Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
10/11.02.2010 Łódź 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 19, 2009 19:53 pm
Posty: 342
Lokalizacja: The Boat
 
Post 
Cytuj:
Kolejny raz widzę że dobre info trzeba zostawiać dla "kumatych", starych funfli co chociaż nie będą jadowici.

Maciek nikt nie jest jadowity i nie obrażaj się tu. I nie róbmy z forum kliki równych i równiejszych bo widzę że takie są tendencje. Po to jest forum by każdy mógł się wypowiedzieć.


Pn lip 13, 2009 22:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post 
Cytuj:
@enjoydm - rozumiem że jakby co to jedziesz do Berlina i Pragi tylko , po co będziesz się do Łodzi męczył z jakimiś busami. Kolejny raz widzę że dobre info trzeba zostawiać dla "kumatych", starych funfli co chociaż nie będą jadowici.


Ale po co ta ironia? Oczywiście, że nie, jak widzę starych funfli nie można dotknąć, nawet jeśli podają newsy które od 10 dni obrastają kurzem.
Nikt na nikogo nie wiesza psów czy innych gadów, nie chodzi o żadne wycieczki personalne co zresztą z Serkiem na pm sobie wyjaśniliśmy, chodzi o zamieszanie, wiarygodność newsa.
Napisałem już kiedyś dla mnie mogą być trzy koncerty w Łodzi, tylko niech to będzie news sprawdzony, potwierdzony z możliwością zakupu biletu czyli taki, jego wszyscy fani w Polsce sobie życzą i na jaki czekają. Amen


Pn lip 13, 2009 22:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 17, 2003 13:13 pm
Posty: 400
Lokalizacja: falubaz
 
Post 
Maciek napisał(a):
Co za bzdura, kiedy sprzedaż Sazkiej a kiedy info o Łodzi :roll: Kto ma pojechać do Pragi to pojedzie i tak.


dokładnie, bilety na zimową Pragę mielismy juz jadąc na Berlin.


Pn lip 13, 2009 22:50 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 18:58 pm
Posty: 1513
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
e tam, luzik

Ile to razy "góra" przekazala mi info, ze takie pewne fiu fiu
Ja je sprzedałam dalej
W miedzyczasie okazalo sie, ze "góra" czegos tam nie dopracowala z partnerami (tego interesu), na dniach zrodziy sie jakies wątpliwosci i punkty do wyjaśnienia albo tamci nawalili, albo A, B, C i D
bla bla bla
I efekt taki, ze to ja musialam sie przed wszystkim tłumaczyć

Na koniec przyklejono mi etykietkę: łe, niewiarygodna i bajki opowiada

Norma.


Pn lip 13, 2009 22:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 19, 2009 19:53 pm
Posty: 342
Lokalizacja: The Boat
 
Post 
:arrow: endżi no właśnie tak jest, a najbardziej na tym cierpią zarówno Ci co wuierzyli jak CI co chcieli innych uszczęśliwić informacją. Dlatego uważam że trzeba mieć trochę pokory i dystansu do takich newsów.


Pn lip 13, 2009 22:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post 
Cytuj:
dokładnie, bilety na zimową Pragę mielismy juz jadąc na Berlin.


a widzisz ja swoja Pragę kupiłem pod koniec ubiegłego tygodnia, bo miałem dość czekania na cud, więc nie generalizujmy.
Są osoby które kupiły w pierwszym rzucie, ale są osoby które chcą zobaczyć dm gdziekolwiek ale szanują pieniądz i starają się wybrać finansowo najlepszy wariant, tymczasem Praga znika w tempie śniegu w maju a potwierdzenia Łodzi brak.


Pn lip 13, 2009 22:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 18:58 pm
Posty: 1513
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
EmPeGie napisał(a):
:arrow: endżi no właśnie tak jest, a najbardziej na tym cierpią zarówno Ci co wuierzyli jak CI co chcieli innych uszczęśliwić informacją. Dlatego uważam że trzeba mieć trochę pokory i dystansu do takich newsów.


Mam uwierzyć, ze nagle wszyscy tacy empatyczni, ho ho?

:)

Wiem na pewno, ze osoba, która zasiała info, cierpi najbardziej :)


Pn lip 13, 2009 22:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
enjoydm napisał(a):
Cytuj:
@enjoydm - rozumiem że jakby co to jedziesz do Berlina i Pragi tylko , po co będziesz się do Łodzi męczył z jakimiś busami. Kolejny raz widzę że dobre info trzeba zostawiać dla "kumatych", starych funfli co chociaż nie będą jadowici.


Ale po co ta ironia? Oczywiście, że nie, jak widzę starych funfli nie można dotknąć, nawet jeśli podają newsy które od 10 dni obrastają kurzem.
Nikt na nikogo nie wiesza psów czy innych gadów, nie chodzi o żadne wycieczki personalne co zresztą z Serkiem na pm sobie wyjaśniliśmy, chodzi o zamieszanie, wiarygodność newsa.


To jak sobie wyjaśniliście to po kiego się znowy wyzłośliwiasz z dawaniem na tace i takie tam? Zostaw temat chyba że właśnie to Ty się zgapiłeś z tą Pragą i zły jesteś :lol:
Sezon ogórkowy to i fajnie się pojarać Łodzią , im dłużej jest niepotwierdzona tym fajniej się czeka :) Zresztą czytają pewnie to forum zobaczyli że już ludzie chcą wymieniać listki z Wawy na Łodź to stwierdzili , po keigo nam ten burdel i pewnie jeszcze sobie poczekają trochę :lol:


Pn lip 13, 2009 22:59 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2009 19:16 pm
Posty: 1228
Lokalizacja: śląskie
 
Post 
enjoydm napisał(a):
Cytuj:
dokładnie, bilety na zimową Pragę mielismy juz jadąc na Berlin.


a widzisz ja swoja Pragę kupiłem pod koniec ubiegłego tygodnia, bo miałem dość czekania na cud, więc nie generalizujmy.
Są osoby które kupiły w pierwszym rzucie, ale są osoby które chcą zobaczyć dm gdziekolwiek ale szanują pieniądz i starają się wybrać finansowo najlepszy wariant, tymczasem Praga znika w tempie śniegu w maju a potwierdzenia Łodzi brak.

na Twoje szczęście że znika w takim tempie- w razie koncertu w Lodzi bez kłopotu sprzedasz zakupiony bilet ;)


Pn lip 13, 2009 23:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post 
a żeby wesoło było skoro sezon ogórkowy.
Praga na półeczce leżakuje i mocy nabiera, nic to czekamy, może do Castle Party, może dłużej a może krócej fajny temacik, taki rozwojowy z nadzieją w tle :wink:
Ale trochę taki nie rusz nie dotykaj, jest news, na razie guzik warty ale nie drażnij lwa brrr nie wolno.


Pn lip 13, 2009 23:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
A drażnij sobie co chcesz jak Ci się nudzi :wink: :lol:


Pn lip 13, 2009 23:11 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post 
no w końcu...długo to trwało :lol:
pozdrawiam


Pn lip 13, 2009 23:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 14, 2005 20:56 pm
Posty: 193
Lokalizacja: Myszków/Warszawa
 
Post 
Nidy nie lubiłem jakiegoś takiego " psioczenia " na moderatorów czy sugerowania im co powinni robić , ale uważam , że w tym wątku jest jakaś zupełnie dziwna sytuacja...
Napisałem tu wczoraj " grzecznego " , kulturalnego , przyjaznego i wesołego w całym swoim kontekście posta z główną informacją o tym , że od samego rana w TVN24 są pokazywane migawki z z łódzkiej Areny , przy okazji imprezy zatytułowanej : " MARCIN GORTAT CAMP 2009 ".
Skoro jest dopuszczony do " użytku " , pomimo tylu wątpliwości , sam ten temat , to co było powodem usunięcia mojego posta ?
Rozumiem , że najczęściej intencją usuwania postów w danym temacie , jest zupełny brak nawiązania do głównego tematu lub celowe czy niecelowe powodowanie napięć i sporów .
Przecież jeżeli sobie wyobrazić , jakiś inny wyczekiwany i choćby " domniemany " , występ jakichś artystów z dowolnej dziedziny sztuki , w jakimś " nowym " , nieznanym szerszej widowni miejscu , którym to występem jest zainteresowane jakieś środowisko na tyle , by założyć o tym specjalny i akceptowany temat na danym forum , to podanie jako formy " ciekawostki " , informacji o relacjach z innej imprezy odbywającej się w tym miejscu , może być " niewłaściwe " na tyle , że wymaga zdecydowanej reakcji moderatora ?
Nie ma takiej " opcji " , że kogoś może to zaciekawić , iż skoro jest tyle szumu wokół tej sprawy , to chociaż na ew. " zaśkę " luknę sobie , bo jest możliwość - jak wygląda ta nowa hala z perspektywy kilku kamer ?

Dlaczego " przyjazne " i " rozjemcze " posty użytkownika Enjoydm , który kolejny raz , bardzo starannie dba o to , żeby było jak najbardziej czytelne , iż chodzi mu tylko o " dowalenie " Serkowi , a nie cokolwiek innego - są " lepsze " od mojego posta ?

Ten temat , w którym jest tyle wyczekiwania na potwierdzenie się tych wszystkich informacji , zawiera na teraz tyle " konkretów " , co do meritum , że moja informacja była naprawdę , aż tak nie na miejscu ?

Enjoydm , dzięki zasadzie : " klapki na oczach , bom w opozycji " - można było założyć na tym forum temat pt. " Rzeczpospolita i banda mieniąca się politykami" ...
Dlatego są nazywani " bandą" czy podawani w innym pejoratywnym kontekście , bo często ich stanowisko choćby wysoce " nielogiczne " i najczęściej bez cienia wspomnianej tu empatii - wynika wyłącznie z " przynależności " , bez względu na wszelkie okoliczności , co powoduje , że często stają sie śmieszni i groteskowi .
Ale widzisz , czym skorupka za młodu...
Jak coś można było zrobić lepiej ( a po czasie z perspektywy , prawie zawsze się okazuje , że coś można było zrobić lepiej ) - to nazywa się to porażką .
Jak coś " wyjdzie " - dobrym " pijarem ".
Tu nie ma miejsca na stany pośrednie...

Ty i inne osoby , które uważają , że Serek zrobił błąd - macie do tego prawo i wszyscsy powinni to uszanować .
Ja i inne osoby , które uważają , że zrobił dobrze - też powinny być " uszanowane ".
Oprócz tego , ta dyskusja powinna mieć jakiś poziom , a go nie ma...
Wynajdowanie " na siłę " argumentów , to właśnie zaniżanie tego poziomu .
O " przerysowanych " , kpiąco-drwiących wycieczkach personalnych nie wspomnę .
Zawsze myślałem , że to jedyne forum i społeczność , na którym w takiej sytuacji , wszyscy w razie " zwycięstwa " , będą się szczerze cieszyć , a w razie zawodu - po " kumpelsku " pocieszać i trzymać dalej razem .
Na pewno nie powinno być sytuacji , tym bardziej wyczekiwania jej , w której , ktoś mógłby być " linczowany " - czy to " wierzący " czy " wątpiący ".

Wiesz Enjoydm , jak " wiarygodnie " przy Twoich wypowiedziach , wygląda Twoja " chcica " na to , żeby Depesze wystąpiły w Łodzi ?
Jak to , że PiS mając " zaczarowany ołówek " , chciałby naprawdę Buzka jako szefa PE , a nie porażki i kompromitacji rządu Tuska...

Pozdrawiam .


Wt lip 14, 2009 6:36 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 7:55 am
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
CaptainNEMO:
Mam podobne spostrzeżenia co do praktyk na tym forum. Twój dowcipny post o newsie w TVN24 rozbawił mnie i spuścił trochę „pary”, która się nagromadziła w oczekiwaniu na potwierdzenie koncertu w Łodzi. Dlatego usunięcie tego postu było dla mnie troszkę niezrozumiałe tym bardziej, że jest na tym forum wiele Osobistości, które mogą pozwolić sobie na bardzo wiele i wszystko jest ok.
W kwestii samego info moje zdanie jest takie, że jeżeli SEREK zdecydował się opublikować taką rewelację to zakładam, że miał 100% pewności, że jest prawdziwa. Nie dziwię się, że nie czekał do ostatniego dnia przed oficjalnym potwierdzeniem bo wtedy to już pewnie nie będzie żaden news bo w między czasie jakiś dziennikarz puści farbę. Chciał się z Nami podzielić swoją wiedzą i chwała Mu za to.
Nie chciałbym nikogo urazić ale mam nieodparte wrażenie, że na tym forum jest jak na koncercie na którym miejsca w FANZONE już są zaklepane z góry dla Swoich. Cała reszta ma grzecznie siedzieć na trybunach pić colę, wcinać popcorn i przyglądać się jak Wybrańcy się dobrze bawią. Dziwi mnie to trochę bo wydawało mi się, że forum DM ma służyć jednoczeniu się ludzi o tych samych zainteresowaniach.
Kończę bo muszę jeszcze skoczyć po popcorn a kolejka do kasy strasznie długa…
pozDrawiaM


Wt lip 14, 2009 7:52 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team