Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1094 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 55  Następna strona
Dave Gahan i Soulsavers 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 27, 2012 16:28 pm
Posty: 39
Lokalizacja: sosnowiec
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
dla mnie teksty sa wazne zwykle siegam po tlumaczenie jak mi sie kawalek podoba
PODOBA MI SIE OKRUTNIE TEN NOWY KAWALEK I SOLOWE ALBUMY DAVEA TEZ!!!
nikt nie ma do was pretensji ze wam sie cos nie podoba wkurzajace jest wasze tlumaczenie i odnoszenie tego do zespolu TO PROJEKT SOLOWY!!!!!!!!!


Cz maja 10, 2012 17:05 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
no to nawet nie jest projekt solowy, to występ gościnny ;)


Cz maja 10, 2012 17:06 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 27, 2012 16:28 pm
Posty: 39
Lokalizacja: sosnowiec
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
nancy boy napisał(a):
no to nawet nie jest projekt solowy, to występ gościnny ;)

:lol: :brawo:


Cz maja 10, 2012 17:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 14:50 pm
Posty: 134
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
Ja pierdziele, ja chyba pisze po chińsku:)))Tak to tylko występ gościnny, a teksty -czyli spory kawałek duszy Davida- Waszego idola- też gościnnie zaistniały w Jego głowie i potem je oddal Soulsavers jako prezent od goscia i teraz to sa przemyslenia Soulsavers:))))))
Guz tez byl goscinny, tylko sie potem wylogowal szczesliwie z systemu:)))))Teraz jak chce sie ze swoimi fanami podzielic to musi jeszcze raz nagrac muzyke do tych tekstow z DM i jeszcze najlepiej z Alanem Wilderem , zeby wrocil bo tak to nie wiadomo kto kupi nowy album, ktory juz czasem jest troche jechany ze wzgledu na osobe producenta:))))))
Sednem postow bylo to , ze Was osoba Davida w ogole nike interesuje , moglby to byc robot, cyborg o Jego wygladzie z Jego dziarami i kreceniem tylkiem , nawet lepsza wersja bo taka ktora sie nie boi po Warszawie chodzic i pozowac do fotek:)))))

Można myśli Davea konsumpcyjnie potraktować , nie mają znaczenia, nie jesteście ciekawi osobowosci Davida bo nie jest tego wart, zeby sie z tym zaznajomic, sobie Jego kawalek bierzecie taki jaki Wam odpowiada:)))zaczepiste Pudelkowe podejscie do tworcy:)))))"Polskie forum beznamietnych konsumentow Depeche Mode"- powinien byc jeszcze dzial "praw ochrony konsumenta":))))-wtedy mozna by napisac wniosek i reklamacje z powodu braku Alana:)
Można potem wołać do Davida "you are a part of my life" przed hotelem i mu dupe zawracac:)))) , ale miec w D co mu w duszy gra:)))Super podejscie...
A tutaj , co juz bylo , ale chyba wiekszosc tylko patrzyla ze ma t shirt i jeansy i czy ma brode i czy jest siwy czy nie:

http://www.rollingstone.com/music/news/ ... m-20120301

"You are a part of my life"- mase osob taki tekst stosuje, dobre sobie...-chyba czescia garderoby w postaci butow, kurtki i spodni sprzed ponad 20 lat:)Czyli bycie fanem to wybranie i skonsumowanie jak w salonie samochodowym:)

Czyli jak kiedys bedzie program komputerowy w którym wpiszecie sobie np."Alan" , dodacie potem swoje gusta muzyczne do tego 1 kliknieciem i ten program bedzie mial wpisane wszystkie dokonania muzyczne Alana -bedzie je w dodatku miksowal z Waszymi preferencjami, na ktorych podstawie bedzie mogl samodzielnie komponowac nowe utwory w minute tak jakby to robil Alan z Waszymi radami to sobie stworzycie na zamowienie utwor DM i bedziecie Polskimi Fanami DM:)))))Dobre!!!!:)))))

Jak chodzi głównie o muzykę i kochacie Alana to w czym problem ?Po co pisac na tym forum .Przeciez Alan zyje.
"David i love you", you are a part of my life!!!, ale mam w z tyłu ciała Twoje ostatnie wynurzenia , zrobimy sobie fotke bo masz fajna fryzure , jestes dzis bez brody , nie masz juz guza w pecherzu i fajnie kreciles tylkiem na scenie"

David:"Back Off" bo widzi to w oczach na wylot, ze jacys fanatycy:))))

To jest "Polskie forum beznamiętnych konsumentów Depeche Mode"


Pt maja 11, 2012 8:27 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
Co tam "part of my life". "You are my life!" A Dave na to swoim rentgoenem w oczach widzi ten fałsz i obłudę :banana:


Pt maja 11, 2012 9:47 am Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
Kuba, to o solówce i gościnnym udziale nie było do Ciebie tylko do pozostałych, którzy uparcie piszą, że Dave smęty napisał ;) Jestem z Tobą, popieram każde słowo jakie tu napisałeś.


Pt maja 11, 2012 10:15 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 14:50 pm
Posty: 134
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
To ostatni mój post w tym temacie , wiec bez obaw:)Od paru lat jak czytam wszystkie tematy to wszystko we mnie siedzi gdzies z tylu glowy, tylko nie mialem czasu, ani checi pisac.Bo takie osoby zwykle zostaja zakrzyczane na tym forum.

Wszedlem na forum bo chcialem dzielic z innymi fanami radosc z istnienia DM ,wciaz w dobrej kondycji mimo lat i zawirowan.
Jestesmy prawdziwymi szczesciarzami , wiekszosc tak charyzmatycznych kapel albo nie zyje, albo robi greatest hits juz tylko. Cokolwiek robi DM to na tle innych dinozaurów rocka czy nawet wspolczesnych- w duzej mierze miernych tworcow -nalezy im sie razem czy z osobna -elementarny szacunek.
Moze sie nie podobac to czy tamto w wyważony jak na FANA sposób , nikt nie jest talibem mentalnym. Tylko, ze jak sie zbierze do kupy posty od czasow PTA czy Excitera-, albo solowych dokonan Davida- to wychodzi z przewaga jakby to juz nie bylo forum fanow DM , bo komentarze w przewadze sa takie ,jak od osob postronnych komentujacych dokonania obcego im zespolu ,beznamietnym ,mentorskim i krytycznym tonem.Nie jakby kochali kapele za to co od Niej dostali przez dziesiatki lat lacznie i szanowali jako ludzi, a dziela jako dziela ludzkiego umyslu. Tylko jakby Panowie byli cyborgami i tworzyli na zamowienie, a Oni Wielkim Bratem którego zachciewajki i personalne gusta realizuja.Jak nie trafią w moje ego to juz sie nic nie liczy, zero szacunku.Biore zabawki i ide do domu. Nie tak to dziala...

nancy boy napisał(a):
Kuba, to o solówce i gościnnym udziale nie było do Ciebie tylko do pozostałych, którzy uparcie piszą, że Dave smęty napisał ;) Jestem z Tobą, popieram każde słowo jakie tu napisałeś.


Spoko:) Wiedzialem, ze nie do mnie bo czaiłem ironie, to nie byla odp. na Twoj post tylko na posty wyzej.Sugerujace mozliwosc oddzielenia dziela od Tworcy, że niby to nie jest dzielo ludzkiego umyslu , duszy czy serca czlowieka- jak kto woli (czlonka ukochanej kapeli, ktora jest podmiotem forum) -tylko cyborgi sie umowily na goscinne wystepy, jeden przyszedl do drugiego i montowali plyte jak roboty w fabryce :))
Z tego wzgledu skoro nie pasuje muzyka -to nie szkodzi nie byc ciekawym juz tekstu tego czy innego cyborga.Tym bardziej , ze z obu solowych plyt DG podobno teksty byly plytkie (bez glebszej refleksji nad nimi bo muzyka nie ta -kolejny raz, blizej DM niz Soulsavers , ale tez nadal nie szyta na miare ) , wiec przemyslenia IDOLA odnosnie przygody z narkotykami, podcinaniem zyl, smierci klinicznej, "nowym" darowanym życiu z Jennifer -tez nieistotne , lub tez miałkie, byle uliczny gryzipiórek by ujął skomplikowane życie w proste piękne słowa i byle grajek z centralnego by okrasil to taka muzyka:)
Bo taka niewyważona przesada na minus jest w wielu postach z okresu tych solowych plyt DG.

Interesujace za to jest zdjecie z Jennifer, jej eksperymenty aktorskie na YT, zdjecia dzieci i żon Davida i Martina, dziara syna Davida itp.
Czyli takie Pudelkowe treści , ale co w duszy gra czlowiekowi (nie cyborgowi) IDOLOWI, juz mniej istotne, mozna olac bo towarzyszy temu smetne brzdekanie, wiec nie poslucham juz calosci tekstu, sorry David do zobaczenia na trasie z DM i w lobby hotelu jak mnie wpuszcza.

W takim razie używając tego samego rodzaju mentalności David powinien zastrajkowac i powiedziec, ze jest u Nas za smutno, ulice i ubrania w Łodzi czy Wawie za szare, miny na ulicy mniej usmiechniete niz dajmy na to w NY,kolekcja okularow slonecznych w sklepie- sprzed 3 lat, wiec nie ma sensu sie dalej zagłębiać i badac dlaczego tak jest, jacy sa ludzie ,szanowac ich, ich wnetrze,dawac swoja energie- dla niszowego rynku, gdzie wielu ludzi nie stac na oryginalne plyty, gdzie wiekszosc i tak przeslucha plyte przed premiera i poslucha mp3 bo szkoda kasy na plyte nie skrojona na miare w 100 procentach.
Oryginal zakupi tylko garstka fanow stylu retro garderoby i dokonan dawnego DM dla samej zasady, kolekcjonerow-czyli nisza.
Jeżeli reprezentacja procentowa fanow odpowiada proporcjonalnie reprezentacji na forum to zostala juz naprawde garstka w Polsce.
Czyli zloty to tak jak zloty fanow komputera Amiga mozna robic ,hobbystyczne, nostalgiczne, jedynie ze starymi numerami i potraktowac sprawe tak , ze DM sie skonczylo na Ultra, jako ostatniej "Depeszowej" płycie po Alanie.Zmienili sie z wiekiem, nie ma ich...Jak Amigi.
Trzeba powiedziec sobie wtedy "nie jestem fanem obecnego DM", czyli w terazniejszosci nie jestem fanem DM. Założyć forum "Retro DM-Alan wróć!"
Bo DM jest teraz takie, a to sa ludzie nie cyborgi i sie zmieniaja.To jest prawdziwe obecne DM z PTA, SOTU i jeszcze czyms innym niedlugo.
Nikt im pistoletu nie przystawia w studio , mowia w wywiadach ze sie swietnie bawia i realizuja tworczo, sa zadowoleni z kierunku zmian i ewolucji.
Nie lubicie ich lub nawet nienawidzicie za to = nie lubicie DM.Kazdy ma do tego prawo.

Wyrazilem swoja opinie, nie chce nikogo obrazac. Na innych plaszczyznach moglbym sie z kazdym tutaj przeciez zgodzic. Mam znajomych o roznych pogladach , oreientacji seksualnej, rasie i przekonaniach religijnych i z kazdym sie zgadzam na jakiejs plaszczyznie. O wszystkim moge dyskutowac, ale uzywajac szerokiej argumentacji i zapoznajac sie dokladnie z przedmiotem dyskusji, a nie na zasadzie "rap to syf" . Albo na zasadzie reakcji na kamizelke od garnituru na gole cialo do jeansow w straszny upal -"co za gej" - z 10 razy w ciagu spaceru po wawie.Gdyby to byl Mickey Rourke to by 10 osob w gebe dotalo, albo zostalo pocalowanych w usta w zaleznosci od nastroju:))))Ach ta mentalnosc...
Chcialem przy nadarzającej się okazji wywołać dyskusję na ten temat bo myśle, że fajnie by bylo gdyby nawet jesli Panowie pojda w innym kierunku- to żeby jeśli komuś jednak się podoba lub nie przeszkadza w tak duzym stopniu ta zmiana- zeby mu od razu nie obrzydzać maksymalnie jadac jak z G juz od pierwszych zajawek albo wycieku dem.Tylko postarac sie o wywazona ocene, zeby to bylo nadal forum fanow DM i nie zakrzykiwac od razu od talibow itp.
Pozdrawiam wszystkich niezaleznie od opinii na ten temat, mam nadzieje spotkac kiedys na jakims zlocie i napic browaru, rowniez niezaleznie od opinii.


Pt maja 11, 2012 11:41 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 14:50 pm
Posty: 134
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
michaŁ napisał(a):
Co tam "part of my life". "You are my life!" A Dave na to swoim rentgoenem w oczach widzi ten fałsz i obłudę :banana:



http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia


Pt maja 11, 2012 11:48 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 27, 2012 16:28 pm
Posty: 39
Lokalizacja: sosnowiec
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
kuba jesli pijesz do mnie to napisalam to dla tych oszolomow co sie czepiaja i wymondrzaja zwlaszcza tych ktorzy pisza ze sa fanami muzy elektro podczas gdy DM dawno juz tak nie gra ja kupuje ten album w ciemno mnie sie podoba fani wiedza ze wiele ich tekstow jest mrocznych smutnych ale mimo to daja nadzieje jak sie to komus nie podoba to niejest prawdziwym fanem bo oni tak od lat graja


Pt maja 11, 2012 15:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
^^ Męczysz..i nie wyzywaj od oszołomów internetowy napinaczu.

@Jakub - jak zwykle dużo, mądrze i nie na temat. Wątek o płycie soulsavers a ty zrobiłeś sobie z tego miejsca pouczania wszystkich jak według Ciebie powinno wyglądać bycie fanem dM. Zachowujesz się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy.


Pt maja 11, 2012 16:05 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 27, 2012 16:28 pm
Posty: 39
Lokalizacja: sosnowiec
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
martbdg napisał(a):
^^ Męczysz..i nie wyzywaj od oszołomów internetowy napinaczu.

@Jakub - jak zwykle dużo, mądrze i nie na temat. Wątek o płycie soulsavers a ty zrobiłeś sobie z tego miejsca pouczania wszystkich jak według Ciebie powinno wyglądać bycie fanem dM. Zachowujesz się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy.

ja mecze? i nie jestem zadnym napinaczem ! poprostu zachowujecie sie jakbyscie mieli monopol na ich tworczosc zjechaliscie ten projekt jak zazdrosni krytycy a nie fani chcial nagral .komu sie podoba to kupi i tyle.


Pt maja 11, 2012 16:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
herz gdzie ja ten projekt zjechalem? :8): napisalem tylko ze mi sie to nie podoba i tyle. i to nie dyskwalifikuje mnie jako fana jak to twierdzi jakub


Pt maja 11, 2012 16:51 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 27, 2012 16:28 pm
Posty: 39
Lokalizacja: sosnowiec
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
ja nie mowie ze ty konkretnie bylo pare osob ktore bardzo nie ladnie wyrazaly sie o tej plycie tylko ty tu piszesz??


Pt maja 11, 2012 16:52 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
filmik promo


Pt maja 11, 2012 21:11 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
Ma dziarę na wewnętrznym prawym nadgarstku :) broda siwa :) no i kurtka od tylu lat ta sama :)


Pt maja 11, 2012 21:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 27, 2012 16:28 pm
Posty: 39
Lokalizacja: sosnowiec
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
i to piekne jest on juz nic nie musi stroic sie tez nie jest prozny, a co do brody i to swietnie wyglada oby kazdy facet w tym wieku byl taki przystojny i mial takie wlosy.....


Pt maja 11, 2012 21:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
OK, dobra, chwyciło, to teraz jeszcze Jakub... :)


Pt maja 11, 2012 22:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 27, 2012 16:28 pm
Posty: 39
Lokalizacja: sosnowiec
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
:lol:


Pt maja 11, 2012 22:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 16, 2009 18:58 pm
Posty: 1141
Lokalizacja: 3City
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
Komu się nie podoba i ma inną wrażliwość, ten nie kupi płyty ani biletu na wspólny koncert, ja kupuję w ciemno, niech tylko ogłoszą trasę.


So maja 12, 2012 7:43 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 27, 2012 16:28 pm
Posty: 39
Lokalizacja: sosnowiec
 
Post Re: Dave Gahan i Soulsavers
oo a wiesz cos czy maja taki zamiar? myslalam ze to tylko plyta bedzie przeciez DM ponoc tez nagrywaja album...


So maja 12, 2012 16:15 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1094 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team