SPIRITS in the Forest 
Autor Wiadomość

Post SPIRITS in the Forest
Nowe wydawnictwo koncertowe (DVD/BR) już niebawem na naszych ekranach i głośnikach :D :fletch: :nlmda: Tu zamieszczajmy informacje o nowym projekcie pt. - SPIRITS in the Forest - za całość odpowiada Anton więc powinniśmy być spokojni... :wink:

http://www.spiritsintheforest.com

Obrazek

Śr wrz 18, 2019 21:23 pm Zobacz profil

Post Re: SPIRITS in the Forest
W 2017/2018 Depeche Mode wyruszyło w trasę koncertową Global Spirit Tour, w której wystąpili z ponad 3 milionami fanów na 115 koncertach na całym świecie. Ten nowy, efektowny film, wyreżyserowany przez nagradzanego twórcę i wieloletniego współpracownika artystycznego Antona Corbijna, oddaje energię i spektakularny występ zespołu podczas ostatniej trasy koncertowej, a także pozwala lepiej przyjrzeć się, jak ich muzyka i występ w Berlinie zostały wplecione w życie ich wyjątkowych fanów.

Poprzez głęboko emocjonalne historie sześciu wybranych fanów, film pokazuje nie tylko, jak ale i dlaczego popularność i znaczenie zespołu stale rosną w trakcie ich kariery. Film zapewnia wyjątkowe spojrzenie na niesamowitą moc muzyki do budowania społeczności, aby pokonać przeciwności losu i stworzyć powiązania między językiem, lokalizacją, płcią, wiekiem i okolicznościami.

Depeche Mode: SPIRITS in the Forest to pomysłowo nakręcony i fachowo zredagowany film, który wykracza poza typowy film koncertowy, łącząc radosne występy muzyczne, nakręcone podczas ostatnich koncertów Global Spirit Tour w słynnej berlińskiej Waldbühne , z kameralnym dokumentem materiał nakręcony w rodzinnych miastach fanów na całym świecie.

Film trwa 95 minut będzie też oddzielnie koncert na BR i netfliksach :D (ale nie wiem czy cały) :fletch: :nlmda:

Cz wrz 19, 2019 17:49 pm Zobacz profil

Podobno 21 listopada ma być w kinach, ciekawe czy z polskim tłumaczeniem. Poszedłbym z synem a on po angielsku słabo.

Cz wrz 19, 2019 22:25 pm Zobacz profil

Jest już zwiastun od dawna: https://www.youtube.com/watch?v=aoVj78vuVZ0 :lol: :P

Pt wrz 20, 2019 0:14 am Zobacz profil

W takim razie czekamy. Szkoda (i nie tylko mnie), że to nie będzie typowa koncertówka, tylko dokument. Jest jakaś data premiery samego wydawnictwa? Bo może nie doczytałem.

Pt wrz 20, 2019 10:32 am Zobacz profil

pierwsze wzmianki:

https://www.spin.com/2019/09/depeche-mo ... he-forest/

So wrz 21, 2019 23:09 pm Zobacz profil

Szkoda że zespół uczepił się nogawki Antona Corbijna jak bezpański kundel.
Jak dla mnie - w subiektywnej opinii - ostatnia WIELKA RZECZ jaką Anton zrobił dla DM to oprawa graficzna i video związane z Songs of Faith and Devotion oraz Devotional.
Późniejsze eksperymenty, może nie są słabe ale nie są też niczym wybitnym.

Mam nieodparte wrażenie że w przypadku współpracy Antona z innymi zespołami efekty jego pracy są ciekawsze. Bardziej różnorodne. Odkrywcze.
Natomiast współpraca z Depeche Mode to coraz większy minimalizm.
Od kreatywnego i twórczego artysty, fotografa, grafika, wymagam czegoś więcej niż 30letniego rozczulania się w stylu "łał, popatrz, jakie piękne corbijnowe ziarno" albo "znowu celowo pierwszy plan w rozmyciu, jakie to wszystko przemyślane"

Myślę, że - może się mylę - gdyby współpraca zespołu zaczęła się w tym dziesięcioleciu to już dawno by się skończyła. Gdzieś tak pomiędzy biegającymi pudelkami na wizualizacji do Precious a kroczącymi świniami na wizualizacji do Enjoy the Silence.

Nie ukrywam: czekam, ale już tylko z ciekawości

Wt wrz 24, 2019 11:30 am Zobacz profil

Mylisz się - moim zdaniem oczywiście. Słabo sobie wyobrażam DM bez talentu Antona. Dobrym przykładem jest Live In Milan. Trasa fantastyczna ale DVD beznadziejne. To właśnie tam masz rozmazane i drgające obrazy i inne takie. To Anton stworzył "wizualizację" DM, że tak napiszę. Przed Antonem większość "obrazów" DM to papka jaiej było pełno w latach 80'. Ma rozpoznawalny styl, którym szczęśliwie podzielił się z DM, i który oni świetnie przyjęli. Zagrało między nimi po prostu. Anton wiedział, że ma do czynienia z wielkim artystą jakim jest Martin i odwrotnie. Zresztą nie tylko DM poznali się na jego talencie. Nie bez przyczyny tworzył i tworzy filmy, teledyski, zdjęcia dla największych. Nie będę tu wymieniał tychże bo każdy kto ma pojęcie o wyobrażeniu to wie. Ten gość jest na "rynku" z sukcesami od prawie 40 lat. Świetnie, że do dzisiaj jest kreatywny i potrafi "ogarnąć" do każdej trasy DM nowe wizualizacje. Chciałbyś ciągle ogladać to samo? Zresztą każda trasa ma inny koncept i wymaga nowego podejścia. Kończąc chcę tylko dodać, że bez Antona byłoby być może dla Ciebie lepiej. Pamiętaj jednak, że lepsze jest wrogiem dobrego. Serdecznie pozdrawiam.

Wt wrz 24, 2019 16:31 pm Zobacz profil

Ja się zgadzam troszeczkę z @exciter69 ale osobiście uważam ze były jeszcze całkiem niezłe przebłyski po devo . ULTRA (moj ulubiony okres wizualny DM) :8): Paryż fotomontaż ale robi wrażenie (oprawa excitera też w punkt) Rewelacyjne rowniez jedne z moich ulubionych foty do Playing oprawa sceniczna i wizualki do Delty bomba. Poczekajmy na kinowy pokaz i ocenimy Spiritus Sanctus z perspektywy czasu. Ale też nie ukrywam ze fajnie by było zobaczyć współprace chłopaków z nowymi ludźmi jest na rynku kilka znanych i cenionych w branży video nazwisk z którymi jeszcze nie współpracowali i nie mam tu na myśli takich "magików" jak Uwe Flade czy Blue Leach :P

Wt wrz 24, 2019 23:48 pm Zobacz profil

tymczasem pierwsze screeny nie powalają to jest 4K ?? :roll: :

https://trafalgar-releasing.com/press-r ... he-forest/

https://www.siff.net/assets/images/CINE ... 00x900.jpg

https://www.siff.net/year-round-cinema/ ... the-forest

Ostatnio edytowano Cz wrz 26, 2019 18:29 pm przez dK, łącznie edytowano 1 raz

Śr wrz 25, 2019 1:11 am Zobacz profil

Po ostatnim Berlinie to ja raczej nie jestem spokojny.Nic na razie nie wiadomo o formatach wydawniczych.

Śr wrz 25, 2019 13:37 pm Zobacz profil

Polski zwiastun :nlmda: :fletch: https://www.youtube.com/watch?v=VyQde-k ... e=youtu.be

Cz wrz 26, 2019 16:33 pm Zobacz profil

swietnie polskie napisy,moge isc z zoną :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zajarany juz jestem "waiting for the night" do zobaczenia w kinie :nlmda:

Cz wrz 26, 2019 19:36 pm Zobacz profil

Albo naprawdę jestem ślepy, albo nie widzę ceny biletu. :? :roll: Autentycznie. Może mi ktoś napisać, po ile to cuś? Wchodzę w mapkę i nic. Na razie nie kupuję z powodów osobistych. Będę wdzięczny.

Pt wrz 27, 2019 10:38 am Zobacz profil

Bilet 25 zł. Ale w części kin nie można jeszcze zakupić, można podać emaila a jak będzie to dają znać

Pt wrz 27, 2019 12:12 pm Zobacz profil

Dzięki wielkie! Nie wiem, czy to wina ustawień neta tam, gdzie korzystam...być może.

Pt wrz 27, 2019 15:49 pm Zobacz profil

Wracając do tematu chcecie poznać bohaterów biorących udział w filmie ?? ich historię znajdziecie na facebooku DM w słynnej akcji "takeover"

Liz : dzień 42
Carine : dzień 292
Dicken / Milan / Korben : dzień 3
Daniel : dzień 2
Indra : dzień 145
Cristian

Nie jestem pewny i nie chce mi się ich wszystkich szukać , ale generalnie w Berlinie spotkała się też spora grupka "takeoversów" :

https://jennarobbins.com/2019/03/depech ... ars-later/

Wt paź 01, 2019 20:32 pm Zobacz profil

Ide z moja rodzina. Nie moge sie do czekac.

Pn paź 07, 2019 21:22 pm Zobacz profil