Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 605 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 31  Następna strona
Stare fotki ze zlotów. 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 21, 2007 17:54 pm
Posty: 86
Lokalizacja: Toruń
 
Post 
BLADY napisał(a):
Ja byłem wtedy na wszystkich imprezach DM w Toruniu ,mało tego prawie codziennie byłem u depeszy w Toruniu i wiem sporo jak wtedy było i mogę pisać tysiące zdań na ten temat.

Nie krępuj się. Opowiadaj wszystko co się da :)


Pn lis 02, 2009 22:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2004 18:50 pm
Posty: 56
Lokalizacja: Toruń
 
Post 
ojjj.. aż za dużo i znacznie więcej nie teraz...

byłam z Rubinkowem, także też coś pamiętam
i wiem, że tak szufladkować ludzi nie można... może i jakiś punk się trafił w szeregach (choć kojarzę, też metali), ale to nic nie znaczy i dlatego lepiej nie uogólniać, bo tworzy się jakieś dziwne historie...

nie będę też wypowiadać się o poszczególnych osobach, bo ciężko mi teraz stwierdzić kto był bardziej fronciarze, skinem, czy może punkiem

nie chcę rozwijać tego tematu, bo to wątek fotek,
więc z mojej strony nie będzie 100 zdań :) ale na przykład odnośnie świec, to uważam, że znacznie więcej było ich na zlocie w OdNowie, szczególnie chyba podczas koncertu, jak ktoś śpiewał Judasza :idea:, może masz jakieś foty do wrzycenia z tego zlotu?


Ostatnio edytowano Pn lis 02, 2009 22:48 pm przez Juu, łącznie edytowano 1 raz



Pn lis 02, 2009 22:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 6:30 am
Posty: 1740
Lokalizacja: WĄBRZEŹNO (WSZECHŚWIAT)
 
Post 
Z pewnością ,ale Toruński świat depeches bardziej trzymał ze skinami.


Pn lis 02, 2009 22:11 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 18, 2007 13:40 pm
Posty: 657
Lokalizacja: Z Torunia, obecnie KINGDOM of SOUNDS
 
Post 
Nie zgodzę się. Organizując imprezy np w OD Nowie czy STARYM BROWARZE czasami zatrudniałem krzepkich chłopaków do ochrony- byli to czasem Skinheadzi z Torunia ale żebym z nimi trzymał ??? :shock: Raczej WRONG- ZONK hehehe. Często to byli po prostu moi kumple ze szkoły albo z treningów Judo lub z siłowni...
STARY BROWAR to pierwsza impreza po separacji i "rozbiciu dzielnicowym" zrobiłem ją z DARASEM który był z Rubinkowa wspólnie. Daras obecnie mieszka w Danii ja w UK mamy ze sobą serdeczny kontakt do dziś i zapewne jeszcze nie raz zawitamy do Polski i Torunia. Po Starym Browarze w Toruniu wszystko wróciło do normy.

"OGÓR"


Pn lis 02, 2009 22:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 6:30 am
Posty: 1740
Lokalizacja: WĄBRZEŹNO (WSZECHŚWIAT)
 
Post 
Ty Ogór napewno nie ,ale znaleźli by się tacy co tak.
Mam nadzieję że jeszcze was kiedyś zobaczę chłopaki razem ,może za konsolą.


Pn lis 02, 2009 23:02 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 15:50 pm
Posty: 230
Lokalizacja: Toruń
 
Post 
Nie ma co uogólniać kto z kim trzymał, ponieważ na początku lat 90-tych i skinów i punków i depeszów było mnóstwo na ulicach i generalnie lekko pisząc nie przepadali za sobą i co rusz dochodziło do starć. To, że jakiś depesz mógł być widziany w takim czy innym towarzystwie to wynikało z tego co, chociażby słusznie zauważył Ogór „mieliśmy po prostu tez takich kumpli na osiedlu”, gdzie znajomość z nimi też się czasem przydawała np. „w groźnych sytuacjach”.
Do końca życia będę pamiętał jak z Darasem zorganizowaliśmy ekipę ok. 20 depeche’s na Rubinkowie i poszliśmy lać skinów w dzień zakończenia roku szkolnego (w ‘94) jego brata Tomka, gdyż trochę go poobijali kilka dni wcześniej. Oj to były czasy…


Ps. Trochę wspominek, a także aktualnych rzeczy dotyczących FC WH (sukcesywnie uzupełnianych) można zobaczyć tu http://www.myspace.com/FCWORKHARD


Wt lis 03, 2009 0:20 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 27, 2005 9:24 am
Posty: 45
Lokalizacja: Stuttgart-Bydgoszcz
 
Post pare dni mnie nie bylo a tu tak chryja
:wink: :evil:
ale powaznie... te zloty (znaczy fotki)wyzej zamieszczone tez pamietam.Torunskie imprezy pamietam tez dobrze z racji sasiedztwa - mielismy blisko. Nie wnikam kto z kim tam trzymal, ale jako osoba z zewnatrz pamietam ze duzo dziwnych typow sie tam krecilo,zwlaszcza w Browarze. czasem sie az czlowiek nieswojo czul i ukrywal, ze przyjechal z Bydgoszczy....hehe :wink: Bywaly momenty, ze sie balam kupic bilet na dworcu spowrotem.Ale bardzo bym chiala znalezc sie tam jeszcze raz i zobaczyc wszystkie kochane mordki z tamtych zdjec wyzej


So lis 07, 2009 16:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 6:30 am
Posty: 1740
Lokalizacja: WĄBRZEŹNO (WSZECHŚWIAT)
 
Post 
Ja natomiast pamiętam mroźny zlot w Toruniu i grupa Depeches z Bydgoszczy krzycząca Zawisza Bydgoszcz w drodze do Odnowy.Zaraz za nimi w ciągu kilku minut pod Odnową stała już chuliganka z Torunia ,ale na szczęście bramkarze ich nie wpuścili.


So lis 07, 2009 17:11 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post 
KARzYŚ napisał(a):
Ja... Zlot w Pile 29.10.1994

Obrazek

..cd Piły

Obrazek

i jeszcze Zduńska Wola 98'

Obrazek




Nie no KarZyś znam Cie tyle lat i nie wiedziałem ze swego czasu wyglądałeś tak fantastycznie. To nie znaczy ze teraz wyglądasz źle ;) Ale podobieństwo wiadomo do kogo masakryczne. To "nasz" czarny jak się obetnie na 1990 to nie ma szans ;) No ale w 1995 to byleś młody i nie znaliśmy się


So lis 07, 2009 17:38 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 19, 2009 12:40 pm
Posty: 77
Lokalizacja: Katowice
 
Post 
Oblivion napisał(a):
mała777 napisał(a):
a mi sie tez znalazło takie jedno z dawnych lat : RURA MOI KOCHANI KATOWICE 02.09.1993

I COŚ MI SIE ZDAJE ZE MŁODY MLYCU SIE ZAŁAPAŁ :D I GOSKA NA PIERWSZYM PALNIE - A PRO PO STARYCH LUDZIOKÓW POZDROWIENIA OD PAWŁA SZULCA KTORY TERAZ W WALII SIEDZI - zdążyliśmy zrobić jedynie mała sodome u mnie w ten weekend! :D :lol: :lol: :lol:

Obrazek


never wtedy leciał... ech


Łoo kuttwa :lol: :lol: :lol: Nie wiedziałem że się załapię, ale ten z lewej w ramonesce to ja :shock: :shock: To była na bank depoteka, nie zlot, pamiętam że po budzie od razu się wsiadało w autobus :) Dzizas, aż łza się w oku kręci. Kurde, jaki strzał :) Dzięki za to zdjęcie...należy Ci się porządny browar :beer:


Wielkie Dzięki!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrowienia od Docenta(to ten pierwszy z prawej)!!!!!!!!!!!!!!!!


Cz lis 19, 2009 13:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 19, 2009 12:40 pm
Posty: 77
Lokalizacja: Katowice
 
Post 
Szukam zdjęć z Katowic "POD RURĄ" z lat 90- zloty i depoteki!!!!!!!!!!!!
Poza materiałem video nic mi nie zostało :cry:
Pozdrowionka od Docenta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Cz lis 19, 2009 14:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 25, 2003 11:46 am
Posty: 51
Lokalizacja: Glasgow
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
Obrazek
a ja szukam fotek z tej imprezy, jak ktoś ma, proszę się podzielić. pozdrawiam AvE


Cz gru 31, 2009 0:10 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 19:28 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
dobra, chyba skaner musze kupic i wyzbierac od lodziakow foteczki...Same "ciosy" zapodajecie.Brawo!


So sty 09, 2010 2:32 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
daj mi w lutym to ci wszystko poskanuje :)


So sty 09, 2010 11:32 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 19:28 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
przyjedz do mnie i poskanujemy razem,powspominamy...mam tez ze 300 biletow ze zlotow tez sie je da gdzies...


So sty 09, 2010 16:48 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
u ciebie jak zaczne wspominac przy bro to nic potem nie bede pamietal.


So sty 09, 2010 22:12 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 19:28 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
no i wlasnie te zdiecia nam pozniej jeszcze raz to przypomna i tak w kolko... :P


N sty 10, 2010 16:03 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz sty 28, 2010 0:13 am
Posty: 1
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
mozna sie dolaczyc...? :beer: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Cz sty 28, 2010 1:20 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 21:00 pm
Posty: 308
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
http://img4.imageshack.us/img4/3897/myphotos002m.jpg Tutaj tez juz chyba legendarny FC Violator z Wolomina klub Eskulap-Poznan rok chyba94 w srodku uszczesliwiony Nazar


Cz sty 28, 2010 15:58 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 21:00 pm
Posty: 308
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Stare fotki ze zlotów.
Obrazek


Cz sty 28, 2010 16:15 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 605 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team