Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona
All That's Mine 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1904
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: All That's Mine
Pod względem aranżacyjnym, zdecydowanie Violator się kłania. Niestety, kompozycja mierna i porównywanie tego do Heaven, lub pisanie że ATM jest na wyższym poziomie niż Heaven, to wg mnie nieporozumienie. Elektronika fajna, ale bez dobrej kompozycji efekty same nic nie załatwią... :)


Cz sty 31, 2013 15:04 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 04, 2006 22:55 pm
Posty: 202
Lokalizacja: ŁODZ
 
Post Re: All That's Mine
Jezeli taka bedzie calosc ,to jestem spokojny.


Cz sty 31, 2013 15:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 31, 2007 18:40 pm
Posty: 122
 
Post Re: All That's Mine
Utwór świetny, zresztą zawsze wg mnie b-side były wyjątkowe ale to tylko moja ocena.


Cz sty 31, 2013 19:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 27, 2013 16:59 pm
Posty: 417
 
Post Re: All That's Mine
depesbe napisał(a):
Pod względem aranżacyjnym, zdecydowanie Violator się kłania. Niestety, kompozycja mierna i porównywanie tego do Heaven, lub pisanie że ATM jest na wyższym poziomie niż Heaven, to wg mnie nieporozumienie. Elektronika fajna, ale bez dobrej kompozycji efekty same nic nie załatwią... :)


Ale brednie, stary mów za siebie :lol:


Cz sty 31, 2013 20:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: All That's Mine
gdyby włączyć sam instrumental w OTM , to większość rozpozna brzmienie DM a odłączając Gahana od Heaven pewnie maks 1/10 słuchaczy może skojarzyć to z brzmieniem DM. Nie oznacza to od razu, że to właśnie OTM powinno trafić na 1st side z 1 singla z Delty, ale ma w sobie potencjał i każdym odsłuchem zyskuje.
Po odsłuchaniu DG wraz z Soulsavers sam pisałem, że cała płyta w takim brzmieniu była by mile widziana, teraz jednak wiem, że byłby to niesamowity niedosyt, bo brzmienie DM to elektronika, a akustyki mogą być jedynie uzupełnieniem dla corowego brzmienia DM.
OTM mimo wielu mankamentów ma odwieczny pierwiastek depeszowy a Heaven ma voice mr Gahana a pierwiastek DM gdzieś uleciał.


Cz sty 31, 2013 21:28 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 20, 2009 23:29 pm
Posty: 1007
 
Post Re: All That's Mine
- Welcome To My World: Fantastic Dave vocal, great opener.. Most powerful song in the album.

- Angel: After listening all the songs, now I understand more why they choose this one for press conf. Explains the overall vibe of the album.

- Heaven: Why not double the tempo? Nice one but too slow...

- The Secret To The End: Hits you directly to the face. Nice one.. Great Dave vocals again. Bombastic

- My Little Universe: Electro-mania... Nice duet but weak song.

- Slow: Nothing special, ok song.

- Broken: One of the best Martin songs in the last 2-3 albums.

- The Child Inside: Another Martin song. Ok, but Not as good as broken though. Why one after each other?

- Soft Touch/Raw Nerve: Instrumental

- Should Be Higher: They clearly wanted to get SOFAD sound with this one. Did they manage? Well...

- Alone: Another slow song...!! Not bad though.

- Soothe My Soul: Instrumental

- Goodbye: Of course album closer is another slow one... Great Dave vocals once again.


Cz sty 31, 2013 21:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 18, 2011 0:30 am
Posty: 330
Lokalizacja: Poznań/Vienna
 
Post Re: All That's Mine
Z b-side'ów ostatnich płyt powinien powstać alternatywny album. Newborn, Ghost, The Sun.., All That's Mine...


Cz sty 31, 2013 21:44 pm Zobacz profil
 
Post Re: All That's Mine
Po kilkukrotnym przesłuchaniu Heaven i All that's mine stwierdzam, że to drugie o wiele lepsze. :brawo:
Czuć prawdziwe Depeche Mode! Heaven zbyt nostalgiczne, widać w tym wielki wkład Gahana i jego ost współpracę z Soulsavers
Jednakże czekam na kolejne niespodzianki :)
:idea:


Cz sty 31, 2013 22:31 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 13:37 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Alan wracaj ...
 
Post Re: All That's Mine
Dziwna piosenka, taka "potrzaskana", jakby nie mogli się zdecydować.
Aż się prosi o wyrazistszą melodię i mocne pierd... w refrenie a są jakieś sinusoidy.
Zmarnowany potencjał.


Cz sty 31, 2013 23:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 11, 2005 22:56 pm
Posty: 147
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: All That's Mine
W ATM słychać stare DM, czuje się lata 80-te. Trochę zresztą jak w SOTU (tam może w nie zawsze dobrym wydaniu ;) ).
Jednak ciesze się, że to B-side, bo Heaven w tym starciu wygrywa;) I jednocześnie cieszę się, że nie wchodzi na album, co może sugerować, że album będzie raczej w innym stylu, nie taki bardzo w sosie lekko-popowo-elektronicznym a'la SOTU;)


Pt lut 01, 2013 1:56 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 16:41 pm
Posty: 233
 
Post Re: All That's Mine
Lost like me... to jest jeden z najpiękniejszych fragmentów Depeche Mode.
Uwielbiam ten kawałek dalej tak samo.


Pt lut 01, 2013 10:51 am Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3719
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: All That's Mine
Ja uwielbiam jak Dave i Martin razem śpiewają refren. Pięknie to wyszło.


Pt lut 01, 2013 10:53 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 21, 2006 23:21 pm
Posty: 277
Lokalizacja: Vanilla Sky
 
Post Re: All That's Mine
Dave ma świetny głos, swoją tonacją podkreśla sens tego utworu. Martin w refrenie, bardzo dobre uzupełnienie.
Fajny elektroniczny kawałek. Nie wzbudził, aż takiego wrażenia jak Heaven. Mam osobiście takie uczucie, jakby powstał jako wycinka przy pracy z innych kawałków. Trochę z tego, trochę z tego i jest całość.


Pt lut 01, 2013 11:06 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1904
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: All That's Mine
Delta Machine napisał(a):
depesbe napisał(a):
Pod względem aranżacyjnym, zdecydowanie Violator się kłania. Niestety, kompozycja mierna i porównywanie tego do Heaven, lub pisanie że ATM jest na wyższym poziomie niż Heaven, to wg mnie nieporozumienie. Elektronika fajna, ale bez dobrej kompozycji efekty same nic nie załatwią... :)


Ale brednie, stary mów za siebie :lol:


Po co takie teksty piszesz? Równie dobrze mogę teraz o twoim tekście napisać, że to brednie, przecież napisałem - wg mnie. Dopiero co się zarejestrowałeś(jak ja zresztą) i zaczynasz gwiazdorzyć nickiem i pisaniem bez argumentów przy użyciu wycieczek osobistych o bredniach? Nie podoba Ci się jakiś wpis, to dyskutuj z nim merytorycznie a nie wyskakujesz z takim napięciem, niby z uśmiechem. Spokój i dyskusja bez obrażania jest najważniejsza... :nie:


Pt lut 01, 2013 13:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3694
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: All That's Mine
biorąc pod uwagę całość-brzmienie,produkcje to dla mnie najlepszy utwór DM od czasu singlowej wersji Freelove

były od tego momentu z lepszym potencjałem,ale zniszczone produkcyjnie,ten utwór brzmi rewelacyjnie.

no i wokal Davea-tak to powinno być zawsze ,czyściutko,bez przesterów,z pogłosem-miodzio.

tak jak nie napalałem się na płyte to teraz zaczynam się napalać-to wreszcie zaczyna brzmieć jak DM a nie trzeszczenie starych kalesonów.


Pt lut 01, 2013 17:01 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 10, 2007 0:54 am
Posty: 3087
Lokalizacja: Piastów/Warszawa
 
Post Re: All That's Mine
Krzysiek..... Tobie się podoba? Wszelki duch.... :wink:
Nareszcie! :beer:


Pt lut 01, 2013 17:29 pm Zobacz profil
 
Post Re: All That's Mine
Ten utwór działa jak narkotyk ... :banana: :banana: :banana: Pamiętam jak '' Wrong '' wyszedł to mniejsza dawka słuchania była niż w przypadku ukochanego '' All That's Mine '' :) dziwi mnie dlaczego to jest akurat b-side. Przy refrenie są ciary niesamowite i pierwsze co mam na myśli - new violator style :) :fletch:


Pt lut 01, 2013 18:06 pm

Dołączył(a): So sty 05, 2013 20:44 pm
Posty: 118
 
Post Re: All That's Mine
słuchasz na jutubie? chyba się wydałeś, bo widzę Twój komentarz o "new violator style" :D
dla mnie to jest właśnie DM, czyli elektronika! jak na b-side to niezły i miło się słucha :)


Pt lut 01, 2013 18:14 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So gru 29, 2012 1:03 am
Posty: 9
 
Post Re: All That's Mine
Słucham tego kawałka nieustannie :brawo:


Pt lut 01, 2013 18:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 10:29 am
Posty: 1264
 
Post Re: All That's Mine
Easy tiger napisał(a):
na All that's mine DM brzmia zupełnie jak zespoły które ich nasladowały...

to stwierdzenie wlasciwie wyczerpuje temat. nie cierpie epigonow DM, a DM nasladujacych swoich epigonow w szczegolnosci ;)


Pt lut 01, 2013 18:59 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team