Depeche Mode - Zobacz wątek - Pet Shop Boys
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 842 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 43  NastÄ™pna strona
Pet Shop Boys 
Autor Wiadomość
 
Post Re: Pet Shop Boys
Miło się na to patrzy i świetna wiadomość. Jednak po prawie rok czasu od Super zdecydowali się na singiel (świetny wybór trafny w dychę) ;)
Obrazek


Pt mar 24, 2017 19:51 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Nie polecam zamawiania z oficjalnego sklepu PSB czegokolwiek :!: Dopiero niedawno(30.03, jak zaczęli wysyłać zamówienia) dostałem od nich info, że zakup Annualy plus singiel CD Undertow nie powiódł się od karty kredytowej(wiadomość w spamach, zamówienie produktu na początku lutego, gdy był dostępny, płatność i przeliczenia walutowe poszły niby). Pod koniec lutego produkt był wyprzedany. Rozumiem jeszcze Depeche Mode, które pozwala się sterować SONY co do np. fatalnych wydań CD swoich albumów, które po jednokrotnym wyjęciu są już zarysowane. Jednak PSB mają własną wytwórnię x2 teraz, mogliby bardziej dbać o rzetelność i informowanie - tym bardziej od wysyłki ze strony swojego sklepu... :nie:
Tak mnie wq...i jak nigdy do tej pory...


N kwi 02, 2017 13:54 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1334
 
Post Re: Pet Shop Boys
W "Anually" podobno (piszę "podobno", bo nie posiadam, a opieram się jedynie na informacji pozyskanej z forum HOME: http://www.depeche-mode.com/forum/index ... ic=31653.0 ) znajduje się pytanie do członków PSB o ich ulubione piosenki DM:

What is your favourite Depeche Mode song?
Steve

Neil: Ooh. I have two. And I know Chris likes a ballad by Martin Gore.
Chris: I do. And I love Enjoy The Silence -- who doesn't?
Neil: There are in effect two Depeche Modes, and one I like from the early poppy Depeche Mode, I love the song See You. Before that came out, Vince Clarke had left and people thought they'd had it because they'd lost their songwriter, but I remember, when that song came out, thinking how gorgeous it was. And I still like it. And then I love Enjoy The Silence. And there's another one I like, Never Let Me Down Again.
Chris: I love Enjoy The Silence, and I also love the trance cover version -- it really lends itself to an euphoric trance record. I love Free Love (sic). And a Question Of Lust. I tend to like the songs Martin Gore sings.


Åšr kwi 12, 2017 11:29 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
"Never Let Me Down Again" bardziej niż "Enjoy The Silence" dla mnie. Jakby nie patrzeć, NT bardziej odzwierciedla moje upodobania w kwestii DM , niż CL. :wink:
A tak na przyszłość- moim marzeniem jest "kiedyś" współpraca PSB z DM. Wiem że to raczej mało realne. Pet Shop Boys w odróżnieniu od Depeche Mode, współpracowali wielokrotnie z wieloma wykonawcami. Depeche Mode chcą być cały czas bardzo osamotnieni w tym względzie, a szkoda...


Åšr kwi 12, 2017 14:46 pm Zobacz profil
 
Post Re: Pet Shop Boys
Undertow (Tuff City Kids Remix) nareszcie porządny remix w klimatach 90's długo się ciągnie w odsłuchu, aż miło ;)
Burn (Baba Stiltz Remix) flaki z olejem. Cienizna...


Åšr kwi 12, 2017 21:09 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Greg, jest warto zakupić ten singiel tak naprawdę z Annually? Po tym co mnie wkurzyło? Czy warto TO kupić z drugiej ręki, trochę drożej? Ceny aukcyjne zdecydowanie spadają - nic nie słyszałem z tego CD :wink:


Cz kwi 13, 2017 15:48 pm Zobacz profil
 
Post Re: Pet Shop Boys
Na soundcould są te remixy. Undertow naprawdę godny uwagi trwa ponad 8 minut. Jeżeli ten singiel będzie na osobnym nośniku CD to kupię ;)


Pt kwi 14, 2017 6:45 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
http://petshopboys.co.uk/assets/media/P ... 5-2012.pdf

https://www.youtube.com/watch?v=1IYC788m6xU

28 lipca ukażą się 3 rozszerzone wznowienia albumów PSB. Nightlife, Release, Fundamental - Further Listening.


Wt cze 20, 2017 14:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
https://www.popjustice.com/songs/pet-sh ... ectro-mix/

"Reunion" do załadowania z RELEASE F.L.


Pt lip 07, 2017 13:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 13:55 pm
Posty: 534
 
Post Re: Pet Shop Boys
Kiedyś nie rozumiałem jak można tego słuchać!... Ale chyba się starzeje bo zacząłem ich uwielbiać, szczególnie wcześniejszą twórczość.


Pt lip 07, 2017 15:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
To nie jest kwestia, że się "starzejesz".
Pet Shop Boys zrobiło bardzo dużo błędów, jeżeli chodzi o wydawnictwa(mieli może za dużo dobrych numerów w jednym czasie). Wiele utworów, które powinny być na regularnych albumach studyjnych, nie ukazało się nawet na b-side'ach. "Reunion" najlepszym tego przykładem. To mógłby być spokojnie 1 singiel każdego klasowego zespołu, oczywiście z bardziej profesjonalną produkcją, bo tu demówką za bardzo zajeżdża. Ale chodzi o kompozycję... Pzdr.


Pt lip 07, 2017 15:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Następny przykład dobrego numeru, nigdzie do tej pory nie zamieszczonego.
"One - way street"(demo) z Fundamental further listening.

https://www.youtube.com/watch?v=TSPznVQVZE0


Wt lip 18, 2017 13:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
https://www.youtube.com/watch?v=_WSOIiANAck

Fundamental /Further Listening CD 2 w całości. :)

Dużo starych "nowości" od PSB nigdzie wcześniej nie umieszczanych. "Ring Road", "The Performance Of My Love", "Dancing In The Dusk" wyborne...
Plus fajne motywy na komórkę.

Plus znakomity instrumental z Nightlife FL = "Playing in the streets"
https://www.youtube.com/watch?v=KzadSO81FQg


N lip 30, 2017 15:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
Mnóstwo świetnych utworów których nigdy wcześniej nie znałem. Normalną płytę z tego można by zrobić.

Szkoda że nie dali Fugitive w normalnej wersji.

Nie wiem czy jest inny zespół na świecie który produkuje tyle dobrych utworów i nie umieszcza ich na płytach.


Pn lip 31, 2017 14:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
No właśnie. Taki to PSB zespół...


Pn lip 31, 2017 15:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: Pet Shop Boys
krzysiek napisał(a):
Nie wiem czy jest inny zespół na świecie który produkuje tyle dobrych utworów i nie umieszcza ich na płytach.
Ja znam co najmniej jeszcze jeden taki zespół... :wink:


Pn lip 31, 2017 16:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
The Cure maja kilka dobrych b-sideów ale bez przesady nie są to dziesiątki utworów które niczym nie ustępują a często przewyższają te które znalazły się na płytach.Pod tym względem PSB jest fenomenem na skalę światową. DM tez mają kilka fantastycznych b-sideów ale nie są to takie ilości .

Przykładowo Fugitive gdyby znalazł się na Fundamental byłby wg mnie najlepszym numerem na płycie.

Z nowym albumem jest podobnie a nawet jeszcze gorzej. Płyta mi się nie podoba(z małymi wyjątkami) ale już np b-sidey typu The Dead can Dance czy A Cloud In a Box jak najbardziej.


Cz sie 03, 2017 10:28 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post Re: Pet Shop Boys
Wiesz, nie chcę ani faworyzować The Cure ani deprecjonować PSB, ale wierz mi, że ci pierwsi mają co najmniej tyle samo niewykorzystanego materiału. Wystarczy przejrzeć wersje deluxe płyt z lat 80-tych, aby wyłapać takie niepublikowane perełki. Składankę "Join the Dots", która też zawiera kilka nie wydanych wcześniej nagrań. Nie wspominając już o kultowych dla fanów The Cure "Forever" czy "All I Have to Do is Kille Her" z początku lat 80-tych. Mógłbym tak jeszcze trochę powymieniać, ale to nie wątek o tym zespole...


Cz sie 03, 2017 13:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
Tak jak napisałem-wiele zespołów ma takie perełki które nie ukazały się na albumach, ale tu chodzi o ilość tych perełek która w przypadku PSB jest wręcz nieprawdopodobna.

Utwory które wymieniłeś brzmią bardzo niedopracowanie, może nie jak odrzuty ale słychać że nie są to do końca dopracowane, pełnoprawne numery-a o takich utworach w przypadku PSB mówię.


Na samych Format i Alternative jest 68 numerów, zdecydowana większość to nie tyle co bardzo dobre piosenki co wręcz potencjalne hity.

PSB mogliby z materiału którego nie zamieścili na regularnych albumach wydać spokojnie kolejnych 10 studyjnych długogrających płyt-i tu też co powtarzam-nie chodzi tylko o ilość ale i jakość-są to świetne, w pełni ukończone piosenki.


Cz sie 03, 2017 13:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
"Dancing In The Dusk" oraz "The Night Is A Time To Explore Who You Are", zdecydowanie wg mnie wyróżniają się z zestawu wcześniej niepublikowanych numerów z ery Nightlife, Release i Fundamental.

Jest już na YT ciekawy teledysk fana z Polski, do DITD - https://www.youtube.com/watch?v=Zewr82gRbuw

:)


Åšr sie 09, 2017 17:18 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 842 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 43  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team