Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 589 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 30  Następna strona
Violator 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 10:03 am
Posty: 815
Lokalizacja: Ziębice
 
Post 
Odkrywam ten album na nowo słuchając wersji zremasterowanej. Przepięknie brzmi Policy Of Truth, podobnie Clean.

Ciekawy jestem jak ta zremasterowana wersja będzie smakować na słuchaweczkach podczas spacerku. Może jeszcze zdążę dzisiaj sprawdzić :)


So kwi 01, 2006 18:40 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 09, 2004 0:06 am
Posty: 158
Lokalizacja: http://thevolodymyr.mybrute.com
 
Post 
Halo, Waiting for the night i Enjoy, 3 pod rząd ułożyło się fajnie, ale tej jednej z nich nie potrafię wybrać
potrafię wybrać najsłabszą - Blue dress, dla mnie bez tego kawałka Violator spokojnie mógłby sobie istnieć

do tych naj dopiszę chyba jeszcze Sweetest perfection, za tą solówkę


N kwi 02, 2006 21:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 8:49 am
Posty: 119
Lokalizacja: takie małe w lubuskim
 
Post 
No cóż Violator to płyta epokowa - nic dziwnego że pisało się o niej, mówiło, grało aż do obrzydzenia - taki to już los wybitnych płyt . No. 1 - Clean. Idealne zakończenie płyty. Innego nie chcę.


Wt kwi 04, 2006 13:44 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 08, 2005 20:41 pm
Posty: 342
Lokalizacja: INOWROCŁAW/ Obecnie Zagłębie Miedziowe
 
Post 
Jak dla mnie VIOLATOR to najwieksza perła spod szyldu DM, ale pewnie nie tylko według mnie...W tym przypadku trudno mi było wybrać numer 1 z tego albumu, totez nie wybrałem zadnego utworu. VIOLATOR to po prostu rewelacyjny, doskonały album...no może mogło być więcej kawałków...VIOLATOR - SWEETEST PERFECTION! :D


Wt kwi 04, 2006 17:21 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 18, 2006 12:30 pm
Posty: 24
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
zawsze na każdym albumie mam maksymalnie czterech faworytów a na VIOLATOR są to World Halo Policy i Clean


Wt kwi 04, 2006 18:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 18:06 pm
Posty: 137
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórza ...
 
Post 
Waiting for the night - magiczny jest ten utwór. Dla mnie nr 1. "Violator" to druga płyta DM, z która się zetknęłam. To ona sprawiła, że zainteresowałam się tym zespołem i wsiąkłam w te klimaty. Inne piosenki też są dobre, niezwykle podoba mi się "Halo" w wersji koncertowej. Enjoy the silence, pomimo, że trochę już oklepane, nadal aktualne. I Clean jako ostatnia piosenka na płycie...


So maja 27, 2006 22:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 10:03 am
Posty: 815
Lokalizacja: Ziębice
 
Post 
Tylko 7 głosów na Sweetest Perfection boli. Zdecydowanie bardzo boli :?

I pomyśleć że przez dłuugi czas po ukazaniu się Violatora nie trawiłem tego utworu i notorycznie wciskałem przycisk next gdy się zaczynał....

Gdybym dzisiaj miał oddać swój głos w tej ankiecie, bezapelacyjnie poszedłby on na Sweetest Perfection. Jeden z nielicznych wokali Martina którego mogę słuchać non stop


N maja 28, 2006 11:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 26, 2006 10:10 am
Posty: 351
Lokalizacja: Strzyżów/Kraków
 
Post 
Z deczka niemozliwością bylo wybrac jeden ulubiony kawałek z Violatora ;) ale wybralem Policy Of Truth ::: moglem również wybrać World in my eyes, enjoy the silence, halo, clean, personal itp.
Ogólnie moglem wybrać wszystkie bo wszystkie zasługują na najwyższą ocenę nie wiedze w tej płycie zadnych minusów :):):) JEST GENIALNA !!! :nlmda: :nlmda: :nlmda: :nlmda: :nlmda: :nlmda:


Śr maja 31, 2006 20:54 pm Zobacz profil
 
Post 
Kurczę, że mnie tu jeszcze nie było :D

Wybrałam Policy, bo obok NI i IYR to moja perełka. Ale ogólnie to nie ma takiego kawałka na Violator, który byłby nawet bardzo dobry.

WSZYSTKIE SĄ REWELACYJNE :D :D :D


Cz cze 01, 2006 6:31 am

Dołączył(a): Pn sty 23, 2006 22:56 pm
Posty: 45
 
Post 
cały Violator to jest czad wiec jak zwykle nie wiadomo co zaznaczyć. Postawiłem na Clean ale Waiting For The Night to moja druga ukochana. Nietaktem było by nie wspomnieć o HALO - szaleństwo. A Personal Jesus????no właśnei.... więc zaznaczam całą płytę


So cze 24, 2006 17:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 26, 2006 10:10 am
Posty: 351
Lokalizacja: Strzyżów/Kraków
 
Post 
Według mnie bardzo dobra płyta na niej sie własnie wychowałem. Ma świetne kawałki - " enjoy the silence " , " policy of truth " , "World in my eyes " , " Clean" i reszta inne.
POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH FANÓW Depeszów od mojego brata który Depeszów słucha już 16 lat :):):) od '90 :roll: allle ten czas leci :cry:


Pn cze 26, 2006 20:22 pm Zobacz profil
 
Post 
No a ja na Personal Jesus zagłosowałam.Chociaż teraz gryzie mnie sumienie, że World in my eyes pokrzywdziłam :D
Jakoś Personal Jesus mi się kojarzy z przyjacielem.
Te modlitwy mi się jakoś kojarzą ze zwierzeniami.


Pt lip 14, 2006 19:16 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 04, 2006 12:00 pm
Posty: 671
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Ta płyta jest dla mnie zbyt idealna bym mogła wybrać jedną!! Dla mnie to niewykonalne... Cała płyta tworzy pewną całość, której nie potrafię oddzielić!!!

Arcydzieło
:brawo:


So lip 15, 2006 19:30 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N lis 20, 2005 12:20 pm
Posty: 62
Lokalizacja: Lubin
 
Post 
Zadziwia mnie pozycja Personal Jesus. Chyba głosujący chcieli się popisać oryginanością.


Pt lip 21, 2006 8:33 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 26, 2006 10:10 am
Posty: 351
Lokalizacja: Strzyżów/Kraków
 
Post 
Tylko 4 głosy na Blue Dress :( najlepsze jest to przejscie z BD na Clean
bosskie :) tak jak cała płyta. Tu ankieta chyba nie ma sensu no chyba ze na 9 głosów :D :) bo kazdy utwór to mistrzostwo swiata :)


Pt lip 21, 2006 10:36 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:29 am
Posty: 1258
 
Post 
bezwatpienia najlepsza plyta w historii Depeche Mode. chlopaki w bezlitosny sposob udowodnili ze rok 1990 nalezal do nich. ciezko wybrac ulubiony kawalek poniewaz plyta za kazdym razem smakuje inaczej, a slabych numerow po prostu brak...


Pt lip 21, 2006 15:16 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 11:51 am
Posty: 121
Lokalizacja: WIMS
 
Post 
Waiting for the Night-piękna piosenka spokojna cudowna podoba mi się elektronika i głos gahana Night


Śr sie 02, 2006 10:14 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 589 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team