem poprzednio, ale tez na plycie. Tak jak pisalem w poprzednim poscie w ogole nie mam zadnego doswiadczenia z trybun na koncercie. Dla mnie zawsze bylo jasne, ze jak koncert to plyta. Chcialem do Berlina tym razem bo to ma byc przyjemne z pozytecznym. Moja zona "tylko lubi" DM a w Berlinie juz dawno nie bylismy wiec... No bo poprzednio, jak powiedzialem ze kupilem bilety do Bratyslawy, to musialem pojechac sam i na miejscu sprzedawalem bilety (3 sztuki!!!) za pol ceny. A deszcz padal i padal :x Tak wiec wybralem Berlin, co by polaczyc przyjemne z pozytecznym :lol: a ty mi tu takie rzeczy opowiadasz... W ogole nie przyjmuje tegodo wiadomosci. Juz od jutra cwicze ruchy ramion w plaszczyznie rownoleglej do reszty ciala, wysoko uniesione nad glowa :nlmda:
Pzdr


Ostatnio edytowano So lis 03, 2012 21:20 pm przez marioosh44, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



So lis 03, 2012 21:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 18:58 pm
Posty: 181
Lokalizacja: w-wa
 
Post Re: 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
A jeszcze ci powiem, ze chodzi tu o termin. Bo nie wyobrazam sobie zebym wytrzymal 2 miesiace od poczatku trasy do 25 lipca. A Praga przeciez tuz przed Narodowym. No taki klops...


So lis 03, 2012 21:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post Re: 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
Ja mam to samo :-) Też do Berka jadę, a kombinowałem wcześniej jeszcze.

Nie wiem, gdzie masz bilety, ale poszukaj na YT filmów z Berlina.
Tu masz moje, ale ja jestem nie obiektywny, bo stałem na końcu wybiegu, więc za blisko na rozeznanie. Ale spokojnie znajdziesz takie z trybun.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... k1mbsDIipo
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZctZv8CeY8

Do takich miast jak Franek, Monachium i Berlin (szczególnie), czy Hamburg na tych obiektach tylko na płytę.
Wyobraź sobie, ze tam na końcu jest scena:
Obrazek


So lis 03, 2012 21:36 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post Re: 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
Cytuj:
Enjoy rozumiem ,ze organizujesz znów busa wraz pamiątkowymi koszulkami :D
Trzeba było się zgłosić jeżeli chodzi o Niemcy, byłyby bileciki pod sceną :P

Tak bedzie wózek do Berlina, pisalaś do mnie w sprawie 5 osób na @ ?


So lis 03, 2012 21:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 18:58 pm
Posty: 181
Lokalizacja: w-wa
 
Post Re: 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
Tak, widzialem podobne zdjecie kiedy szukalem zdjec na necie :lol: Dlatego wybralem miejsca w sektorze blisko po prawej stronie sceny (patrzac na scene tak jak na twoim zdjeciu). Martwi mnie tylko czy one nie sa za blisko sceny (w sensie zbyt duzego kata), bo podejrzanie duzo miejsc w nich zostalo w porownaniu z innymi. Choc wlasnie przed chwila sprawdzilem i tezt juz w tym sektorze nie ma szans na dwa bilety obok siebie. Kolejny argument, to to ze, nie byly najtansze w ofercie wiec...
I hope... :8):


So lis 03, 2012 21:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 01, 2012 2:23 am
Posty: 94
 
Post Re: 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
Marioosh, to powiem Ci, ze jestem zdziwiona tym Berlinem.. Na filmikach na YT wyglada to wszystko tak super... A myslalam, ze gorzej niz z Angolami juz sie nie da ;). Ja bylam w 2009 w Birmingham na trybunach i w swoim sektorze poza dwoma panami z UK, bylismy jedynymi stojacymi i bawiacymi sie osobami. To byla jakas masakra... Najlepiej to dac im popcorn i piwo i widownia bylaby happy.... Stad chyba ciagle te zarty zespolu o Birmingham/UK, nawet podczas konferencji sobie nie darowali ;). Tak czy inaczej, swoje uslyszysz i bedzie to kolejne przezycie z DM, a na GC spotkamy sie juz w lipcu :))). Pozdrawiam :).
PS. Widzialam ten sektor ktory kupiles, bo sama sie nad nim zastanawialam. Ja mialam podobna miejscowke w Birm, tyle ze dosc nisko, co bylo plusem, ale nie ogladalam sprzetu grajacego ;) widzialam wszystko na scenie i wybiegu, wiec mysle, ze wybrales najlepiej jak mogles, ale scena na pewno bedzie daleko na OS.


N lis 04, 2012 0:05 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 20, 2004 19:53 pm
Posty: 907
Lokalizacja: Wałbrzych
 
Post Re: 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
macie jakieś info czy niemiecki eventim dorzuci większą ilość biletów na płytę? czy zostaje tylko ebay?


Pn lis 05, 2012 14:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 18:58 pm
Posty: 181
Lokalizacja: w-wa
 
Post Re: 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
little18 napisał(a):
Marioosh, to powiem Ci, ze jestem zdziwiona tym Berlinem.. Na filmikach na YT wyglada to wszystko tak super... A myslalam, ze gorzej niz z Angolami juz sie nie da ;). Ja bylam w 2009 w Birmingham na trybunach i w swoim sektorze poza dwoma panami z UK, bylismy jedynymi stojacymi i bawiacymi sie osobami. To byla jakas masakra... Najlepiej to dac im popcorn i piwo i widownia bylaby happy.... Stad chyba ciagle te zarty zespolu o Birmingham/UK, nawet podczas konferencji sobie nie darowali ;). Tak czy inaczej, swoje uslyszysz i bedzie to kolejne przezycie z DM, a na GC spotkamy sie juz w lipcu :))). Pozdrawiam :).
PS. Widzialam ten sektor ktory kupiles, bo sama sie nad nim zastanawialam. Ja mialam podobna miejscowke w Birm, tyle ze dosc nisko, co bylo plusem, ale nie ogladalam sprzetu grajacego ;) widzialam wszystko na scenie i wybiegu, wiec mysle, ze wybrales najlepiej jak mogles, ale scena na pewno bedzie daleko na OS.



Wiesz, ja rowniez bylem zaskoczony kiedy znalazlem te strone. Zawsze wydawalo mi sie, ze w Niemczech sa jedne z lepszych koncertow. Mam nadzieje ze to po prostu jakis odosobniony przypadek a nie regula na trybunach... Jesli chodzi o UK to to co piszesz potwierdza tylko to co DM sami zawsze mowili. Oni nigdy nie byli w swoim kraju docenieni tak jak poza nim.To tez jest pewnego rodzaju fenomen.
Do tego, ze do sceny bede mial daleko juz sie przyzwyczailem i zaakceptowalem. Najwazniejsze teraz dla mnie aby zabawy nie zepsuly mi jakies mruki siedzace obok :P No i zebym po prostu mial na nia (scene) widok :wink: Mam dosc niezly aparat z duuuzym zoomem :lol:
Do zobaczenia na GC :beer: (Chyba ze jak mowilas - "swiateczny prezent :mrgreen: )


Ostatnio edytowano Wt lis 06, 2012 19:20 pm przez marioosh44, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy



Wt lis 06, 2012 19:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 09, 2010 18:58 pm
Posty: 181
Lokalizacja: w-wa
 
Post Re: 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
enjoydm napisał(a):
zawsze możesz nocleg zrobić w Szczecinie a dalej z nami busem bądź autokarem do Berlina zawsze to taniej, sam stadion jest bardzo duży, mam nadzieję, że miejscówka będzie odpowiednia.


Dzieki enjoy za propozycje, ale najprawdopodobniej bedziemy jechali we czworke. Poza tym poniewaz tak jak juz tu gdzies pisalem, tak naprawde to to tym Black Sworm jestem z tej czworki tylko ja, a reszta choc lubi DM, to bardziej chce pojechac do Berlina niz na DM :wink: A ja poprostu postanowilem to wszystko przypieczetowac koncertem (bo inaczej to ciezko by mnie bylo wyciagnac w tamte strony :lol: ). Wiec pewnie pojedziemy gdzies kolo srody-czwartku. Dlatego bede szukal raczej jakiegos noclegu w Fatherlandzie.
Pzdr


Wt lis 06, 2012 19:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
Dziś dostałem info że bilety już wysłane DHL-em czyli a zamówiłem 26.10, czyli kolejny dowód na to jak niemiecki sąsiad naszego eventimu zjada naszych na śniadanie bo o biletach na wa-we cisza


Åšr lis 07, 2012 14:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 01, 2012 2:23 am
Posty: 94
 
Post Re: 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
Czy ktos cos wie na temat biletow w Berlinie, w sensie, czy one rzeczywiscie sa juz prawie wyprzedane (mam na mysli sprzedaz oficjalna, nie konikow, ebay, itp.)? Na Eventimie niemieckim sa tylko pojedyncze sztuki na trybunach, nie ma szansy nawet kupic 2 biletow obok siebie... Dzieki z gory za info. Pzdr.


Åšr lis 07, 2012 23:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 30, 2008 14:17 pm
Posty: 38
 
Post Re: 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
Wysłałam zapytanie do niemieckiego eventimu w sprawie biletów, jak dostanę odpowiedź to dam znać, o ile odpiszą :)
Nie Enjoy to nie byłam ja.
Na stronie Olympiastadion można dostać bilety biznesowe, all inklusive za niebagatela 340 Euro za osobę, w razie gdyby ktoś był chętny :)) http://www.olympiastadion-berlin.de/fil ... e_Mode.pdf


Cz lis 08, 2012 9:17 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 19, 2004 18:06 pm
Posty: 1424
Lokalizacja: Åšwidnica
 
Post Re: 09.06.13 - Berlin, Olympiastadion
no Ty chyba wariatka jestes !!!??? :D hi hi hi hi.... takie oferty tutaj składać :lol:
swoją drogą gdyby w cenie były spotkanie z zespołem i wspólny drink to myślę że provident zyskałby latem nowych klientów :D


Cz lis 08, 2012 10:22 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team