Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
PJ Harvey - 24/25.10.2023 - Warszawa 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post PJ Harvey - 24/25.10.2023 - Warszawa
PJ Harvey na dwóch koncertach w Warszawie. Ikona alternatywy wystąpi 24 i 25 października 2023 roku w klubie Palladium. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w piątek, 16 czerwca 2023 o 10:00.
Już w lipcu ukaże się "I Inside the Old Year Dying", dziesiąty album angielskiej artystki. Jak przyznaje PJ Harvey, początki nowego wydawnictwa sięgają aż 6 lat wstecz, gdy kończyła trasę koncertową poprzedniej płyty „The Hope Six Demolition Project”. „Byłam zagubiona i nie miałam pewności, gdzie chcę iść dalej. Tworzyć kolejne albumy i koncertować, czy może dokonać życiowej zmiany?”, mówi Harvey. Jak dodaje, wciąż powtarzający się cykl nagrywania i ruszania w trasę sprawił, że utraciła swój bliski kontakt z muzyką. „Ciężko mi opisać, jak bardzo miałam złamane serce. Do tej pory było to dla mnie wszystkim – sposobem na zrozumienie świata” – dodaje. Do ponownej fascynacji muzyką pomogły jej wrócić dwa czynniki – spotkanie i szczera rozmowa ze słynnym filmowcem Stevem McQueenem oraz – po prostu – powrót do grania muzyki, nawet jeśli robiła to tylko dla siebie, w zaciszu własnego domu. „Próbując się uzdrowić, a nie mogę znaleźć na to lepszego słowa, siadałam przy fortepianie lub z gitarą i grałam piosenki moich ulubionych artystów. (…) W pewnym momencie zrozumiałam, że nadal to kocham. I to trzyma mnie przy życiu”. Ten proces doprowadził wkrótce do powstania nowego albumu, wypełnionego poczuciem ciągłych powrotów do nowych początków, który artystka określa mianem „miejsca odpoczynku i pocieszenia” w obliczu współczesnych czasów.


Śr cze 07, 2023 11:11 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: PJ Harvey - 24/25.10.2023 - Warszawa
Oba koncerty wyprzedane.


Pt cze 30, 2023 11:51 am Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team