Depeche Mode - Zobacz wątek - Delta Machine - wrażenia
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1970 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99  NastÄ™pna strona
Delta Machine - wrażenia 

Jak oceniasz album 'Delta Machine'?
Bardzo dobry 52%  52%  [ 257 ]
Dobry 33%  33%  [ 161 ]
Åšredni 9%  9%  [ 42 ]
SÅ‚aby 4%  4%  [ 20 ]
ZÅ‚y 2%  2%  [ 12 ]
Liczba głosów : 492

Delta Machine - wrażenia 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Åšwidnik -Lublin
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Jak może mieszać muzyczna miernota???? :?
Bez "pajacyka" Andrzeja nikt raczej nie słyszałby o Twoim DM nie pisząc już o wyrobniku od purkusji jak go tam zwał :wink:
Pokazałem chyba dosyć wyraźnie różnicę pomiędzy spawaczami i inżynierami :nlmda: Jeszcze mało???? :mrgreen:


Cz mar 06, 2014 17:11 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Åšwidnik -Lublin
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Panowie Moderatorzy :) Mając te 40 kilka lat nie dam sobie wcisnąć głupoty na temat bębniarza znanego ze współpracy z Philpott i Gahanem i nic poza tym z ludźmi pokroju Keith Moon, Bill Bruford, John Bonham, Jimmy Chamberlin, Danny Carey, Rick Wakeman, Stawart Copaland, , Joj Lord, Elvin Jones, Neil Peart Chad Wackerman, czy Scatriano?????
celowo pomijając gitarzystów którym MLG może sznurowadła supłać :roll: Tych dwóch gitarzystów podałem we wcześniejszym poście!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
Troche realizmu i obiektywizmu Panie Nancy!!!!!! :nie: A nie banowanie ludzi muzycznie edukowanych nawet samych sobie. :wink:
Bo Depeche Mode to kultowa formacja opierająca się na geniuszu kompozytorskim Marcina i cudownych aranżach producentów ich albumów. :brawo: A to , że Gahan nauczył się spiewać to wielki szacun temu facetowi. I wszystko to trzyma się kupy dzięki Andzrejowi a nie transcendentalnych, wyimaginowanych średniakach typu Gordeno i Eigner. :nie:
Serdecznie pozdrawiam. Kowalik.
A teraz proszę o ban bo się wtrąciłem :glaszcze: Żenua.


Cz mar 06, 2014 18:12 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
onkyo05 napisał(a):
Nancy zbanowałeś mnie wczoraj jak gówniarza za kilka zdań które ci nie pasowały.


Dostałeś 24 godzinnego bana na uspokojenie. Nie za poglądy tylko za zachowanie. Jak widać możesz ów poglądy przedstawić w normalnej formie. Tylko ponawiam, nie pisz kilku postów a edytuj pierwszego.


Cz mar 06, 2014 18:13 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Åšwidnik -Lublin
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
http://www.youtube.com/watch?v=ncOA5GbU-ZI
dla oprzytomnienia i ludzkich odczuć. Gdzie jest MLG?????? :(


Cz mar 06, 2014 18:16 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Åšwidnik -Lublin
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Nancy gdzie jest MLG w gitarze Stevensa???? gdzie Eigner wśród perkusistów tych ludzi których ci podałem??? :shock: :shock: :shock: Gdzie ten nasz DM????
Pdpowiem Ci nigdzie. A ty Jeszcze Andrzeja mieszasz z błotem???? faceta którytworzy Depeche Mode

i jamu nadał ten piedestał?????


Cz mar 06, 2014 18:24 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Mam wrażenie, że 24 godziny to jednak za mało. Opanuj się i edytuj posty!


Cz mar 06, 2014 19:05 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1898
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Ludzie, co Tu siÄ™ na Tym forum dzieje?
Jakaś totalna "siara" poszła. Nie ma moderacji uczciwej i odpowiedzi rzetelnych administratorów, nie ma też często normalnych postów pytających o coś moderację... Jakiś klincz, tak jak Świat vs Rosja...
Źle to wygląda.


Cz mar 06, 2014 19:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Zgadzam sie z teza, w mysl ktorej obydwaj koncertowi rzemieslnicy moga sandaly polerowac Andrzejowi. Mimo swego obijactwa ma zdecydoawnie wiekszy wklad, chocby i mentalny w zespol niz te dwa grajki, z czego jeden morduje koncerty perka, a drugi plumka beznadziejne wersje pod kozie vibratko Gore'a. Prawda jest tez tajka, ze mnie Andrzej irytuje czesto, ale jesli mialbym wybierac ocecny sklad i jakiekolwiek wariacje z tymi dwoma, to nawet nie ma o czym gadac.


Cz mar 06, 2014 19:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Uwielbiam takie irracjonalne zestawienia DM vs Rush, bo jak rozumieć porównywanie Eignera do Pearta?
Kolega serwuje nazwiskami i nic z tego konstruktywnego nie wynika. What a f....?
Słucham i Rush i DM, ale porównywanie umiejętności Gora do Lifesona nigdy nie przyszło by mi do głowy.
Gdyby trio z Rush posiadało taki warsztat muzyczny jak Panowie z DM, nigdy nie grali by takiej muzyki jaką gra i vice versa.
Oba zespoły są genialne, tylko w inny sposób. DM nie potrzebuje na scenie perkusisty pokroju np. Portnoya i klawiszowca posiadajacego umiejętności Sheriniana.

@onkyo śp. Jon Lord.
Szczerze to jak czytam to co piszesz nie tylko Ciebie, ale twoje posty bym zbanował za rozumienie muzyki na poziomie szkoły podstawowej. Twoje argumentowanie wygląda tak, jakby na forum Dream Theater użytkownicy porównywali zespół z DM i pytali jak to mozliwe chłopaki, że tylu wirtuozów i wykładowców ze szkół muzycznych nie potrafi do cholery napisać takich hitów jak ETS, Personal Jesus czy Policy of Truth. Przecież waszych kawałków nawet nie da się zanucić, a na waszych koncertach można się zanudzić na śmierć. Co wynika z tego waszego wiruozostwa??


Ostatnio edytowano Cz mar 06, 2014 22:28 pm przez MrDepesz, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy



Cz mar 06, 2014 20:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Depeche Mode nie potrzebuje tez tych panow w zespole.


Cz mar 06, 2014 21:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
onkyo05 napisał(a):
I wszystko to trzyma się kupy dzięki Andzrejowi […]

100% racji. Kto jeśli nie Andrzej odpędzałby złe moce podczas koncertów? ;)


Cz mar 06, 2014 21:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Lord Mały napisał(a):
Zgadzam sie z teza, w mysl ktorej obydwaj koncertowi rzemieslnicy moga sandaly polerowac Andrzejowi. Mimo swego obijactwa ma zdecydoawnie wiekszy wklad, chocby i mentalny w zespol niz te dwa grajki, z czego jeden morduje koncerty perka, a drugi plumka beznadziejne wersje pod kozie vibratko Gore'a. Prawda jest tez tajka, ze mnie Andrzej irytuje czesto, ale jesli mialbym wybierac ocecny sklad i jakiekolwiek wariacje z tymi dwoma, to nawet nie ma o czym gadac.


Ale byłeś tam z nimi troche, ze taki przekonany jestes o tym mentalnym wsparciu. Lansowana teoria bo juz nie ma co wymyslić. Na siłe juz mu jakakowiek robotę wkładają. Nawet Dalajlame z niego zrobili. Czy tak ciezko zrozumieć i zobaczyć co potrafi ten gosciu? I czy powinien ze swoimi umiejetnosciami byc tam gdzie jest? W normalnej kapeli zostałby odesłany do Biedry po 2 miesiaćach max.


Cz mar 06, 2014 21:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Jakims dla mnie kompletnie niezrozumiałym zrządzeniem losu jest od początku ;) Ja tez szczerze nie trawie Pietrka. Dla mnie ostatanio o facjacie Donatlelli Versace lub Petera nomen omen Burnsa z Dead Or Alive ;) Gosci zniszczył wszytskie numery na zywo. Wszytskie. Dzieki niemu wielce prawdopodobne, ze Gore tnie te smęty od tylu lat. Takze tu pełna zgoda. Perkusja az tak bardzo mi nie przeszkadza i sie nie kłoce. Jak ma byc właczona do brzmienia dM i nie zniszczyć za bardzo to wydaje mi sie , ze Krystyna daje rade. NIe widze tam nikogo innego. Tylko powrót do automatu.


Cz mar 06, 2014 21:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Tak jak piszesz, tylko powrot do automatu, na trasie Wilder ewentualnie :wink:


Cz mar 06, 2014 22:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4342
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Wilder gral w zasadzie na 4 numerach wiec ciezko ocenic jak by dal rade na wszytskich. Choc oczywiscie nawet to co zagral brzmi 100 razy lepiej niz Krystyny próby. Po za jedna. Wole jednak wykon Halo z 2001 niz 1994.


Cz mar 06, 2014 22:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
@Lord to będziesz się musiał przemęczyć bo Wilder jet tak relany jak zmiana Gordeno i Eignera.
Wiadomo, że ta trójca nie lubi zmian więc ich raczej nie będzie. Wszystko wskazuje na to, że im tak dobrze.


Cz mar 06, 2014 22:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Tam byl emot - :wink: (on cos oznacza), a w kwestii zmian, to ja chce zeby bylo w skladzie zespolu jak jest, bez tych dwoch z mojego punktu widzenia darmozjadow.


Cz mar 06, 2014 22:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 06, 2013 15:01 pm
Posty: 485
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
emot się odnosi tylko do Wildera czy do automatu również?
Bo ja rownież to brak automatu oznacza brak jakichkolwiak zmian więc jak piszę Pan G i Pan E nadal w ekipie :wink:
Może i darmozjady, ale fucha zacna więc będą się jej trzymać jak długo się da.


Cz mar 06, 2014 22:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Proste, ze Wildera, bo to niemozliwe.


Cz mar 06, 2014 22:58 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Delta Machine - wrażenia
Przez tę durną dyskusję miałem sen, że podczas wizyty dM w Polsce miałem romans z Fletchem. Kurde no ciągle mnie całował :shock: :lol:


Pt mar 07, 2014 9:44 am Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1970 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team