Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 589 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Następna strona
Violator 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lip 18, 2004 22:04 pm
Posty: 5
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
 
Post 
dla mnie World In My Eyes
2. Halo
3. Waiting For The Night

potem cała reszta, bo cała płytka jest przepiękna.[/u]

lecz na początku był Enjoy The Silence
:)


Ostatnio edytowano Śr sie 25, 2004 2:24 am przez Angel, łącznie edytowano 1 raz



Śr sie 25, 2004 2:19 am Zobacz profil WWW
 
Post 
Zaglosowalam na Halo, ale lubie jescze WIME i WFTN, kiedys ETS tez najbardziej lubiłam, to byla chyba jedyna piosenka DM , do ktorej znalam slowa na kocercie w Wawie, heheh.


Śr sie 25, 2004 13:26 pm

Dołączył(a): Śr mar 31, 2004 15:19 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Boże ale pytanie zadaliście, to tak jak by zapytać się katolika czy woli Jezusa, Marie czy Boga :D
Dla mnie wszystkie na równi, prócz... Blue Dress i Sweetest Perfection, są jakoś tak strasznie naszpikowane dziwnymi dziękami (przepraszam za określenie "dziwne" gdyż jest to pojęcie względne ale inne narazie nie przychodzi mi do głowy żadne inne ;))


Śr sie 25, 2004 18:08 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 28, 2003 16:45 pm
Posty: 23
Lokalizacja: SoSnoWieC
 
Post 
nie miałam zadnych problemow z ta ankieta 8) :
CLEAN jest jednym z najpiekniejszych utworo zespołu jednaczesnie najbardziej niedocenianym, nie zauwazanym.
Clean nalezy do grupy piosenek mało komercyjnych , ciezkostrawnych , ale najsmacznejszych :twisted:


Cz sie 26, 2004 13:40 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 25, 2004 14:56 pm
Posty: 3
Lokalizacja: Kraków
 
Post 
Enjoy the Silence. Bo tak w ogole od dawna marze o takiej wycieczce z lezakiem jak Dave w teledysku - dobry sposob na ucieczke od szarej/czarnej rzeczywistosci i odnalezienie siebie... Jako namiastke slucham go sobie nad ranem patrzac na wschodzace slonce... :)
Ale zaraz po tym Policy of Truth! :]


Cz sie 26, 2004 21:00 pm Zobacz profil
 
Post 
ENJOY THE SILENCE RULEzZz !!!

A tak poza tym moge aby powiedziec, ze nie mozna wybrac najlepszego utworu z tej plyty bo to przeciez NAJLEPSZY ALBUM jaki wydali panowie z DM !!! i wszystkie utworki sa THE BEST !!!

:: Enjoy ::


Cz sie 26, 2004 22:31 pm

Dołączył(a): So gru 27, 2003 13:09 pm
Posty: 1172
 
Post 
Obrazek
A to ta słynna książka...


Pn sie 30, 2004 17:12 pm Zobacz profil
 
Post 
co to za ksiazka? :?:


Pn sie 30, 2004 17:27 pm

Dołączył(a): So gru 27, 2003 13:09 pm
Posty: 1172
 
Post 
Pod jej wpływem Martin napisał Personala :D


Pn sie 30, 2004 17:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 21, 2004 7:44 am
Posty: 312
Lokalizacja: K-PAX
 
Post 
Violator to płyta bez słabych punktów.Wybór strasznie ciężki.
Z 3 moich ulubionych kawałków:
1. Policy of Truth
2.Clean
3. Halo

Wybieram ten pierwszy ponieważ uważam że to utwór bezbłędny i
na dodatek najbardziej przebojowy w ich dorobku
8)


Pn wrz 27, 2004 7:23 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 18, 2003 11:40 am
Posty: 270
Lokalizacja: Końskie/Łódź
 
Post 
Nie oddaje głosu, ponieważ nie mogę wybrać jednego najlepszego utworu :P. Moja klasyfikacja:

1.World In My Eyes/Personal Jesus/Halo/Wainting For The Night/Enjoy The Silence/Policy Of Truth/Blue Dress/Clean/Sea Of Sin/Happiest Girl

2.Sweetest Perfection
:D


N paź 31, 2004 16:25 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post 
Violator to moim zdaniem najwieksze osiągnięcie muzyczne chłopakow z Basildon, i uważam że nigdy nie nagrali lepszego albumu :D :D

Z tej płyty pochodzi moja ulubiona piosanka - Halo :D , wydaje mi się że jest to tak dobry album że każda z piosenek mogła by się znależć na singlu (moze z wyjątkiem blue dress),

mój drugi zestaw singli to oczywiście Halo, Waiting for the night, Sweetest perfection i Clean a swoją drogą czy zastanawialiście się co by było gdyby chłopcy wybrali inne utwory na single? jednak jeśli miałbym zamienić któryś z numerów na inny wydany na singlu to przyszło by mi to bardzo trudno,

zagadką dla mnie pozostanie czemu Dangerous znalazło się "zaledwie" na stronie B singla Personal Jesus :evil: , przecież to numer ktory w innych okolicznościach mogłby stac się przebojem a np wiele razy DM wydawało o wiele słabsze piosenki na singlach

no ale to takie moje subiektywne spostrzeżenia i nikt nie musi się ze mną zgadzać


Śr gru 08, 2004 21:31 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 14, 2004 22:51 pm
Posty: 87
Lokalizacja: Katowice
 
Post 
Policy of Truth, bo ta piosenka zachęciła mnie do Violatora :D Ale aktualnie mógłbym zaznaczyć jeszcze Personala, Waiting for the Night, Enjoya, i tak dalej... Chociaż, jak widać po ankiecie, Blue Dress się jakoś nie broni. Zdecydowanie słaby punkt tej płyty :? , w każdym razie i ja mam co do tego utworu mieszane uczucia.


N gru 19, 2004 20:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 09, 2004 19:21 pm
Posty: 1978
 
Post 
U mnie sprawa prezentuje się tak : Wkładam CD do wieży i :
01 - World in my Eyes - piękny utwór , odpływam przy nim...
02 - Sweetest Perfection - JAk tylko usłysze te dźwięki (werble?) przełączam na...
03 - Personal Jesus - kolejny utwór którego moge słuchać do znudzenia...
04 - Halo - leci sobie , leci i koniec , żadnych podniet szczególnych
05 - Waiting for the Night - za długe... :?
06 - Enjoy the Silence - ostatnio na nowo zaczął mi sie podobać ten kawałek (może to dlatego , że miałem już dość wszystkich wersji LIVE ,
REINTRAPPED
i chciałem posłuchać czegoś normalnego...
07 - Policy of Truth - ,,never again..." :?
08 - Blue Dress - nie mam zdania , prawie nie słucham
09 - Clean - piękne zakończenie...
zagłosowałem na WIME :8):


Ostatnio edytowano Wt sty 18, 2005 8:53 am przez Koner, łącznie edytowano 1 raz



Pn gru 20, 2004 9:11 am Zobacz profil
 
Post 
Dla mnie to również jeden z najlepszych albumów zespołu. Osobiście najbardziej podoba mi się "Halo". Nie wiem co ten kawałek ma w sobie że tak często go słucham :8): Dlatego zagłosowałem na niego.Reszta utworów również jest bardzo dobra, choć przyznam się szczerze że jakos "Blue dress" do mnie nie trafia i często opuszczam go przy słuchaniu! Ale reszta jest wyśmienita... :D

Pozdrawiam :!: :!:


Pn gru 20, 2004 14:58 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 04, 2004 20:52 pm
Posty: 53
 
Post 
del..


Ostatnio edytowano Pt kwi 15, 2011 20:52 pm przez Recoil, łącznie edytowano 1 raz



N gru 26, 2004 21:43 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 19, 2004 23:46 pm
Posty: 2
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
 
Post 
..::ta płyta to piękna całość, opowiadająca od początku do końca pewną historię i gdy zamknie się oczy i wsłucha we wszystkie utwory pokolei - można stwierdzić, ze nie zmieniłoby się tam ani jednej nutki.

Choć w czasach intensywnej promocji płyty - pamiętam jak wszyscy "tłukli" Enjoy the Silence, i już do przesady był on lansowany, okazuje się że to nie taki pierwszy lepszy kawałek, pod publiczkę - o czym niech świadczy jeszcze lepsza - moim zdaniem - wersja 2004.

zagłosowałam na ..::Policy of Truth::.. dlatego,że za każdym razem gdy go słucham mam dreszcze - a teoria o sztuce coś mówi na ten temat :)
przede wszystkim ma mądre i głębokie, a może nawet ponadczasowe słowa.
CLEAn też również cudownym utworem, który jeszcze długo po jego usłyszeniu - brzmi w głowie... i to jest dopiero czad. :)

pozdrawiam :)


Recoil :) :))))<pozdro>


Pn gru 27, 2004 1:20 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 04, 2004 20:52 pm
Posty: 53
 
Post 
del..


Ostatnio edytowano Pt kwi 15, 2011 20:53 pm przez Recoil, łącznie edytowano 1 raz



Pn gru 27, 2004 11:26 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 19, 2004 19:22 pm
Posty: 468
Lokalizacja: Lublin
 
Post 
Uaaa... ciężko wybrać jak cholera...
No ale cóż, niech będzie World In My Eyes, chociaż jest to kawałek moim zdaniem tylko troszkę genialniejszy od wszystkich pozostałych (nie licząc 2 słabych punktów: wg. mnie PJ i Halo)


Wt gru 28, 2004 18:28 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 11, 2005 19:51 pm
Posty: 209
Lokalizacja: Toruń
 
Post 
Bezapelacyjnie Halo! Szczególnie zwrotki. To uczucie niepokoju, ta dręcząca niepewność, ten mrok w tle. Aż mi sie zimno robi jak tego słucham. Klasyczne DM. Uwielbiam to i chyba zaraz sobie zapodam...:)


Pn sty 17, 2005 17:58 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 589 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team