Depeche Mode - Zobacz wątek - Alphaville
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 2 ] 
Alphaville 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 296
 
Post Alphaville
Właśnie jestem po dwóch przesłuchaniach płyty Eternally Yours. Kupiłem ten album bez przekonania (mam już kilka składaków alphaville, a albumy od czasów The The Breathtaking Blue absolutnie mnie nie przekonywały) i trochę nastawiałem się na wyrzucenie kasy. Jestem bardzo miło pozytywnie "rozczarowany".
Płyta z orkiestrą brzmi świetnie, nowe aranżacje są zdecydowanie dopracowane (nie są to nagrania z dodanymi kawałkami orkiestrowymi jak to niestety często się zdarza), tak jak głos M.Golda, który na ostatnich koncertach wyglądał słabo (tak jak i same występy). Prawdziwą perełką jest nowa wersja A Victory of Love, która moim zdaniem nawet zasługuje na singiel z potencjałem. Są też dwa niezłe nagrania do tej pory mi nieznane (mimo, że staram się śledzić na bieżąco ich dokonania) stanowiące efekt współpracy z Rainerem Blossem (mocno kojarzą go z Klausem Schulze) Dream Machine i Elegy (nie sprawdzałem dokładnie i tu mogę się mylić ale wydaje mi się, że pochodzą one z 8 płytowego składaka Dreamscapes bądź wersji limitowanej Visions of Dreamscapes - bo nie kojarzę tych utworów z wcześniejszych płyt studyjnych - jeżeli się mylę to może ktoś mnie poprawi). Podsumowując, tym, którzy pamiętają i lubią klimaty płyty Forever Young mogę tę płytę polecić, bo ostatnio w zalewie składaków, wersji deluxe etc. stanowiących co najwyżej próbę zarobienia na emocjach, zdecydowanie ta płyta się ona wyróżnia, zawierając element nowości (nie traktujcie tego jako reklamy, raczej to mój szacunek dla tego projektu)


Wt paź 04, 2022 15:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Alphaville
Aranżacje fajnie. Deutsches Filmorchester Babelsberg to klasa sama w sobie. Jestem też ciekaw nadchodzącej kolaboracji z T.O.Y.


Wt paź 04, 2022 15:41 pm Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 2 ] 


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team