Depeche Mode - Zobacz wątek - some b-sides better than hits!
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  NastÄ™pna strona
some b-sides better than hits! 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post 
To prawda, że na Violatorze mieli nadwyżkę dobrych kawałków. Dangerous wrzuciłbym za SP, a SOS za BD...Wtedy Violator byłby moją ulubioną płytą...


Cz sie 27, 2009 15:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 14, 2005 20:56 pm
Posty: 193
Lokalizacja: Myszków/Warszawa
 
Post 
No nie róbmy jaj...

Dlaczego jeszcze Ten tytuł się nie pojawił ? :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=DiS_tB80EEQ


Pozdrawiam .


Cz sie 27, 2009 15:47 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
personal benek napisał(a):
To prawda, że na Violatorze mieli nadwyżkę dobrych kawałków. Dangerous wrzuciłbym za SP, a SOS za BD...

Co to, to nie!
Violator to ksiega doskonala. Wyrywanie z niej kartek, to barbarzynstwo :nie:


Ostatnio edytowano Cz sie 27, 2009 16:43 pm przez MARIUS, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Cz sie 27, 2009 15:51 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post 
Ja chciałem tylko pozmieniać...SP naprawdę nie lubię..


Cz sie 27, 2009 15:58 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So lut 07, 2009 12:40 pm
Posty: 350
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post 
Namber łan-cudowny,poprawiający mi humor,jeden z najlepszych utworów w całej dyskografii i nielubiany przez zespół But Not Tonight :)
2. Dangerous
3. In Your Memory

Instrumentale:
1. Stjarna
2. Memphisto
3. Kaleid


Cz sie 27, 2009 16:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 23:00 pm
Posty: 1120
Lokalizacja: Entertainment Through Pain
 
Post 
personal benek napisał(a):
To prawda, że na Violatorze mieli nadwyżkę dobrych kawałków. Dangerous wrzuciłbym za SP, a SOS za BD...Wtedy Violator byłby moją ulubioną płytą...

To jakieś pieprzenie chyba! Dangerous i Sea Of Sin w ogóle nie pasują do koncepcji Violatora. A może wrzuciłbyś jeszcze Happiest Girl za WFTN? :lol:
Sweetest Perfection to jeden z najlepszych songów na Violatorze i łapska precz od niego!


Cz sie 27, 2009 17:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 18, 2006 13:11 pm
Posty: 225
Lokalizacja: Wilkokłakowo
 
Post 
''Happiest Girl''. Niepokonany. Przy refrenie ruch płyt tektonicznych to nowopowstała maleńka rysa na tynku ściany.
Z instrumentali - ''Memphisto''. Bo tak. Chociaż kiedyś tak samo sądziłem o technothrillerowo-horrorowym Zabójcy Bólu.


Cz sie 27, 2009 23:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 23:00 pm
Posty: 1120
Lokalizacja: Entertainment Through Pain
 
Post 
Happiest Girl jest bez wątpienia świetna;prawdziwe klubowe oblicze DM,jednak nijak ma się do Violatora.Nie pasowałaby tam.Tak jak My Joy do SOFAD.


Cz sie 27, 2009 23:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 05, 2009 16:19 pm
Posty: 853
 
Post 
astiz napisał(a):
To jakieś pieprzenie chyba! Dangerous i Sea Of Sin w ogóle nie pasują do koncepcji Violatora. A może wrzuciłbyś jeszcze Happiest Girl za WFTN? :lol:
Sweetest Perfection to jeden z najlepszych songów na Violatorze i łapska precz od niego!


Ty akurat wiesz co pasuje a co nie...żałosne...
Jak bym chciał to zmienić(HG)to bym o tym napisał. To piti pitu o tym co pasuje a co nie to można sobie głęboko wsadzić. Oczywiście My Joy też nie pasuje na SOFADa a IYM do SGR(gdzie jest Somebody zupełnie inny kawałek niż pozostałe)...jasne. SOS 1000 razy bardziej pasuje do Violatora niż np. ETS. Nie ośmieszaj się i nie rób z siebie głąba takimi kawałkami o łapskach, z pewnością SP się wystraszył :lol: . Twój post tylko mnie rozbawił, no i może wzbudził politowanie. Chłopie masz ze 30 lat, reprezentuj coś sobą i nie zachowuj się jak dziecko. Widzę, że znowu próbujesz mi dogryźć, słabo ci to idzie, a takimi postami dajesz mi tylko satysfakcję.
A i wytłumacz fachowcu, jaka jest koncepcja Violatora?


Pt sie 28, 2009 9:27 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 15:08 pm
Posty: 12
Lokalizacja: Zwoleń
 
Post 
astiz napisał(a):
To jakieś pieprzenie chyba! Dangerous i Sea Of Sin w ogóle nie pasują do koncepcji Violatora. A może wrzuciłbyś jeszcze Happiest Girl za WFTN? :lol:
Sweetest Perfection to jeden z najlepszych songów na Violatorze i łapska precz od niego!


Jaka jest więc koncepcja violatora? Nie rozumiem za bardzo co reprezentuje ta wypowiedz...chec dowalenia komus kogo sie nie lubi czy krzywe spojrzenie na ta sprawe? Jak ktos pisze, ze sos nie pasuje do violatora, to mi sie nóż w kieszeni otwiera. Co za...nie moge z kolesia


Pt sie 28, 2009 12:33 pm Zobacz profil
 
Post 
Moje niebieskie wiaderko jest Å‚adniejsze od Twojego zielonego
Ale dlaczego?
A bo tak!

Tyle w temacie wypowiedzi i reprezentowanego poziomu w dyskusji przez co poniektórych.....


Pt sie 28, 2009 14:07 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 23:00 pm
Posty: 1120
Lokalizacja: Entertainment Through Pain
 
Post 
marcin. napisał(a):
Jak ktos pisze, ze sos nie pasuje do violatora, to mi sie nóż w kieszeni otwiera.

No to uważaj z tym nożem w kieszeni,bo jeszcze sobie coś utniesz,ziom :wink:

A co do koncepcji Violatora,to na pewno nie jest ona taneczna.A przecież Sea Of Sin,Dangerous i Happiest Girl mają właśnie koncepcję taneczną i przede wszystkim dla tego nie weszły do Violatora.
Myślę,że te songi są świetne,ale nie należy już nic zmieniać w Violatorze.


Pt sie 28, 2009 16:00 pm Zobacz profil
 
Post 
M.L.G. Ci powiedział, jaką miał koncepcję Violka?

:wink: :wink:


Pisałem, przy okazji tematu o Violatorze, że w mojej opinii, gdyby wywalić "Policy" i "Personala" (a może i "Ets", już nie pamiętam dokładnie co mi tak podpadło z tej trójki) a dać w ich miejsce "SoS" i "HP" to byłoby lodzio-miodzio.


Pt sie 28, 2009 16:24 pm

Dołączył(a): Wt sie 25, 2009 19:54 pm
Posty: 10
Lokalizacja: opole
 
Post 
WORK HARD pasowałby do koncepcji SOME GREAD REWARD chociażby ze względu na warstwę tekstową dobrze koresponduje z SOMETHING TO DO
"PRACUJ CIĘŻKO A GARB CI WYROŚNIE"(najogólniej ujmując)


Pt sie 28, 2009 17:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 23:00 pm
Posty: 1120
Lokalizacja: Entertainment Through Pain
 
Post 
+Strange69+ napisał(a):
M.L.G. Ci powiedział, jaką miał koncepcję Violka?

:wink: :wink:

Żartowniś :wink: Ale przecież to słychać.Naprawdę nic tam nie trzeba zmieniać.
SzanujÄ™ Wasze zdadnie,ale siÄ™ z nim kompletnie nie zgadzam. :roll:


Pt sie 28, 2009 17:38 pm Zobacz profil
 
Post 
Widzisz, jedni słyszą to, drudzy owo.

To tak subiektywne wrażenie, że ciężko o tym gadać a na pewno już nie ma sensu drzeć kotów.

Mnie drażni na Violku najbardziej trójka największych hiciorów - Policy, Personal i Ets.

Ale moje gusta i preferencje zmieniają si, czasem wręcz diametralnie.

Podtrzymuje jednak opinię, że lepiej by się słuchało tego albumu, gdyby dokonać roszady o której wspominałem.


Pt sie 28, 2009 17:43 pm

Dołączył(a): Wt sie 25, 2009 19:54 pm
Posty: 10
Lokalizacja: opole
 
Post some b-sides better than hits!
podoba mi się ta polemika na temat VIOLATOR-a choć nie ma wiele wspólnego z meritum, ale jest "cool"!jeśli chodzi o zmiany to płyta jest za krótka dołożyłbym ze dwa utwory ale niebyłby to żaden z tych które znam
W czasie swoich rajdów po szkockich pubach poznałem gościa który "trzaskał"się z Davem(Dave ulokował mu kosz na głowie)było to w1989r
W ramach pojedniania Dave zaproponował piwo i mały "snif" potem zdradził mu że na nowej płycie miało byc coś pompatycznego w stylu PIMPF,ale ostatecznie zarzucili ten projekt bo Fletchowi się to nie podobało Dave wkurzał sie na rudego za to i strasznie mu jechał Generalnie gość powiedział że Fletch bał się Davida kiedy ten był pijany bo wtedy ten jechał po nim jak po szmacie za to że Martin odrzucał wiele jego pomysłów pod wpływem sugestii Fletcha Coś w tym jest bo Fletch cały czas stał przy barze z Alanem który okazał sie bardzo rozrywkowym kolesiem w pewnym momencie pobiegł do vana po synth i zaimprowizował BLACK CELEBRATION a ludzie podchwycili temat miałem łzy w oczach kiedy mi to opowiiadał i momentalnie pobiegłem po jego ulubiony Tennents...


Pt sie 28, 2009 19:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 18, 2006 13:11 pm
Posty: 225
Lokalizacja: Wilkokłakowo
 
Post 
A potem się z kolegą obudziliście?
Wybacz, panie, ale to nie do zatrzymania. Oczywiście nie kwestionuję zanadto kwestii oryginalnego meet & greet z DM. ;)

Cytuj:
potem zdradził mu że na nowej płycie miało byc coś pompatycznego w stylu PIMPF


Może to było ''Mother Me''? :)


Pt sie 28, 2009 21:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 11, 2009 18:47 pm
Posty: 42
Lokalizacja: Zawiercie
 
Post 
Niezbyt znam kawałki B-side Depeche Mode, toteż chciałbym aby ukazała się jakaś kompilacja. Mam nadzieję, że jeżeli się ukaże, to znajdą się na niej genialne b-sidy z ostatniej płyty - a w szczególności kapitalne Ghost i Light.


N wrz 27, 2009 3:51 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 23:00 pm
Posty: 1120
Lokalizacja: Entertainment Through Pain
 
Post 
...I Oh Well też genialny, a pomyśleć, że na początku w ogóle mi się nie podobał.


N wrz 27, 2009 19:14 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team