Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Spirit na vinylu 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 294
 
Post Spirit na vinylu
Właśnie rozpakowałem vinyla, druga płyta wygląda ładnie, ale na dwóch vinylach mamy tylko 3 strony. Mam pytanie, co o tym sądzicie.
Tak się zastanawiałem, czy jednak na tej czwartej stronie nie mogłoby być czegoś do słuchania (choćby coś z remixów).
Drugi wątek, dotączący jakości płyt, jak ją oceniacie, niestety mam co do tego pewne wątpliwości, płyta wygląda delikatnie mówiąc tak sobie, jak na MINT
dodam, że na mojej jest lekko przetarty jeden label... Jeśli wydaję pieniądze na vinyla to jednak chciałbym mieć ideał...


Pt mar 17, 2017 20:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Spirit na vinylu
Nie pierwsze wydanie do którego podchodzą nonszalancko .


Pt mar 17, 2017 21:05 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Spirit na vinylu
Też mam przetarcie ale na kartoniku co wkładamy płyte...Pocztek You Move mam w prawym kanale delikatne trzaski :shock: Gdy się skończyła trzecia strona ,odruchowo chciałem przełożyć płyte ..a tu zong :lol: kawał??? fakt mogli dac te remixy.Delta,którą kupiłem tydzień wcześniej,wykonana lepiej.Trzask przy You Move mnie zdołował :(,niby pierd bo jak wchodzi muza to nie słychać,jednak to 129zł i ja tez bym chciał mieć ideał,wiec ogólnie mieszane odczucia.AAA i wydaje mi się ,ze lewy kanał jest ciut głośniejszy,w wersji cyfrowej co pobrałem jest równo.Chyba ,że mam zwidy. :roll:


Pt mar 17, 2017 21:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Spirit na vinylu
Bogu dziękuję, że mam zwyczajny, ludzki słuch i takich rzeczy nigdy nie usłyszę :)


Pt mar 17, 2017 22:23 pm Zobacz profil
 
Post Re: Spirit na vinylu
Przepraszam . Ja tylko słucham muzykę :D


Pt mar 17, 2017 22:29 pm

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Spirit na vinylu
Jutro jade do MM i będę chciał nową dobrą! sztuke.Nie może tak być ,ze zaczyna się You Move a tu jakieś pierdy.Nowa płyta a tu takie cos???Mam pecha. :(


So mar 18, 2017 20:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 18, 2013 0:47 am
Posty: 20
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Spirit na vinylu
https://en.wikipedia.org/wiki/Double_album#Sesquialbum

Wielka rzadkość takie relize на 1 1/2 LP, moze to nas troche pociesze


N mar 19, 2017 23:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 19, 2006 19:35 pm
Posty: 1181
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: Spirit na vinylu
Ja żadnych trzasków nie miałem, wg mnie dźwięk jest idealny, zwłaszcza bas taki fajny, miękki :) a te 1,5 strony płyty to raczej kwestia formatu samej płyty, remixy po prostu już by się tam nie zmieściły.


Pn mar 20, 2017 9:14 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Spirit na vinylu
Mogliby spróbować wydać całą płytę w 45 obrotach - pytanie czy wtedy zmieściłaby się na czterech stronach...


Pn mar 20, 2017 17:13 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 16:02 pm
Posty: 23
Lokalizacja: Rzeszów
 
Post Re: Spirit na vinylu
Do narzekających na trzaski: myliście płyty przed pierwszym odsłuchem?


Pn mar 20, 2017 18:44 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Spirit na vinylu
Nie.Zaczynam przygode z plackami i nigdy bym nie wpadł na to ze nowa plyta,zafoliowana nówka i trzeba ja myć. Przed puszczeniem wytarlem ja szmatka i tyle.Pierwszy odsluch i trzaski....pucowalem pozniej i nic.Odkryłem ze tam jest troche jasniejsza plyta.Trzaski byly przez pol piosenki.Plyta oddana i czekam na nową.


Pn mar 20, 2017 19:19 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 29, 2005 20:54 pm
Posty: 28
 
Post Re: Spirit na vinylu
Tu macie myjki do płyt :wink:

http://winyle.pl/124-myjki-do-plyt


Pn mar 20, 2017 19:26 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 16:02 pm
Posty: 23
Lokalizacja: Rzeszów
 
Post Re: Spirit na vinylu
dark star napisał(a):
Nie.Zaczynam przygode z plackami i nigdy bym nie wpadł na to ze nowa plyta,zafoliowana nówka i trzeba ja myć. Przed puszczeniem wytarlem ja szmatka i tyle.Pierwszy odsluch i trzaski....pucowalem pozniej i nic.Odkryłem ze tam jest troche jasniejsza plyta.Trzaski byly przez pol piosenki.Plyta oddana i czekam na nową.


Umycie nowej płyty to podstawa. Mycie usuwa brudy poprodukcyjne, a także pozbawia płytę elektrostatyki.
Te trzaski to własnie była elektrostatyka. Taka przypadłość współczesnych winyli - każdy jest naelektryzowany.


Pn mar 20, 2017 20:09 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Spirit na vinylu
To ze byla naelyktrozowana to sie zgadza. Jednak po wytarciu juz bylo oki.Płytę przesluchalem 5 razy i caly czas byly te trzaski w tym samym miejscu (nawet po kilkukilkukrotnym czyszczeniu)Z nowa Deltą nie mialem żadnych problemów. Zresztą z tego co wiem nie tylko ja mialem problemy...dzieki jednak za informacje.Tak jak pisałem dopiero zaczynam...


Pn mar 20, 2017 20:23 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 21:00 pm
Posty: 308
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Spirit na vinylu
Jak to przeciez wszyscy jaraja sie Spirytem,to teraz juz nie bo wydaje kase i zadam,moze w koncu co poniektorzy w koncu otworza oczy,ze szajs dostalismy,wlaczajac w to opakowanie,ale dalej sporo forumowiczow bedzie uwazac,ze to jest najlepsza plyta,wyciagajac cd z opajowania,sam sie drapie taki szajs


Wt mar 21, 2017 0:19 am Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 18, 2009 17:38 pm
Posty: 285
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Spirit na vinylu
Spirit na vinylu to jest jakaś masakra.Pierwszą kupiłem w MediaMarkcie i strona B od pierwszej piosenki do połowy drugiej trzaski.Gdy kręciłą się w gramofonie,gdy ją podświetliłem miała jaśniejsze plamy(stąd te trzaski)Płyte oddałem,kase zwrócili(nie mieli na wymiane)Drugą płyte kupiłem przez internet w sklepie DvDMax,płyta pierwsza falowała(tak jak tu https://www.youtube.com/watch?v=X5FF7AMAnUQ )Trzecia płyta zakupiona w MediaMarkcie i znowu trzaski przez całą piosenke You Move(sprawdzona w sklepie na gramofonie,czy oby nie przesadzam)...Wymiana na inna i sprawdzenie w sklepie(odsłuch dzięki miłej pani która była w szoku,że to już moja czwarta płyta),okazało się ,że jest ok.Rece opadają,,,juz miałem sobie Spirita podarować i kupić Black Celebration,jednak do czterech :o razy sztuka.EHHHH


Pt mar 31, 2017 18:34 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team