Depeche Mode - Zobacz wątek - Londyn, 30.05.2009
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 740 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  NastÄ™pna strona
Londyn, 30.05.2009 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 21, 2005 10:17 am
Posty: 54
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Pogooglowałem trochę i rzeczywiście nie mają najlepszych opinii. Z tego co widzę, to wygląda to tak, że sprzedają bilety ile się da (nie mając ich w rzeczywistości) a później nie wywiązują się z umowy:

Cytuj:
They are not con artists but they can't be trusted ...... in a sentence.
They will sell as many tickets as they can via their website without having the tickets in their possession.
If they can’t get enough tickets to meet demand they will let people down - and they will let you down right at the very last minute making it next to impossible to get another ticket.
They were the cheapest of all the internet ticket touts for FA Cup final tickets this year - so I ordered an FA cup final ticket from them.
They actually emptied over £400 from my bank account for the ticket - more than the agreed amount!
I was furious about this so cancelled my order and was promised a full refund - they actually only gave me £385 back leaving me out of pocket by £15. I emailed them about this discrepancy but was ignored.



Cytuj:
Do not touch them with a barge pole! we bought Madonna tickets for Paris 20/09/08. the day before we travelled, the tickets had still not arrived. paper ticket have deleted their number off the website so you couldnt ring, and they just occasioanlly responded to my terse e mails saying it was ‘ in hand’. The night before the flight they said if we were still planning on travelling, we could meet their agent outside the Stade de France in paris on the night. We had already booked fl;ights and hotel, so we were going anyway and we thought we would chance turning up at the stadium. We were instructed to meet ‘les’ in a hotel bar near the stadium (his heavies with him called him Chris though). He was a typical wide boy - no record of our booking but gave us tickets anyway. It was a complete farce , and until I was actually through the turnstile I wondered if the tickets were genuine. Had a great concert but the stress of actullay getting the tickets is one I would not repeat. steer clear!!


Pt paź 10, 2008 14:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 25, 2007 12:18 pm
Posty: 1013
Lokalizacja: SyntheticIsland
 
Post 
Przepraszam za szerzenie paniki. Wrzucilem sobie ta strone w google. Ludzie bardzo roznie o nich pisza , ktos wspomnial o pieniadzach ktore zginely mu z konta i telefonie z banku ktory mowil ze ktos probowal zrobic fraudlent transaction.Wysyalem do nich maila zeby sie upwenic bo nie podali zadnego numeru kontaktowego jeszcze nie ma odpowiedzi


Pt paź 10, 2008 14:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 09, 2008 16:30 pm
Posty: 35
Lokalizacja: United Kingdom
 
Post 
O Boże! Gdzie widzisz te recenzje?? Przeczytałam warunki, wygląda OK.


Pt paź 10, 2008 14:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 25, 2007 12:18 pm
Posty: 1013
Lokalizacja: SyntheticIsland
 
Post 
Sam nie wiem co o tym myslec ktos ma jakis pomysl. Wlasnie dzownilem do banku zeby sprawdzic sytuacje narazie wszystko wyglada wporzadku zadne pieniadze nie zostaly jeszcze pobrane z konta. Gdyby ktos mial jakis pomysl niech da znac


Pt paź 10, 2008 15:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 09, 2008 16:30 pm
Posty: 35
Lokalizacja: United Kingdom
 
Post 
faktycznie, przeglądam google i ludzie mówią róznie. Co robić?


Pt paź 10, 2008 15:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 25, 2007 12:18 pm
Posty: 1013
Lokalizacja: SyntheticIsland
 
Post 
Ja juz ich postraszylem tak zapobiegawczo na wszelki wypadek zaskoczylo mnie ze poszlo to tak latwo- narazie sie nie martwcie sprawdzajce swoje konto i patrzcie co sie dzieje


Pt paź 10, 2008 15:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 09, 2008 16:30 pm
Posty: 35
Lokalizacja: United Kingdom
 
Post 
Dostałes od nich jakąs odpowiedź?


Pt paź 10, 2008 15:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 21, 2005 10:17 am
Posty: 54
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
No fakt. Na razie nie ma się co załamywać i panikować. Być może wszystko będzie ok, przecież to jeszcze ponad pół roku.


Pt paź 10, 2008 15:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 09, 2008 16:30 pm
Posty: 35
Lokalizacja: United Kingdom
 
Post 
mam nadzieję, że wszystko będzie OK. tak się ciesze na te bilety.


Pt paź 10, 2008 15:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 25, 2007 12:18 pm
Posty: 1013
Lokalizacja: SyntheticIsland
 
Post 
Dobra powiem jak sprawa wyglada z tymi ludzmi: Generalnie sprzedaja ile sie da biletow. Niektorzy faktycznie je dostaja inni nie. Fizycznie ci ludzi nie posiadaja zadnych wejsciowek tylko mysla np ze beda mieli 400 biletow do sprzedania ktore pozniej staraja sie pozyskac. Jak jest tu ktos trzezwiej myslacy niech popatrzy w siec i sie wypowie na ten temat


Pt paź 10, 2008 15:47 pm Zobacz profil
 
Post 
O ku...a !!!


Pt paź 10, 2008 15:56 pm

Dołączył(a): So lip 10, 2004 10:42 am
Posty: 119
Lokalizacja: Pabianice
 
Post 
a jeszcze przed chwila sie cieszyłam... staram sie byc jednak dobrej mysli


Pt paź 10, 2008 15:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 25, 2007 12:18 pm
Posty: 1013
Lokalizacja: SyntheticIsland
 
Post 
Mam nadzieje ze bedzie mi to wybaczone ale musze powiedziec. Ludzie ta firma to jest wal :-( chyba sie pokroje http://www.primetimeevents.co.uk/


Pt paź 10, 2008 15:58 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So lip 10, 2004 10:42 am
Posty: 119
Lokalizacja: Pabianice
 
Post 
o qrwa


Pt paź 10, 2008 16:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post 
:arrow: http://www.paperticket.co.uk/m/Page/p/Contact/

Dzisiaj juz za pozno by zdazyc ale jutro tam sie przejade.
Po tych recenzjach powyzej wstrzymalem sie od zakupu.

Tak nawiasem tez probowalem dostac oficialnie bilety od rana od pierwszej sekundy i nic. Czy tu szansa byla taka jak wygrana w euromiliony? :?:


Pt paź 10, 2008 16:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 25, 2007 12:18 pm
Posty: 1013
Lokalizacja: SyntheticIsland
 
Post 
Po kosultacji z anglikami z biura sprawa wyglada nastepujaco. Trzymajcie swoje potwierdzenia od nich, bank zwroci wam pieniadze jezeli nie wywiaza sie z biletow. Moze to chwile potrwac poniewaz firma w swoim postulacie zastrzega iz ma prawo do dostarczenia biletu nawet w dzien koncertu przez specjalnego przedstawiciela. Przedstawiciel jezeli taka opcja sie pojawi juz niech zacznie sie modlic o swoje zdrowie fizyczne. Tym czasem wszyscy ktorzy kupili bilety za posrednictwem tego portalu niech licza sie z tym iz trzeba bedzie je kupic raz jeszcze. Sory za takie czarnowidztwo ale moze chcoiaz tak bedziemy mogli powstrzymac innych od zakupu. Marius pozniej zadzwonie obgadamy sprawe


Pt paź 10, 2008 16:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 25, 2007 12:18 pm
Posty: 1013
Lokalizacja: SyntheticIsland
 
Post 
Szaman jutro tam nikogo nie bedzie biuro otwarte do piatku jade tam w poniedzialek jak ktos chce sie przylaczyc


Pt paź 10, 2008 16:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post 
Zapomnialem, ze sobota jutro jest.. W poniedzialek moze byc ciezko z czasem.


Pt paź 10, 2008 16:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 09, 2008 16:30 pm
Posty: 35
Lokalizacja: United Kingdom
 
Post 
Chętnie bym się przyłączyła, ale nie dam rady dojechać. Jestem wsciekła.


Pt paź 10, 2008 16:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 09, 2008 16:30 pm
Posty: 35
Lokalizacja: United Kingdom
 
Post 
Bardzo Was przepraszam ludzie za tego linka do biletów, nie mialam pojęcia ,że z tą firma jest cos nie tak. Tak się cieszyłam na bilety :cry:


Pt paź 10, 2008 16:40 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 740 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team