Depeche Mode - Zobacz wątek - Pet Shop Boys
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 842 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43  NastÄ™pna strona
Pet Shop Boys 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
Okropny numer. Może uda się im coś z niego wydobyć.


Åšr sty 21, 2009 7:55 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
Jest już nowy singiel Love Etc.! Znakomity numer! Top 3 ich piosenek w ciągu ostatnich 13 lat. Nowoczesny, ale nienachalny i nie okazujący żadnego syndromu Timbalanda :D Przypominający jakby Go West pomieszane z Flamboyant i Dj Culture, ale to tylko moje osobiste przemyślanie. Czuć nową jakość i świetne podejście do muzyki w tak plastikowych czasach dla popu jak teraz. Utwór wydaje się być bardzo naturalnie zbudowany, ma ogromną siłę przebicia, znakomity, dwu-częściowy refren i da się odczuć niesamowitą swobodę pisania melodii.


So lut 07, 2009 15:28 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N maja 14, 2006 17:52 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Kraków
 
Post 
Fajny kawałek :)
Przyjemnie się go słucha i przypomina mi trochę "Can You Forgive Her".


So lut 07, 2009 16:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post 
muszę,żeby choć podbić wątek :)
wiem, bez sensu porównywać..bo przed chwilą usłyszałem fragile tension dm i jakoś mnie nie poruszył...no nie! a od love etc nie mogę się oderwać!
i bujanie , czy swing, jak kto woli i świetny tekst..po prostu niesamowicie dobre wejście


Pn lut 09, 2009 21:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 02, 2005 18:14 pm
Posty: 311
Lokalizacja: Cardiff
 
Post 
jestem zdecydowanie na tak....płynny czysty kawałek...przyjemnie sie go słucha...i czuje sie cos ze starego PSB :) o to chodzi :D :D


Pn lut 09, 2009 22:08 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 06, 2006 12:19 pm
Posty: 183
 
Post 
Też mi sie podoba,jest naprawde w starym melodyjnym stylu Pet Shop Boys!


Pn lut 09, 2009 22:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post 
Brawo panowie Neil i Chris. Trochę irytuje mnie ten męski chór (zbytnio przypomina "Go West"), ale jest naprawdę nieźle.


Pn lut 09, 2009 22:59 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 28, 2004 19:33 pm
Posty: 797
Lokalizacja: 12.02.2012 LOVE & PEACE, the end
 
Post 
...


Ostatnio edytowano So mar 14, 2009 13:24 pm przez Oscet, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



N lut 15, 2009 18:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
Ciekawy zabieg z wydaniem dwóch piosenek z płyty na singlu, może w innych wersjach?


N lut 15, 2009 19:41 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 28, 2004 19:33 pm
Posty: 797
Lokalizacja: 12.02.2012 LOVE & PEACE, the end
 
Post 
Na oficjalnej stronie podaj±, ¿e to jednak wersje z albumu

The tracks ‘Vulnerable’ and ‘Did you see me coming?’ are taken from new album ‘Yes’.


N lut 15, 2009 20:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post 
"Lady GaGa zaśpiewa z Pet Shop Boys podczas tegorocznej ceremonii wręczenia nagród Brit Awards. Początkowo brytyjska prasa sugerowała, że razem z duetem wystąpi zespół The Killers, jednak ostatnio Neil Tennant, zaprzeczył tym doniesieniom. Teraz, to już prawie pewne - obok Pet Shop Boys na scenie stanie Lady GaGa. Podobno ma być to najbardziej wulgarne show w historii Brit Awards. Plotka głosi, że artyści zagrają cover kawałka z 1989 roku, "Nothing Has Been Proved".
www.cgm.pl


Pn lut 16, 2009 6:49 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że PSB mogą coś wulgarnego kiedykolwiek :D zrobić, nawet apetyt Lady Gagi chyba będzie ostudzony - na to wskazywałby wybór piosenki :D


Pn lut 16, 2009 8:23 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post 
zobaczymy ;)
a tu za stonÄ… depechemode.pl
laurka PSB dla DM w kontekście Brit
podoba mi siÄ™ :))
Legendarny, elektroniczny duet Pet Shop Boys już 18 lutego podczas gali Brit Awards odbierze nagrodę w kategorii Outstanding Contribution To Music, czyli za wybitny wkład w dziedzinę muzyki. Pomimo uczucia radości, wokalista grupy Neil Tennant przyznaje, że według niego na tak prestiżową nagrodę zasługuje ktoś zupełnie inny - grupa Depeche Mode. "Muszę być szczery, ta nagroda powinna powędrować w ręce Depeche Mode, my moglibyśmy jeszcze poczekać. Mają świetnego kompozytora, jakim jest Martin Gore, istnieją na rynku muzycznym dłużej niż my, a pomimo tego, że mają rzeszę wiernych fanów na całym świecie, nie zyskali w swojej ojczyźnie takiego uznania na jakie zasługują." Klawiszowiec Chris Lowe także wyraża swój szacunek dla DM: "W przypadku Depeche Mode czymś imponującym dla mnie jest ich rozwój. Zaczynali jako niewinny zespół z nurtu Synthpop, by stopniowo wypracować po latach swoje mroczne industralne brzmienie." Ciekawe, że już dwa lata temu doszło do podobnej sytuacji związanej z nagrodami Brit Awards. Gdy w identyczny sposób jak Pet Shop Boys uhonorowana została grupa Oasis, jej lider Noel Gallagher przyznał, że na wyróżnienie z całą pewnością bardziej zasługują członkowie DM, a tylko ich związek z małą i niezależną wytwórnią jaką jest Mute przekreśla szanse na zdobycie tego zaszczytu


Pn lut 16, 2009 9:11 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 30, 2006 11:50 am
Posty: 290
Lokalizacja: Gdynia
 
Post 
@balshoy - Jak zwykle jestem pod wrażeniem jeżeli ktoś wypowiada takie słowa.
Nie mniej nie umniejszałbym PSB po mimo że ich Wielki Fanem nie jestem, jednakże wkład w Scenę Muzyczną lat 80-ych nie pozostaje bez znaczenia.
Wystarczy sobie przypomnieć okupowanie pierwszych miejsc na Listach Przebojów nie tylko w Polsce. A i Ja kilka nagranek bardzo lubię!!!

No i dzięki za udostępnienie materiałów i dalszej owocnej pracy życzę Panom z PSB :)


Pn lut 16, 2009 9:42 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 20, 2004 19:53 pm
Posty: 907
Lokalizacja: Wałbrzych
 
Post 
Fanem nie jestem ale dyskografię prawie całą mam :)
Love ETC jest stanowczo najlepszym kawałkiem od co najmniej 10 lat
Oby Depeche poszedł tą drogą :D w sensie jakości (nie klimatu)


Pn lut 16, 2009 11:49 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 28, 2004 19:33 pm
Posty: 797
Lokalizacja: 12.02.2012 LOVE & PEACE, the end
 
Post 
Pierwsze daty koncertów w Anglii ju¿ w czwartek, mam nadzieje, ¿e nie zapomn± o Manchseter lub Liverpool...

Looks like on Thursday we should be able to announce details of a couple of British concerts. Stay tuned for details! Neil x


Pn lut 16, 2009 19:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post 
"A double-CD edition of "Yes" will be released:"
1 This used to be the future (guest voc Philip Oakey from The Human League)
2. More than a dream (Magical dub)
3. Pandemonium (The stars and the sun dub)
4. The way it used to be (Left of love dub)
5. All over the world (This is a dub)
6. Vulnerable (Public eye dub)
7. Love etc. (Beautiful dub)


Pn lut 16, 2009 20:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
http://www.spex.de/gfx/image/Magazin/Ar ... x319_2.gif

:8):

http://spex.de/gfx/image/Magazin/Ausgab ... pBoys2.gif


Pn lut 16, 2009 20:49 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post 
Jendrek..udostępniam z dziką rozkoszą :) ale co ja tam Tobie dopiero podesłałem..zaprawdę nic.... w porównaniu do tego dorobku psb :)

to jest zawsze odwieczny dylemat...latem zgrywałem sonarssonowi...po "wyborach", "eliminacjach" to i tak zebrało się tego 4 płytki z mp3

yaro...czy najlepsza w ostatnim 10 leciu? to szalenie trudno ocenić,ale
dla mnie przez tę dekadę naprawdę nie zeszli poniżej pewnego , wysokiego poziomu... była przecież Fundamental, z bardzo dobrymi Sodom & Gomorrah Show, Minimal czy Integral...wcześniej np. Flamboyant, jeszcze wcześniej Home and dry czy Birthday boy,a tak pomiędzy nimi kilka kapitalnych piosenek do musicalu Closer to Heaven czy do Pancernika Patiomkin..a nawet z Disco3
a to i tak nie wszystko :)


Åšr lut 18, 2009 17:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post 
[url=http://www.youtube.com/watch?v=bziX98FSBl0]The BRIT Awards 2009 Pet Shop Boys Live with LADY GAGA, and BRANDON FLOWERS
[/url]


Cz lut 19, 2009 17:19 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 842 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team