Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 353 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna strona
Martin Gore - MG 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz cze 10, 2004 17:11 pm
Posty: 150
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Martin Gore - MG
Pięknie wchodzi w ucho......amen :8):


Śr kwi 29, 2015 18:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 13:37 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Alan wracaj ...
 
Post Re: Martin Gore - MG
http://muzyka.onet.pl/rock/martin-gore- ... zja/tlxdwv
Recka Gzyla ;)


Śr kwi 29, 2015 20:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Martin Gore - MG
Chodzi o to że "pan" depesbe atakuje wszystkich którym album się podoba i chyba za życiowy cel postawił sobie udowodnić wszystkim jaka płyta jest słaba, nic tu po recenzjach z pism które na co dzień zajmują się elektroniką.


Śr kwi 29, 2015 22:37 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 10, 2009 21:59 pm
Posty: 143
Lokalizacja: Gietrzwałd/Warszawa
 
Post Re: Martin Gore - MG
Chyba najlepszą recenzją będzie ta, którą sami wystawicie tej płycie?:) Tak naprawdę moim zdaniem czytanie recenzji jest trochę bez sensu, bo albo Ci się podoba dana płyta albo nie i nawet najbardziej przychylna recenzja tego nie zmieni prawda?


Cz kwi 30, 2015 7:17 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Martin Gore - MG
Album przesłuchany....i cóż mogę powiedzieć od siebie...wczoraj mój przyjaciel jak tego słuchał, to walił takie śmieszne komentarze z czym mu się jaki dźwięk kojarzy, że aż żałuję, że sobie tego nie zapisałem :wink: Powiem tak-nie podoba mi się taka muzyka, nie trafia do mnie kompletnie. Uszy mnie bolały(słuchawki) a komentarz jaki mi przyszedł do głowy tuż po, brzmi tak "What a piece of shit!!!". Tak samo jak VCMG nadaje się IMO albo na prezent dla wroga, albo...wiadomo gdzie. Staram się spojrzeć szerzej i wiem, że ta płyta nie trafiłaby kompletnie do kogoś, kto nie słucha DM albo do kogoś, kto zaczyna przygodę z zespołem. Nawet nie do wszystkich fanów. Jeśli ktoś lubi SOTU czy Deltę, to chyba polubi to. Inni obejdą się smakiem. I dalej piszę od siebie-ostatni album, który mnie zachwycił z tego obozu, to Klepsydra. I chyba długo się nic nie zmieni w tej kwestii. No chyba że jednak...ale patrząc na to co wyprawiają, śmiem wątpić. Nie kupię tego czegoś. Jak będzie za jakiś czas przecena na jakieś 20 złotych, to się zastanowię.

Kurcze, naprawdę szkoda...jak sobie przypomnę Bjork, Mary Komasę...ostatnią płytę Alison...taka elektronika to skarb.


Cz kwi 30, 2015 9:37 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 13:37 pm
Posty: 364
Lokalizacja: Alan wracaj ...
 
Post Re: Martin Gore - MG
Jedyna nadzieja w Alanie, zarówno solo jak i w DM :).
Trzeba go zdopingować, wtedy nie będzie narzekań :).


Cz kwi 30, 2015 10:35 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 9:37 am
Posty: 527
Lokalizacja: Świdnik -Lublin
 
Post Re: Martin Gore - MG
FM przepraszam a co wspólnego ze sobą mają SOTU i DELTA??? :shock: Oprócz oczywiście producenta i samego DM. Stylistycznie i brzmieniowo to przecież odległe galaktyki :roll:


Cz kwi 30, 2015 11:40 am Zobacz profil
 
Post Re: Martin Gore - MG
Płytka odebrana z media markt i przesłuchana w całości :)
Brink, Swanning, Crowly, Hum i Spiral do mnie przemawiają wysoko.
Opakowanie tekturowe tragedia :|


Cz kwi 30, 2015 19:00 pm
 
Post Re: Martin Gore - MG
Może rzeknę coś o płycie. Potwierdzę zdanie poprzedników, spodoba się naprawdę niewielu. Może dlatego, że nie ma wokalu, nie ma melodii, nie powoduje jęków zachwytu ani wzruszeń :wink: Jednak - jest to coś innego, coś nowego. I osobiście wolę takie eksperymenty niż trzeciego Counterfeita, który prawdopodobnie i tak kiedyś powstanie.
Ah, no i zadziwiająco dużo jest podobieństw: Brink - odrzut z VCMG, Pinking - płyta "1+2" Recoil, Elk - klimat Easy Tiger, no i plus te skojarzenia z poprzednich stron. Sporo tego :)


Pt maja 01, 2015 10:05 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 19, 2003 23:33 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Gliwice
 
Post Re: Martin Gore - MG
Tylko dlatego, że to "dziecko" Marina przesłuchałem drugi raz. Chciałem napisać, że to bardzo słabe ale zostanę tylko przy tym, że do mnie nie przemawia taka nuta. Lekki zawód podobny jak ostatni Pink Floyd, zbiór jakby nie dokończony.. który za free mógłby być udostępniony do odsłuchu jako ciekawostka muzyczna. Wiem, że wielu się będzie podobać i ok. Pewnie jeszcze posłucham ;-) w końcu to Martin Gore.

Pozdrawiam wszystkich i nie obrażajcie się z powodu różnicy gustów ;-)


Pt maja 01, 2015 13:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 31, 2014 3:47 am
Posty: 155
Lokalizacja: centrum
 
Post Re: Martin Gore - MG
Martin o albumie: https://www.youtube.com/watch?v=Ixp8OyiMCR8


Pt maja 01, 2015 19:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Martin Gore - MG
Cytuj:
Idealna kandydatura na najbardziej niepotrzebny album roku. 16(!!!) muzycznych miniaturek - syntezatorowych "pierdziuszek", które ani nie porywają, ani nie bolą. Są w zasadzie idealnie... niezauważalne, wprasowane w nurt smętnego odgrzewania klimatów a la wczesne lata 80te przed podstarzałych pionierów nowej fali. Żeby tu jeszcze jakieś minimum nowatorstwa odnaleźć, jakąś odrobinę pikanterii, jakiś elektryzujący element "depeszyzmu", który wyniósł Gore'a z zespołem na pozycję nr 1 w całym katalogu muzyki powstałej po 1980 r. - Niestety, można posłuchać. Raz, a nawet drugi, może i trzeci. Tylko... po co?...

Nie mój tekst, ale się z nim utożsamiam w 100 %. Więcej w temacie albumu MG nie będę pisał.


So maja 02, 2015 20:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 15:59 pm
Posty: 795
Lokalizacja: Alan nie wracaj....
 
Post Re: Martin Gore - MG
luna, świetny wywiadzik, ogólnie muszą przyznać że sam pomysł ze streamem był rewelacyjny, a i jakość samego streamu zaskakująco dobra. Wreszcie przesłuchałem Vinyl, brzmi świetnie. Mam nadzieję że będzie jeszcze jakaś EP'ka.


N maja 03, 2015 13:58 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 05, 2012 21:25 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Mokrzesz
 
Post Re: Martin Gore - MG
No cóż ,jeśli miałbym oceniać album bo liczyłem na nową płytę w stylu Depeche Mode to byłbym zawiedziony( nie liczyłem solo to solo ) .Już po Europa Hymn wiadomo było czego się spodziewać ....Zawsze lubiłem elektronikę i trawię ten album (mogę posłuchać bez bólu ).Nie jest to album ,który ma zawojować listy przebojów i przysporzyć nowych fanów Martinowi .Ma czas , lubi eksperymentować ,rozwijać swoją pasję (stać go na to )... Czy sprzeda 100 sztuk czy 1000000 sztuk to i tak bardziej liczy się dla niego własna satysfakcja i rozwój pasji (dla mnie pewnie by tak było) .Prawdą jest że gdybym nie znał Depeche Mode pewnie nawet nie wiedziałbym kim jest MG ....... :nlmda:


N maja 03, 2015 21:38 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So lut 07, 2009 12:40 pm
Posty: 350
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Martin Gore - MG
Album bardzo pasowałby jako soundtrack do gry science-fiction rpg. Sam w sobie to raczej cienizna.


N maja 03, 2015 22:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 05, 2005 13:01 pm
Posty: 147
 
Post Re: Martin Gore - MG
A jak u Was z dostępnością płyty? Poproszę również o opis jak wydana jest wersja Cd, może jakieś foto.... z góry dziękuję.


Wt maja 05, 2015 6:30 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 23:17 pm
Posty: 79
 
Post Re: Martin Gore - MG
We Wrocławiu w Pasażu Grunwaldzkim w Empiku i Saturnie ni ma. W Galerii Dominikańskiej w Media Markcie jest. Wykonanie fatalne, cienki kartonik z ekologicznej tektury z makulatury. Z tyłu wypukłe litery. Dla mnie nie było warte wydania 50 PLNów za takie wykonanie i zawartość. Jak stanieje to kupię. Muzyki negatywnie nie oceniam, dla mnie po prostu jest średnia, szału nie robi.


Wt maja 05, 2015 14:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 25, 2013 20:42 pm
Posty: 264
 
Post Re: Martin Gore - MG
arab23 napisał(a):
No cóż ,jeśli miałbym oceniać album bo liczyłem na nową płytę w stylu Depeche Mode to byłbym zawiedziony( nie liczyłem solo to solo ) .Już po Europa Hymn wiadomo było czego się spodziewać ....Zawsze lubiłem elektronikę i trawię ten album (mogę posłuchać bez bólu ).Nie jest to album ,który ma zawojować listy przebojów i przysporzyć nowych fanów Martinowi .Ma czas , lubi eksperymentować ,rozwijać swoją pasję (stać go na to )... Czy sprzeda 100 sztuk czy 1000000 sztuk to i tak bardziej liczy się dla niego własna satysfakcja i rozwój pasji (dla mnie pewnie by tak było) .Prawdą jest że gdybym nie znał Depeche Mode pewnie nawet nie wiedziałbym kim jest MG ....... :nlmda:

Chyba najbliżej mi do w/w opinii -dalej, wg. mnie letnia "kranówka": ni grzeje, ni ziębi. Co do Marcina oczekiwania miałem większe, z drugiej zaś strony ucho przychylniejsze, bo to Marcin właśnie. Gdyby nie jego osoba to obok tej płyty przeszedłbym obojętnie. Kilka dźwięków zachwyca, ale całość...
może przy kolejnym odsłuchu zyska?
:?:


Wt maja 05, 2015 18:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 31, 2014 3:47 am
Posty: 155
Lokalizacja: centrum
 
Post Re: Martin Gore - MG
Seth Gecko napisał(a):
A jak u Was z dostępnością płyty?


Z tego co się orientuję, to w Łodzi można ją dostać w Empiku w Manufakturze i w Galerii Łódzkiej. Niestety w Porcie Łódź brak.


Śr maja 06, 2015 9:11 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 05, 2005 13:01 pm
Posty: 147
 
Post Re: Martin Gore - MG
Dziękuję za info. Rozumiem, że opakowanie w wersji cd nie różni się od opakowania cd darowanego z winylem? Jeżeli tak to chyba lepiej zakupić winyl....


Śr maja 06, 2015 16:04 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 353 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team