Depeche Mode - Zobacz wątek - The Cure
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 2701 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 136  NastÄ™pna strona
The Cure 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 8:15 am
Posty: 461
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
Carla napisał(a):
Słuchając "The Forest" rzeczywiście biegnę przez ten las ;)
...a ja w In Your Room rzeczywiscie siedze w tym pokoju... :wink:


Cz wrz 25, 2003 12:10 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
Carla napisał(a):
Pamiętam Trilogy Concert! Magiczne przeżycie :)


a ja jestem na dvd i sie wcale nie chwale :-p


Cz wrz 25, 2003 15:58 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
chriss napisał(a):
a ja jestem na dvd i sie wcale nie chwale :-p


Jak to?! Gdzie?! W którym miejscu?! Gratuluję! :beer:


Cz wrz 25, 2003 16:09 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
Carla napisał(a):
Jak to?! Gdzie?! W którym miejscu?! Gratuluje˛! :beer:


jak to gdzie? to ten pan na scenie z gitarka i rozczochrana fryzura... :D


Cz wrz 25, 2003 16:37 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
Nooo, nasz Pan Admin to ma wejścia - być na oficjalnym wydawnictwie ;)


Cz wrz 25, 2003 16:51 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
Pojawiam sie na chwilke w momencie jak sie zaczyna drugi set, gdy Robert idzie z prawej strony na lewa, a dokladnie w momencie gdy dochodzi do srodka sceny. Nie widac mnie calego - widac tylko rece unoszace w gore flage i przez chwile flage trzymana w gorze. Filmowane z kamery ustawionej z prawej strony z tylu (jezdzacej po prawej stronie). Flaga i moje lapki wykadrowane sa na caly ekran - co prawda jest to filmowane w ciemnosci, ale gdy przyjzec sie z bliska to widac bialo czerwone barwy. Jak tylko worce do domciu za okolo 10 dni to postaram sie zrzucic to na PC i zamiescic tutaj :D


Pt wrz 26, 2003 6:31 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
Czekamy :)


Pt wrz 26, 2003 10:28 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
Kilka linków dla "smakoszy" ;)

http://www.geocities.com/curehere/CureHere.html
http://thecure.rockmetal.art.pl/koncerty/koncerty.htm
http://the_cure.webpark.pl/index2.htm


Pt wrz 26, 2003 10:40 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
carla, ty pracoholiku! :D


Pt wrz 26, 2003 11:15 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
Krzychal, złośliwa żmijko! :lol:


Pt wrz 26, 2003 11:28 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 18, 2003 13:58 pm
Posty: 540
Lokalizacja: WARSZAWA
 
Post 
A forest

Chodź bliżej i spójrz
Spójrz pomiędzy drzewa
Odnajdź dziewczynę
Póki jeszcze możesz
Chodź bliżej i spójrz
Spójrz w ciemność
Niech CiÄ™ prowadzÄ… twe oczy
Niech CiÄ™ prowadzÄ… twe oczy


Słyszę Jej głos
Wołający me imię
Tak głęboki dźwięk
W ciemności
Słyszę Jej głos
Wołający me imię
I biegnÄ™
Pomiędzy drzewa
Pomiędzy drzewa


Nagle przystajÄ™
Lecz wiem, że za późno
Zgubiłem się w lesie
Jestem całkiem sam


Dziewczyny nigdy tam nie było
Zawsze to samo
Biegnę ku złudzeniu
Znów i znów i znów

Było cudownie, kiedy zagrali A Forest jako ostatni bis w Tempodromie.
Jak jechałem na ten koncert myślałem...qurcze koncert Cure'a bez Forest i Play for today (uwielbiam to wspólne chóralne spiewanie), a oni zrobili mi tego dnia taką niespodziankę!!!

Szacunek i pozdrowienia dla Administartora za tak godnÄ… reprezentacjÄ™ naszego kraju na DVD Trilogy :)


Pt wrz 26, 2003 11:32 am Zobacz profil
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
Rav napisał(a):
Szacunek i pozdrowienia dla Administartora za tak godnÄ… reprezentacjÄ™ naszego kraju na DVD Trilogy :)


Alez przeciez polskie flagi widac na DVD czesto i gesto! Moze troche przesadzam, ale poza wloska i kanadyjska sa tylko polskie.
W dodatku jedna wielka polska wyladowala na scenie. Przywiezlismy ja z kumplami i powisilismy z tylu hali pod balkonem, ale jakies lobuzy nam ja sciagnely :evil:
A przed koncertem udalo nam sie pstryknac fotke z Robertem - przypadek rzadzil tego wieczoru :wink: (drugiego)


Pt wrz 26, 2003 11:42 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
chriss napisał(a):
A przed koncertem udalo nam sie pstryknac fotke z Robertem - przypadek rzadzil tego wieczoru :wink: (drugiego)


Właśnie, my z Ravem byliśmy na pierwszym. Może wrzucisz tutaj te zdjęcia? I jaki jest Robert "w obejściu", że się tak wyrażę? ;)


Pt wrz 26, 2003 12:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 18, 2003 13:58 pm
Posty: 540
Lokalizacja: WARSZAWA
 
Post 
Pochwal siÄ™ fotkÄ…!!!
Ale Ci fajnie...my przed pierwszym koncertem widzieliśmy autokar pod Tempodromem i ktoś nawet rzucił tekst - a może oni w nim są....no i część ludzi z naszego autokaru się doczekała, bo oni na kilka godzin przed koncertem po prostu z niego wyszli, zrobili sobie fotki z ludźmi i pogadali chwilę...
Jakie bisy grali 2 dnia?


Pt wrz 26, 2003 12:36 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
Carla napisał(a):
chriss napisał(a):
A przed koncertem udalo nam sie pstryknac fotke z Robertem - przypadek rzadzil tego wieczoru :wink: (drugiego)


Właśnie, my z Ravem byliśmy na pierwszym. Może wrzucisz tutaj te zdjęcia? I jaki jest Robert "w obejściu", że się tak wyrażę? ;)


Jak tylko powroce z Monachium do domu to zeskanuje i wrzuce te fotki.
Co do drugiego pytania to smieszna sprawa: on jest strasznie niesmialy. Mieliosmy poleweke, bo oprocz nas nigd do niego nie zagadal, potem wszyscy sie na nas patrzyli jak na malowane wrota. W koncu jak nikt nic nie gadal, tylko wszyscy podsuwali cos do podpisania ( na zdjecia nikt juzt nie mial szans :D ) to Robert sie sam pierwszy odezwal do jakiejs kobitki: "How are you?"
Ale to moze opowiem historie od poczatku:
tytul: jak zostalem fanem the cure :lol:
Fanem the cure nigdy nie bylem. Zadnej tez plyty nigedy w rekach nie mialem :oops: Kumple jechali do Berlina na koncert, wiec stweirdzilem, ze z braku laku tez sie przejade, bo czemu by nie. Dojechalismy pod hale, a ze nam sie nudzilo to zaczelismy chodzic wokol hali i wracac do kolejkio. Za ktoryms razem zobaczylismy grupke fanow czekajaca z boku hali. W tym momencie ochroniarze przestawili ich na druga strone i podjechal autobus z the cure, a mysmy po prostu powoli doszli i zostali sam na sam z the cure. Wszyscy fani byli po drugiej stronie busu pilnowani przez ochrone, a przy nas stal tylko jeden goryl. Powoli zaczeli wysiadac z busu, a my nawet nie wiedzielismy kto jest w zespole a kto nie :oops: Oczywiscie poza Robertem. Powoli ludzie jakos przeciskali sie na nasza strone. Robert zaczal wchodzic do hali, wiec krzyknalem, ze jestem from Poland i chcialbym sobie z nim fotke zrobic. Zatrzymal sie, pomyslal chwile, obrocil na piecie i podszedl :fletch: Zrobilismy fotke, wzielismy autografy i tak oto zaczela sie moja przygoda z the cure :wink: Najbardziej jednak rozbawili mnie wszyscy naokolo, ktorzy sie na nas patrzyli jakbysmy sie z kosmosu urwali. Dziwne, bo naprawde nikt poza nami nie probowal go zatrzymac/zagadnac....


Pt wrz 26, 2003 15:38 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
Rav napisał(a):
Pochwal siÄ™ fotkÄ…!!!
Ale Ci fajnie...my przed pierwszym koncertem widzieliśmy autokar pod Tempodromem i ktoś nawet rzucił tekst - a może oni w nim są....no i część ludzi z naszego autokaru się doczekała, bo oni na kilka godzin przed koncertem po prostu z niego wyszli, zrobili sobie fotki z ludźmi i pogadali chwilę...
Jakie bisy grali 2 dnia?


Spoko, fotki zamieszcze tutaj. Tylko prosze o pare dni czasu.
A z tymi bisami to glupia sprawa, bo ja naprawde wtedy nie bylem fanem the cure, z czego zreszta musialem sie tlumaczyc angolom w kolejce przed hala, i po prostu nie znalem zadnych tytulow utworow, no moze poza kilkoma wyjatkami. Nie bede teraz strzelal bisow z drugiego dnia, bo moge sie pomylic. Najlepiej sprawdz to sobie na Forum the cure www.thecure.pl tam obszernie pisali o tych koncertach.

PS Pozdrawiam zagorzalych kjurowcow :)


Pt wrz 26, 2003 15:43 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
:lol: :lol: :lol:
Może jednak nie bycie fanem się bardziej opłaca? :D Może przyjmę taką taktykę z DM? :D
Swoją drogą, gdybym była tak zagorzałą fanką The Cure jak jestem DM, i przeczytałabym Twoją re(we)lację, to wisadłabym w pierwszy pociąg do Monahium, żeby własnoręcznie Cię udusić! :D

Czy Ty się urodziłeś w czepku? 8)


Pt wrz 26, 2003 15:45 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
Carla napisał(a):
:lol: :lol: :lol:
Może jednak nie bycie fanem się bardziej opłaca? :D Może przyjmę taką taktykę z DM? :D
Swoją drogą, gdybym była tak zagorzałą fanką The Cure jak jestem DM, i przeczytałabym Twoją re(we)lację, to wisadłabym w pierwszy pociąg do Monahium, żeby własnoręcznie Cię udusić! :D

Czy Ty się urodziłeś w czepku? 8)


Monachium, droga Carlo :lol:

A za co znowu udusic? Mnie??? To chyba Roberta. To oni mi zajechali droge tym wielkim busem, kiedy poszedlem sobie na spacerek dookola hali. Skandal! Pozbawili mnie spaceru! Ja jestem jak zwykle niewinny.


Pt wrz 26, 2003 15:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 18, 2003 13:58 pm
Posty: 540
Lokalizacja: WARSZAWA
 
Post 
No, to teraz wszystko jasne...
Nie pytam o bisy...ale i tak troche zazdroszczę spotkania z Robertem - może rzeczywiście nie będąc fanem, ma się większe szanse na sukces...

Mam nadzieję, że polubiłeś Cure'a po tym koncercie i jesteś już choć troche fanem....


Pn wrz 29, 2003 8:38 am Zobacz profil
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
Rav napisał(a):

Mam nadzieję, że polubiłeś Cure'a po tym koncercie i jesteś już choć troche fanem....


hi hi, bez obaw. Teraz to nawet czesciej u mnie z glosnikow kjury leca niz dm :oops:


Pn wrz 29, 2003 9:09 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 2701 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 136  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team