Depeche Mode - Zobacz wątek - Should Be Higher
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 510 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  NastÄ™pna strona
Should Be Higher 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 18:58 pm
Posty: 14
Lokalizacja: Puławy
 
Post Re: Should Be Higher
Dokładnie , wersja live miażdży ,chodź "albumowska" wersja jest tylko ciut gorsza ;)


Pn mar 18, 2013 10:48 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 14, 2008 21:50 pm
Posty: 370
 
Post Re: Should Be Higher
Teledysk powinni nakręcić w metrze, i jeszcze te sample przypominające nadjeżdżający pociąg...


Pn mar 18, 2013 11:28 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: Should Be Higher
introspector napisał(a):
No i jest moc... Początek miażdży, a środek - Gahan śpiewa w studni :wink:

Na wersji albumowej nie ma studni. CBS coś spieprzyło dźwiek i dlatego wyszedł efekt studni bo nawet na filmikach kręconych z widowni nie ma studni.


Pn mar 18, 2013 12:09 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 14, 2008 21:50 pm
Posty: 370
 
Post Re: Should Be Higher
Jak ktoś mi powie co to za znajomy dźwięk w referenie od 1:47/48 i dalej to stawiam :beer:


Pn mar 18, 2013 12:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 30, 2013 13:58 pm
Posty: 63
 
Post Re: Should Be Higher
Słucham i słucham. I nie mogę zrozumieć jak można było tak spier... ten utwór, co to za wokal zza ściany?


Pn mar 18, 2013 22:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 04, 2012 19:57 pm
Posty: 86
 
Post Re: Should Be Higher
Jeden z lepszych utwór na płycie. Trochę zepsuty w porównaniu do wersji live, zwłaszcza wokal w refrenie.


Pn mar 18, 2013 22:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 05, 2006 19:13 pm
Posty: 22
Lokalizacja: stargard szcz
 
Post Re: Should Be Higher
Muzyka Kraftwerk i Quake...ale odlot :)


Pt mar 22, 2013 22:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 12, 2013 19:29 pm
Posty: 206
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: Should Be Higher
A ja siÄ™ pytam, co to jest to "coÅ›" ok., minuty 4:19, 4:25, 4:30 ...

Jak słuchałam pajrata, to miałam głęboką nadzieję, że to może jakiś błąd pliku, nie wiem... przy kompresji. Bo szczerze nie sądziłąm, że ktoś zdrowo myślący móglby wrzucić w ten kawałek takiego "kwiatka".

Ale jednak... się przeliczyłam, Niepotrzebne jest to W OGÓLE, tylko psuje naprawdę dobry utwór. Chłopaki przesadzili zdrowo.


Pt mar 22, 2013 22:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 05, 2006 19:13 pm
Posty: 22
Lokalizacja: stargard szcz
 
Post Re: Should Be Higher
kamykuss napisał(a):
A ja siÄ™ pytam, co to jest to "coÅ›" ok., minuty 4:19, 4:25, 4:30 ...

Jak słuchałam pajrata, to miałam głęboką nadzieję, że to może jakiś błąd pliku, nie wiem... przy kompresji. Bo szczerze nie sądziłąm, że ktoś zdrowo myślący móglby wrzucić w ten kawałek takiego "kwiatka".

Ale jednak... się przeliczyłam, Niepotrzebne jest to W OGÓLE, tylko psuje naprawdę dobry utwór. Chłopaki przesadzili zdrowo.


A ja myślę że właśnie taki "kwiatek" jest i jest potrzebny w każdym ich utworze :)


Pt mar 22, 2013 22:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 12, 2013 19:29 pm
Posty: 206
Lokalizacja: Wrocław
 
Post Re: Should Be Higher
Ale widzisz, nawet nie przeszkadzają mi te "ozdobniki" w HATT czy STTE, ale tu...? Zupełnie jakby te dźwięki się same gdzieś tu zbłąkały.
Hehe, jak kwiatek... do kożucha ;)


Pt mar 22, 2013 23:22 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 07, 2013 16:50 pm
Posty: 28
Lokalizacja: Katowice
 
Post Re: Should Be Higher
opinie opiniami... jak dla mnie najlepszy i depeszowski numer od czasu barrel of a gun!


So mar 23, 2013 9:14 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 19, 2004 18:06 pm
Posty: 1424
Lokalizacja: Åšwidnica
 
Post Re: Should Be Higher
ten kawałek spodobał mi sie bardzo już na wystepie u Lettermana ... i najbardziej z Delty mi podszedł ....


So mar 23, 2013 9:20 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 18, 2009 14:42 pm
Posty: 202
Lokalizacja: LimaOskarDeltaZulu
 
Post Re: Should Be Higher
Zgadzam się z przedmówcą w 101 %!!! :beer: Dave wymiótł mnie wokalem :D ale całość jest zajerzasta!!! Zamierzam zgłosić ten utwór podobnie jak Soft touch/Raw nerve do LP3 i uważam że ma on REALNE szanse poważnie tam (i nie tylko tam) namieszać.


So mar 23, 2013 9:53 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 04, 2009 20:28 pm
Posty: 34
Lokalizacja: Paryżewo
 
Post Re: Should Be Higher
Świetny numer,po prostu...Sąsiedzi chyba też tak myślą,bo jeszcze nie wezwali czworonożnych.


So mar 23, 2013 10:02 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 05, 2006 19:13 pm
Posty: 22
Lokalizacja: stargard szcz
 
Post Re: Should Be Higher
U mnie to samo :) sąsiedzi znają chyba już na pamięć ;)


So mar 23, 2013 11:19 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 16, 2010 14:10 pm
Posty: 194
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Should Be Higher
Jak dla mnie Should be higher to bezapelacyjnie nr 1 płyty.
To powinien być singiel, ewentualnie SMS, i to by miało na wstępie je**nięcie ;)


So mar 23, 2013 11:53 am Zobacz profil
 
Post Re: Should Be Higher
Numer jeden na płycie. Brakuje tylko tekstu na miarę Martina. Utwór klimatyczny, depechowski i mroczny. Refren i końcówka utworu mają jakąś obsesyjną, obłąkańczą atmosferę. Zwłaszcza to chore zawodzenie "Loooove" na końcu :twisted: Mniam.
Uwielbiam dźwięki użyte w tym utworze. Wszystkie razem i każdy z osobna. Kocham te dźwięki! Mógłbym przynosić im kwiaty, nosić je na rękach, uprawiać z nimi seks, mieć z nimi dzieci, zestarzeć się przy nich...


So mar 23, 2013 23:05 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2009 19:16 pm
Posty: 1228
Lokalizacja: śląskie
 
Post Re: Should Be Higher
@Marius, Ty wariacie...hehehe
SBH jest naprawdę tłusty i soczysty! Rewelacyjnie sprąwdzi się na koncertach i imprezach. Wieki nie byłam na zlocie, a ten utwór mnie prowokuje do pójścia ;-)


So mar 23, 2013 23:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 14:50 pm
Posty: 134
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Should Be Higher
Dla mnie również nr 1 na płycie.Największy potencjał na singiel, który mam nadzieję zostanie wykorzystany .Nie wyobrażam sobie pominięcia SBH przy wyborze singli.Myślę , że został zachowany na koniec jako potencjalny killer, na wypadek gdyby wcześniejsze single jednak nie dały rady. .Single dają radę jak widać, więc SBH tylko dodatkowo pozamiata na koniec:) Myślę , że

"Your lies are more attractive
Than the truth
Love is all I want
Your lies are written down
In your book
Love is all I want"

-zaśpiewane z manierą Roda Stewarta zrobi swoje (poza wszystkimi innymi walorami utworu) :wink:
Utwór epicki -mocno w klimacie lat 80 .Mógłby służyć za soundtrack do "Nieśmiertelnego" obok "Who want`s to live forever".
Dobrze, że David Gahan skomponował to super cudo na nowy album Depeche Mode:) :wink:


N mar 24, 2013 11:37 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 23, 2009 13:55 pm
Posty: 229
Lokalizacja: warszawa
 
Post Re: Should Be Higher
MARIUS napisał(a):
Numer jeden na płycie. Brakuje tylko tekstu na miarę Martina. Utwór klimatyczny, depechowski i mroczny. Refren i końcówka utworu mają jakąś obsesyjną, obłąkańczą atmosferę. Zwłaszcza to chore zawodzenie "Loooove" na końcu :twisted: Mniam.
Uwielbiam dźwięki użyte w tym utworze. Wszystkie razem i każdy z osobna. Kocham te dźwięki! Mógłbym przynosić im kwiaty, nosić je na rękach, uprawiać z nimi seks, mieć z nimi dzieci, zestarzeć się przy nich...

@Marius zarąbista recenzja :D Oczywiście zgadzam się z nią :)
Dla mnie utwór numer jeden na płycie ,wprawia mnie w cudowny wesoły nastrój ,nie potrafię go spokojnie wysłuchać ,zaraz zaczynam się gibać :banana2:


N mar 24, 2013 14:06 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 510 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team