Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Najgorsze utwory - albumy DM 
Autor Wiadomość

Post Re: Najgorsze utwory - albumy DM
To określenie jest niedpowiednie. Nie ma najgorszych utworów. Mogą do mnie po prostu nie przemawiać, bywają wręcz słodziaśne :-) , zahaczające o kicz. natomiast niezmiennie się wzruszam i drżę na inne. Zawsze to pokazuje ścieżkę ich twórczego rozwoju. Uwielbiam, cóż mogę powiedzieć.......odpływam i koniec. KOCHAM MOCNO i na zawsze :-)

Wt lut 13, 2018 17:55 pm Zobacz profil

Dla mnie nie ma sensu wyciągać "białego kruka" z każdego albumu, zważywszy na to, jak zróżnicowany jest poziom poszczególnych płyt. Dodam tyle, że wszystkie lubię, mniej lub bardziej, a wyciągnę swoje typy z ogółu:
- Just Can Get Enough - za to że znów zaczęli to wałkować na koncertach i składankach. Jeśli koniecznie grać coś z S&S, to wolałbym Tora lub Photographic.
- I Feel Loved - niemiła niespodzianka na Exciter, stricte-dyskotekowy numer po tylu latach poważnego grania.
- Hole To Feed - kolejny parkietowy wałek, gdzie dudniący wstrętny rytm wybija się na pierwszy plan psując koncepcję melodyczną.
Tyle z głównego nurtu - albumów. O B-sidach i remixach nie będę się rozpisywać.

Śr lut 14, 2018 23:51 pm Zobacz profil

Wymienię albumami, bo żadna piosenka mi się nie podoba

*Speak and spell
*A broken frame
*Ultra
*Exciter
*Playing the angel
*Sounds of the universe
*Delta machine
*Spirit

Pn lut 19, 2018 1:11 am Zobacz profil
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2