Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Stu forumowiczów, którzy wstrząsnęli PFDM. 
Autor Wiadomość
 
Post 
40 - Więcor

Co macie w kieszeniach? Drobne, zapalniczkę, portfel, klucze do domu, kapturek dopochwowy itp. Więcor natomiast zawsze nosi mikrofon, a na zlotach to już obowiązkowo. Więcor jest posiadaczem największej kolekcji płyt, biletów, ubrań i innych gadżetów. Oczywiście wszyscy mu tego zazdroszczą i sporo z tych "wszystkich" uważa, że to nie fair, że Więcor powinien porozdawać wszystko innym wiernym fanom. Mają rację - to wielka niesprawiedliwość. Więcor lubi Elvisa Presley'a i z góry patrzy na tych wszystkich podrzędasów, co mają czelność nagrywać jego (Elvisa, nie Więcora) covery no i na Madonnę.

Więcor - Sex Dwarf


Wt sty 30, 2007 21:00 pm
 
Post 
39 - chilli

Chilli zrobiła szybką karierę na forum publikując po raz pierwszy dawno temu swoje foto (pamiętam aprobatę rolanda, a to już jest powód do otworzenia szampana). Zaraz potem, aby ostudzić męskie zapały, zrobiła sobie zdjęcie będąc na kacu. Chilli jest przezorna. Ponieważ jeździ na simsonie bez kasku, to sporządziła listę osób, które mają być rychło powiadomione w razie wypadku (ja jestem na liście chilli, tak jak chilli jest na liście mojej). Nigdy w życiu nie widziałem chilli.


Wt sty 30, 2007 21:38 pm
 
Post 
38 - szczur242

Szczur jest jedną ze śmiesznniejszych osób na forum. Mi przypadł wyjątkowo do gustu ten post :
szczur242 napisał(a):
A MNIE GOWNO WASZE WYWODY INTERESUJA MAJA GRAC I TYLE .NAWET PONAT MIESIAC POZNIEJ

Ostatnio szczur wsławił się rozprawką na temat wyższości "białych siusiaków" nad czarnymi.

szczur242 - wstrząsnął forum w stylu klasycznym


Wt sty 30, 2007 22:06 pm
 
Post 
37 - % a.k.a. devotee

Devotee kiedyś kręcił czatem DM. Dziś jest czynnym członkiem forum DM i postaram się pokrótce przywołać jego najlepsze momenty.
Devotee opowiedział nam kiedyś rewelacyjną historię o swoich przygodach w dniu koncertu na Służewcu. Wątek z dziwkami jest nie do zapomnienia.
Od czasu do czasu devotee określa niektóre dziewczęta per "Mariolka". Jest wielkim fanem żużla, chodzi na mecze (wyjazdowe też) w odzieniu depeszowskim. Devotee jest społecznikiem i działa w organizacji zajmującej się zwalczaniem homofobii - piękne to.

% - nauczył mnie wstawiać zdjęcia na forum. Chwała mu.


Wt sty 30, 2007 22:33 pm
 
Post 
36 - unga

Unga zawsze chciał być moderatorem. Miał podstawy do takich aspiracji, gdyż, podobnie jak Agent Orange, jest jednym z bardziej rozgarniętych forumowiczów. Rozgoryczony pasywnością administratora i ogólną degrengoladą, unga postanowił opuścić forum. Nie mógł wrócić w lepszym momencie, tzn. kiedy ze stołka poleciała comatose i zwolnił się wakat. Udało się, marzenia się spełniają. Fanfary (jak w "Czarze par").


Wt sty 30, 2007 22:50 pm
 
Post 
35 - DMaroco

No dobra, z pozoru DMaroco wpisuje się wszędzie, w każdy temat i jest ogólnie lubiany przez starszych czy młodszych, chłopaka czy dziewczynę.
Jednak raz DMaroco napisał bezcenne recenzje remasterów. Opisy były tak dobre i tak dokładne, że ja po krótkim namyśle zrezygnowałem z ich kupna, gdyż z opisów DMaroco dowiedziałem się wszystkiego, więc po co marnować kasę na takie bzdety? DMaroco podobno tańczy jeszcze lepiej od satelitki. Ktoś to może mi potwierdzić, bo nigdy go nie widziałem?


Wt sty 30, 2007 23:04 pm
 
Post 
34 - roodzia

roodzia jest moim ulubionym moderatorem. Ostatnia ankieta NAJ pokazała, że sporo osób ma zdanie wprost przeciwne na jej temat. Poza forum jest grzeczną panią Justyną, na forum jest tak naprawdę prowodyrem wszystkich przełomowych decyzji. Łukaszenka, Jari, zamknięcie spell - to jej zasługi dla ludzkości. Swego czasu lobbowała mnie na moderatora ale nic z tego nie wyszło. Podczas kłótni na mój temat w pokoju moderatorskim roodzi wymsknęło się coś takiego :
roodzia napisał(a):
p*****sz glupoty, idz sie czlowieku lecz %^&(^987 a w ogole to *** wszystko jest **** a Gahan to juz w ogole

Dobre, co?

roodzia - przenocowała mnie raz


Wt sty 30, 2007 23:22 pm
 
Post 
No i teraz prawdziwa sensacja :

33 - halmic

Sensacja, że tak nisko. Chilli stawiała halmica nawet na drugim miejscu.
Nie pamiętam kiedy zaczęła się moja fascynacja halmikiem, ale pamiętam dobrze, że zawsze zastanawiał mnie ten przedmiot, który trzymał w buzi przy każdym zdjęciu. Jak Boga kocham, pojęcia nie miałem co to jest. Halmic raz znalazł na forum szampon firmy Susnsilk (płomiennie rudy). "Pragniesz ozywienia koloru? Szampon Sunsilk Plomiennie Rudy zostal specjalnie opracowany, by podkreslic barwe rudych wlosow. Lagodnie myje Twoje wlosy, przywracajac im glebie koloru i blask. Do codziennego stosowania, przeznaczony DO WSZYSTKICH ODCIENI naturalnych, rozjasnianych i farbowanych RUDYCH WLOSOW(miedz, mahon, ..., gleboka czerwien)..." .
Halmic, czyj to był szampon? Powiedz nam, proszę.

halmic - pięknie mówi "ku*wa"


Wt sty 30, 2007 23:44 pm
 
Post 
32 - Chani Gronostaj

Chani pobiła rekord najdłuższego odchodzenia z forum. Trwało to mniej więcejj z rok zanim Chani spakowała swój ciemadan i sobie poszła. Będąc na forum Chani wsławiła się dwoma momentami. Pierwszym, było podobno (nigdzie nie widziałem tego jasno napisanego) przyznanie się do lubienia dziewczyn. Wywołało to niezrozumiały dla mnie szok wśród poprawnej młodzieży, a przecież ja też lubię dziewczyny, bardzo bardzo. Od tego momentu Chani miała z deka przechlapane u co najmniej połowy forumowiczów. U drugiej połowy przechlapała sobie swoimi komentarzami politycznymi, prezentując postawę neo-konserwatywną i ... b. zdrowy rozsądek. Nie pomogły nawet urokliwe fotki w rękawichach bokserskich podpisanych przez Darka Michalczewskiego.


Śr sty 31, 2007 12:19 pm
 
Post 
31 - persy

Persy odpowiada za działanie tego forum. Jest specem od kodów, endżinów i innych tego typu ekscytujących rzeczy. Tak właściwie to dzięki persy'emu ten temat w ogóle istnieje. Persy lubuje się w wyjaśnianiu ciemnej masie jak to wszystka mniej więcej działa i odpowiada z rozkoszą na pytania owej masy.
Raz wspomniał coś o rozdwojeniu forum, że jest problem z rozdwojeniem forum. Nie powiem, boję się tego typu sformułowań. Ale żeby nie było zbyt słodko, persy'emu zawdzięczamy to, że nie można dziś na forum normalnie napisać sobie "d*pa", w związku z czym świntuszenie z forumowiczkami przez PM-y przestało być główną atrkacją na forum.

persy - całkował po dm. Ja też.


Przed nami pierwsza '30'. Koniec żartów. Czas na mniejszych lub większych kozaków. Nie sądziłem, że będzie to aż tak podniecające.


Śr sty 31, 2007 12:45 pm
 
Post 
30 - Sandmann

Brat łata polskiego forum Depeche Mode. Zawsze przychodzi z pomocą i swym przyjacielem google każdemu, kto jest w potrzasku (mi przyszedł kilkakrotnie, nie zapominam takich rzeczy). Liczył na miejsce dużo niższe, także znalezienie się w '30' napawa go dumą. Sandmann pasjonuje się fotografią i robi udane zdjęcia, które masowo publikuje na forum. Swoją pasję rozwija zwłaszcza dzięki temu, że jest najlepiej zarabiającym forumowiczem (czy najbogatszym to nie wiem). Sandmann pracuje u Japończyków i w ramach nadgodzin tłumaczy właśnie swoim szefom moje posty z tego tematu....Tłumaczy na japonski, rzecz jasna.

Sandmann - Big in Japan


Śr sty 31, 2007 14:39 pm
 
Post 
29 - Carla

Jedyny lubiany (swego czasu) moderator na forum. Carla była autorką słynnej akcji STAY - pamiętacie? Pamiętamy. Współorganizowałą przyjazd Fletchera do Stodoły (Andy chciał rozmawiać tylko z nią). Mówiłem już o panu Stelmachu pisząc o Serku. A więc dla Carli to nie jest Stelmach, nie Stelmi, jeno Piotr. Dobre, co? Każdy by tak chciał. Amatorka poezji i sprośnych dowcipów. Carla ma siostrę, o której było pewnego razu głośno w temacie o ideałach, że niby podobna do Meg Ryan (guzik prawda).

Carla - dziewczę z grupy fascynujących


Mówiłem frame, że nie trafiłeś?


Śr sty 31, 2007 14:51 pm
 
Post 
28 - Zaki

Zaki studiuje polonistykę i z tego powodu jego polszczyzna jest nienaganna i również z tego powodu opowiedział mi kiedyś fascynującą historię o śmierci ojca Juliusza Słowackiego (piorun kulisty w roli głównej). Zaki to bez dwóch zdań osobowość. Porównał mnie raz do Boy-Żeleńskiego i był to dla mnie największy komplement zasłyszany na forum. Brał udział w wielu minipogaduszkowych zrywach. A ten epizod z Modą na Sukces jest moim zdaniem istotny jak zeszłoroczny śnieg. Odszedł z forum nagle. Dlaczego?

Zaki - wyższy ode mnie.


Śr sty 31, 2007 14:59 pm
 
Post 
27 - mart

Mart zbiera bootlegi DVD i miał czelność nie podzielić się z nami Służewieckim koncertem, a przecież "to był nasz koncert". Prowadził niekończące się boje z tymi, którzy "nie kiszą stafu". Mart jest autorem filmu dokumetującego występ A. Fletchera w Stodole. Nie wiem czy zauważyliście, ale moje pseudo widnieje w napisach końcowych (to zasługa marta). Z martem nie dojechałem na Gahanowy koncert i w związku z tym nie wziąłem udziału w Carlowej akcji STAY. No i co najważniejsze, mart oświecił mnie, że na forum istnieje mort.

mart - to jest świetny koleś


Śr sty 31, 2007 15:13 pm
 
Post 
26 - comatose

Ojej. Jak to napisać, by niczego nie pominąć? Spróbujmy. Zacznijmy od podstawowych rzeczy. Comatose jest wyższa nawet od Zakiego i lubi Martina Gore'a. Lubi też zmieniać fryzury, które wzoruje na fryzurach bohaterów filmu "101". Od kilku lat sensem życia comatose (podobnie jaki moim) jest pisanie postów na PFDM. Pewnego dnia z nieznanych przyczyn, nieznani sprawcy usadzili ją na stanowisku moderatora. Jak to się stało? Jest to dla większości z nas zagadka większa niż śmierć 2Paca (2Pac podobno żyje). Od tego czasu comatose wzięła się do ciężkiej i solidnej pracy. Wycinała, kasowała, zamykała wszystko co miało mały sens albo 'alan_nis' w 'autorze tematu'.
Comatose słynie z kwiecistego języka i z tez wprawiających w osłupienie jak np. ta że "to nie jest 100 osób, które wstząsnęły forum, ale 100 osób, które wstrząsnęły forum wg. mnie". Jakby powiedział śp. Zdzisław Ambroziak (komentator siatkówki i tenisa ziemnego) KA-TA-STRO-FA. Comatose już nie jest moderatorem i ma podobny problem co Shevchenko z odnalezieniem się w nowej rzeczywsitości.
W gruncie rzeczy, uważam że jesteś fajna, Comuś.

Comatose - Irmina Joanna Patrycja - Niech żyje!


Śr sty 31, 2007 15:31 pm
 
Post 
25 - ALISSON

ALISSON wstrząsnęła forum przy dwóch okazjach. Pierwsza, to oczywiście znana wszystkim seria fotografii jej twarzy i innych części jej ciała. Panuje przekonanie, że te zdjęcia są do siebie tak podobne, że rzeczą zbędną jest publikowanie kolejnych. ALISSON dostaje, po każdej publikacji, ostre baty, ciągnące się przez kilka stron, od innych forumowiczów. Pytanie do Was misie-patysie : Czy taka Mary na przykład nie daje też takich samych zdjęć swojej osoby? Moim zdaniem TAK. I czy Mary ktokolwiek za to skrytykował? Moim zdaniem NIE. Bez sensu.
Druga okazją było wyznanie ALISSON, że śniła jej się czarna żaba skacząca po łazience - klasa.

ALISSON - szalona żaba


Śr sty 31, 2007 16:00 pm
 
Post 
24 - de-mo

De-mo napisała najwięcej postów na tym forum. Tak, tak, oprócz tych 7 tysięcy, które są w archiwum, dochodzi jeszcze drugie tyle, które ktoś miał czelność skasować. De-mo swoją karierę rozpoczynała w starszym bracie "mini-pogaduszek", czyli w "nocnych markach". Pisała tam o swoich problemach, dylematach, decyzjach i planach na przyszłość. Stopniowo co raz więcej dowiadywaliśmy sie o mamie de-mo. Doszło do tego, że dziś co drugi post jest w całości o mamie (serdecznie pozdrawiam mamę. Mam nadzieję, że jest na liście pod jakimś nikiem). De-mo ma własny projekt muzyczny, którego jak dotąd nie miałem okazji posłuchać, ale chodzą słuchy, że de-mo umie śpiewać...tak naprawdę.
Kiedyś uznałem de-mo za najbardziej irytującego forumowicza. Głupio mi teraz.

de-mo - córka swojej mamy


Śr sty 31, 2007 17:16 pm
 
Post 
23 - Hien

Hien był na początku jak młodszy brat DMaroco - takie odnosiłem wrażenie. Wszędzie gdzie pisał DMaroco, pisał też Hien. Po jakimś czasie Hien usamodzielnił się i stwierdził że ma już taką wiedzę na temat Depeche Mode, że poradzi sobie sam. No i nie poradził sobie zbyt cudnie, przeholował.
Hien był ekspertem jakich wielu od spraw bootlegów. Wiedział sporo, w którym momencie co kto krzyczy z publiczności, podczas jakiego utworu, w jakim mieście itede. Pisząc sporo i nie wyróżniając się specjalnie, Hien napotkał na swej drodze Jariego. Jari imponował każdemu, więc nic dziwnego, że Hien uległ. Ponieważ Jari był skory do narzekania i robienia przytyków administracji, więc Hien postanowił robić jota w jotę to samo (tak bez większego sensu). I tylko przez to że admin cackał się z nim jak z dojrzewającą nastolatką, Hien poleciał później niż wcześniej. No ale poleciał.

Hien - obstawił nie tego konia co trzeba


Śr sty 31, 2007 17:50 pm
 
Post 
22 - AdrianDM

Adrian miał 2 miłości : Depeche Mode i Sojusz Lewicy Demokratycznej.
O Depeche Mode pochwał ze strony Adriana nie było końca. Nawet w 'pozostałych grupach' Adrian pisał tylko o Depeche Mode. Drugą miłością było SLD i jej młodzieżowe skrzydełko. Adrian należał do tego skrzydełka i rekrutował nowych członków spośród nas. Adrian poza tym lubił wklejać całe artykuły z onetu na forum, zwykle nt. piłki nożnej, ale bywały i inne.
No i na koniec trzeba koniecznie przypomnieć słynny temat Adriana o walce w kisielu dziewcząt podczas biwaku w Decznie. Pamiętacie? Z tego co wiem, proponowane walki nie odbyły się, gdyż Adolf się nie zgodził, mimo że chętnych były setki. Szkoda.

AdrianDM - "I nie będzie, nie bedzie już źle. Razem jeszcze raz, naturalnie z SLD"


Śr sty 31, 2007 17:57 pm
 
Post 
21 - Martini

Martini ostatnio zosta modem i słusznie. Słynie z dwóch rzeczy. Po pierwsze, potrafi jak nikt inny, opowiadać o historii zespołu i nakreślać kulisy powstawania płyt, tras koncertowych i tym podobnych. Po drugie Martini ma nadzwyczajny słuch. Słyszy takie dźwięki na normalnej płycie, jakich ja i mi podobni nie wyłapują na remasterze. Wyłapywanie takich niuansów to jego pasja. Martini popełnił chyba najlepszą recenzję PTA spośród tych, co odsłuchali jej przed "forumową premierą". Przeczytawszy o nawiązaniach do Matmos, machałem rękami przed komputerem jak przy Never. I na koniec warto wspomnieć o jego recenzji filmu "Devotional", którą umieścił w 'kąciku kinomana'. Oczywiście nie ma tego w archiwum, a szkoda, bo ja się tym ubawiłem.

Martini - cieszymy się, że istnieje.


Śr sty 31, 2007 18:41 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team