Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Dave Gahan - Hourglass 

Wybierz najlepszy, wybór uzasadnij...
Saw Something 34%  34%  [ 102 ]
Kingdom 9%  9%  [ 27 ]
Deeper And Deeper 10%  10%  [ 30 ]
21 Days 3%  3%  [ 8 ]
Miracles 3%  3%  [ 9 ]
Use You 8%  8%  [ 25 ]
Insoluble 5%  5%  [ 16 ]
Endless 5%  5%  [ 15 ]
A Little Lie 14%  14%  [ 42 ]
Down 7%  7%  [ 22 ]
Liczba głosów : 296

Dave Gahan - Hourglass 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 09, 2009 21:13 pm
Posty: 646
 
Post 
Trudny wybor... Swietna plyta - Saw something, Down, A little lie, Insoluble to moi faworyci. Do tych utworow najczesciej wracam. I zywie szczera nadzieje, ze po TOTU, Gahan pojdzie na urlop, zregeneruje sily i wejdzie do studia nagrac kolejny solowy... a pozniej of kors ruszy w trase :D :D :D


N lis 15, 2009 0:18 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 23:00 pm
Posty: 1120
Lokalizacja: Entertainment Through Pain
 
Post 
krzysiek napisał(a):
wczoraj po dłuższej przerwie posłuchałem Hourglass,po dłuższym czasie spedzonym katowaniem się SOTU.

wnioski -naprawde chciałbym,żeby DM skonczyli kariere jako zespół,a Gahan skoncentrowal się na karierze solowej.

Oby nie.


N lis 15, 2009 3:16 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 07, 2009 21:31 pm
Posty: 382
Lokalizacja: my secret garden
 
Post 
ja myślę, że DM w sami wiedzą, kiedy skończyć karieręi na pewno zrobią to w odpowiednim czasie, ja liczę, że jeszcze zaskoczą nas nową płytą, a Dave tez na pewno nagra coś solo i pewnie będzie to jeszcze lepsza płyta, niż Hourglass-jedno nie przeszkadza drugiemu


N lis 15, 2009 18:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 23:00 pm
Posty: 1120
Lokalizacja: Entertainment Through Pain
 
Post 
Z całym szacunkiem, solowe dokonania Dave'a, chociaż ambicji nie mogę im odmówić, to daleko im do nawet takich płyt DM, jak ABF czy CTA.


N lis 15, 2009 20:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 07, 2009 21:31 pm
Posty: 382
Lokalizacja: my secret garden
 
Post 
myslę, ze trudno porównać wieloletni i bezdyskusyjnie wybitny dorobek DM z dwoma zaledwie płytami Dave'a; to jest zupelnie inny swiat, bo to co robi Dave to odbicie jego indywidualnej wrażliwości scenicznej, upodobań muzycznych, natomiast płyty DM to'wiadomo' wklad kilku osob, widzimy tam cząstkę każdego z depeszy. Płyty Dave'a, przesłanie na nich zawarte, to, czym Dave chciał się z nami podzielic jest bardzo bliskie mojemu sercu, trafia do mnie, podoba mi się, poza tym, Dave rozwija się jako artysta solowy, jego album jest zróznicowany, pełen emocji i ciekawych brzmień, jak dla mnie nie musi byc to jakies wiekopomne dzieło, które ma z zadanie zrewolucjonizować pojecie muzyki. Dobrze, że członkowie DM ngrywają solowe wydawnictwa, jak dla mnie obecny stan rzeczy jest OK.


N lis 15, 2009 20:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 06, 2007 21:57 pm
Posty: 920
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Ale pod jakim względem? Tekstowym? Muzycznie jest wyprodukowana na wysokim poziomie...


N lis 15, 2009 21:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 07, 2009 21:31 pm
Posty: 382
Lokalizacja: my secret garden
 
Post 
jak dla mnie, i chyba nie napiszę niczego odkrywczego, tekstowo to nie ma porównania, w ogóle nie chcę porównywac bo to bez sensu, jest dobrze tak, jak jest :)


N lis 15, 2009 22:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 09, 2009 22:11 pm
Posty: 109
Lokalizacja: Wrocław | Bielsko - Biała
 
Post 
Trudny wybór, ale głosuje na "21 Days".

Drugi w moim "rankingu" jest "Use You", a trzeci "Deeper And Deeper".

I tak od pierwszego przesłuchania tego albumu. Dave nagrał niesamowitą płytę, w którą włożył dużo serca i pracy.

Z solowych projektów członków dM, "Hourglass" jest dla mnie bezkonkurencyjnie najlepszy.


Śr lis 18, 2009 13:47 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2007 10:29 am
Posty: 78
Lokalizacja: Oberkorn
 
Post 
A Little Lie
Jest klimat, dobry tekst :!:
dla mnie genialny !


Pn gru 07, 2009 11:44 am Zobacz profil
 
Post Re: Dave Gahan - Hourglass
Saw something, najlepiej wieczorem gdy cisza dookoła, najpierw zapuścić Higher Love, czekać aż wybrzmi, wtedy Saw Something, i .... Albercik to działa


Pn sty 18, 2010 13:57 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 06, 2010 18:45 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Kraków
 
Post Re: Dave Gahan - Hourglass
ostatnio caly czas chodzi za mna endless. i use you.


Wt sty 19, 2010 21:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 11, 2006 15:58 pm
Posty: 1755
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Dave Gahan - Hourglass
Czy jakaś dobra dusza podeśle mi Hourglass Studio Sessions w mp3? Z góry wielkie dzięki! :)


So sty 23, 2010 12:54 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post Re: Dave Gahan - Hourglass
no to fru! :D
http://www.pudelek.pl/artykul/24216/kel ... zi_za_maz/


Śr kwi 21, 2010 9:28 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 14, 2008 21:50 pm
Posty: 370
 
Post Re: Dave Gahan - Hourglass
Eee, myślałem że wychodzi za kogoś z DM :P


Śr kwi 21, 2010 10:23 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post Re: Dave Gahan - Hourglass
http://www.youtube.com/watch?v=pFX7-SA0FHY

Wie ktos co to za mix i skund go wziasc? bo na oficialnych singlach nie znalazlem tej piosenki w wersji "video mix"

edit:
od juz mam to das shadow rmx :)


Wt wrz 21, 2010 18:47 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 13, 2011 13:41 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: Dave Gahan - Hourglass
Dla mnie Little lie :twisted: ..zakochałam się w tym kawałku, jest dynamiczny i pełen emocji, boska muza, dla mnie number one z Hourglass


N mar 13, 2011 19:32 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sty 13, 2011 15:08 pm
Posty: 139
Lokalizacja: NH
 
Post Re: Dave Gahan - Hourglass
Świetna płyta,dlatego wybór nie taki prosty,ale ja uwielbiam Use You .Brawo Dave :brawo:


Pn mar 14, 2011 12:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 14, 2011 12:32 pm
Posty: 484
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Dave Gahan - Hourglass
Kawał dobrej roboty Gahana :brawo: Za moc za tą głębie :D ulubiony utwór to Deeper And Deeper, w samochodzie na fula słuchany wielka frajda :8): Świetne kawałki to również A Little Lie , Saw something i oczywiście Kingdom. Reasumując bardzo dobre wydawnictwo, doskonały przerywnik między działalnością DM. Po wydaniu "Hourglass" cicho liczyłem na jakąś malutką trasę Deva, szkoda że nic takiego się nie wydarzyło.


Wt lut 28, 2012 11:12 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 07, 2012 13:56 pm
Posty: 183
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: Dave Gahan - Hourglass
Zgadzam się z poprzednią opinią. HOURGLASS to muzycznie bardzo mocna rzecz. Zarówno kompozycyjnie jak i brzmieniowo. Za produkcję płyta była wyróżniana przez fachową prasę. Co do tekstów- cóż, Dave to prosty chłop, może brak mu finezji Gore'a czy Nicka Cave'a , ale nie można go flekować za to że pisze, co mu w duszy gra. Wolelibyście, żeby śpiewał wydumane pierdoły napisane przez kogoś innego? Chyba nie na tym polega uprawianie twórczości autorskiej...
A wszystkim, którzy twierdzą, że płyta nie dorównuje nawet wczesnym dokonaniom DM, polecam badania audiometryczne...
Najlepsze kawałki- Saw Somethig, Deeper And Deeper, Use You... Chociaż całości słucha się świetnie.
Numer jeden dla mnie - DEEPER AND DEEPER. Ten kawałek za...y wykop, przypomina mi swoim klimatem stare, energetyczne kawałki bluesowe Johna Lee Hookera z mocnymi akordami i tupaniem w podłogę :wink:
Nawet pozornie łopatologiczny tekst jest tutaj genialnie na miejscu- to kawałek o dobrym dymaniu i brzmi jak dobre dymanie.
Tyle w temacie.


Wt lut 28, 2012 15:12 pm Zobacz profil
 
Post Re: Dave Gahan - Hourglass
Teksty nie są na poziomie Martina, ale przebijają poematy Vincentego na S&S :wink: Śmiem zresztą twierdzić, że dla większości polskich fanów DM teksty nie mają niestety znaczenia.
Hourglass bardzo lubię. Moim skromnym zdaniem przebija S&S, ABF i Excitera. Bardzo żałuję, że nie było singla Use You i trasy z Hourglass.


Śr wrz 04, 2013 1:19 am
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team