Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 605 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna strona
Stare fotki ze zlotów. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lip 17, 2003 15:39 pm
Posty: 33
Lokalizacja: Pruszków
 
Post Stare fotki ze zlotów.
Witam.

Powiem tak:
Tak sobie siedzę,przeglądam te fotki i pomijam fakt, iż właśnie w tym momencie powinienem pracować... ale co mi tam :) Depeche Mode zawsze działało jak magnez...
Wracając do sedna sprawy: Siedzę i przeglądam zamieszczone tu fotki i jestem pełen podziwu dla ludzi wykonujących, w pewnym sensie arcydzieła fotograficzne, a najbardziej przechodzą mnie ciarki (takie miłe), po plecach jak widzę zdjęcia ze zlotów. W ogóle wszystko mi się wtedy miesza.
Oglądając, wypatruję starych znajomych. A może kiedyś, gdzieś wypatrzę i siebie?.
Powiem wam że przejrzałem już chyba wszystkie polskie strony w poszukiwaniu zdjęć archiwalnych ze starych zlotów i takich nie znalazłem.(chyba to już moje netowe hobby?).A szkoda!.Wszystkie zdjęcia archiwalne zamykają się na roku 2000-góra- 1999. I tu nasuwa mi się pytanie:
Czy starsi fani już wymarli?Czy może spalili już historie?
Radochą jest dla mnie, jak wypatrzę np. takiego Pana "Krzychala" from Wołomin z którym to, miałem przyjemność napić się na kilku starszych zlotach... chociaż on pewnie i tak mnie, nie pamięta... ale uwierzcie mi, miło jest zobaczyć znajomą twarz i co za tym idzie, powspominać zloty na które z wielu przyczyn już nie jeżdżę.
(Znów się rozpisałem, a ja tu nowy temat mam nadać), więc tak:

Może ktoś ma foty z "senior" zlotów w starych, zakurzonych pudełkach i albumach i może miałby chęć, by się nimi podzielić oddając w ten sposób hołd fanom którzy zaczęli to, co jest tak godnie, pochwały, kontynuowane przyczyniając się również w ten sposób do spełnienia marzeń i oddania rozmazanych wspomnień takim jak ja, fanom od naprawdę ładnych kilku... lat.Zamkniętych już w pudełkach szarej rzeczywistości, w pogoni za bytem i odstawionych na półkę czasu wstecznego.(Nie piszę tu ile to już czasu jestem fanem ale powiem wam że jak dla mnie to już kawał czasu i mimo że nie mogę się z wami spotykać na zlotach i przysłowiowy "ząb czasu nie źle mnie już nadgryzł" to duchem jestem z wami i na bieżąco staram się śledzić wasze poczynania jako wierni fani Depeche Mode.)
Na koniec dodam iż sam takowych zdjęć nie mam bo wszystkie pieniążki w tamtych czasach wydawałem właśnie na wyprawy na zloty by w przerwach w piciu win i tańcu, pozować do zdjęć jako mały Martinek i nie myślałem wtedy o zakupie aparatu.

Tak że do dzieła Depech'owska masso archiwalistyczna!


Ostatnio edytowano Śr sie 18, 2010 21:58 pm przez snake242, łącznie edytowano 2 razy



So sty 17, 2004 1:05 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 9:11 am
Posty: 71
Lokalizacja: wawa
 
Post 
bielsko chyba 2002

Obrazek

Obrazek


Śr lut 11, 2004 23:30 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 0:10 am
Posty: 47
 
Post 
Może nie tak stare ale....
DZIAŁO SIE DZIAŁO
Pozdrowienia dla tych co na fotce... Obrazek


Pn lut 23, 2004 6:43 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 09, 2003 22:13 pm
Posty: 92
Lokalizacja: Poland
 
Post Bilety ze zlotów - skany
Na naszej stronce możecie w dziale IMPREZY/ARCHIWUM, oglądnąć skany biletów organizowanych przez nas imprez.
Są tam bileciki z czasów dawniejszych jak i tych obecnych.
Z czasów gdy ceny biletów liczyło sie w tysiącach :)

Zapraszam na stronke
http://www.republika.pl/fclittle_pleasure

Jeszcze jedna prośba jeśli ktoś z forum był, na którejs z tych imprez i ma może jakieś zdjęcia prosze o kontakt :)


So maja 22, 2004 17:36 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 18:03 pm
Posty: 1200
Lokalizacja: Warszawa/Szczecin
 
Post 
a oto co sie zachowalo w mojej kolekcji:
Obrazek


Cz lip 22, 2004 18:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 09, 2003 22:13 pm
Posty: 92
Lokalizacja: Poland
 
Post 
Obrazek

WIĘCEJ NA NASZEJ STRONCE w dziale IMPREZY / ARCHIWUM


Cz lip 22, 2004 20:59 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So gru 27, 2003 13:09 pm
Posty: 1172
 
Post 
Zdjęcia rosyjskich depeszy z początku lat 90tych...
http://www.depeche.ru/00-00-1993.htm


Wt sie 10, 2004 23:20 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So gru 27, 2003 13:09 pm
Posty: 1172
 
Post 
Obrazek
Obrazek
2 najlepsze moim zdaniem


Wt sie 17, 2004 16:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 21:23 pm
Posty: 722
Lokalizacja: Thorne; Doncaster ex Łódź
 
Post 
Oto parkiet w Mega Klubie podczas tego swietnego Zlotu (listopad 2001)
www.marko.muwo.pl/Mega.jpg
www.marko.muwo.pl/Mega2.jpg
@ Endżi. Zobacz jak dawno mogliśmy się już poznać :)
@ Aga my nawet tam pogadaliśmy. Przecież my już się sporo temu poznaliśmy nie? Pamiętam jak pokazywałaś fotki z lotniska z DM ale czad

A tak w ogóle to ciekaw jestem, czy ktoś z was się tam rozpozna. Bo zdjęcie było robione po prostu by zfotografowac impreze. A bawili się ludzie wspaniale


Śr wrz 15, 2004 0:16 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 28, 2004 9:16 am
Posty: 198
Lokalizacja: SODOMA Team
 
Post 
To nie są dosłownie fotki ze zlotu, ale zrobione przed wyjazdem na koncert do Warszawy w 2001. Nasza skromna jaworznicka ekipa.
sorry za marną jakość zdjęć.
Obrazek
Obrazek


Śr lut 02, 2005 10:35 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 28, 2004 9:16 am
Posty: 198
Lokalizacja: SODOMA Team
 
Post 
fotka z cyklu "rozpoznaj tył swojej głowy" :wink: Katowice - koncert Dave'a
Obrazek


Cz lut 03, 2005 9:10 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:35 pm
Posty: 115
Lokalizacja: Kalisz
 
Post 
@Sonata - na tych poprzednich fotach, oprócz Ciebie, jakoś nie widzę znajomych twarzy :o czyżby się tak skład ekipy przetasował?


Cz lut 03, 2005 21:35 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 28, 2004 9:16 am
Posty: 198
Lokalizacja: SODOMA Team
 
Post 
Anna (Davina) stoi po mojej prawej :mrgreen:, zaraz nad Anną stoi Dominik :D , ostatni po prawej to Jacek (poznałeś go w Jaworznie na depotece), ostatni po lewej stary wyga fan DM Rafał (brat Daviny), z rzędu pod nami na imprezach prawie zawsze pojawia się Wojtek (pierwszy od prawej na dole - też go chyba poznałeś). A reszta powoli się wykruszyła (jedna para akurat wtedy była w Niemczech więc się nie pojawili). Roxana (ta w czerwonej koszulce) w sumie od czasu do czasu się pojawia, ale rzadko.
opisuję oczywiście pierwsze zdjęcie.


Cz lut 03, 2005 21:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 19, 2003 16:22 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Na stronie http://www.fast-fashion.prv.pl w sekcji [Imprezy] / [Zdjęcia] kilka galerii "w temacie" - zloty i DM party l lat 1999-2004 z Wrocławia, Katowic, Zielonej Góry/Czerwieńska, Szczytnej...

Zapraszam do oglądania :-)

Jacek


Cz mar 03, 2005 16:16 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 6:30 am
Posty: 1740
Lokalizacja: WĄBRZEŹNO (WSZECHŚWIAT)
 
Post 
To jest fotka nie istniejącej już mojej kapeli DESIRE a zrobiona była przed zlotem fanów DM w Toruniu w lutym 95 roku.

To ja z włosami na Martina

http://img200.imageshack.us/my.php?image=blady6iy.jpg

Czy ktoś jeszcze pamięta ten zlot ,a jak ma jakieś fotki to bardzo proszę o przesłanie mi bo to nie są ostanie fotki z tego zlotu które posiadamwięc potrafię się odwdzięczyć

Przepraszam za złą jakość tego zdjęcia ,ale nie jest to czas aparatów cyfrowych więc sami rozumiecie.


Cz wrz 15, 2005 19:14 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 6:30 am
Posty: 1740
Lokalizacja: WĄBRZEŹNO (WSZECHŚWIAT)
 
Post 
Chciałbym wam co jeszcze pamiętam opisać ten zlot.
Zlot odbył sie 5 lutego 1995 roku w Starym Browarze w Toruniu ,i organizowały go dwa fan-cluby Toruńskie "Work Hard".Piszę tutaj że dwa fan-cluby ponieważ fani DM z Torunia byli swego czasu podzieleni.Ta większa grupa fanów należała do Ogóra wspaniałego organizatora imprez DM oraz Darasa który swoje depoteki organizował bardzo często w Jantarze a także w Kameleonie natomiast Ogór robił co niedzielę depoteki w klubie Elana na ulicy Szczytnej.Ten zlot był pierwszym zlotem połączonego fan-clubu "Work Hard" bowiem organizowali go zarówno Ogór jak i Daras.Zlot był pod każdym względem udany zaczął się przy blasku świec zapalonych naokoło sceny utworem Work Hard był to swego czasu nieśmiertelny utwór na toruńskich zlotach. Był też telebim załatwiony niewiem skąd przez Ogóra.O ile sięgam pamięcią na zlot przybyło z pewnością przeszło pół tysiąca fanów mimo zimowych warunków jakie wówczas panowały.O godzinie 22 zagraliśmy my czyli DESIRE a po nas o ile pamiętam kapela z Golubia Dobrzynia czyli "Black Roses.Konkurs tańca tradycyjnie o ile dobrze sięgam pamięcią wygrał Sebol z Bydgoszczy przy utworze Waklking in my shoes tylko już nie pamiętam jaką nagrodę otrzymał prawdopodobnie płytę kompaktową Songs of faith and Devotion ,ale na 101 % pewny nie jestem. Wprawdzie nie był to moim zdaniem najlepszy zlot w tym mieście bo chyba rok wcześniej w Odnowie było jeszcze lepiej i te słynne bilety na blaszce plus coca -cola dawało swego czasu fajny efekt.Dobór utwrów na tym zlocie był urozmaicony co nie na każdym zlocie swego czasu tak było jeżeli na jakimś zlocie leciały remixy itp z różnych maxi-singli to można było stwierdzić że jest OK bo w tamtych czasach trudno było cookolwiek zdobyć ,a ja nie piszę w tej chwili o bootelagach a o zwykłych oficjanych wydawnictwach ,ale Ogór to miał dlatego żę będąc w Niemczech na koncercie nabył sporą ilość singli ,maxi-singli DM i potem to na zlotach puszczał bo w polsce takie rzeczy były trudno osiągalne.Owszem wychodziły kasety z firmy TAKT ala nie z wszystkim maxi-singlami itp jednak to wszystko było piractwo i na dodatek kasety magnetofonowe a na zlocie w Toruniu wszystko leciało z płyt i nic nie było pirackie.Dla niektórych może wyda się to dziwne ,ale na zlocie posiadać odtwarzacz kompaktowy to było coś, piractwo w Polsce w tamtych czasach było ogromne.Żal mi tych wspaniałych imprez DM w Toruniu i nie tylko tam szkoda że tamte czasy mimo że nie były najlepsze dla Depechowców wiadomo trudno cookolwiek dostać ,ciuchy drogie i w większości ciężko osiągalne ,a pozatym ciągłe zaczepki innych subkultur nie wróżyły nic dobrego ,ale to były najlepsze czasy mimo tych trudności bo wówczas depech to był depech.To byli najlepsi fani na świecie szkoda że teraz już takich nie ma ,a jest mi to trudniej zrozumieć bo teraz o cookolwiek jest bardzo łatwo jest internet itd itd itd ,a jednak młodych fanów po których widąc że są fanami jest jak na lekarstwo.
Oglądając stare fotki na Forum czy w moich albumach aż się łezka kręci w oku no cóż ale ,żyć trzeba dalej
Pozdrawiam wszystkich fanów DM zwłaszcza pamiętających tamte czasy.
BLADY


Pt wrz 16, 2005 7:08 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 10:00 am
Posty: 48
Lokalizacja: Gdynia
 
Post 
zyja jeszcze tacy co te czasy pamietaja .... oj fajne klimaty byly.... milo powspominac
konkurs faktycznie z tego co pamietam wygral Sebol- ale jeszcze fajno z tych czasow "parniczkiem" wywijal moj faworyt- Mlody z Piły.
teraz brak tylko zdjec z tych czasow ...


Pt wrz 16, 2005 8:50 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 6:30 am
Posty: 1740
Lokalizacja: WĄBRZEŹNO (WSZECHŚWIAT)
 
Post 
Co do Młodego z Piły to fajny był z niego gość ciekawe co się z nim teraz dzieje.
Ale teraz specjalnie dla tych wszystkich co pamiętają Grahama z Piły ten to był koleś.
Fotkę zrobiłem mu podczas konkursu tańca na zlocie w Bydgoszczy w czerwcu 93 roku w klubie ATR

http://img386.imageshack.us/my.php?image=image25rc.jpg


Pt wrz 16, 2005 9:21 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 6:30 am
Posty: 1740
Lokalizacja: WĄBRZEŹNO (WSZECHŚWIAT)
 
Post 
Postaram się w najbliższym czasie opisać ten zlot bo doskonale go pamiętam ,a nie należał do udanych ze względu na przepychanki ze Skinheadami.
Zamieszczę też niedługo trochę fotek z tego zlotu
Zrobiłem więcej zdjęć niż tylko Grahamowi na konkursie tańca niedługo kolejne.
Pozdrawiam BLADY


Pt wrz 16, 2005 9:25 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 6:30 am
Posty: 1740
Lokalizacja: WĄBRZEŹNO (WSZECHŚWIAT)
 
Post 
Fajnie że są osoby którzy pamiętają te fajne czasy
Teraz specjalnie dla wszystkich starych fanów DM fotka ze zlotu w Toruniu w klubie Odnowa 4 luty 1994 rok.
Na zdjęciu jest Ogór jak ktoś nie wie to ten gość który odpala świeczkę ,a tuż za nim nie wiem czy pamiętacie to Martin z Krakowa w swoim solowym występie.
Zawsze bardzo podobał mi się One Caress w jego wykonaniu.
Oto ta fotka:

http://img131.imageshack.us/my.php?image=image10hj.jpg

Fotka ze zlotu jak już wcześniej wspomniałem pochodzi z Torunia z klubu Odnowa to bardzo popularny klub studencki w Toruniu gdzie zresztą tak jest do dziś odbywają się koncerty znanych polskich wykonawców min KULT ,T.Love ,a swoją karierę muzyczną właśnie od tego klubu zaczęła grupa Republika więc sami widzicie że klub ten był i nadal jest bardzo popularny wsród wielu polskich wykonawców.Także miejsce zlotu w Odnowie było najlepszym posunięciem Ogóra ,a samo załatwienie takiego miejsca nie należało do prostych rzeczy ,ale Ogórowi to się udało i chwała mu za to bo to swego czasu i niewiem czy tak nie zostało do dziś najlepszy i najbardziej ceniony klub w mieście ze względu nawet na bogatą historię którą posiada.Na zlot mimo mroźnej pogody (-5 stopni )przybyło napewno blisko tysiąc osób albo nawet ponad bo było tak dużo fanów że trudno było gdziekolwiek się ruszyć.Na żywo zagrała kapela Black Roses z Golubia Dobrzynia zapamiętałem niezłe wykonanie utworu Work Hard przez tą kapelę i cudowne szaleńcze pogo pod sceną sprawiało że serce podchodziło mi do gardła z wrażenia.Oprócz tej kapeli pamiętam jeszcze słynny występ kapeli Oxygene z wokalistą o ksywce AMAL z Włocławka zresztą dobrze się znaliśmy swego czasu .Największym dla mnie wydarzeniem był występ najmłodszego fana na zlocie ,a konkretniej siedmiolatka ubranego na biało ala Dave ze 101 i zastańczenie przez niego utworu Behind the Whell ze stojedynki.O pólnocy odbył się tradycyjnie konkurs tańca ,ale pamięć w tym momencie mnie zawiodła i nie pamiętam kto go wygrał przypominam sobie tylko żę Graham z Piły tańczył przy World in my eyes (ZURICH 93) ,Bosy z Malborka przy Fools .Sebol z Bydgoszczy przy Walking in my shoes (ZURICH 93) i to tyle więcej nie pamiętam przypominam sobie jeszcze z tego konkursu tańca że Graham z Piły w trakcie obracania się ze statywem uderzył zupełnie przypadkowo Ogóra a cała sala w śmiech.Oczywiście wystąpił też Martin z Krakowa którego występ bardzo mi się podobał.Zlot był naprawdę bardzo udany bilety były na blaszce plus dodatkowo puszka coca-coli ale że nikt nie spodziewał się takich tłumów dla wszystkich takich biletów bo o coca-coli nie wspomnę nie starczyło.Pamiętam tylko jeden nie miły incydent na zlocie kiedy to ktoś nieodpowiedzialny puścił gaz na sali.
Specjalnie dla was jeszcze jedna foteczka z tego jak dla mnie pamiętnego zlotu w Toruniu 4 luty 1994 rok.

http://img287.imageshack.us/my.php?image=61ha.jpg

Pozdrawiam BLADY


N wrz 18, 2005 15:31 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 605 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team