Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
12.12.2009 Glasgow 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post 
:lol: :lol: :lol:
Acha!..... To jest myśl!.....
Marnie mu idzie, ale do Łodzi dojdzie do wprawy. :D


Pn gru 14, 2009 22:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 25, 2003 11:46 am
Posty: 51
Lokalizacja: Glasgow
 
Post 
Hej, kilka fotek z koncertu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Koncert b.udany, ale bez większych fajerwerków :) wielkim plusem było usłyszeć One Caress! Brakowało oczywiście Strangelove i Fly On The Windscreen -ale to akurat było mi dane usłyszeć w Berlinie, gdzie DM zagrali więcej utworów z nowej płyty! Dużym zaskoczeniem była publika - tak żywiołowych Szkotów nie widziałem w SECCu (średnia wieku 35-40lat :D ) A propos befora - rewelacja, Analog Angel-niezły klimat ale nie przypadł mi do gustu! Speak'n'Spell na wielki plus! Pozdrowienia dla Manka i żony;) szkoda że tak krótko porozmawialiśmy! After bardzo krótki, sił nie starczyło na skakanie ale i tak imprezowanie zakończyłem o 5 nad ranem - pozdrowienia dla Pitera i Kasi :twisted:


Pn gru 14, 2009 23:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:58 am
Posty: 62
Lokalizacja: strzegom/livingston
 
Post 
Koncert "poprawny" zrobili swoje i tyle...publika tragiczna- standardowo szał tylko przy ETS, NLMDA i PJ mimo to bawiłem się doskonale, także na afterze gdzie miejsca na początku było niewiele...a tak na marginesie- gdyby ktoś w Polsce zorganizował after w takim "słabym" klubie byłoby głośne ble, buu i takie tam...
Pozdrawiam

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Śr gru 16, 2009 17:30 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 567
Lokalizacja: Manchester
 
Post 
koncert byl znakomity, kiedy sie dobrze bawilem wszelkie przemyslenia i dywagacje na temat setlisty odeszly na plan dalszy co polecam innym forumowiczom, panowie dali swietne show, profesjonalisci w kazdym calu, nie zgodze sie ze zagrali dla kasy, Dave szalal, byl chyba ze 4 razy na wybiegu, bylo naprawde swietnie, bylem pare metrow od wybiegu i wg mnie publicznosc w Glasgow byle w deche, koncert bardzo fajny, nie moge sie doczekac jutrzejszego wystepu w MEN Arena w Manchesterze :) :) :)

ps. uslyszec insight live - bezcenne :)


Cz gru 17, 2009 22:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:58 am
Posty: 62
Lokalizacja: strzegom/livingston
 
Post 
@Kelvin - no tak zapomniałem dodać, że publika słaba- pomijając płytę...
tak to widziałem z sektoru

miłej zabawy jutro


Pt gru 18, 2009 0:53 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team