Depeche Mode - Zobacz wątek - Queen
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 2020 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 101  NastÄ™pna strona
Queen 
Autor Wiadomość
 
Post 
Dlaczego? Mówiłam - mam awers do tej żaby ;). Nie wiem dlaczego, denerwuje mnie po prostu. Od samego początku utwory z tą żabą mnie drażniły. Jeszcze jak słyszę te "ding, ding" i widzę te jej spłaszczone usta...WRRRRRRrrr ^_^

Ale jak już mówiłam ostatnia przeróbka jest najbardziej znośna ze wszystkich powstałych utworów Crazy Frog ;)


Åšr maja 24, 2006 16:03 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3048
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post 
W najbliższą sobotę, 27 kolejne spotkanie fanów Queen w stolicy. Jak zwykle, zapewne po weekendzie będą dostępne zdjęcia...


Cz maja 25, 2006 8:45 am Zobacz profil
 
Post 
Szkoda, że to tak daleko ;)


Cz maja 25, 2006 9:08 am
 
Post 
esthere napisał(a):
Ja też... To samo było przy "Show must go on" i "No - one but you" :(

nop, tyle, że te utwory, które wymieniłaś, był faktycznie pisane z myślą o śmierci.
a ja się doszukiwałam tych aluzji w milionie innych wcześniej powstałych piosenek, typu właśnie dear friends, bohemian rhapsody <moment if i'm not back again this time tommorow carry, carrry on, as if nothing really matters(...) i dont wanna die, sometimes wish I'd never been born at all>
albo np. 'yes i did it for love' z 'it's a hard life' heh...


Cz maja 25, 2006 16:35 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3048
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post 
W Montreux, w dniach 1-3 września, odbędą się Dni Freddiego.


Pt maja 26, 2006 9:03 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3048
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post 
Oficjalna strona o uroczystościach 60 rocznicy urodzin Freddiego:
www.loveroflifesingerofsongs.com


So maja 27, 2006 9:05 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3048
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post 
Tradycyjnie, obiecane zdjęcia:
http://mkn.one.pl/gong/


Pn maja 29, 2006 9:23 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 19:08 pm
Posty: 190
 
Post 
jejciu, ale ze mnie bystrzacha...właśnie odkryłam ten topic! :lol: i muszę się tu wpisać, bo TEŻ KOCHAM QUEEN!!! jest to moje druga muzyczna miłość, która największe wzloty przeżywała w czasach podstawówki i liceum...i swego czasu miałam poważny dylemat, który zespół uwielbiam bardzieh-Queen czy dM :lol: niezłe jaja....to, co przeżywałam w związku z Freddiem i jego śmiercią można by chyba nazwać małą histerią...dziś już emocje trochę opadły, bo górę wzięli chłopcy z dM, ale ogromny sentyment i szacunek pozostaje...


Wt maja 30, 2006 19:33 pm Zobacz profil
 
Post 
nostromo miałąm dokładnie to samo! Histerie z powodu śmierci, kiedy byłam baaardzo zafascynowana dM czułam przez pewien okres się tak, jakbym 'zdradziła' Freddiego, ech co to były za jazdy. :wink:


Wt maja 30, 2006 21:35 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3048
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post 
Ja nie mialem takich rozterek, bo ich fanem jestem od czasu 'Made In Heaven' i dlatego też nie przeżywalem tak bardzo śmierci Freda. Dopiero potem, jak obejrzalem koncert na jego cześć..., rozplynąlem się, jak male dziecko... Z ostatnich wieści- Brian pojawil się w studiu, gdzie pracowal Meat Loaf no i nagral trochę interesującego materialu, który ukaże się na kolejnym albumie Meata.


Åšr maja 31, 2006 8:19 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 19:08 pm
Posty: 190
 
Post 
o kurcze....to troszke masz poślizgu, skoro słuchasz dopiero od Made in heaven-jeśli wiesz o co mi chodzi.... :lol: ale szacuneczek-bo wiedze masz imponującą :beer:


Åšr maja 31, 2006 10:59 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3048
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post 
No wiesz, trudno żebym w wieku 10 lat byl ich fanem(czyli w 91). A moja wiedza jest...,jakby to powiedzieć- jest Niczym.


Åšr maja 31, 2006 11:09 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 30, 2006 19:08 pm
Posty: 190
 
Post 
a dlaczegóż by nie?? ja tam się fankę uważam(-łam), choć z moich obliczeń wynika, że wiekowo dzieli nas tylko rok :8):


Åšr maja 31, 2006 13:18 pm Zobacz profil
 
Post 
Ja miałam 3 latka kiedy Freddie umarł, puszczali wtedy dużo ich w tv i się mały ewysz zainteresował :8): a mama wtedy powiedziała mi 'ten pan już nie żyje' :( i ewyszowi było smutno :(


:wink:


Åšr maja 31, 2006 15:53 pm
 
Post 
Ja miałam roczek. Żałuję, że tak szybko odszedł :( A Queenami to mnie przyjaciółka (i Roger ^_^) zaraziła ;)


Åšr maja 31, 2006 15:55 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3048
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post 
Mnie zarazil dokument 'Fenomen Queen', puszczony na TVP2 w dniu premiery Made In Heaven. Na koniec ryczalem jak male dziecko no i tak to się zaczęlo...


Cz cze 01, 2006 9:04 am Zobacz profil
 
Post 
Wasze ulubione piosenki?
<proponuję ograniczyć się w miarę możliwości, ale za to, zamiast zwykłęgo wymieniania, dopisać parę słów, dlaczego itp>


Cz cze 01, 2006 14:24 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3048
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post 
Na poczÄ…tek piosenki Freda:

Liar
My Fairy King
Bo Rhap
Somebody To Love
You Take My Breath Away
A dlaczego- wystarczy zajrzeć do tekstów tych utworów...


Cz cze 01, 2006 14:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3048
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post 
Piosenki Briana to:

Father To Son
White Queen
Tie Your Mother Down
It's Late
Save Me
Hammer To Fall
Too Much Love Will Kill You


Pt cze 02, 2006 8:48 am Zobacz profil
 
Post 
Oj, Ewelinko będzie ciężko, ale spróbuję:

Fat bottomed girls - mam ogromny sentyment do tej piosenki, od niej zaczęła się moja miłość do Queen (i od wywiadu Ro na At The Bowl :D)

Love of my life - zawsze mnie porusza, jest piękna, szczególnie live

Mustapha - wiem, że to trochę przypałowa piosenka ^^ jak pierwszy raz ją usłyszałam moja przyjaciółka musiała ją wyłączyć, bo się popłakałam ze śmiechu. Dlaczego ją wymieniam? Mam z nią wspaniałe wspomnienia z wakacji oraz hm...przypomina mi okres, kiedy pewien etep się skończył :)...

I want it all, Scandal(która świadczy o tym, że Queen byli jak wino...), Another one bites the dust (+ boskie basy Johna...) - zawsze dają mi siłę jak ich słucham

No-one but you (za piękny tekst), Sail away sweet sister - poruszają mnie, Sail się fajnie śpiewa ^_^

'39 (z tamburynkiem w tle :D), Bring back that Leroy Brown, Don't stop me now (w wykonaniu Freda wychodzi 'don't sztop' ^_^), - ZAWSZE wprawiają mnie w dobry nastrój, są żywe i pełne energii

Rock it, Tenement funster, I'm in love with my car - bo KOCHAM głos Rogera :D i jego ambitne teksty

One Vision - jest świetna, poza tym zawsze mam przed oczami dokument z nagrywanie tej piosenki ^_^...

Trochę tego wyszło, ale nie potrafiłam inaczej ;)


Pt cze 02, 2006 11:28 am
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 2020 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 101  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team