Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 353 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Martin Gore - MG 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 22:40 pm
Posty: 136
Lokalizacja: Oława
 
Post Re: Martin Gore - MG
michaŁ napisał(a):
Okładka została fabrycznie źle umieszczona w większej kopercie. Wkładając mniejszą kopertę w większą trzeba ją obrócić o 90 stopni. I problem znika.
No tylko trzeba się namęczyć za pierwszym razem. Ja złapałem brzeg kombinerkami.
Właśnie słucham pierwszy raz z CD.


A ja wku... na ten karton, potraktowałem go nożyczkami i teraz aż za luźno ta koperta z CD wypada :lol:


So lut 27, 2021 21:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12909
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Martin Gore - MG


“The Third Chimpanzee Remixed” 20 sierpnia


Śr maja 19, 2021 16:43 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12909
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Martin Gore - MG


Pt lip 23, 2021 19:50 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr gru 10, 2003 20:44 pm
Posty: 32
 
Post Re: Martin Gore - MG
Widzę, że problem z wyciągnięciem CD z opakowania jest bardziej globalny... :)
...U mnie EP'ka do tej pory siedzi nie wyciągnięta z kartonika. :lol:

Poszli po rozum do głowy i alternatywne wersje zapakowali już w digipaka... :brawo:


Cz sie 26, 2021 20:43 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Martin Gore - MG
Jest wersja w digipacku? Gdzie? Mi udało się nabyć tylko oficjalną rosyjską wersję limitowaną do 200 sztuk, również w kartoniku, ale przynajmniej normalnie spasowanym.


Pt sie 27, 2021 11:20 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 10, 2003 20:44 pm
Posty: 32
 
Post Re: Martin Gore - MG
Pisząc o alternatywnych wersjach miałem na myśli oczywiście "Remixed", które wyszło 20 sierpnia.
Ja, swoją kopię nabyłem na Allegro ale jest też dostępna w Empiku.

https://www.empik.com/the-third-chimpanzee-remixed-gore-martin,p1272741082,muzyka-p

pzdr


Pt sie 27, 2021 13:27 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Martin Gore - MG
Aha, ok. Do mnie na razie przyszły jeno winylce, czekam na japońską wersję wspólną dwupłytową Third Chimpanzee EP + Third Chimpanzee Remixed. Ale i tak wydawało mi się, że nawet ta podstawowa Remixed na CD jest w kartoniku z wsuwaną płytką...


Pt sie 27, 2021 14:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 24, 2007 20:46 pm
Posty: 614
Lokalizacja: Poznań
 
Post Re: Martin Gore - MG
Remixed CD jest w rozkładanym kartoniku a nie w digipaku. Ogólnie często określenie digipak jest mylnie stosowane w odniesieniu do kartonowych wydań.
Swoją drogą rzeczywiście Remixed CD łatwo się wyjmuje, przy czym tym razem nie ma dodatkowej wewnętrznej koperty.


Pt sie 27, 2021 15:48 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 10, 2003 20:44 pm
Posty: 32
 
Post Re: Martin Gore - MG
OK...
Będąc bardziej precyzyjnym to ten rodzaj opakowania to minipack (uproszczona odmiana digipak), który faktycznie często określany jest też mianem pierwowzoru.
Minipack (podobnie jak digipak) to 3-częściowa rozkładana tekturowa książeczka a płyta umieszczona zostaje w kartonowej kieszonce a nie na plastikowej tacce.
Tak na marginesie to oprócz standardowego digipak'u, występuje jeszcze wariant zwany digiplus, który oprócz plastikowej tacki posiada dodatkową zakładkę (kieszonkę), w której można umieścić jakiś gadżet, np. książeczkę...

Zatem mając na uwadze powyższe można powiedzieć, że wersja CD Third Chimpanzee E.P. (Remixed) zostało wydane jako minipack.

Pozdrawiam

:beer:


Pt sie 27, 2021 18:53 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 13, 2016 8:11 am
Posty: 134
Lokalizacja: human after all
 
Post Re: Martin Gore - MG
" Tytuł jego solowego minialbumu wziął się od książki „Trzeci szympans. Ewolucja i przyszłość zwierzęcia zwanego człowiekiem” amerykańskiego biologa, ewolucjonisty i historyka Jareda Diamonda. Diamond stawia w niej pytanie o przyczyny sukcesu ludzi, którzy, choć mają tyle wspólnego ze swoimi genetycznymi krewnymi, stali się dominującym gatunkiem na świecie.

– Przeczytałem ją na początku lat 90. – opowiada Gore. – Wydała mi się fascynująca, tym bardziej że stawia pytania o człowieczeństwo, o to, co decyduje o naszej wyjątkowości, a raczej jej braku. Przypomniałem sobie o niej dopiero podczas pracy nad nową muzyką, zaraz po tym, jak wpadłem na pomysł stworzenia brzmień, które przypominałyby ludzki głos, a jednak były syntetyczne. Podoba mi się pomysł rozmywania różnicy między ludźmi i zwierzętami. Zwłaszcza w dzisiejszym klimacie wydaje się to interesujące – wybucha śmiechem, bo z Kalifornii, w której od lat mieszka, dobrze widać, że nie tylko z powodu pandemii świat stanął na głowie. " zródło nesweek! Ktoś mi zinterpretuje- dlaczego swiat stanął na głowie??(podkreślone)


Pn wrz 06, 2021 12:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 30, 2004 8:40 am
Posty: 476
Lokalizacja: najgłośniejsze miasto
 
Post Re: Martin Gore - MG
Kupiłem oba wydania i stoją na półce nie rozpakowane, źle mi się kojarzy solowa twórczość MG.
Niech nabierają mocy.


Śr wrz 08, 2021 9:59 am Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 16, 2004 16:25 pm
Posty: 133
 
Post Re: Martin Gore - MG
Nie rozumiem takich ludzi jak ty kupiłeś choć projekt budzi u ciebie negatywne emocje...
ja na pewno nie kupię,pobrałem i przesłuchałem epkę i wersję remixed,ta druga zdecydowanie lepsza od wersji podstawowej,choć nadal trudno nazwać to muzyką.Ja odnoszę wrażenie że ten projekt to kompleksy matrina w stosunku do VC.Podczas nagrywania S&S był tym drugim i tak samo przy projekcie VCMG,który uważam że był bardzo dobry jak na koncepcję ''nagrajmy płytę w stylu techno".Mimo że remiksy są zdecydowanie ciekawsze,to i tak jest słabo.Cała strona na temat opakowań a nie tego co najważniejsze... widocznie nie ma o czym pisać.


So wrz 18, 2021 17:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 7:00 am
Posty: 696
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Martin Gore - MG
Z bardzo dużym opóźnieniem stałem się posiadaczem Szympansa. Wcześniej słyszałem tylko jeden utwór, który mnie nie przekonywał. A tymczasem całość pozytywnie mnie zaskoczyła. Wersja z remixami również.


Wt maja 16, 2023 21:06 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 353 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team