Depeche Mode - Zobacz wątek - Pet Shop Boys
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 846 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 43  NastÄ™pna strona
Pet Shop Boys 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn cze 16, 2014 8:52 am
Posty: 26
 
Post Re: Pet Shop Boys
Nie spodziewałem się że będzie aż tak dobrze. Zaryzykuje stwierdzeie że to najlepszy album od czasu Very.


Åšr sty 29, 2020 19:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Hmmm. Są przecieki, że być może następny nr 1 na UK albumów... :8): Nie uwierzę dopóki nie zobaczę. Very nr 1 w UK. Hotspot nr 1 w UK...


Cz sty 30, 2020 16:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
...Oczywiście stało się to, co było do przewidzenia. HOTSPOT nr 3 na oficjalnej liście albumów w UK. Sprzedaż fizyczna wszelakich nośników fizycznych HOTSPOT nr 1 w UK. Streaming zabija wszystko. Co za czasy... :roll:


Pt sty 31, 2020 15:15 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 296
 
Post Re: Pet Shop Boys
Nie wierzę, na vinylach też nr 1. Nie spodziewałem się po latach...
Po raczej nie wyróżniających się niczym singlach (już bardziej interesująca moim zdaniem była agenda)
przyszedł czas na album, który określiłbym jako kompletny.
Bezsprzecznie najlepszy album wydany w XXI wielu (jak patrzę na całą dyskografię to ostrożnie umieściłbym go w okolicach 5-6 miejsca w moim notowaniu).

https://www.officialcharts.com/charts/v ... ums-chart/


Pt sty 31, 2020 19:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Ciekawy news, wg mnie... Lista Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia, promuje "I Don't Wanna". Jest w nowosciach do głosowania na tej liście przebojów. Chyba pierwszy taki przypadek, że promują PSB bez singla PSB... Niesamowicie ciekawe. Czyżby IDW był 4 singlem z HOTSPOT ? Zasługuje na pewno wg mnie. Dużo lepsze od MB... :8): :8):


So lut 01, 2020 16:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Czy ktoś z tego forum, który zamówił limitowną wersje albumu HOTSPOT z autografami, ma to już ? U mnie 2 tygodnie po wysyłce, i nic...


Cz lut 06, 2020 17:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Dotarło dziś... A... I dziękuję za odpowiedzi... To forum jest tak samo cudowne jak polskie forum PSB... :nlmda:


Pt lut 07, 2020 18:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Pet Shop Boys
depesbe napisał(a):
Dotarło dziś... A... I dziękuję za odpowiedzi... To forum jest tak samo cudowne jak polskie forum PSB... :nlmda:


Ja jestem takim fanem PSB troche "greatest hits" ale DM tak mi sie sprzeniewierzyło, za to jak potraktowali alana usuwając go "z firmy" i za to jakie podejście maja do ostatnich 3 tras w tym oferowanych gadżetów...
Na trasie PSB chce zakupić koszulkę, jakiś gadżet, mam nadzieje że nie będzie to jakośc jak u DM "z bazaru w cenie jak luksusowy butik".
Bo w 2006 roku na trasie "super" były ale okropne wzory z tymi kulkami.
Płace to żądam jakości

A płyta "hotspot" cała jest świetna ale ostatni utwóe to jakies nieporozumienie. Gdyby dodali zamiast 2 numerów 3 z EP-ki tej ostatniej były meeeega album jak w latach świetności.


So lut 08, 2020 20:10 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Ten Ślub w Berlinie wcale nie jest tak słaby, jak sie na pierwszy rzut oka wydaje. Niesamowicie połaczyli klasyczne dżwięki, z techniawką, której prawie nie da się słuchać... Lubie PSB, za takie nietypowe rzeczy też... I strona b singla Monkey Business. At Rock Bottom. Dla mnie lepsze niz małpi interes. Tylko za krótkie...


N lut 09, 2020 17:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
BABYLON. Agenda do Hotspot, ma się nijak. Więc mieszanie tych 2 stylów, wyszłoby raczej na porażkę interpretacyjną. Trochę porównywałem w czasie terażniejszym...


N lut 16, 2020 16:28 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 296
 
Post Re: Pet Shop Boys
A ja w tym miejscu pozwolę sobie podzielić pogląd, który przedstawił BABYLON. Siłą pierwszych płyt Pet shop boys była ich różnorodność (patrz Actually i mój ukochany King's Cross). I tak jest bardzo dobrze, ale połączenie najnowszej płyty z Agendą stworzyłoby w moim odczuciu płytę idealną.


Åšr lut 19, 2020 9:38 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Tak naprawdę, to zastanawiam się, jakby brzmiał Hotspot, zrobiony przez Trevora Horna. Wtedy mógłbym dopuścić zamianę 2 - 3 utworów z Hotspot, na piosenki z Agendy. Ale przy jednym producencie. Przy Trevorze. Nie przy Stuarcie ani nie przy Timie Powell'u. Pozdrawiam. :wink:


Åšr lut 19, 2020 15:11 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 296
 
Post Re: Pet Shop Boys
Bardzo dobre pytanie, co w przyszłości - myślę, że na pewno po sukcesie obecnej płyty pojawią się nowe. Czy kontynuacja współpracy z obecnym producentem (czy też trylogia kończy tę współpracę). Osobiście mnie marzy się następna płyta z Trevorem, choć ten obecnie promuje własne projekty. Jakiś "młody, gniewny...


Pt lut 21, 2020 8:15 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Pet Shop Boys
orzech65 napisał(a):
Bardzo dobre pytanie, co w przyszłości - myślę, że na pewno po sukcesie obecnej płyty pojawią się nowe. Czy kontynuacja współpracy z obecnym producentem (czy też trylogia kończy tę współpracę). Osobiście mnie marzy się następna płyta z Trevorem, choć ten obecnie promuje własne projekty. Jakiś "młody, gniewny...


Myślę że emerytura juz u drzwi chłopaki albo zrozumieli ze najwyższy czas odciąć kupony ostatni raz trasa największych przebojów.
Bo zresztą młode pokolenie nie słucha ani PSB ani DM bo nie znają poza tym jaki to idol w wieku prawie ich dziadka.

Uwielbiam ten zespół ale jedyne co mnie kręci to właśnie ta trasa bo gdyby była to tylko nowa płyta plus 6 starych utworów to juz nie byłoby to.
No ale PSB maja tyle przebojów ze i 2 koncerty mogłyby byc z tego "Greatest Hits"

Taki głupi świat.
Niestety obie grupy lata największej świetności i popularności maja już za sobą


Pt lut 21, 2020 14:14 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Ja cały czas mam nadzieję, ze zrobią jeszcze jakiś 1 sensowny album. Oczywiście bez Stuarta Price"a. A nazwa trasy koncertowej ? No cóż... Czysty marketnig, w dzisiejszych czasach...


Pt lut 21, 2020 18:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Annually 2020, dostępne od 17 kwietnia. Dołączona płyta CD z "My Beatiful Laundrette". Znów ciekawa zachęta, jak w zeszłym roku "Agenda". :wink:


N lut 23, 2020 15:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Pet Shop Boys i New Order będą razem na scenie. Tour 2020 po Ameryce Północnej. Dlaczego tego nie będzie w Warszawie w maju 2020...


Pn lut 24, 2020 16:30 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 296
 
Post Re: Pet Shop Boys
Podzielam, zobaczyć na żywo marzenie; tak w temacie, ciekawe, czy Panowie będą grali wspólnie jakieś kawałki Electronic (widziałem na żywo PSB i NO- Electronic - nigdy nie było mi dane)- fajnie by było do nich powrócić (np. taki Disappointed na żywo.) Z ciekawostek to o ile mnie pamięć nie myli Electronic supportował Depeche Mode


Pn lut 24, 2020 17:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Tak. Marzenie. Zobaczyć razem Pet Shop Boys i New Order. Na koncercie w Warszawie 24 maja 2020. I do tego z Electronic... Disappointed raczej będzie... Nie widziałem na żywo NO... Cudowna Sprawa dla ludzi z Ameryki... Polacy zazwyczaj pokrzywdzeni. Jak ja bym chciał zobaczyć na żywo PSB z NO na tym samym evencie... To niesamowicie niewyobrażalne.


Pn lut 24, 2020 18:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: Pet Shop Boys
Trasa po Europie juz w maju, teraz obawiam sie że przez tych cholernych nieudaczników "żółtych" i ich zakichany wirus odwołają koncerty, lub przeniosą na termin który mi nie będzie pasował


N mar 08, 2020 17:12 pm Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 846 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 43  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team