Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 491 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
Angel 
Autor Wiadomość
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Angel Of Love
To jednak chodzi o filmiki ze studia dokumentujące pracę nad albumem + chyba także te 4 utwory akustyczne co Martin mówił że nagrali w studiu ;)


Pt lis 16, 2012 21:37 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn wrz 26, 2005 23:48 pm
Posty: 47
 
Post Re: Angel Of Love
W klipie Angel z ostatnich linkow (w porownaniu z klipem z oficjalnej) pojawiają się kolory :)


Pt lis 16, 2012 21:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: Mława
 
Post Re: Angel Of Love
tak na marginesie Anton od dłuższego czasu ma nową stronę (chyba oficjalna) ale nikt nigdzie o niej nie pisał więc : http://www.antoncorbijn.com

EDIT:

Ale wracając do tematu świerza fotka być może z nowego klipu ?? autorstwa Saccentiego
Obrazek


So lis 17, 2012 11:14 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: Angel Of Love
Depeche Mode "Angel"


Title: Angel
Artist: Depeche Mode
Client: Mute Records
Year: 2012

New promo directed by Timothy Saccenti, edited by Dayn Williams Depeche Mode’s Creative Process

The first of a series of Depeche Mode music videos to promote the band’s upcoming album and world tour has launched. Director Timothy Saccenti [@radical media] and Cut+Run Editor Dayn Williams collaborated on the film, which offers a window into the world of the band’s time in the recording studio.

Music video and advertising director Timothy Saccenti was asked by Depeche Mode to create a short film documenting their creative process in the studio. After the 4 days of filming at the bands glass-enclosed penthouse studio above New York City, Timothy and editor Williams, previous collaborators on Playstation “Faces”, crafted the black and white music video set to the dark, pulsing track “Angel.” The film was premiered at the bands international press conference in Paris.

The recently released music video immediately resonated with fans and inspired an upcoming video series, which includes acoustic performances of select new songs.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

"Color" Version :

http://www.depmode.com/go.php?http://cd ... l_720p.mp4

Ciekawostka :

@timothysaccenti: Sasha, (SashaGrey) we're working on a new Music Vid for DM. You should be the lead actress in it.”


Wt lis 20, 2012 18:23 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 17, 2004 18:40 pm
Posty: 203
 
Post Re: Angel Of Love
Dave dla hiszpańskiego la pas:

The song Angel, which could be heard when the video show in the press is still under development.

Martin dla francuskiego M6:

2:15 - Martin: It is definitely not a single.

http://www.youtube.com/watch?v=I0VgwiSfQbE


Wt lis 20, 2012 21:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1302
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Angel Of Love
kwiatek napisał(a):
Cóż, awangardą z pogranicza pop/alternatywa to panowie z DM byli z grubsza rzecz biorąc od połowy lat 80 do połowy 90. Dziś depesze bardziej chłoną nowe trendy niźli je kreują. Natomiast nieustannie nie schodzą poniżej pewnego poziomu, którym można określić najnowszy utwór: porządny. Taki właśnie jest Angel of love.


Doskonały zapis! Trzy trafne, proste – porządne zdania.


Pt lis 23, 2012 14:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 20:46 pm
Posty: 56
Lokalizacja: wlkp
 
Post Re: Angel Of Love
utwór jak dla mnie bajka....
ten dźwięk, tek wokal:)
jestem za!!


So lis 24, 2012 18:03 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 22, 2005 0:16 am
Posty: 6
Lokalizacja: Radomsko
 
Post Re: Angel Of Love
Na pewno nie jest to finalna wersja (brzmi jak typowe SOLO Gahana). Ostatnio Wrong był pierwszy i jak się okazało najleszy powalał na kolana, moze tym razem idą wręcz odwrotnie i będzie tylko lepiej.


Pn lis 26, 2012 21:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 25, 2012 20:25 pm
Posty: 19
Lokalizacja: TSA / LU
 
Post Re: Angel Of Love
Pierwsze odsłuchanie: szału nie ma, za to podejrzanie przypomina mi niezbyt przeze mnie lubiane SOTU...
Drugie odsłuchanie: kurczę, przecież to DM! W końcu z nową piosenką! Przechodzi dreszcz po plecach...
Trzecie odsłuchanie: <nuci>
...
Dziesiąte odsłuchanie: <śpiewa na cały głos> Oh leave me here forever more!!

Po początkowych oporach mogę stwierdzić, że nawet mi się podoba :) Ale nadal mam nadzieję, że cała płyta będzie stała na znacznie wyższym poziomie, niż zaprezentowany kawałek...


Śr lis 28, 2012 21:45 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 13, 2009 22:16 pm
Posty: 167
Lokalizacja: Częstochowa
 
Post Re: Angel Of Love
Po paru tygodniach od premiery uznałem, że to dobry kawałek.
Dalej też jestem zdania, że jest to strona B pierwszego singla.
Jak wcześniej podobał mi się moment utworu od przyspieszenia tempa, tak teraz wolę tą 1 część utworu.
Liczę, że to jeszcze nie jest końcowa wersja bo ta 2 cz. utworu wydaje mi się mało synchroniczna.
Śpiewanie pana G. Już się nie zmieni i może lepiej, że jest naturalne.
Tyle ode-mnie :)


N gru 02, 2012 12:36 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 16, 2012 16:14 pm
Posty: 1
 
Post Re: Angel Of Love
Zawsze słuchałam Depeszów, ale nigdy z taką intensywnością co teraz. Od strony technicznej nie potrafię ocenić tej piosenki, nie jestem po szkole muzycznej. Co do całości - podoba mi się. Fakt, nie jest to M&S, Wrong itd. Po prostu jest inna chociaż wciąż ma coś ze starych hiciorów DM. No i głos Dave'a jak zwykle rozwala system. Facet lat 50 a daje więcej czadu niż nie jeden 20 latek.


N gru 02, 2012 13:58 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lip 08, 2005 22:26 pm
Posty: 44
 
Post Re: Angel Of Love
mnie też się podoba Angel of Love chociaż na nerwy mi działa Hilier ma to walnięcie depechowskie choć po chyba 60 chyba moim wysłuchaniuutwór zaliczam do dobrych


N gru 02, 2012 18:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 21, 2003 13:51 pm
Posty: 1279
Lokalizacja: Białystok
 
Post Re: Angel Of Love
nancy boy napisał(a):
To jednak chodzi o filmiki ze studia dokumentujące pracę nad albumem + chyba także te 4 utwory akustyczne co Martin mówił że nagrali w studiu ;)


a szkoda - studyjny klip do Angel to najlepsze wideo do utworu DM od czasów Suffer Well

w końcu coś, co nie tylko da się, ale i chce się oglądać

Co do Angel, o którym jeszcze się nie wypowiadałem - jeśli pokazywać ma on drogę, jaką idą teraz panowie, to ja jestem zadowolony. Nie wierzę w jakieś powtórki z nagranych już albumów i ich nie oczekuję. Chcę coś nowego i świeżego. Klimat So Cruel i teraz Angel mi odpowiada.


N gru 02, 2012 20:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post Re: Angel Of Love
Aristide Bruant napisał(a):
kwiatek napisał(a):
Cóż, awangardą z pogranicza pop/alternatywa to panowie z DM byli z grubsza rzecz biorąc od połowy lat 80 do połowy 90. Dziś depesze bardziej chłoną nowe trendy niźli je kreują. Natomiast nieustannie nie schodzą poniżej pewnego poziomu, którym można określić najnowszy utwór: porządny. Taki właśnie jest Angel of love.


Doskonały zapis! Trzy trafne, proste – porządne zdania.


A które nowe trendy? Bo ja tu nie widzę niczego, co jest grane obecnie we współczesnej muzyce... wprost przeciwnie.


N gru 02, 2012 23:09 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 12:51 pm
Posty: 1302
Lokalizacja: coyō-hua-cān
 
Post Re: Angel Of Love
@ Martini - ostatnich dokonań raczej dotyczył ów zapis autora (tak ja to sobie wykładam).
Do Ultry (wyjątkowo z SOFAD) raczej sprawnie szło przy Exicie już jakoś mniej (choć to bardzo dobry album jak dla mnie), jednak Ptaków i Sotów mniej rozumiem (przy wielu doskonałych pozycjach). W mojej ocenie nazbyt wiele Panowie słuchają innych i do tego producer?
Tak więc po AoL nie sposób ocenić nowej płyty, nurtów i pogody na nowym albumie (podobno jeszcze jest do obrobienia).
Jak będzie? Pewnie dobrze! Poczciwie!


Pn gru 03, 2012 9:57 am Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Angel Of Love
Podobnoż Dave powiedział, że autorem utworu jest Martin.


So gru 15, 2012 19:04 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Angel Of Love
I co na to eksperci forumowi?


So gru 15, 2012 20:52 pm Zobacz profil
 
Post Re: Pierwszy utwór (nie singiel)
Agent Orange napisał(a):
Niczego odkrywczego w tym utworze nie ma - w dużej części zbudowany na bluesie, więc obstawiałbym jednak autora Gore`a, bo to raczej on opierał swoje kawałki na tymże właśnie gatunku :) Ogółem przyjemnie się słucha - kawałek z bluesowym korzeniem i rockowym potencjałem -aż się prosi o mocniejszą perkę oraz by pociągnąć za struny w niektórych momentach. Jeżeli to kawałek Gahana to zdecydowanie najlepszy jaki popełnił dla DM - mocny wokal, zaśpiewane z jajem (czuć wpływ amerykańskich wykonawców) bez pitolenia a`la Nothing `s impossible czy podobnych.


Tadaam :) się ma nosa się :)


So gru 15, 2012 21:24 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 30, 2004 8:40 am
Posty: 476
Lokalizacja: najgłośniejsze miasto
 
Post Re: Angel Of Love
czy są już jakieś remiksy tego utworu zrobione przez fanów ?


N gru 16, 2012 14:09 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Angel Of Love
Wydaje mi się, że jakoś 2 dni po konferencji były 2 mixy, jeden z nich zdaje się miał elementy Recoil.


N gru 16, 2012 15:20 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 491 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team