Depeche Mode - Zobacz wątek - Pet Shop Boys
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 842 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 43  NastÄ™pna strona
Pet Shop Boys 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Jestes troche tajemniczy, ale jesli tak to bardzo sie ciesze, bo dla mnie ten kawalek to 10/10!


Wt mar 24, 2009 10:52 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 28, 2004 19:33 pm
Posty: 797
Lokalizacja: 12.02.2012 LOVE & PEACE, the end
 
Post 
A ju¿ my¶la³em, ¿e siê uda, w po³owie tygodnia byli na 1, ale ostatecznie YES ( moja p³yta roku 2009 jak dotychczas ) debiutuje na 4 w UK


N mar 29, 2009 19:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post 
Myślę, że to i tak dobry wynik, biorąc pod uwagę, jaką pozycję osiągają płyty pozostałych grup, wywodzących się z lat 80-tych.


N mar 29, 2009 19:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
eee tam! Moze tak to wyglada z perspektywy Polski, ale w UK PSB sa bardzo popularni. Gdyby wytwornia nie dala ciala i zadbala lepiej o promocje czy nawet zwykla dystrybucje, jak wynika z danych sprzedazy byloby #1. Przez sam blad EMI i wypuszczenie plyty w iTunes tydzien przed premiera CD "Yes" stracilo 2500 kopii w zestawieniu i miejsce 2.

Jak zwykle: EMI = PORAŻKA


Pn mar 30, 2009 10:06 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 28, 2004 19:33 pm
Posty: 797
Lokalizacja: 12.02.2012 LOVE & PEACE, the end
 
Post 
jak sa popularni w UK to wiem, bo mieszkam tutaj ;-) promocjê mieli bardzo du¿± ( darmowa p³yta CD w Daily Mail , nagroda na Brits + wystêp, du¿o ich widzia³em na BBC ). PSB sa popularni w¶ród 35 latków wzwy¿, niestety m³ode pokolenie nie s³ucha ich muzyki. To by³ dla mnie szok, gdy zobaczy³em jak " starzy " ludzie pojawili siê na ich koncercie w Manchesterze 2 lata temu.

a jednak niespodzianka - Did uc me coming ? drugim singlem. Trochê to dziwne, bo najpierw rozdawali go za darmo z gazeta. Ale nadaje siê na singla, bo bardzo przebojowe i jak tam s³yszê klimat " Sorry "


Pn mar 30, 2009 17:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post 
Gdzie moge znalesc to nagranie z Brit Awards w ktorym PSB wypowiadaja, ze to DM zasluguja bardziej na ta nagrode?

Wlasnie nosze sie z zamiarem zakupu nowej plyty PSB i tak mi sie o tym przypomnialo. Juz pare razy mialem ta plyte w lapkach ale ladowala znow na polce bo wybralem cos innego.
Warto kupic czy to strata paru funtow?


So kwi 11, 2009 22:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 30, 2004 8:40 am
Posty: 476
Lokalizacja: najgłośniejsze miasto
 
Post 
i wygląda w temacie, że rusza chyba mini trasa po europie
Berlin Lipsk i coÅ› tam jeszcze w czerwcu


N kwi 12, 2009 7:53 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post 
Za http://www.sopetshopboys.co.uk/:

Wednesday 24th - Palladium, Cologne, Germany
Thursday 25th - Tempodrom, Berlin, Germany
Friday 26th - Parkbuhne, Leipzig, Germany
Sunday 28th - Cirkus, Stockholm, Sweden


Åšr kwi 15, 2009 7:36 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
fooby napisał(a):
i wygląda w temacie, że rusza chyba mini trasa po europie
Berlin Lipsk i coÅ› tam jeszcze w czerwcu

Wcale nie mini, tylo normalna trasa! Po prostu dodaja po kolei koncerty. Na poprzedniej bylo ich w sumie 103! Tak trzymac!! :wink:

Cytuj:
Wlasnie nosze sie z zamiarem zakupu nowej plyty PSB i tak mi sie o tym przypomnialo. Juz pare razy mialem ta plyte w lapkach ale ladowala znow na polce bo wybralem cos innego.
Warto kupic czy to strata paru funtow?

ABSOLUTNIE warto!! :wink:


Ostatnio edytowano Åšr kwi 15, 2009 14:26 pm przez Believer, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy



Åšr kwi 15, 2009 9:27 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
Szaman napisał(a):
Wlasnie nosze sie z zamiarem zakupu nowej plyty PSB i tak mi sie o tym przypomnialo. Juz pare razy mialem ta plyte w lapkach ale ladowala znow na polce bo wybralem cos innego.
Warto kupic czy to strata paru funtow?


WARTO!


Åšr kwi 15, 2009 12:44 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2004 7:26 am
Posty: 320
Lokalizacja: Chicago+Southampton+Krakow
 
Post 
.. sie wtrace.. :twisted:
Lubie ich sluchac i chyba juz tak pozostanie.Sa bardzo popularni w USA.Gdybym mial to przelozyc na godziny emisji radiowej w TOP stacjach wygladalo by to tak : na 100 godzin non stop grania muzy PSB zajeliby okolo 17-20 minut, dM okolo 5 minut...tak to wyglada z punktu moich wieloletnich sluchowych "obserwacji".Nie pamietam dokladnie daty ale w okolicach Sierpnia/Wrzesnia 2007 roku wystapili goscinnie w jednym z programow amerykanskiej edycji Tanca z Gwiazdami..i to bylo powazne wyroznienie tego zespolu, bo program mial max frekfencje ogladalnosci i w dodatku nadawany byl w Prime-Time czyli pomiedzy 7pm a 9pm... :)


Pt kwi 17, 2009 23:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
No prosze! Ja myslalem ze od czasu West End Girls no i moze pozniej jeszcze trasy Performance, sa tam raczej zapomniani (w sensie bycia dostrzeganym przez ogół).A to, ze jak piszesz, sa czesciej puszczani przez stacje radiowe niz DM zaskakuje mnie kompletnie.
Co do USA to podczas mojego pobytu tamze, pamietam jak puscilem mojej szefowej Go West. "Pet Shop Boys? Never heard of them...Wow! It's so disco!" :wink: Nie wiem czy zostala sluchaczem PSB :wink:


So kwi 18, 2009 3:13 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2004 7:26 am
Posty: 320
Lokalizacja: Chicago+Southampton+Krakow
 
Post 
Tez bylo to dla mnie zaskoczeniem,tymbardziej ze w przypadku PSB pojawiaja sie na antenie generalnie przeboje i nie-przeboje.Co do dM emisja standardowo ogranicza sie w wiekszosci przypadkow do ETS i Personalnego..hmm-jedno i to samo ciagle- :evil:
W UK zaobserwowalam opdobna sytuacje(poludniowa czesc wyspy).Jedna z popularnych stacji radiowych robi non-stop"szum"(pozytywny :) ) wokol PSB oraz nowej plyty.Natomiast o dM w zasadzie cisza.Zadko pojawia sie info(lakoniczne :twisted: ) co do nowej plyty oraz muzyki.Wrong'a nie slyszalem jeszcze w zadnej stacji..ciekawe co w tym jest?Zmowa czy bojkot? :lol:
Wydaje sie ze PSB sa "Brytyjscy" a dM nie... :wink:


So kwi 18, 2009 10:30 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 28, 2004 19:33 pm
Posty: 797
Lokalizacja: 12.02.2012 LOVE & PEACE, the end
 
Post 
...


Ostatnio edytowano Pt lip 17, 2009 21:41 pm przez Oscet, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



So kwi 18, 2009 21:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 07, 2004 7:26 am
Posty: 320
Lokalizacja: Chicago+Southampton+Krakow
 
Post 
@Endriu
Troche luzu,PLEASE..doskonale wszyscy sobie zdajemy sprawe ze Brytyjczycy to narod ludzi na luzie,uzdolnionych muzycznie itd..Co chyba ciebie nie upowaznia do wsadzania wszystkich, w tym jedynie URODZONYCH w PL a nie mieszkajacych TAM ludzi do jednego wora....bo nie o to chodzi w tym temacie o PSB..Tolerancja jest cnota w obecnych czasach i prosze pomysl zanim nastepnym razem napiszesz zale o Polskiej beznadziejnej nacji, bo piszesz w tym wlasnie jezyku wiec to i ciebie dotyczy co piszesz,a jak napisalem nie o tym piszemy, o muzyce tak gwoli przypomnienia, i chyba wszyscy robimy to bo ta muzyka sie nam podoba, a nie dlatego ze urodzilismy sie w Polsce...i nie po to sobie piszemy zeby nam nawsadzac ze Polacy to generalnie "DNO" bo ja sie takim nie czuje a wrecz przeciwnie, w UK/USA ziemniakow w fabryce do worka nie pakuje za 5.75F/$/H -przed podatkiem...OK ? :) Nie uwazam tez ze sluchajac muzyki "katuje" sie textami ,biczuje, umartwiam...czasem cos co ma taki text,ma w podtexscie inne przeslanie,dlatego m/inn.Martin Gore uchodzi za mistrza podtextu,nie uwazam tez ze wszystkie utwory PSB sa radosne/do tanca i "bezproblemowe"..no ale to trzeba znac jezyka angielsiego dobrze zeby to wylapac i zrozumiec..
Sorry za OFF... :wink: :wink: :wink:


N kwi 19, 2009 1:41 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:36 am
Posty: 2609
 
Post 
Slucham nowej płyty i co raz bardziej mi się podoba. lepsza niż poprzednia, choć miejscami zbyt cukierkowa (albo jak to kto woli zbyt slodko pierdząca). Love stc wymiata, Pandemonium również. Piękne klasyczne PSB. Czasami brakuje w niekturych kawałkach bassu, czy jakiś pulsujących dzwięków. Generalnie płyta warta uwagi, warta dłuższego zatrzymania się nad albumem.


N kwi 19, 2009 9:20 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 28, 2004 19:33 pm
Posty: 797
Lokalizacja: 12.02.2012 LOVE & PEACE, the end
 
Post 
...


Ostatnio edytowano Pt lip 17, 2009 21:40 pm przez Oscet, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



N kwi 19, 2009 9:58 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 10:22 am
Posty: 672
Lokalizacja: RNR/Warszawa
 
Post 
Płyta jest bardzo dobra, pełna pozytywnej energii czego brakuje w Sotu które powinno wydane byc na jesieni. Na wiosne zdecydowanie PSB. Numer 1 z albumu oczywiscie Love, a zaraz po nim cała reszta. :D


N kwi 19, 2009 9:58 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 28, 2004 19:33 pm
Posty: 797
Lokalizacja: 12.02.2012 LOVE & PEACE, the end
 
Post 
...


Ostatnio edytowano Pt lip 17, 2009 21:35 pm przez Oscet, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Cz kwi 23, 2009 17:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Z tego co wiem to te trzy kawalki to b-side'y specjalnie stworzone by nimi byc, juz po tym jak plyta zostala nagrana. Dobre zdjecie! :lol: "Ouu I'm with stupid"


Pt kwi 24, 2009 9:24 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 842 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 43  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team